Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
katerinka.kr
10. říj 2009
NO ale to se loupes jenom ten jeden den, ne? nebo jak dlouho? =-)
jana.rce
10. říj 2009
tak to abys nechodila vůbec mezi lidi,až se ti to bude loupat 😉
a ty jo, super úbytek cm... já jdu konečně příští týden 2x cvičit (manža to ještě netuší :-N), tak se to snad ustálí a bude n ěco poznat 😉
jo a Moni, máma prášky Minerva
jana.rce
10. říj 2009
sakriš, nějak blbě píšu a to jsem měla jen kafe a vodu 🙂
mělo to být samozřejmě "mám" prášky
katerinka.kr
10. říj 2009
Jani,dobrý 😃 😃 😃
Já jsem chodila cvičit 2x týdne, říkám si, víckrát by mi asi doma neprošlo, a jednou tak doma povídám, že to cvičení na mě nejak nezabírá a náš tatík říká, že mám pravdu, že by to chtělo minimálně 3x týdne 😃 😃 😃 Upřímnost nade vše :-p 😃 😃
bobulle
10. říj 2009
Moni, ty ještě kojíš? =-)

Děkuju za pochvalu fotek... se nám ty naše dětičky tady všechny vyvedly... x-)

Kat, nee, Kláruš je Pálková, to já tam dala, že si hojím ego... 😃 :-p 😃

Moni, tak to je paráda ty cenťáky... a šly dolů i kila???
jana.rce
10. říj 2009
tedy Kat, ty máš fakt upřímnýho skoromanžu 😃 😃 😃 mě řekne co chci slyšet 😉 😃 😃
katerinka.kr
10. říj 2009
bobul, aha, jsem si říkala, protože před narozením malýho jsem to dost študovala 😉
bobulle
10. říj 2009
Kat... ]-( 😃 .... já když jsem Mirkovi řekla že jsem tlustá a zanedbaná, tak mi na to řekl ať s tím teda něco dělám... jsem myslela, že ho zapleštím ]-( 😃

Jinak já chodím zatím jednou týdně na ten Alpining a od neděle teda budeme chodit tančit... to bude ostuda :-N
katerinka.kr
10. říj 2009
Jani, to jo, upřímnej to je, ale já byla ráda, že mě prošel další večer, co můžu jít cvičit,tak jsem to neřešila 😉
bobulle
10. říj 2009
Kat, já jsem chtěla dát dvě jména Klára Anna, ale Mirek byl proti... Dvě příjmení jsem zvažovala že bych si nechala po svatbě já, ale ještě uvidím... 😉
Jani, tak to je ovšem sprátný přístup... hezky chválit a lichotit 😉 .... né jak ti naši panové upřímní :-p 😃
bobulle
10. říj 2009
Jé, kde jste? =-)
katerinka.kr
10. říj 2009
Já příjmení taky dost řeším, ale udělali jsme dohodu, a tak to bude 😉

a jsem ráda, že jsem vymyslela jedno klučičí jméno, dvě nevím, jak bychom se dohodli, na holčičky jsem měla víc... Katka, Klarka, Karolinka, Verunka, Adinka, Terezka 😉
kouzlo
10. říj 2009
http://www.kosmetik-ahlen.de/spezialbehandlunge...
Tady je vidět ta maska......
No 2 den od masky se začneš loupat a 5 den jdeš ke kosmetičce na ošetření. Takže se loupeš do toho 5 dne :-p
Bobul ne né jen si tak připadam, když jsem často vzhůru...... dole 4kg, ale to přičítám tomu, že se snažím od 5h nejíst 😉
Kat nabíráš svalstvo a to váží víc jak sadlo 😉
kouzlo
10. říj 2009
Já bych chtěla pro holčičku 2 jména. Manža se tedy moc netváří, ale to ještě pořeším jestli nějaká holčička někdy bude 😃
jana.rce
10. říj 2009
taky doufam, ze mi pribyde dalsi cvicici den.... tohle cvico je od 20 hod, tak je venku uz tma, a manza nemuze na zahrade makat,tak bude doma 😉

no nic, jdu vzbudit manzu, slysim, jak chrape az sem😃 a jdeme do perin. Rano bude asi brzy budicek.tipuju neco po sesty :-S😉

brou brou vsem
katerinka.kr
10. říj 2009
Jani, dobrou 😉
kouzlo
10. říj 2009
Jani brou noooc 😉
katerinka.kr
10. říj 2009
Moni, tak to sloupávání není pěkný, to si nebudem zase namlouvat, ale tři dny se dají vydržet,ne? 😉
katerinka.kr
10. říj 2009
Moni, a proč by nebyla holčíčka? a jaké máš jména?
kouzlo
10. říj 2009
Kat to máš recht. Ale jo až pujdu na lipošku, tak si o tom ještě popovídám s tou kosmetičkou co to dělá a asi to prubnu. Budu jak hacice, když se svléká z kůže :-N 😃 No to bude mít manža radost 😃 Doufám, že se mě malej nebude bát :-o :-N
katerinka.kr
10. říj 2009
Moni, já myslím, že děti to tak neberou, pro neho jsi prostě máma, a jestli s maskou nebo bez ni. Malej me uz taky viděl s maskou na ksichte a vubec nic, prostě pohoda 😉
katerinka.kr
10. říj 2009
Zato ten velkej to zase komentoval, on vždycky dělá srandičky 😃 😃
kouzlo
10. říj 2009
Kat s maskou mě nuvidí, ale to jak se mi pude loupat kůže z obličeje. Je to fakt hororoví :-N
jména mám Johanna, Nella, Emma, Justýnka
bobulle
10. říj 2009
Jé Kat, tobě se taky líbí Klárka 🙂
Jani dobrou 🙂
Moni, ta maska nevypadá na pohled moc dobře... to tak nebycházet z domu :-N
bobulle
10. říj 2009
Jé Moni má nové album.... a moc hezké x-)
kouzlo
10. říj 2009
Bobul masku bych měla jsem u kosmetyčky a domu bych šla bez ní 😃 a do 2 dnů se začne loupat kůže. No nevím jak bych šla s tímhle sajrajtem po celém městě dom 😃
kouzlo
10. říj 2009
Trohu jsem si hrála. Děkuju x-)
katerinka.kr
10. říj 2009
Moni, tak jsem to myslela,s tou loupající kůží, nevypadá to pěkně, jsem si představila že bych tak šla otevřít paní poštačce, no asi by se divila 😃 😃 ,ale 3 dny se dají 😉
kouzlo
10. říj 2009
Ale jo pro krásu se musí trpět néé 😎
Holky, tak já už to dneska opravdu balím. Krásnou dobrou noc vám přeju a sobě aspoň 3h v kuse spát :-| :-p
katerinka.kr
10. říj 2009
Moni, dobrou, já čekám, kdy začne malej řvát, ale když jsem ho tu chudáčka tak pomluvila, tak třeba nebude :-N :-N

Začni psát odpověď...

Odešli