***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
evelina0007
6. říj 2009
Beru,oty dobrý já chci zimní koupit až tak za měsíc zatím jí stačí podzimní 😉 My jsme na Vánoce s mamkou 😉 na první Vánoce jsme byli i s tchánovcema,ale pak jsme se dohodli,že se navštívíme přes den a večer budeme každej doma 😉

Jo a můj táta se asi bude zase ženit 😃 😃 😃 v lednu mu bude 72 😃 😃 😃 😃
berus
6. říj 2009
katy,právě že já vařím dobře, jen Matese to natahuje :-N 😃 😃 😃 a Míša je hubenej, no :-N
za to nemůžu, že to není vidět :-N

ale když měl Míša narozky,dělala jsem mu to tvoje tiramisu a prej alespoň k něčemu je, že sem za váma chodím :-N 😉
berus
6. říj 2009
ty woe, fakt =-) =-) =-) to je samec :-N
evelina0007
6. říj 2009
Beru, a jakto,že nemáš dneska zaracha??? je v práci viď????
katerinka.kr
6. říj 2009
Kal, to máš dobrý, že ti jí malej v obchodě rohlík, náš malej ožírá vozík, konzervy a tak, jako by nedostal sto let najíst, a v tom vozíku ho to taky baví chvíli. :-S
A nejradši ze všeho nám tam prokusuje víčka od jogurtů :-N

beru,botky pekny 😉
berus
6. říj 2009
jo a boty jsem brala trošku větší, na teplou ponožku, máme číslo 25 :-N
my ani podzimní nemáme :-N
evelina0007
6. říj 2009
Beru,no koupil babě prstýnek tak nevím jak to bude já jí viděla v sobotu podruhý a je to děs asi 5x mi řekla,že ho děsně miluje :-p :-p
berus
6. říj 2009
evi, má ranní, už spí 😉

kat, taky ožírá vozík, navíc se tam vždycky tak mrví, že mám strach, aby nevypadl 😃
a ty jogurty, to musí být pecka 😃 😃 😃
katerinka.kr
6. říj 2009
Ev,ty tam taky mas asi hodne veselo 😃 😃 😃
evelina0007
6. říj 2009
No vy jste na horách my máme nejdřív podzim a zimní na ty je čas 😃 😃 😃 My máme taky větší botky 21 😃 😃 😃

Kat,Káju to ve vozejku moc baví 😃 😃 😃
berus
6. říj 2009
já na Míšovi v 72 letech budu asi nejvíc milovat,když nebude chrápat a půjčí mi občas zuby (počítám, že důchod nebude, tak si budeme jedny půjčovat :-N 😃 )
coryna
6. říj 2009
evel, to je mazéc. Půjdeš za drůžičku 😃
evelina0007
6. říj 2009
Kat,jj můj otec je blázen ještě,že ho vidím jednou za 3 měsíce,protože by mě trefilo :-p

Beru,aha tak on hajá 😃
berus
6. říj 2009
no to je fakt, tady se vynechává roční období, je tu zima, jaro, zima :-p 😃
berus
6. říj 2009
hele, upřímně evi, mít v jeho letech takovou vitalitu, tak si pískám :-N
evelina0007
6. říj 2009
Cory,on nás ani minule nepozvala a vlastně nám to ani neřekl já jí ani neznala a pak rovnou ukázal fotky 😃 😃 😃
katerinka.kr
6. říj 2009
Beru 😃 😃 😃 😃

Ja mam zatim 21a 22 a zimni budu kupovat asi v listopadu,nebo proste jak zacne zima 😉
evelina0007
6. říj 2009
Beru 😃 😃 😃 no já se za něj docela stydím,že ani v takovejch letech nedokáže vydržet s jednou babou,protože jeho to baví vždycky tak 2 roky a pak je konec,ale baba si myslí,že je to napořád,ale my ho známe tak víme,že ne 😉 Minule vydržel 5 let,ale to bylo tím,že ona byla v praze a on v Turnově a viděli se o víkendech a v zimě to byl taky v Praze :-p
evelina0007
6. říj 2009
Kat,já mám už kombinézu,bundu a oteplovačky jsem to nějak náhodou koupila docela rychle 😉
katerinka.kr
6. říj 2009
Oblečení už taky mám,ale boty nechci riskovat ze neodhadnu velikost.
JO,abych nezapomněla, taky jsem se zklamala na mmb, ale co se dá dělat 😞
berus
6. říj 2009
si tak kouřím z okna, nechci je vedle budit otvíráním balkónu, a normálně mě málem sejmul netopýr =-) :-N

já mám 2 kombinézy, ale v tý jedný je Bucla tak narvanej, že ji asi pošlu dál :-p a to je to 92 =-)

evi, je nestyď, je to jeho život, prostě je trošku akčnější 😃
berus
6. říj 2009
on si je alespoň slušně bere, můj táta je měl tajně, jednu dokonce 7 let :-N
berus
6. říj 2009
katy, jak to?
katerinka.kr
6. říj 2009
Beru 92???? Kolik merite :-N Malej jeste nema ani 80cm
coryna
6. říj 2009
tAKY NA MMB? jÁ TAM REGISTROVANÁ NEJSEM, TEĎ MÁM OBJ OD JEDNÝ HOLČINY BOTKY ( NA MĚ)
Je sorry za caps
evelina0007
6. říj 2009
Tak my máme 86 😉 😉

Beru,on je měl taky tajně tedy si to myslel(všichni jsme to věděli) po dobu co byl s mámou až když se rozvedli tak to začalo bejt veřejně a bylo jich za těch 20 let co jsou rozvedený tak 12 a jednu si vzal a možná si ještě jednu vezme 😃 😃 :-p :-p
katerinka.kr
6. říj 2009
Protože jsem objednala nové rukavice, byla tam dira, tak jsem je po domluvě poslala zpět a ted nemám ani prachy,ani rukavice,takže tak ]-( ]-( Pani nekomunikuje
evelina0007
6. říj 2009
Kat,to jsi psala to je fakt děs ]-( ]-( ]-(
kalerat
6. říj 2009
Holky dobrou
berus
6. říj 2009
katy, no na roce jsme měli 80 cm, teď to bude asi 85, právě včera jsem zase měnila ve skříňce oblečení :-N