• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Kat,me vaha tedy stagnuje, ale mam pocit,ze cm ne:-/ sice jsem se nemerila,ale po dlouhy dobe jsem vytahla kalhoty,co mi byly vzdycky vetsi a dnes mi byly uplne presne.... jako bych byla nafoukla :confused:
ale do svatby je casu dost:wink:
7. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat na německém webu. A prý to říkali i v telce. Obsahujou nebezpečný Bysphenol A ve velké míře než je povolené. Kámoška se chystá psát na Avent co to jako má znamenat :astonished:
Dudány od MAM jsou bez této látky a lahve též. MAM dělá vše bez Bysphenolu A. Aven dělá lahve jsou takové medové. Ty čiré to obsahujou taky. Medovky už mám doma.
Dneska jsem obnovila celej dudlíkovej arzenál za MAM. Jenže malej se na to moc netváří. No ale má smůlu, buď veme nebo bude bez dudýšů......
Jo a na maxi-cosi se vyjádřili k COI testu. Prý mají vše podle norem a dali testovat ten kočík nezáv. laboratoři a výsledky zveřejní. No jsem na to zvědavá.
7. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, no to mi s těma dudlíkama ani neříkej z legrace :angry:
7. říj 2009 ve 22:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my máme dudle mam od začatku a Kláruš vajadřuje spokojenost... ale máme ho už jen na noc :wink:
A lahve na noční pití a mlíko máme taky Avent... Jsou teda špatné????

Jani kam chodíš cvičit... my jsme teď byly s holkama na Alpiningu (už po 2.) a bylo to super... poprvé mě to teda nebavilo, ale teď jsme měli nějakého kluka (v rozpisu bylo napsáno Božský Pája) a to byl teda rozdíl... jako dal nám do těla ale bylo to i zábavné a rychle to uteklo :wink:
Jo a co moc oceňuju, tak tady toto zařízení normálně za mírný příplatek 25 kč/ks hlídá děti ... dokonci i miminka... :slight_smile:

Kat nebouj, určo spaluješ tuky a děláš svaly... a ty jsou těžší... zkus se měřit, ta váha může být na začátku zavádějící :wink:
8. říj 2009 v 08:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty překlepy si odmyslete, jo :sweat_smile:
8. říj 2009 v 08:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Moni teda s těma dudlíkama je to vážně něco. Zvlášť u takové značky.
My teda máme od začátku taky mam.

Bobul to je super, takový cvičení a to hlídání ještě lepší :slight_smile:

Včera byl Kuba na priorixu, dr. mi říkala, co všechno může mít za reakci, tak se modlím,at to Kuba zvládne bez toho :frowning2:
8. říj 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdo budete mít chuť a sílu mrkněte...
Jsou to stránky malé Juliánky, dcerky býv. kolegyně mojí kamarádky. Malá má vzácný Edwards syndrom. Tyto děti se většinou ani nenarodí, rodičům je doporučeno přerušení těhotenství. Rodiče Juliánky jsou ale věřící a bojujou... a světe div se... i přes to že jim říkali že se dožije max. několika týdnů a nebude se vůbec vyvíjet... je to moc šikovná a silná holčička :dizzy_face:
http://juliankas.blog.cz/
8. říj 2009 v 08:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak u nás byl dnes budíček po 6 hod, tak za chvíli jde zase spát, doufám :wink:
my máme avent lahvičky ty klasický, čirý, 125 ml... dudan máme ty obyč kytičky, ale teď mi lékárnice říkala, že ten náš typ už přestali dělat :confused: tak musím oběhnout jiný lékárny a koupit je jinde, pokud ještě budou mít :slight_smile: malá je vybíravá na savičku :slight_smile: má ho tedy taky jen na spaní, ale i přes den :frowning2: no a občas, když jí chytí zuby, tak jí ho dám chvíli i přes den,ale to jen vyjímečně.

Vendul, jezdím do Energy-sportu. Je tam od všeho něco (spinning, trampošky, power-joga atd), ale mě se líbí ten body forming. Máme takovou veselou mladou holku a dát do těla nám tedy fakt umí :sweat_smile: je o to takový zájem, že od příštího týdne prý přidávají další hodinu :wink: tak nás jdu s kámoškou hned objednat, aby na nás zbylo místo :sweat_smile:

a to hlídání dětí u vás je fajn, ale mě by Janula stejně s nikým cizím nevydržela :wink:

váhám, jestli mám prát a dát to sušit ven. Hlásí krásný teploučko ale taky přeháňky, tak já nevím :wink:
a co dnes vaříte?
8. říj 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani taky peru, říkám si, že na dnešek hlásí hezky, tak snad to tak bude :slight_smile:

Bobul určitě na stránky kouknu :slight_smile:
8. říj 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy Bobul, klobouk dolů před tou kolegyní. na to bych asi neměla :pensive: :pensive:

my jdeme na očkování 16.10. :frowning2: měli jsme jít včera, ale nebyla pro změnu vakcína...ale čím později, tím líp... tak už musím jít, protivka se ozývá :wink:
8. říj 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem Klárš na to hlídaání ještě nedala... zatím chodíme cvičit v 18 hod. a to hlídá tatínek, ale myslím že Kláruš by to zvládla bez problémů, ale nevím teda jak by to zvládal ten pán co je tam hlídá :grinning:
Na oběd jsem dělala květákové placičky...

Musím jít konečně dělat něco do školy...
8. říj 2009 ve 12:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
no Moni, ten Avent :astonished: malá ma dudle od narození od Aventu :rolling_eyes: schválně ji kupuji ty "kvalitnější" :frowning2:
My jsme měli v roku 70cm a nosíme 74 něco málo 80 :wink:
Na oběd dělám rýži a vepřové na hříbkách :wink:
a taky peru,mám dneska 5 praček,tak snad to uschne :wink:
Na cvičení chodím každé úterý a to na pilates :wink:
8. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

od včera odpoledne nám nešel net no to byl absťák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted tady byl technik od O2 a byl ve sklepě vypadlej nějakej drát :wink:

Já už týden od 17 h nejím tak uvidíme na konci října - to se zvážím jako Kat :wink:

Avent vůbec nepoužívám protože jsem nejdív kojila a pak jsem dostala hrneček LOVI a ten Káje vyhovoval a pak Nuby a ted jí chci koupit ten s brčkem :wink: Dudlíky máme kopretinu a to jen na spaní jínak ne :wink: Avent jsem jí koupila ještě v porodnici a ona ho nechtěla :slight_smile:

A dělám dneska zapečený brambory :wink:
8. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,a já dneska koupila punčocháče v Bille měli tam akci od 50 kč do 70 Kč tak jsem jedny koupila,protože měli hezký vzory a vyzkouším je zda jsou kvalitní nebo nějaký šunty,když stály tak málo :wink:
8. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
dopoledne jsem byla cvičit bosu já, Terku tam pohlídají - ale dnes jí to moc nesedlo, alespoň začátek - dost brečela, ale pak dobrý a nechtěla tam od tud odejít :grinning:
odpoledne jde cvičit zase Terka a já tam budu jako doprovod :slight_smile:
8. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no , já koupila taky dudel avent a neprošel :slight_smile:
tak já dnes dělala nakonec brambory s duš. mrkví, ale než jsme s Jaňulou pověsili prádlo, mrkev se připálila a skončila v koši :angry: :sweat_smile: tak jsem rychle uvařila mraž. zeleninou a taky jí to chutilo :wink:

Ev, někde jsem četla, že nejíst po 17 hod není nejlepší. Že se má jíst naposled 3 hod před spaním a něco lehce stravitelnýho a hlavně hodně pít :wink: no, třeba ti to pomůže :slight_smile:

Táni, pilates chci taky zkusit, ale je to běh na dlouhou trať aby byla vidět změna na postavě :slight_smile: ale s mýma zkrácenýma šlachama to bude boj :grinning: stejně jsem dopadla i na power-joze, jsem se pak 3 dny nehnula :slight_smile:

prádlo mi tedy schne ale spíš čekám, kdy uletí, jaká tu je futeř :wink:
8. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
co to je Jiťo "bosu"
8. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani mrkni
http://www.studiojaa.cz/showobr.html?bosu.jpg|BOSU
BOSU je podobné cvičebnímu míči rozříznutému napůl a doplněnému vespod plošinou. Může se položit plošinou na zem a používat stranu balonu nahoře - jako step s nestabilní plochou, nebo použít plošinou vzhůru jako určitý balanční stupínek
je to pěkná makačka :slight_smile:
8. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, taky si říkám, že začnu nežrat od 17 hodiny, a třeba to pomůže. :wink:

Ted tu máme pána na montáž parapetů, protivnej je jak prdel, tak jsem radši vyklidila pole, už to totiž máme zaplacený, tak at to udela a jde :stuck_out_tongue_closed_eyes: Že to máme křivý, a že už parapety delat nebude, a bla bla bla, tak to maník,co to vyměřoval měl říct, že polystyren máme křivě, a že se to musí seříznout.

Jo a od paní z mmb jsem dostala peníze, tak aspon něco mi zvedlo náladu. :wink:

Bosu znám, chodím na to taky cvičit, celkem mě to i baví :wink:
8. říj 2009 ve 14:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, Davča usnul, takmám chvíli čas a třídím fota,co jsem nafotila kamarádce.
Vendy, na to bych taky neměla, hlavně ty děti kvůli srdečním vadám moc dlouho nežijí a to by mě už dorazilo uplně :pensive: :pensive:
Jinak aventácký dudlle máme, ale mám i sauvinex, tak avent asi poletí.
Vendy dík za recept, včera jsem to udělala a malej se mohl urvat, vůbec ho nepoznávám,dnes jsemdělala brokolici se sýrem a kolínkama a taky mu to jelo,chtěl jíst pořád sám a pak to vzdal a jedl rukama :grinning:
Na cvičení prdím, jsem lenoch, ale měla už omezit aspon sladkosti,nebo to je mazec, co toho sláduji
8. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bosu vypadá dobře, ale tady jsem to u nás ještě neviděla :sweat_smile:

prdlavka mi teď neusnula, tak to bude dloooooouhý odpoledne. Naštěstí jedem do města a máme spicha s kámoškou, tak to rychle uteče a třeba vytuhne v autě :wink:

Kat, tak to je fajn, že peníze došly :wink:
8. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě usnul už v pul deváté, ale musela jsem ho v deset vzbudit, protože jsem byla domluvená s kamoškou,moc se mu nechtělo, ale jak viděl, že se jde ven, tak se probral.Příjde mi,že stále ještě hodně spí přes den, tak přes 3 hodky určitě
8. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to Romčo závidím :dizzy_face: mě dneska spala tedy vyjímečně v kuse 1,5 hod., tak si myslí, že má naspáno :wink: ale za hodinu se už bude šmudlat a bude pofňkávat :wink: tak to večer aspoň brzy vytuhne
no,ale pak i ráno brzy vstane, což už tak příjemný není :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ty brďo, u nás je takovej fučák, taky se zatáhlo, tak nevím, zda přijde nějaká ta přeháňka, co předpovídali...
prádlo jsem preventivně ze sušáku sundala, vyfoukaný už bylo :wink:
8. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se ho nechce dávat spát sotva hodku po tom, co se ráno vzbudí, jenže on je tak uknouraný a šudlá si očička,kdyby jsmeb yli venku tak je o.k., ale doma chce pořád spát, náš panelák je asi nějakej jedovatej :sweat_smile:
8. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,já sice večeřím naposledy v 17 h,ale večer si dám vždycky nějaké ovoce,abych neumřela hlady :grinning: :grinning: :grinning:

Romi,tak 3 h za den spala Kája naposledy asi v 5 měsících :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
8. říj 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zvědavá na dnešní noc, my je máme v poslední době fakt děsný. Závidím bobul, že dáš malou spát,a ona spí celou noc, to já už pomalu neznám :sweat_smile:
8. říj 2009 ve 21:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,jak to malej špatně usnul jo :confounded:

Kája už zase spí dobře bylo to jen období asi 10 dnů :slight_smile:
8. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, to právě ne, usne v pohodě, už ho ani nemusím nosit, a být s ním, než usne, prostě ho položím a jdu pryč, to je ok, ale pak nevím proč se budí, jestli zuby, fakt nevím, nebo chce spát s námi v posteli, ale to už nechci, protože to jsem pak druhý den jak po bitvě :sweat_smile:
8. říj 2009 ve 21:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,tak to právě dělala Kája taky :confounded: usnula a pak se každou chvilku budila,ale naštěstí pomohlo jen tam přijít pochovat a do 5 minut zase spala a to se opakovalo tak 5x za večer a od půlnoci už spala až do rána :wink: ale fakt to trvalo jen pár dní a ted už zase spí celou noc
8. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak nám se zas tak moc nestává, že by spal malej celou noc, no uvidíme, třeba jak ho tu mamka dneska probrala, tak pujde do sebe :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 21:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek