• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
toustový chleba, 3 vrstvy, mezi to pomazánku a vlašák, potáhnout rozehřátým vyváleným sýrem a ozdobit, což není moje silná stránka :sweat_smile:
ale děkuju :dizzy_face:
táta je diabetik, tak proto slaný
15. kvě 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, a to děláš v dortové formě? A jakou pomazánku tam dáváš??? A vrstva pomazánky, pak vlašáku a pak zase pomazánky????
15. kvě 2009 ve 23:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
to není můj recept, dneska jsem to dělala poprvé :sweat_smile: :wink:
15. kvě 2009 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruš, teď jsem dočetla to o těch jatýrkách .... to zase tvůj táta co? :sweat_smile: :grinning:
No nic jsem hotováááááá tak letím spát.....
Beru všímáš že jsme tu skoro furt jako poslední my dvě? :sweat_smile: .... ale je to nesparavedlivé... tobě Bucla spinká do devíti a Kláruš max do sedmi :sweat_smile:
tak pa pa
15. kvě 2009 ve 23:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
spíme jen do 8, pak se ho znažím přemluvit, ale nedá se, prcek :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no jo, když já jsem typická sova :wink:
15. kvě 2009 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé děkuju za recept.... :dizzy_face:
Brou :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 23:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě jsme opět buleli, čuju divokou noc :confounded:

taky už letím, tak zítra se neobjevím, ale nebude to laptopem, budu se opijánkovat :sweat_smile: :grinning:
15. kvě 2009 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Berus, dort parádní :slight_smile: Tak si to dnes užij a nepřeháněj to, bude ti blbě :grinning:
Já jsem dneska Káju přemlouvala, ať po té nic moc noci spíme aspoň do devíti, to by se mi líbilo. A ona že prý lepší bude do půl šesté :rolling_eyes: Tak kdybych se dlouho neozývala, odvezli mě do blázince :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. kvě 2009 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko :slight_smile:
pall ránní ptáče :slight_smile:
U nás budík ve 3 na mlíko a než jsem se k ní dohrabala ,tak usla :sweat_smile: ale stejně jsem jí ho dala a pak spala do 6 :rolling_eyes:
Za chvílu pojedu nakoupit,budu ze mlátit s důchodcama o vozejky :sweat_smile: tatka se překonal a zůstal s náma doma i v sobotu :astonished: ale nevím jak to tu přežijem,venku prší,dětičky protivný ...... :sweat_smile: a sem se asi nedostanu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak všem pěknej den :dizzy_face:
16. kvě 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo bych zapomněla Beru dost super :slight_smile: bych neudělala :confused:
16. kvě 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dort :sweat_smile:
16. kvě 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pall malej mě stával v 5, víc jak rok :sweat_smile: Gábi je zatím o hodinu lepší spí do 6,někdy teda taky do 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

U nás noc v pohodě a dneska spánek do 7h :wink:

Beru,dort nádhernej bych to takhle neudělala :wink: já se chci taky opíjet a nemůžu :angry: ach jo :sweat_smile:

My pojedeme po obědě na nákup jsem zjistila,že doma nic nemáme jen sposty přesnídávek a jogurtů :grinning: :grinning: :grinning: a poslední maso v mrazáku bylo kuře tak hádejte co máme dneska k obědu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

evi, že by králíka :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu si vám jen postěžovat, v noci jsme šli s taťkou do hajan okolo půl 1, Mates se začal mrskat v půl 2, v půl 3 jídlo a usnul až v půl 4 :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže jsem se krááásně vyspala :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

a to mu teď vařím nejoblíbenější jídlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :wink:

a děkuju za pochvaly :dizzy_face:
16. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning:

Matýsek je uličník takhle v noci zlobit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a jedete na výlet nebo ne?? u nás děsně leje :confounded:
16. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě se domlovám se ségrou, ale volala našim a i přesto, že tam chčije a bláto je po krk, nás tam chtějí :sweat_smile:
to bude zajímavý :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale v karavanu mají topení a snad se odpoledne počasí zlepší
to je vždycky tak, když se někam těším :angry:

takže počítej s tím, že v červnu budu rozbitá, protivná, bude hnusně, chlapi si nesednou a děti se budou rvát :sweat_smile: :grinning:
16. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojlinky mamky. U nás taky noc dobrá. Včera usnul jen co jsem ho položila do postýlky.
Beru ten dort je luxusní. Hned bych si dala kousek. Až se v létě sejdem, tak bys mohla udělat prezent pro nás :grinning:
16. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus :grinning: To je pesimismu najednou :grinning:

Arin, když ti malý a teď i Gábi vstávají tak brzy, tak se to teda asi dá přežít, co :sweat_smile:

No, jdem se na chvíli projít než bude pršet i tady :stuck_out_tongue_closed_eyes: na oběd jdeme k tchánům, zak aspoň nemusím vařit
16. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás už vykukuje sluníčko :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už zase spíme a tatka nám dneska odjede na celej den :angry:
16. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem zpátky,byla jsem nakoupit,dostala jsem od mil limit :grinning: a hádejte kolik mě zbylo :sweat_smile: 2 kačky+ 5 kačka ve vozejku :sweat_smile: su šikovná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale u nás nebyly ani ty přesnídávky a ani skleničky :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže sem musela hodně dokoupit :confused:

Jinak Gábi od těch 6 nespala :confused: hlídal mil,tak jestli si ho chtěla užít :fearful: mě usem kolem 8 vždycky,no a hádejte co ted´dělá :slight_smile: spííí :slight_smile: a mil odvolali do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: malej zůstal u našich,tak mám klídek a dám si barvičku na budku :wink:
Pall já už su táák zvyklá,že když náhodou spí do 7,tak su nervozní a stejně vylezu a šmejdím jestli je všecko vpořádku,takže se to dá vydržet,jen je musíme zabavit a Gábi hlídat,aby někam nezahučela,jak bude větší,tak můžem dřímat,male si vždycky hrál sám,nebo si donesl hračky do postele a byl hodnej :wink: je to o zvyku :slight_smile:

Tady je hnusně zima bléééé
16. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beru ty nak dlouho vydržíš večer :sweat_smile: já odpadám kolem 21 maxim 22 :pensive: dýl nevydržím,když tak brzo stávám :fearful:
Ev :grinning: králíka :grinning:
16. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím návrat ztracené ženy s dítětem pokud mě tu teda někdo postrádal :grinning:
16. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, Meg ahojky, to víš,že jsme Tě postáradaly :wink: Chceme domluvit ten srazík v Zoo Lešná,tak buď na přijmu :grinning:
16. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruš, krásný dortík :dizzy_face: jsi šikulka :wink:
Evi, řekla bych,že budete mít králíka se zobákem :grinning:
Tak a už zase nevím,co jsem chtěla :angry: Já se na to vyprdnu velebnosti, na co pak dočítám :rolling_eyes:
16. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,sem myslela,že sem v sobotu nikdo nechodí :sweat_smile:
16. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megg, ahooooj, kdy dáme Zoo? :wink:
16. kvě 2009 ve 13:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme doma z nákupu a Kája hned vytuhla :slight_smile:

Meg ahoj,kde jsi se toulala??? :wink:
16. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky hl.příčina je pokažený PC....

ale k tomu ještě pokažené auto, já na operaci s okem a malý má 6.nemoc....... :frowning2:
16. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek