• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Beru,oty dobrý já chci zimní koupit až tak za měsíc zatím jí stačí podzimní :wink: My jsme na Vánoce s mamkou :wink: na první Vánoce jsme byli i s tchánovcema,ale pak jsme se dohodli,že se navštívíme přes den a večer budeme každej doma :wink:

Jo a můj táta se asi bude zase ženit :grinning: :grinning: :grinning: v lednu mu bude 72 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy,právě že já vařím dobře, jen Matese to natahuje :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: a Míša je hubenej, no :sweat_smile:
za to nemůžu, že to není vidět :sweat_smile:

ale když měl Míša narozky,dělala jsem mu to tvoje tiramisu a prej alespoň k něčemu je, že sem za váma chodím :sweat_smile: :wink:
6. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty woe, fakt :confused: :confused: :confused: to je samec :sweat_smile:
6. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, a jakto,že nemáš dneska zaracha??? je v práci viď????
6. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal, to máš dobrý, že ti jí malej v obchodě rohlík, náš malej ožírá vozík, konzervy a tak, jako by nedostal sto let najíst, a v tom vozíku ho to taky baví chvíli. :confounded:
A nejradši ze všeho nám tam prokusuje víčka od jogurtů :sweat_smile:

beru,botky pekny :wink:
6. říj 2009 ve 21:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a boty jsem brala trošku větší, na teplou ponožku, máme číslo 25 :sweat_smile:
my ani podzimní nemáme :sweat_smile:
6. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,no koupil babě prstýnek tak nevím jak to bude já jí viděla v sobotu podruhý a je to děs asi 5x mi řekla,že ho děsně miluje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, má ranní, už spí :wink:

kat, taky ožírá vozík, navíc se tam vždycky tak mrví, že mám strach, aby nevypadl :grinning:
a ty jogurty, to musí být pecka :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev,ty tam taky mas asi hodne veselo :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2009 ve 21:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vy jste na horách my máme nejdřív podzim a zimní na ty je čas :grinning: :grinning: :grinning: My máme taky větší botky 21 :grinning: :grinning: :grinning:

Kat,Káju to ve vozejku moc baví :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na Míšovi v 72 letech budu asi nejvíc milovat,když nebude chrápat a půjčí mi občas zuby (počítám, že důchod nebude, tak si budeme jedny půjčovat :sweat_smile: :grinning: )
evel, to je mazéc. Půjdeš za drůžičku :grinning:
Kat,jj můj otec je blázen ještě,že ho vidím jednou za 3 měsíce,protože by mě trefilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Beru,aha tak on hajá :grinning:
6. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je fakt, tady se vynechává roční období, je tu zima, jaro, zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, upřímně evi, mít v jeho letech takovou vitalitu, tak si pískám :sweat_smile:
6. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cory,on nás ani minule nepozvala a vlastně nám to ani neřekl já jí ani neznala a pak rovnou ukázal fotky :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ja mam zatim 21a 22 a zimni budu kupovat asi v listopadu,nebo proste jak zacne zima :wink:
6. říj 2009 ve 22:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning: :grinning: no já se za něj docela stydím,že ani v takovejch letech nedokáže vydržet s jednou babou,protože jeho to baví vždycky tak 2 roky a pak je konec,ale baba si myslí,že je to napořád,ale my ho známe tak víme,že ne :wink: Minule vydržel 5 let,ale to bylo tím,že ona byla v praze a on v Turnově a viděli se o víkendech a v zimě to byl taky v Praze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,já mám už kombinézu,bundu a oteplovačky jsem to nějak náhodou koupila docela rychle :wink:
6. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oblečení už taky mám,ale boty nechci riskovat ze neodhadnu velikost.
JO,abych nezapomněla, taky jsem se zklamala na mmb, ale co se dá dělat :frowning2:
6. říj 2009 ve 22:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
si tak kouřím z okna, nechci je vedle budit otvíráním balkónu, a normálně mě málem sejmul netopýr :confused: :sweat_smile:

já mám 2 kombinézy, ale v tý jedný je Bucla tak narvanej, že ji asi pošlu dál :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to je to 92 :confused:

evi, je nestyď, je to jeho život, prostě je trošku akčnější :grinning:
6. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
on si je alespoň slušně bere, můj táta je měl tajně, jednu dokonce 7 let :sweat_smile:
6. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, jak to?
6. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru 92???? Kolik merite :sweat_smile: Malej jeste nema ani 80cm
6. říj 2009 ve 22:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tAKY NA MMB? jÁ TAM REGISTROVANÁ NEJSEM, TEĎ MÁM OBJ OD JEDNÝ HOLČINY BOTKY ( NA MĚ)
Je sorry za caps
6. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme 86 :wink: :wink:

Beru,on je měl taky tajně tedy si to myslel(všichni jsme to věděli) po dobu co byl s mámou až když se rozvedli tak to začalo bejt veřejně a bylo jich za těch 20 let co jsou rozvedený tak 12 a jednu si vzal a možná si ještě jednu vezme :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Protože jsem objednala nové rukavice, byla tam dira, tak jsem je po domluvě poslala zpět a ted nemám ani prachy,ani rukavice,takže tak :angry: :angry: Pani nekomunikuje
6. říj 2009 ve 22:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,to jsi psala to je fakt děs :angry: :angry: :angry:
6. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobrou
6. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, no na roce jsme měli 80 cm, teď to bude asi 85, právě včera jsem zase měnila ve skříňce oblečení :sweat_smile:
6. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek