• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
9. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sárinkám taky přejeme vše nej :slight_smile:
9. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

no jo jsem admin, jsem to chtěla vyzkoušet :slight_smile:

Sárinkám přejeme s Kubíkem všechno nejlepší k svátku :dizzy_face:

já vám dám taky odkaz na prima stránku - hraveuceni.cz
9. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé děkujem za přání sárinka dostalazas samé capinky
9. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, dyť říkám že si s tím kluci vyhrajou :grinning:
Kluky kočičí nemáme...
9. říj 2009 ve 14:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal, tak ať se daří :wink:
Luc a co?
9. říj 2009 ve 14:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal, gratuluji :wink:

Sárince všechno nejlepší :wink:
9. říj 2009 v 15:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
chodítko chicco jogging a aktivní knížku o kuřátku, vystrují se tam různá zvířátka :grinning:
valim do rachoty mějte se
9. říj 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, díky moc a vyřid Sárince od nás gratulaci :dizzy_face:
9. říj 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
marky taky hezký odkaz
9. říj 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sárince vše nej....
Romčo uvažuji o nákupu chůvy - kvůli dovolené, manžel chce taky vysílačky :frowning2:
9. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiti, neeeeee,je na prd a to máme docela drahou cobru,jsem psala že Davča přišel s vysílajdou v ruce, kdyby spal v postýlce a měl tam zábranu, tak mi to neva, protože ona se po chvíli pláče spustí,jenže já chci vědět,už když tam štrachá, aby něco nevyved
9. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo já musím jít žehlit a tááááááááák se mi nechce
9. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi díky, vysílačky nebudou, doporučíte mi někdo dobrou a levnou chůvu :grinning:
9. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
čekala jsem že dáš tip ty :wink: :slight_smile:
9. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
když jsme byly na Šumavě na cvičení s dětmi tak tam většina měla tuhle http://www.detske-chuvicky.cz/p/philips-sbc-sc465-scx465-00
9. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo docela drahé,to už bych si raději připlatila a koupila ty za 2500, no ale já bych chtěla tak do 1000 :grinning:
9. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamarádka měla za 1000 ale v hospodě už neměla signál :grinning:
9. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiti,měbude stačit signál do kuchyně :grinning: no myslela jsem na jetý za litr
9. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

Sárince přejeme dodatečně vše nej! U nás začalo pršet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

my máme ty chůvy co dávala odkaz Jitu a jsou super :wink: když jdeme k sousedům tak Káju v pohodě slyšíme :slight_smile:

Romi,do 1000 Kč chůvy jsou úplně na nic
10. říj 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Ev, musím oponovat...
měli jsme chůvy Tefal... cca do 2 tis a na houby... 2x jsme je reklamovali....
Pak jsem koupila na MMB za 500 Chico a super :wink: ... a hlavně jsou i vysílačka i přijímač jak na baterie, tak na síť. adaptér, takže ideální.... :wink:
10. říj 2009 ve 12:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. říj 2009 ve 12:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi díky, tuhle mělo nejvíc mamin :slight_smile:
Vendul a máš dobrou zkušenost i na delší vzdálenost?
10. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Sárinkám přejeme dodatečně vše nej k svátku :dizzy_face: a kal gratuluju k adminování :wink: , buď na nás hodná :sweat_smile:

Dneska dopoledne jsme byli trošku utrácet, přiznám se, že u rákosníčků, ale koupila jsem tam malýmu naprosto luxusní kombinézu za 229kč :wink: , ale proč to píšu, potkala jsem tam majitele dětskýho obchodu, který je v centru města a on tam těch kombinéz bral 12!
Lidi na něj blbě čučeli, tak začal vykřikovat, že to má pro dětskej domov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Kdyby alespoň tak blbě nekecal!
Pak kupte něco v kamenným obchodě :unamused:
Mně je jedno, že Mates nemá značkovou, ale chudiny maminy, co si ji pak u toho pána koupí za 500kč :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak jste mě navnadily na koprovku, už je hotová :wink: , jsem zvědavá, jestli malej bude baštit :sweat_smile:

jo a luci, díky za odkaz, už doma zpíváme :sweat_smile:

tchýňko, jak ti je, už dobrý? čekám, že taky omarodíme, klukům tečou nudličky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to je tím hnusným počasím :unamused: , no ale stejně mám odpoledne slíbenou procházku, někdo poblíž jsou prý vepřový hody :dizzy_face: a dieta v háji :sweat_smile:

tak já jdu umejt nádobí, než se kluci vzbudí a zase brzo nakouknu :slight_smile:
10. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti, jj,
Kláruš jsem na táboře přes den musela uspávat daleko od ostatních v lese, tak jsme zkoušeli, že na volném prostranství bez problémů 300 m. A doma to mám vyzkoušeno, že sedíme u sousedů, tak 80 - 100 m :wink:

Beru, tak se pochub kombinézkou... když bude hezká tak možná mrknu na tržnici taky... mám pro Kláruš hafl zimních věcí, ale kombinézu ještě nee a jedna na lítačku by se nám hodila :wink:
10. říj 2009 ve 13:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobul, jdu ti ji vyblejsknout, už je vypraná :wink:
je naducaná, nepromokavá a na to bobování určitě stačí :wink:
10. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
máš ji tam :wink: , líbí se mi, že je bez obrázků, nápisů a za ty prachy :dizzy_face:

tak my vyrážíme ven mrznout :stuck_out_tongue_closed_eyes: , je tu 10 stupňů :confounded:
10. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru, ukaz fotku :wink:
Ja teda u vietkongu nenakupuju..........ale po tom, co vysly testy se znackovejma kocarkama, a jak jeste psala Moni, ze Avent neni zase az tak dobry,tak se v tom vyznejte :angry:

Jinak mame chuvicky sencor, nejdriv jsme meli za 500 kc, ty byly hrozne, vubec to nefungovalo, ted mame sencor za 1000, a je to lepsi, ale ja osobne, bych si je nekoupila, dostaly jsme je darem, a pak stejne je pouzivam jenom kdyz jsem v kuchyni a to pomalu ani neni treba, protoze kdyz malej spusti ten svuj jecak, tak zadny chuvicky nejsou potreba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a nevim, jak dlouho budu moct jeste psat,protoze malej mel v parade mou klavesnici, a ta je ted v dezolatnim stavu :sweat_smile: :sweat_smile:
10. říj 2009 ve 13:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru, kombineza pekna, to bude malej frajer :wink:
10. říj 2009 ve 13:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek