• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Romi, ty srdeční vady jsou hrozné... :pensive: ... ale rodičové jsou to fantastičtí :dizzy_face:
Jo a jsem ráda že Davídkovi chutnalo... to je fajn že mu vyhovují tchýniny recepty :grinning:
8. říj 2009 ve 22:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, to je mi líto...
Já už jsem v roce umírala a strašně jsem se těšila na to, že možná zase někdy budu spát celou noc a jsem ráda, že jsem se dočkala :wink: ... snad se i vám brzy poštěstí :wink:
Kláruš to na nás taky zkoušela asi 2x, že by jako chtěla být u nás (já blbá si ji vzala do postele, když byla marod, ale hrozně se tam vrtěla a nespal nikdo) a takový žalostný řev jsem nezažila... musela jsem stát u postýlky a mít na ní ruku, než tvrdě usnula... ale pak už to nikdy nezkoušela, uff :wink:
8. říj 2009 ve 22:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jo vendy,čekám další recept :wink:
Holky co dáváte na doma za botky?? Malýmu se potí noha,tak mu asi i na zimu koupím sandálky
9. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky:slight_smile:
u nás svítí sluní, tak peru jak o život :grinning: už mám převlečený postele a doufám, že mi vše uschne. Od zítřka už hlásí zimu a déšť :confounded:
My máme na doma normál bačkůrky na suchý zip.. ale je fakt, že je párkrát během dne tréninkově sundá, tak zase obouváme:slight_smile:
9. říj 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Kája jelikož ještě sama nechodí tak je doma bosky :wink: ale pokud bude zima tak jí budu muset něco koupit :slight_smile:
9. říj 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul gratulka
Terku do postele neberu, strašně se točí, já se vůbec nevyspím :frowning2:
Romčo na doma máme bačkůrky
Srdeční vady jsou fakt hrůza, brantrancům syn se narodil s vážnou srdeční vadou, ještě ho čeká jedna operace, ale dr. se do ní moc nechce :frowning2: , špatně mluví a nikdy dobře mluvit nebude, protože když ho operovali jako mimi tak mu napíchli něco v hlasivkách
jinak u nás je hnusně a zima, musím odpoledne koupit rukavice
9. říj 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nevím jestli dát 600 za sandálky,nebo se na to vyprdnout a koupit bačkory za 150 :confused: :unamused:
malej spí jakože s náma, ale ve své postýlce kterou má přiraženouknaší posteli a jedna bočnice je odmontěná, takže místa máme všichni dost.
Jenže ted v noci přeleze ke mě a ustele si přímo na mě,když jsem se přehodila s manžou, tak to nepohlo, přelezl i jeho a našel mě
9. říj 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, my máme jedny bačkurky diráté.... :wink:
Davídek je šikulka, jak si hlídá mámu :grinning:

Jooooo, a mrkněte dolů na adminy.... je tam jedna nová a nám známá :wink: .... gratulujuuuuuuuu :slight_smile:
9. říj 2009 v 11:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy potřebuje mě jen večer a v noci, přesden moc ne, ale srandaje, že když se ho zeptáme koho má nejradši, tak řekne pokaždé mama
Jo kal jsem si všimla :wink:
9. říj 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy co dnes vaříš?
9. říj 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal,gratuluju :wink:

Romi,to se dobrej,že si tě najde :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, tak to u nás je to přesně naopak... celý den volátá táta, táta.... ale teď v posledních týdnech je to už lepší a všimla si, že má i maminku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak vařit budu zase ty květákové placičky... mám tam ještě těsto, Mirek je včera nechtěl, tak zůstalo nám :slight_smile:
Jo a Kláruš ještě miluje špagety s "boloňskou omáčkou". Uvařím mrkev, cuketu, před dovařením tam přidám plechovku loupaných rajičat. Pak to nahrubo mixnu, přidám Horalku, či jiné koření a Kláruš to miluje se špagetama... někdy jí dám k tomu vař. hovězí, někdy sýr, ale má to ráda i jen samotné :wink:

Kal obdivuju že se na to dala... :wink: ....tak snad za náma ještě bude chodit i jen tak pokecat :slight_smile:
Jo a nevíte co je s Arin? Dlouho už tu nebyla a má smázlé foto s nicku a alba... :confused:
9. říj 2009 v 11:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se volá taky na všechny táta, ať volá mě nebo Teri:grinning: mama říká, když chci aby ukázala jak dělá ryba :wink: :N

Janí taky miluje boloňský špagety :wink: a právě jsem koupila plechovku loupaných rajčat a přemýšlela, co s nima :slight_smile: a včera jsem koupila taky pangase, tak bude premiéra pro celou rodinu. jsem na ně zvědavá :wink:

a co to obnáší být adminem? :confused: mě akorát příjde, že někde šmejdí a mažou co do témat nepatří...

Arin jsem si taky všimla, že si smázla profil a album, nevím co s ní je :confused: snad se brzy zahlás :wink:
9. říj 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a jak ty boloň. špagety děláš ty??? :wink:
Pangase mám taky ráda a Kláruš ho taky trošku zvládne... :slight_smile:

Jani no myslím že být adminem je dost nevěčné... snažíš se tu udržet pořádek, dohlížíš na dodržovování pravidel a lidi na Tebe za to nadávají :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... no prostě má Kal můj obdiv... bych se na to nedala :wink:
9. říj 2009 ve 12:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláruš už je vzůru... dnes šla spát dřív a spala jen hodinu...
Tak jdu pro ni :wink:
9. říj 2009 ve 12:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooooo, a Sárinkám vše nej k svátečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dělám klasický boloňský, tzn. mletý orestuju, přidám protlak a oregán, jiný koření ne a to je vše. rychlý a dobrý. My si dáme sýr a kečup,prďola bez kečupu a sýr má radši pouze v tuhém stavu :sweat_smile: myslím tím kidiboo..

a pangase myslím taky sní, když mi minule snědla tu mrkev s filém:slight_smile:

tak to bych adminem být nechtěla... by mě nebavilo nahlížet namátkově do všech témat a hlavně mě neba číst slovenštinu :wink:

Mě malá spí teď 40 min a doufám,že aspoň 1,5 vydrží,ať to zvládne pak do večera. Včera mi vytuhla cestou ke kamarádce, tak si dala 25 min a večer zabrala až před půl 9, ale to s ní byl manža :wink:
9. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si tu v klidu obědvám a malej přicupital ložnice, takjdu krmit
9. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Romi, vlastně ty ho tam nemáš v ohrádce, že :confused: ... bych se bála, že by mi tam něco Kláruš vymastila :grinning:
Sárinkám taky krásný svátek přejeme :slight_smile:
9. říj 2009 ve 12:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy taky se bojím,proto mám otevřené dveře abych ho slysela,máme vysílajdy, ale jsou naprd,minule přišel do kuchyně v vysílajdou v ruce a ta mrcha ani jednou nic nezahlásila, přemýšlím jestli nekoupím chuvy, abych mohla zavřít dveře a něco dělat
9. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi :grinning:

Zrovna vařím oběd... Klárčinu porci už jsem měla nachystanou v misce na kuchyň. lince i se lžičkou a coji jsem dělala a mrknu co Kláruš a ona seděla na schodech... na klíně tu misku s jídlem a už se ládovala :grinning:
9. říj 2009 ve 12:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi a vy nemáte klas. chůvy ale vysílačky?? :confused:
9. říj 2009 ve 12:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jen vysílajdy a už bych takovu blbost neudělala
9. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy to je jedlík :grinning: , my dnes jídlo nic moc
9. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale, zase si s nima kluci později vyhrají :wink: :grinning:
9. říj 2009 ve 12:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co jste měli?
9. říj 2009 ve 12:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to byla jedna z věcí co jsem hlupák nechala na manžovi at to vybere, je mu to ale ohromě vyhovuje,kvuli horám a taky když cestujeme v autech třeba v zahraničí,aby jsme si nemuseli volat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Minule jsem viděla tuhle chuvu http://www.spuntik.cz/philips-chuvicky-scd-499/ za 2499 tak stále mě láká, alemanže mě přesvědčuje, že už prý chuvu nevyužijeme :confounded:
9. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
brambory,brokolice a kralík, ale dojedl aspon z hrnce zbytek brambor :slight_smile:
9. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemáte někdo mp3 kluci kočičí?
9. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi mám :wink: pošlu odkaz na moooc mp3
9. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek