• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Bobul a v kolik Klárka vstává?
10. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kája vstává v 7h pak jde spát 12 h a pak v 19h :wink:
10. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

jsem vás dočetla

takže berus to je síla, no ale já se se svým otcem viděla asi 3x od svých 6ti let co se naši rozvedli a to jen když mi dával alimenty a já vlastně už byla dospělá ˇ....

bobul a kde hledáte, na kterou stranu míříte??Doufám že blízko k nám, abychom se mohly scházet :slight_smile:

já otěhotněla 16.10. :wink:

a jak se jinak máte??Pište pište, zachvíli mám povinný fotbal :slight_smile:
10. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my spíme 19.45-6.15 +-15min. pak 12-14 +- 30min
10. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky meggi a mak :dizzy_face: Moc ráda vás tady vidím. Skorem jak za starejch časů :dizzy_face:
Já dala manžovi pusu a řekla, že se uvidíe po fotbale :grinning:
10. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy se mnou nekomunikujte jo? :slight_smile:
10. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj moni, nojá se jdu koukat, přece jen to ve mě ještě pořád je ten fotbal..
holky a musím se pochlubit, jsem si včera vsadila 40kč a vyhrála jsem 1200kč... :grinning:
10. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manža taky kouká na fotbal, ale mě to nebere

ahoj meggi
10. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve čtvrtek jsem si v Ikee koupila krásnej rám na toho namalovaného Tedíše a dneska mi spadl ze stěny a je na hadry :angry: Ještě, že ten obrázek se nezničil. To by mě hráblo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu, ale jen na chvilku...dýl mě mládě nenechá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: je to tyran, nesnáší když tu sedím a krafu :grinning:

Moni ahojky, jak se vede?? Co Tadík, už chodí?? My běháme až moc :grinning: docela bych uvítala, kdyby byl ještě nechodící a nelezoucí a jen ležící :grinning: :grinning:

Holky, to spaní vašich dětí vám závidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: já mám už od narození blbě-spavce a drží se ho to :sweat_smile:
10. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
meggi super, gratuluji k výhře.

Moni to naštve, hlavně, že se nic nestalo tomu obrázku
10. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se na Coolu kouká na auta...tady fotbal nefrčí :slight_smile:
jo a malý dnes udělal sám asi 5 kroků, on je hrozná posera a pořád se mě drží prstu jak klíště, a dnes jsme ho s MM drželi jen za kapuci a MM ho pustil a on šel sám a pak jak ucítil že ho nikdo nepřitahuje tak padl...je to šikulka, snad to překoná a rozchodí se :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
meggi dooobrý.... Takhle každej týden vyhrát by nebylo špatný cooo :grinning:
10. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, byla to haluz ale hned mám na pár dárků, už kupuju na vánoce

holky mějte se fotbal je tu...ČEŠI :grinning:
10. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mak máme se fajně. Ještě neběháme bojíme se jako Míša od megg :grinning: Za prst se mě drží a šupajdí, ale jak nemá oporu jde k zemi, dobrovolně :grinning: Taky bych někdy brala, aby se vrátil do mimiobdobí napapal se a spal :grinning:
Marét to ti povím jsem nadávala...... no ale zase další důvod navštívit Ikeu a to mě vůůůbec neštve :grinning:
10. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Berus to je hrůza s rodičema, ale máš pravdu člověk si je nevybírá. Je to k nepochopení, taky bych pro svý dítě udělala první poslední ale asi to tak nemá každej :unamused:

Meggi gratulka k výhře :slight_smile:

Moni, to je smůla s tím rámem :frowning2: Taky jsem si nechala od té paní namalovat Lukáše k narozeninám našemu tátovi a jsem moc spokojená :dizzy_face:

Jinak taky nemám doma spáče. Chodí spát o půl 8, vstává v 6. Nespí celou noc, budí se, někdy i hodinu uspáváme, dneska třeba spal celou noc, takže je to individuální. Přes den spí jednou kolem půl 11 -11 a to hodinu, max 2. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
meggi kdo neskáče není ČECH hop hop hop :grinning: :grinning: Si to uží já půjdu fandit do horké vany :grinning:
10. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě fotbal taky nějak nebere,ale ani manžu ne on raději hokej :wink:

Meg,gratuluju :wink: a Kája je stejnej posera pořád se drží a to s kapucou dělám taky a to pak pár kroků ujde :grinning: :grinning:
10. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Luci :dizzy_face: Je šikovná viď :wink:
Tak koukám, že ty naše dítka mají asi nějaké společné období nespavosti. Naše noci jsou někdy fakt na bednu. Skorem jak když jsem co 2h kojila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už jsem přemýšlela, že si ho dám zase do ložnice, ale mám strach, že by pak už vůbec nechtěl zpátky do pokojíka...... chjo snad to zase brzy přejde a já se kooonečně vyspím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás jdou až na auta všechny sporty a obrvlášť míčové...... Takže ještě že nedávají třeba kuličky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás valí fotbal jen reprezentační, jinak u nás vede hokej, tenis a volejbal, no a pak cokoliv z lyžování
10. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dík za pochvalu kombinézky :dizzy_face:
A s rodičema - oni jsou úžasný na pokec, ale tak nějak mají pořád problémy s penězma a od toho se to všechno odvíjí :pensive:
Malýmu pořádně nic nekoupili a to jsem si myslela, že jako prarodiče si budou první vnouče rozmazlovat, no ale toje jedno, jen to mrzí. A když se vrátím k tomu, jaký jsem měla dětsví, tak nic moc a právě proto Matýskovi udělám hezký :wink: , ne dárkama, ale zážitkama :dizzy_face:

jinak mám docela spící dítě, vstává v půl 8, spát jde v 10 do půl 12 a pak ještě od 15 do 16:30 :wink: a do hajan ve 20.

fotbal nás neba, máme půjčeno Líbáš jako Bůh, tak jdeme koukat :wink:
10. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje já jdu do té vany. Konečně už nám po 2 dnech teče teplá voda a jde topení a tak toho jdu využít. Měli jsme tady přívalovej déšť, kterej nám zatopil sklep a zničil kotel. Ale huš je vše v pořádku a já si můžu dát hooorkou vanu :dizzy_face:
Jo a Luci jsem se chtěla zeptat jestli si necháte říct pohlaví??? Nebo to bude překvápko???? Já už jsem zvědavá jak blázen, jestli to je ta holčička nebo budeš mít doma dalčího chlapáka :wink:
10. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, jj, paní je opravdu moc šikovná :dizzy_face: Jsem nadšená, nechám si pak u ní namalovat obě děti hezky spolu :slight_smile:

S tím spaním je to opruz, taky někdy šílím, ale u nás jsou to asi zuby, ale do ložnice si ho už brát nechci, máme u něho v pokojíku postel na které můžeme spát takže když je krize jsme tam s ním než usne.

Sport u nás vede hokej jednoznačně, ale třeba i na F1 manža kouká, fotbal taky jen reprezentace...
10. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru tak tak, Matýsek bude mít určitě hezčí dětství než jsi měla ty :slight_smile: Užijte si filmeček :wink:

Moni necháme si říct určitě, nevydržela bych čekat do porodu. A stejně myslím že to bude kluk. :grinning:
10. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru Matýsek je už od narození spící medvídek viď :dizzy_face: Tvoje dětství už se vrátit nedá, ale je tady ten malej šmudlík a je důležitý, že pro něj chceš jiný život než jsi měla ty. A ty a Míšou mu ho můžete dát :wink: :dizzy_face:
Holky pááá
10. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni užij si vanu :dizzy_face: pa pa
10. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru, to teda zamrzi, a buclik bude mit určite super dětství :wink:

Luci,já myslím, že to bude holčička :wink: Jo a ne že si to necháš pro sebe :sweat_smile:

a spící děti závidím, včera jsme měli šílenou noc, uvidime co dnes, je to částečne naše chyba, dávali jsme někdy malýho do postele, ted malej uz s nama spát nemůže, a hrozně ho to rozčiluje, že ho nechci vzít do postele, no jak říkám, včera hruza, hodinu nebo i vic, jsem u neho byla a pořád dokola říkala, že u náš už nemůže spát, at je hodnej kluk, at ukáže jak se dělá hají.....malej házel polštár na naši postel,jako ze jde k nám, at nekecám a at ho vezmu :sweat_smile:, když jsem mu chtěla držet ručíčku, tak nechtěl, dělal uraženýho...opravdu jsem zvědavá na dnešek.

Usínání nám nedělá problém,ale za dvě hodiny po usnutí mi začíná cirkus :frowning2:

Mak- taky jeste kojím, ráno a večer, a budu tak do roka a pul :wink:
10. říj 2009 ve 20:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dítě usíná, hlídání je super :slight_smile: , naši s ní hodně blbnou, ale je to jejich první vnouče :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , zítra hlídá odpoledne tchýně - to bude zajímavý :frowning2:
Jinak my spíme - 21 - 8,45, odpoledne tak 1 hod
Beru určitě uděláš Matýskovi lepší děství :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , jak jsi psala nejde o peníze, ale o zážitky :slight_smile:
10. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek