***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
kalerat
10. říj 2009
Holky loučím se, jdu si číst, papa
lucinecka
10. říj 2009
Ahoj Kat, tak tohle my máme za sebou, je to nějakej ten pátek kdy malej tohle na nás taky zkoušel, noci horor, chtěl k nám do betle a jak nebylo po jeho tak cirkus jako blázen. Už to pochopil, nesmíš ustoupit. A spí furt s váma v ložnici, co? My už jsme v děcáku a jsem ráda.
evelina0007
10. říj 2009
Beru,přesně jak píšou holky důležitý je teď jeké to bude mít Matýsek a ty se netrap 😉 vím,že je to těžký |-|

Moje máma tedy kupuje Kájině a i ostatním vnoučatům pořád něco,ale ona je taková a říká dokud má tak proč by nekupovala až bude mít jen důchod tak už nebude moct 😉 ale jak můj táta tak tchánovci Kájině nic moc nedají,ale to je jen jejich věc 😉 Ale jak píšeš o dárkách to není 😉
lucinecka
10. říj 2009
Holky loučím se, jdu na kutě. Dobrou noc 🙂
katerinka.kr
10. říj 2009
Luci, jo spi s nama, detský pokoj nemáme jeste dodelany |-|

Já bych s ním klidne spala, ale druhý den jsem nevyspalá, malej se pořád vrtí, tlačí se na mě, takže já spím polovinou těla na kraji postele, druhou lítam v luftu, ale co se stalo naposled ... no proste jsem se rozhodla, že pro malýho dobro bude spát ve své postýlce, at chce nebo ne.

Malej dělal v posteli to, že se posadí, a hází dozadu záda, nevím, jak to mám lépe popsat, no a stalo se, že v noci to zase zkousel, já ho samozrejme nevidela, a on hodil záda tak, že hlavou do mé hlavy, rána jak prase, no me samotné to dost bolelo, takže malej chudak ... plakal,a to rozhodlo, to bychom se tam pobili. 😞
katerinka.kr
10. říj 2009
Jsem chtela jeste uklidit kuchyn,ale se mi dnes nejak nechce, ale jestli nebudete kecat, tak se do toho jeste pustim 😃
katerinka.kr
10. říj 2009
No to je zase účast.. proti mně něco máte nebo co??? 😃 😃

tak já jdu mrknout na beremese, jo a za pet dnu budu žhavit drát na úřad a zamlouvat červen a tu vaší doporučovanou 14 hodinu 😃 😉 😉
kouzlo
10. říj 2009
Kat já jse tuuuuu. Hodila jsem solnej nálev a teď tady sedím s maskou na čumáku 😎
Vydrž a nepolevuj. Teď se to láme a on zkouší kdo z koho 😉
evelina0007
10. říj 2009
Taky jsem tady 😉
kouzlo
10. říj 2009
Holky řeknu vám, že už se těším, až budu brát ty prášky. Mám hubu jak poblescent v největším rozkvětu :-p
evelina0007
10. říj 2009
Moni 😃 😃 chudáčku tak snad to bude dobrý 😉
kouzlo
10. říj 2009
Evi snad to pomůže. Ty prášky mají být extra na problematickou pleť..... Jinak už nevím .... asi nechat zarůst a začít znova ze zadu :-p
evelina0007
10. říj 2009
Moni 😃 😃 😃
katerinka.kr
10. říj 2009
Moni, dik, no dává to ale zabrat, takhle jsem vstavala když byl mimi, taky si říkám, nesmím povolit, ale jak píšu, dává to zabrat :-p

Ksicht neřeším, jednou jsem byla venku, v obchodě a tak, prostě mezi lidima a až pak jak jsme přišla domů jsem zjistila, ze jsem celou dobu na nose mela rozmazlou přesnídávku od malýho, no chodila jsem jako magor, to je tak, když všechno balím malýmu, a zapomenu se podívat do zrcadla. Jeste že jsem nepotkala někoho známýho 😃 😃 😃
katerinka.kr
10. říj 2009
ale abych uplne nekecala, chodim na kosmetiku, jo a jak jsem jednou byla na kožní kvuli znamínku, tak tam meli reklamu na nejakej chemickej podkozní peeling, že pak máš kůžicku jak alabastr 😉 ale na tom jsem teda nebyla
kouzlo
10. říj 2009
Kat 😃 😃
Taky mi to připadá jako když byl Tedíš mimi a v noci jsem byla co 2h vzhůru :-p
Bobul krááásný fotky. Fíha Klárka už je véééliká x-) Krásná holčička... se vám povedla x-)
evelina0007
10. říj 2009
Kat 😃 😃 😃 😃 😃 😃
bobulle
10. říj 2009
Tak jsem konečně přidala nějaká fota a i z dnešní vycházky 😉
kouzlo
10. říj 2009
Já taky chodím na kosmetiku ..... Ale mě to dělaj hormony. Takže až začnu brát ty prášky se to snad zklidní. Tam kam chodím dělají s kosmetikou nějaké doktorky Schrammek a je to maska z bylinek (je to jen přírodní) po které se ti vymění kůže. Nosmálně ti 2 dny po sleze z obličeje ta stvávající pod kterou je nová. Slaví to veké úspěchy a je to právě vhodné i pro ty co mají problém jako já. Celej proces trvá 5 dní. Nesmíš na sluníčko, mít obličej vodou jen přípravky té značky a nesmí se ta odlupující se kůže loupat. Moje kosmeticka mi to doporučuje tak na to asi půjdu. Jen nevím jak vydržím to loupání kůže... :-N
katerinka.kr
10. říj 2009
Bobul, Klárka je krásná, jeee a tolik vlásků. Krásné fotky 😉
Malá má dvě příjmení? to jsem ani nevěděla, že to jde :-N
jana.rce
10. říj 2009
ufff, tak jsem vás dočetla 😉

fotbal mě neba, tak jsem vyrazila s kamarádkou na kafe a bylo to super x-) huby nám obou jely přes 2 hodiny a když jsem dorazila dom, tak manža spal na gauči u TV a tchán kouká sám.😉 takže nejlepší program jsem měla asi já....

Moni, taky mám antíky určený na ksicht 😃 sice to není dokonalý, ale pleť je lepší než bez nich...😉

jo a Janí dnes taky stávkovala se spaním. Dopo jen 50 min a odpo vůbec. Ani auto jí neuspalo. To jsou ty víkendy, kdy tu každej kutá na baráku a není tu klid ]-(

Kat, tak ať vám klapne ten termín svatby 😉

a jdu juknout Bobulce an fotky 🙂
evelina0007
10. říj 2009
Bobul,krásné fotky 😉

Holky,dobrou jdu do vany 😉
katerinka.kr
10. říj 2009
teda Moni, tak to zkus a vubec jak hubneš? POmáhá to? Myslim, že chodíš na tu UTZ lipo, ne?
jana.rce
10. říj 2009
Bobul, krááásný. jste pěkná rodinka x-) x-)

Moni, ta procedura zní dobře, ale asi bych taky nevydržela neloupat😉
katerinka.kr
10. říj 2009
ahoj Jani 😉

ev, dobrou 😉
jana.rce
10. říj 2009
ahoj Kat 😉
kouzlo
10. říj 2009
Evii papa x-)
jani a co máš za prášky???
Kat mám dole 4 kg a na lipošce jsem teď nebyla protože nebyl čas, ale v pondělí volám a objednávám se na další kolo. Po první serii 4cm břicho a 3cm stehna. Dobrý né na to že tam jen ležím 😃
katerinka.kr
10. říj 2009
Moni, to je teda sakra dobrý, já jak magor chodím cvičit 3x týdně a váha mi šla nahoru ]-(
kouzlo
10. říj 2009
jani no právě a ono to vypadá celkem hnusně. :-N
bobulle
10. říj 2009
Tak vás dočítám....
Kal, Klárka ráno vstává mezi pl sednou a půl osmou 😉

Megg, jasné... směr Valašsko... tento domek byl na Lipských pasekách (kousek od toho ranče 😉 )
Já chci taky někdy něco vyhrát 😃 :-p

Moni, hlavě že to přežil obrázek 😉

Beruš, já chci taky takové spací dítě :-o

Kal, ty naše dětišky už si umějí hocela obstojně říct co chtějí, co... jen my rodičové jsem tak nechápaví 😃 :-p ... Kláruš je vzteklina hrozná když se jí nedaří a nebo pokud ji nechci vyhovět... :-|

Začni psát odpověď...

Odešli