• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Beru vypadá moc hezky... a cena taky úžasná :slight_smile:
10. říj 2009 ve 13:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpátky a bez žranice, jsme dorazili pozdě :frowning2:

Já u rákosníčků nakupuju od tý doby, co jsem se bavila a tetou a ta oblečení značek Frog, VaK a KaY, nakupuje normálně přes net a jednou tak drahý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jako boty bych u nich nikdy malýmu nekoupila, ale bodyna, overaly a fusky klidně :wink:
A do tý kombinézy jsem se zaláskovala na první pohled, jsem chtěla oranžovou :dizzy_face:

Jinak jsem nejspíš udělala tu estetiku :wink: , psala mi úča přes mail, že měla konečně čas se podívat na moji práci a prý až budu mít cestu do školy, ať se stavím, že to uzavřeme :slight_smile:

Jinak jsem vám chtěla napsat román, respektivě jsem si tady chtěla vylít srdíčko, ale už jsem trochu vychladla a nejsem na naši tolik nasratá :sweat_smile:
Jsem se totiž od ségry dozvěděla takových věcí, že jsem fakt jen čuměla s otevřenou papulou :angry:
Mám na dětství takovou vzpomínku, že jsme musely být pořád zalezlý v pokojíku, aby jsme je neotravovaly, ale jejich odůvodnění bylo, že se máme učit :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no a pamatuju si, že tam byla dycynky děsná kosa. Říkali nám, že prý je špatný topení a pokojíček nejchladnější místnost v bytě. Jo houby!!!
Oni nám prostě vypli topení, aby se šetřilo :angry: na několik let!!!
Chápete to?! To bych nikdy svýmu dítěti neudělala. Ségra byla věčně marod, já teda ne, páč jsem otužilá, ale děsně mě to vytočilo. Jasně, šetření chápu, ale na dětech?!
On totiž tatínek potřeboval prachy na milenky a máma držela hubu.
No a takových perliček jsem se dozvěděla víc, jsem v tu chvíli akorát supěla.
Ještě s jednou se "pochlubím".
Táta prý čeká, až za ním jednou přijdeme, že chceme vyměnit byt (naše 2kk za jejich 3+1) a on se prý děsně těší, až mi řekne NE.
Nikdy bych za ním s tímhle nepřišla, dokážeme se postarat sami, ale nechápu jeho myšlení. Já jako máma, chci pro dítě to nejlepší a v rámci svých možností se mu budu snažit pomáhat a on?!
Proto se teď moc nebavíme, tak vás nemůžu potěšit jeho hláškama. Pořád s ním je prča, ale jen vocamcaď pocamcaď.
JJ, rodiče si holt nevybereme :sweat_smile:

Tak jsem to ze sebe vysypala a je mi líp :wink: Jsem taková, že se potřebuju vykecat a Míšovi už jde z toho hlava kolem :sweat_smile:

Jo a koprovka teda nic moc, on snad bude na těch skleničkám až do důchodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak já mizím, Míša prý musí nutně na net :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak si představte, že dneska Kubík ještě nespal, prostě nemá potřebu. To je poprvé za dobu co je na světě, že přes den vůbec nespal. No zatím je v pohodě, já teda čučím kolik má energie. Teď se navečeřel a myslím, že za chvílu půjde do vany a spát.

Berus hezká kombinéza. Já u vietnamců nakupuju pro Kubu hlavně mikiny, stojí pár kaček a vydrží.

to ses teda nedozvěděla moc hezký věci. Já bych z takovýho přístupu teda byla zklamaná hodně a moc by mě to mrzelo.
Ale zase to ber tak, že teď máš kolem sebe milují svoji rodinu a ta tě miluje nadevše.

Já jsem se dnes třeba dozvěděla, že jedna kamoška vlastně vůbec není kamoška, tak mě to taky dost mrzí :frowning2:
10. říj 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :wink:
Teda Beru to je fakt hnusný co jsi psala. Já si vůbec nedokážu představit, že bych tohle dělala vlastním dětem..... Ale jak píšeš rodiče si nevybíráš. Já jsem moc ráda, že naše rodiče by se pro nás rozkrájeli jen aby jsme se měli dobře. Taky někdy mluví do věcí do kterých by nemuseli, ale co hlavně že mají zájem.
A kombinéza je moc pěkná :wink: A za tu cenu...... paráda.
10. říj 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét jo to taky znám a to taky mrzí hoodně....
10. říj 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni jo právě, hlavně to jak mi lhala a já se přitom dnes dozvěděla jak to vlastně je :frowning2:
10. říj 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét tak hlavně že se ukázala a ty teď víš, že ona kamarádka není.
Já mám taky takovou hnusnou zkušenost, která se stala už před 5 lety, ale stále to ve mě vře, když si na to vzpomenu jako by to bylo včera. A ta osoba může být jen ráda, že ji nevídám, protože potkat ji, tak by asi bez rány neodešla....... :angry:
10. říj 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za pár dní otěhotním (tedy před 2 lety :grinning: )
10. říj 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, hlavně, že se ukázala v pravém světle
10. říj 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, tak to já už jsem tak týden, dva těhu :grinning:
Beruš, něco takového se dozvědět, tak jsem z toho taky špatná.... jako já mám vztahy s rodiči taky všelijaké, ale aspoň že s mamkou je to teď celkem v pohodě... zato otce vídám tak 1-2x do roka (v dětsví tak jednou za 2 roky Kal... snad to moc nebolí .... ale mrzí to, co :pensive:
JJ, lidské vztahy jsou mooooc složité :pensive:
10. říj 2009 v 18:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobulko jsem si četla tvůj příspěvěk a myslela jsem si, že jsi těhu :slight_smile:
Já jsem otěhotněla 14. října

Holky Kuba je naprosto v pohodě, hraje si ani oči si nešmudlá :confused:
10. říj 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauuuuuuu :wink: měli jsme tady tchánovce a pak sádrokartonáře :wink:

Tchýně se docela hodila do klidu tak snad jí to vydrží :wink:

Beru,nic moc mi není,ale já nejsem nastydlá mám jen vnitřní něco jako opar vzadu na dásni mezi zubama a krkem a pořád to dost bolí :frowning2: :frowning2: A rodiče si vážně člověk nevybírá :confounded: a věřím,že tě to sebralo :pensive: Já mám mamku fakt v pohodě,ale táta to je kapitola sama pro sebe :unamused: :unamused: :unamused:

Kal,jj to znám člověka to vážně mrzí,ale věř to přebolí,ale trvá to :pensive: :pensive: Kubík je šikula :grinning: Kája už spí jak dudek :sweat_smile:

Já u rákosníků skoro nikdy nenakupuju,ale komboška je hezká :slight_smile: ale pan prodavač z obchodu je fakt frajer pak na to přihodí 400 a má vyděláno :unamused: :unamused: :unamused:

Já otěhotněla 30.10. :wink: :wink:
10. říj 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi no já nevím co se dneska stalo, že nespal. Ale teď už se koupe a doufám, že potom hned usne.

Tak ať je brzo líp, ten opar v puse musí být hrozně nepříjemný :frowning2:
10. říj 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal,no snad usne rychle,aby nebyl přetaženej :wink:

Jo a dík fakt to bolí už týden,ale ted už můžu alespoň polykat a nemám jen tekutou stravu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
10. říj 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal, nee, já si ještě pár let počkám :sunglasses:
Prosím Tě, co to vlatně obnáší to adminování? Musíš třeba denně několik hodin "pracovat", nebo jak to je? :confused:

Dneska jsem se jeli s Mirem a Klárkou podívat na domeček... chtěli by jsme něco staršího koupit....
Dům sice hrůza, ale byla z toho nádherná procházka i v tom nechutném počasí... A Kláruš byla jak prase... se všude vyválela :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 v 19:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi už spí, přetaženej nebyl, to by brečel a byl protivnej, ale on byl usměvavej a hodnej.

Bobulko budete kupovat dům?
10. říj 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal,tak to je šikulka :wink:

Bobul,vy máte domek ne????
10. říj 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul dík
Evi ať to tak nebolí :slight_smile:
Terka je dnes celý den u našich - teď už snad brzy dorazí :slight_smile: , už se těším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Beru kombinéza krásná, taky něco kupuju u rákoníků, ale boty v žádném případě
10. říj 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito tak to jsi měla dnes volno :slight_smile: super

Já bych boty od vietnamců nikdy nekoupila.
10. říj 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, no, sice cosi jako domek máme (je to baťovský půldomek, duhou půlku domu má jiný majitel... je to malé 3+1, s poměrně malou zahradou, kousek od centra města)... no a rádi bychom koupili dům na polosamotě, nebo samotě kousek od Zlína, s tím že by to zatím bylo víkendové bydlení a časem opravit a jít tam bydlet na stálo...
A dostali jsem tip, že v jedné nádherné lokalitě se prodává dům jen za 850 tis., tak jsem to jeli omrknout... dům sice kolik tolik, ale dost zanedbaný a ne úplně podle našich představ... :wink:

Kal tak to je Kubík opět rekrdman.... by mě trefilo kdyby Kláruš nechtěla spát... se na tu chvilku klidu tááák těším :wink:
10. říj 2009 v 19:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul, tak ať se vám podaří něco hezké, za dobrý peníz, pořídit.

no já nevím co se s ním dělo, že nespal. Jak už jsem psala, je to poprvé za celou dobu co je na světě, že nespal. Opravdu nechápu.
10. říj 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme hlídání zítra večer... Mirek mě ukecal na taneční :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 v 19:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal, no tím že máme kde bydlet , tak nás nic nehoní a můžeme si na ten domeček snů počkat :dizzy_face: ... jen teda doufám že nebudeme hledat do důchodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No uvidíš jak zítra, ale není to brzy být bez spánku??? Bobek. Třeba Ti bude ráno spát do 9 a pořádně se prospíš :sunglasses:
10. říj 2009 v 19:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by mě hráblo kdyby přes den vůbec nespal, no jak říkáš uvidíme zítra.

To je jasný, nic vás nehoní, tak budete v klidu hledat a třeba se brzo něco naskytne.
10. říj 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako on by asi usnul tak kolem 15-16 hodiny, to se docela šmudlil, ale já už jsem ho dávat nechtěla
10. říj 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hola hej, taky se hlásím :slight_smile: Jak se vede?? U nás relativně pohoda...jen mlaďas je aktivista a děsně blbě spí, ale jinak je to brouček :dizzy_face: Stále kojíme a asi budeme ještě dlouho :sweat_smile: i když to neznamená, že si nedá rád gulášek a podobně :grinning: A kdyby nespal přes den, tka mi taky hrábne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: i když zase by aspoň chodil dřív spát večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: člověk si nevybere :sweat_smile:
10. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě zase Kláruš, pokud bych ji dala, šla nejraději spát už v 9 dopoledne :sweat_smile:
10. říj 2009 ve 20:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,tak to jo :wink: tak snad něco brzo najdete :slight_smile:
10. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maka ahoj :wink:

taky by mě hráblo,kdyby Kájina nespala přes den sice spí jen hodinu až hodinu a půl,ale alespoň něco :grinning:
10. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Evi :slight_smile: Jo a já otěhotněla 31.10. :grinning:

No my spíme taky tak podobně...1-2hodiny, ale vstává kolem 8hodiny a spát jde až mezi 13-14hodinou (poslední dobou :stuck_out_tongue_closed_eyes:) a pak až mezi 22-00 :rolling_eyes: pak zase vstane třeba před devátou a zase jde spát kolem 14.hodiny a takhle pořád dokola :stuck_out_tongue_closed_eyes: hodně jsem přemýšlela, že bych mu to denní spaní vzala, ale to by ještě nezvládl, jenže pak jde zase pozdě spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: začarovaný kruh...
10. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek