• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Holky loučím se, jdu si číst, papa
10. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kat, tak tohle my máme za sebou, je to nějakej ten pátek kdy malej tohle na nás taky zkoušel, noci horor, chtěl k nám do betle a jak nebylo po jeho tak cirkus jako blázen. Už to pochopil, nesmíš ustoupit. A spí furt s váma v ložnici, co? My už jsme v děcáku a jsem ráda.
10. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,přesně jak píšou holky důležitý je teď jeké to bude mít Matýsek a ty se netrap :wink: vím,že je to těžký :pensive:

Moje máma tedy kupuje Kájině a i ostatním vnoučatům pořád něco,ale ona je taková a říká dokud má tak proč by nekupovala až bude mít jen důchod tak už nebude moct :wink: ale jak můj táta tak tchánovci Kájině nic moc nedají,ale to je jen jejich věc :wink: Ale jak píšeš o dárkách to není :wink:
10. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky loučím se, jdu na kutě. Dobrou noc :slight_smile:
10. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jo spi s nama, detský pokoj nemáme jeste dodelany :pensive:

Já bych s ním klidne spala, ale druhý den jsem nevyspalá, malej se pořád vrtí, tlačí se na mě, takže já spím polovinou těla na kraji postele, druhou lítam v luftu, ale co se stalo naposled ... no proste jsem se rozhodla, že pro malýho dobro bude spát ve své postýlce, at chce nebo ne.

Malej dělal v posteli to, že se posadí, a hází dozadu záda, nevím, jak to mám lépe popsat, no a stalo se, že v noci to zase zkousel, já ho samozrejme nevidela, a on hodil záda tak, že hlavou do mé hlavy, rána jak prase, no me samotné to dost bolelo, takže malej chudak ... plakal,a to rozhodlo, to bychom se tam pobili. :frowning2:
10. říj 2009 ve 21:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem chtela jeste uklidit kuchyn,ale se mi dnes nejak nechce, ale jestli nebudete kecat, tak se do toho jeste pustim :grinning:
10. říj 2009 ve 21:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je zase účast.. proti mně něco máte nebo co??? :grinning: :grinning:

tak já jdu mrknout na beremese, jo a za pet dnu budu žhavit drát na úřad a zamlouvat červen a tu vaší doporučovanou 14 hodinu :grinning: :wink: :wink:
10. říj 2009 ve 21:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat já jse tuuuuu. Hodila jsem solnej nálev a teď tady sedím s maskou na čumáku :sunglasses:
Vydrž a nepolevuj. Teď se to láme a on zkouší kdo z koho :wink:
10. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem tady :wink:
10. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky řeknu vám, že už se těším, až budu brát ty prášky. Mám hubu jak poblescent v největším rozkvětu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni :grinning: :grinning: chudáčku tak snad to bude dobrý :wink:
10. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi snad to pomůže. Ty prášky mají být extra na problematickou pleť..... Jinak už nevím .... asi nechat zarůst a začít znova ze zadu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, dik, no dává to ale zabrat, takhle jsem vstavala když byl mimi, taky si říkám, nesmím povolit, ale jak píšu, dává to zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ksicht neřeším, jednou jsem byla venku, v obchodě a tak, prostě mezi lidima a až pak jak jsme přišla domů jsem zjistila, ze jsem celou dobu na nose mela rozmazlou přesnídávku od malýho, no chodila jsem jako magor, to je tak, když všechno balím malýmu, a zapomenu se podívat do zrcadla. Jeste že jsem nepotkala někoho známýho :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2009 ve 22:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale abych uplne nekecala, chodim na kosmetiku, jo a jak jsem jednou byla na kožní kvuli znamínku, tak tam meli reklamu na nejakej chemickej podkozní peeling, že pak máš kůžicku jak alabastr :wink: ale na tom jsem teda nebyla
10. říj 2009 ve 22:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat :grinning: :grinning:
Taky mi to připadá jako když byl Tedíš mimi a v noci jsem byla co 2h vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bobul krááásný fotky. Fíha Klárka už je véééliká :dizzy_face: Krásná holčička... se vám povedla :dizzy_face:
10. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem konečně přidala nějaká fota a i z dnešní vycházky :wink:
10. říj 2009 ve 22:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky chodím na kosmetiku ..... Ale mě to dělaj hormony. Takže až začnu brát ty prášky se to snad zklidní. Tam kam chodím dělají s kosmetikou nějaké doktorky Schrammek a je to maska z bylinek (je to jen přírodní) po které se ti vymění kůže. Nosmálně ti 2 dny po sleze z obličeje ta stvávající pod kterou je nová. Slaví to veké úspěchy a je to právě vhodné i pro ty co mají problém jako já. Celej proces trvá 5 dní. Nesmíš na sluníčko, mít obličej vodou jen přípravky té značky a nesmí se ta odlupující se kůže loupat. Moje kosmeticka mi to doporučuje tak na to asi půjdu. Jen nevím jak vydržím to loupání kůže... :sweat_smile:
10. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul, Klárka je krásná, jeee a tolik vlásků. Krásné fotky :wink:
Malá má dvě příjmení? to jsem ani nevěděla, že to jde :sweat_smile:
10. říj 2009 ve 22:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff, tak jsem vás dočetla :wink:

fotbal mě neba, tak jsem vyrazila s kamarádkou na kafe a bylo to super :dizzy_face: huby nám obou jely přes 2 hodiny a když jsem dorazila dom, tak manža spal na gauči u TV a tchán kouká sám.:wink: takže nejlepší program jsem měla asi já....

Moni, taky mám antíky určený na ksicht :grinning: sice to není dokonalý, ale pleť je lepší než bez nich...:wink:

jo a Janí dnes taky stávkovala se spaním. Dopo jen 50 min a odpo vůbec. Ani auto jí neuspalo. To jsou ty víkendy, kdy tu každej kutá na baráku a není tu klid :angry:

Kat, tak ať vám klapne ten termín svatby :wink:

a jdu juknout Bobulce an fotky :slight_smile:
10. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,krásné fotky :wink:

Holky,dobrou jdu do vany :wink:
10. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Moni, tak to zkus a vubec jak hubneš? POmáhá to? Myslim, že chodíš na tu UTZ lipo, ne?
10. říj 2009 ve 22:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul, krááásný. jste pěkná rodinka :dizzy_face: :dizzy_face:

Moni, ta procedura zní dobře, ale asi bych taky nevydržela neloupat:wink:
10. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jani :wink:

ev, dobrou :wink:
10. říj 2009 ve 22:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kat :wink:
10. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evii papa :dizzy_face:
jani a co máš za prášky???
Kat mám dole 4 kg a na lipošce jsem teď nebyla protože nebyl čas, ale v pondělí volám a objednávám se na další kolo. Po první serii 4cm břicho a 3cm stehna. Dobrý né na to že tam jen ležím :grinning:
10. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, to je teda sakra dobrý, já jak magor chodím cvičit 3x týdně a váha mi šla nahoru :angry:
10. říj 2009 ve 22:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani no právě a ono to vypadá celkem hnusně. :sweat_smile:
10. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vás dočítám....
Kal, Klárka ráno vstává mezi pl sednou a půl osmou :wink:

Megg, jasné... směr Valašsko... tento domek byl na Lipských pasekách (kousek od toho ranče :wink: )
Já chci taky někdy něco vyhrát :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Moni, hlavě že to přežil obrázek :wink:

Beruš, já chci taky takové spací dítě :astonished:

Kal, ty naše dětišky už si umějí hocela obstojně říct co chtějí, co... jen my rodičové jsem tak nechápaví :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... Kláruš je vzteklina hrozná když se jí nedaří a nebo pokud ji nechci vyhovět... :unamused:
10. říj 2009 ve 22:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek