• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
A pri tom doted same dobre hodnoceni,tak fakt nevim, aspon "polib mi prdel" mi mohla napsat :grinning: :grinning:
6. říj 2009 ve 22:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy :angry:
kal, tak dobrou noc :slight_smile:

právě jsme si zase békli :confounded: , nevím,jestli má divoký sny nebo ho něco bolí :frowning2:
6. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, to si asi myslí, ale je srab, tak nenapíše :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeee Kal, ja jsem blba,jsem zapomnela na ty fotky,jdu mrknout, diky moc :wink:
6. říj 2009 ve 22:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat :confounded: :confounded: to je pipka :angry:
6. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kater - no to by mě pěkně naštvalo.
kal - dobrou :slight_smile:

Sabi měla v roce 81cm ale teď se mi zdá, že se ještě trochu vytáhla
6. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat :grinning: :grinning: třeba Ti to ještě napíše... Já obchoduju jen přes Aukro
6. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal,dobrou :slight_smile:

Kája měla 78 cm a podle mě ta 86 je jí dobře aj je i něco větší fakt jak od,které značky :wink:
6. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda tak to jsme jak maly pivo ci co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2009 ve 22:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale body dávám velikost 86,protože oblékání u nás je vždy boj, to musím uplácet pletovým mlékem, a ještě ho navlékat do menšího oblečení, to by bylo příšerný :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2009 ve 22:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO,jinak nakupuju puncosky z www.benito.cz, ja ten obchod proste miluju :grinning: :grinning:
6. říj 2009 ve 22:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobrou :wink:

jdu si nastříkat do pusy ten hnus a snad už to bude zítra lepšejší a nebudu muset jíst jen tekutou stravu :wink:
6. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu,pa
6. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev,dobrou, se přiznám,že ani nevím,co máš s pusou,jsem nestihla dočítat, hypotéka mi dává zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2009 ve 22:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cory,dobrou :wink:
6. říj 2009 ve 22:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
áááá, vylezlo sluníčko a tady je zase mrtvo :sweat_smile:

no, já mám dneska teda den blbec a to je teprve poledne :confounded:
malou jsem přes dopo držela,aby nespala a tak jsem zvědavá, jak bude chrundět teď dlouho... jinak v postýlce tropí přes den naprostý hysterák, takže bez kočáru by snad neusnula :angry:
7. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

byla jsem po nákupech a koupila jsem v Tescu Káje vestu na jaro a příští podzim,protože tam měli slevy a nová vesta vyšla na 132 Kč no nekupte to jen jsem vzala velikost 2-3 roky,protože ted máme vesty dvě :wink: :wink:

Jani,Kája spí už dlouho jednou za den a v postýlce v kočáře jen,když někde jsme :wink: a ikdyž spí jednou tak spí maximálně hodinu a půl spíš míň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Ev,
tak já byla v Tescu minulý týden a nic pěknýho tam na holky tedy už neměli :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak máš aspoň pro Káju zásobu. Já si to takhle nelajznu kupovat hodně dopředu, když nevím, jak poroste. A mám spoustu věcí po Teri, tak to musím nejdřív probrat,až to bude aktuální :wink:

no, mě by stačila ta 1,5 hodina, kdyby spala:slight_smile: to pak už do večera vydrží líp:slight_smile:
7. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem právě objednala první dárky na ježíška :dizzy_face: našla jsem super stránky, kde jsou i levnější než na mmb:wink:

kdo chcete, jukněte:

www.fallingstar.mimishop.cz
7. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,já jsem to riskla,protože když jí to nebude tak to byla směšná částka tak to pošlu dál,ale myslím,že příští jaro nebo podzim jí to určo bude :slight_smile: Já taky nic moc dopředu nekupuju,protože nevím velikost,zrovna dneska jsem koukala na zimní botky docela se mi líbily,ale ještě si myslím,že je na ně brzo tak jsem je nekoupila :wink:
7. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=482962&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3F

Tak se holky pokochejte :dizzy_face:

Jo jinak dneska mi psala kamarádka, že prý dudlíky od avent jak na flašku tak normální jsou prý plný škodlivých látek.......... a chtějí se stáhnout z trhu. No mě fakt omejou....... hned jdem koupit jinou značku. Prý nejlepší jsou od MAM original. Tak už jsme objednali nové lahve a půjdu koupit jiný dudány. My máme snad vše jedovaté. A to jsem to kupovala značkové právě pro kvalitu...... :angry: :angry: :angry: :angry:
7. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,nádhera moc jim to slušelo :slight_smile:

My máme hrneček Nuby a dudlíky kopretinu :wink: Flašky vůbec nepoužíváme tak snad dobrý :wink:

Už musím jít dítko je vzhůru :wink:
7. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal,jeste jednou díky za fotky, si bubíška jako miminko skoro nepamatuju, jak tam byl takovej celej pomačkanej :grinning:

Moni, pěkné fotky, mají nápad, sluší jim to moc, jen na začátku nevěsta vypadá dost vystresovaně, to mě tam asi klepne, se budu klepat jak ratlik :grinning: :grinning:

Jani,díky za tip na obchod :wink:

Jinak můžete přidávat linky, kde jestě nakupujete, já jsem blázen do punčošek, a jak jsem dávala odkaz, si nemůžu vynachválit :wink:

Jo a paní z mmb se ozvala, včera jsem ji napsala negativní hodnocení, tak mi dnes napsala email, že mi psala,a že se mi to asi nedoručilo,a že jakej mám účet, tak snad se to bude ted vyvíjet lépe. :sweat_smile:
Miluju takový ty náhody, že celý září se mi nic nedoručilo a ted po negativním hodnocení pitomě náhodně hned mi přišel email, no neva, hlavně, že to dobře dopadne, teda doufám :wink:
7. říj 2009 ve 14:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak se omlouvám za poplašnou zprávu.... Ty jedy se netýkají dudlíků od flašek, ale o dudlících jako takových.....
Kat nebuj hlavně si to chce ten užít a né být z toho vystreslá....... :wink:
7. říj 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, ale i tak je to bordel :rolling_eyes:
Jsem se vrátila z cvičení a sežrala jsem dva chleby, to asi není moc dobré, co :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2009 ve 20:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Moni, jsem ráda, že to byla fáma...už jsem se viděla, jak zítra běhám a sháním nový flašky, ptž. používáme na mlíko právě avent....

Bobull, tak to spálíš příštím cvičením :wink:
Já dneska nebyla, ptž. když jsem nás s kamarádkou objednávala, už měli plno :frowning2: Mi nedošlo, že už je zima a začnou se baby stahovat do tělocvičen ... no, tak jsem hledala něco náhradního a na dnes už nic, zítra nemůžu a v pátek budu muset vyrazit asi sama.. jestli něco seženu.. chjo, tak mě to štve..
7. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
konečně mám trochu čas :slight_smile:, trávila jsem teď nějaký čas ve škole a už se mi po vás stýská :slight_smile:
Terka se teď pěkně rozmluvila - říká hezky mámo atd. a co jí nejde říkat tak znakuje - z toho mám ještě větší radost
boty taky znakujeme a když se nic neděje tak je raději přinese co kdybych to nepochopila :slight_smile:
Jani díky za tip
Moni fotky krásný :slight_smile:
Dnes jsme byly se švargrovou v zoo - moc jsme si to užily
7. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dnes jsem byla taky cvičit, na váhu se zas budu dívat až koncem října, abych nedepkovala celý měsíc, stačí 1x měsíčne :grinning: :grinning: .

Moni,a kde to kamarádka vzala o těch avent dudlíkách? Myslím, kde vzala tu informaci?
7. říj 2009 ve 21:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se dnes rozhodla, ze prestanu aspon sladit caro:slight_smile: aspon nekde zacit musim a vecer nebudu debuzirovat s manzou. ten cely den neji a pak se laduje vecer,co prijde z prace. a ja obcas neodolam..:wink: ted uz budu muset :confounded:
7. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,tak já začala hubnout, abych byla štíhlá do svateb. šatů,ale protože váha mi jde na druhou stranu, než bych chtěla, tak vdavky asi nebudou :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 21:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek