• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
NO ale to se loupes jenom ten jeden den, ne? nebo jak dlouho? :confused:
10. říj 2009 ve 22:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to abys nechodila vůbec mezi lidi,až se ti to bude loupat :wink:
a ty jo, super úbytek cm... já jdu konečně příští týden 2x cvičit (manža to ještě netuší :sweat_smile:), tak se to snad ustálí a bude n ěco poznat :wink:
jo a Moni, máma prášky Minerva
10. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakriš, nějak blbě píšu a to jsem měla jen kafe a vodu :slight_smile:
mělo to být samozřejmě "mám" prášky
10. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem chodila cvičit 2x týdne, říkám si, víckrát by mi asi doma neprošlo, a jednou tak doma povídám, že to cvičení na mě nejak nezabírá a náš tatík říká, že mám pravdu, že by to chtělo minimálně 3x týdne :grinning: :grinning: :grinning: Upřímnost nade vše :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
10. říj 2009 ve 22:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, ty ještě kojíš? :confused:

Děkuju za pochvalu fotek... se nám ty naše dětičky tady všechny vyvedly... :dizzy_face:

Kat, nee, Kláruš je Pálková, to já tam dala, že si hojím ego... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Moni, tak to je paráda ty cenťáky... a šly dolů i kila???
10. říj 2009 ve 22:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy Kat, ty máš fakt upřímnýho skoromanžu :grinning: :grinning: :grinning: mě řekne co chci slyšet ;) :grinning: :grinning:
10. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobul, aha, jsem si říkala, protože před narozením malýho jsem to dost študovala :wink:
10. říj 2009 ve 22:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat... :angry: :grinning: .... já když jsem Mirkovi řekla že jsem tlustá a zanedbaná, tak mi na to řekl ať s tím teda něco dělám... jsem myslela, že ho zapleštím :angry: :grinning:

Jinak já chodím zatím jednou týdně na ten Alpining a od neděle teda budeme chodit tančit... to bude ostuda :sweat_smile:
10. říj 2009 ve 22:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to jo, upřímnej to je, ale já byla ráda, že mě prošel další večer, co můžu jít cvičit,tak jsem to neřešila :wink:
10. říj 2009 ve 22:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, já jsem chtěla dát dvě jména Klára Anna, ale Mirek byl proti... Dvě příjmení jsem zvažovala že bych si nechala po svatbě já, ale ještě uvidím... :wink:
Jani, tak to je ovšem sprátný přístup... hezky chválit a lichotit :wink: .... né jak ti naši panové upřímní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. říj 2009 ve 22:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, kde jste? :confused:
10. říj 2009 ve 22:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já příjmení taky dost řeším, ale udělali jsme dohodu, a tak to bude :wink:

a jsem ráda, že jsem vymyslela jedno klučičí jméno, dvě nevím, jak bychom se dohodli, na holčičky jsem měla víc... Katka, Klarka, Karolinka, Verunka, Adinka, Terezka :wink:
10. říj 2009 ve 22:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.kosmetik-ahlen.de/spezialbehandlungen/green-peel-behandlungsablauf/
Tady je vidět ta maska......
No 2 den od masky se začneš loupat a 5 den jdeš ke kosmetičce na ošetření. Takže se loupeš do toho 5 dne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bobul ne né jen si tak připadam, když jsem často vzhůru...... dole 4kg, ale to přičítám tomu, že se snažím od 5h nejíst :wink:
Kat nabíráš svalstvo a to váží víc jak sadlo :wink:
10. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych chtěla pro holčičku 2 jména. Manža se tedy moc netváří, ale to ještě pořeším jestli nějaká holčička někdy bude :grinning:
10. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky doufam, ze mi pribyde dalsi cvicici den.... tohle cvico je od 20 hod, tak je venku uz tma, a manza nemuze na zahrade makat,tak bude doma :wink:

no nic, jdu vzbudit manzu, slysim, jak chrape az sem:grinning: a jdeme do perin. Rano bude asi brzy budicek.tipuju neco po sesty :confounded::wink:

brou brou vsem
10. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, dobrou :wink:
10. říj 2009 ve 22:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani brou noooc :wink:
10. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, tak to sloupávání není pěkný, to si nebudem zase namlouvat, ale tři dny se dají vydržet,ne? :wink:
10. říj 2009 ve 22:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, a proč by nebyla holčíčka? a jaké máš jména?
10. říj 2009 ve 22:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat to máš recht. Ale jo až pujdu na lipošku, tak si o tom ještě popovídám s tou kosmetičkou co to dělá a asi to prubnu. Budu jak hacice, když se svléká z kůže :sweat_smile: :grinning: No to bude mít manža radost :grinning: Doufám, že se mě malej nebude bát :astonished: :sweat_smile:
10. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, já myslím, že děti to tak neberou, pro neho jsi prostě máma, a jestli s maskou nebo bez ni. Malej me uz taky viděl s maskou na ksichte a vubec nic, prostě pohoda :wink:
10. říj 2009 ve 22:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zato ten velkej to zase komentoval, on vždycky dělá srandičky :grinning: :grinning:
10. říj 2009 ve 22:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat s maskou mě nuvidí, ale to jak se mi pude loupat kůže z obličeje. Je to fakt hororoví :sweat_smile:
jména mám Johanna, Nella, Emma, Justýnka
10. říj 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Kat, tobě se taky líbí Klárka :slight_smile:
Jani dobrou :slight_smile:
Moni, ta maska nevypadá na pohled moc dobře... to tak nebycházet z domu :sweat_smile:
10. říj 2009 ve 22:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Moni má nové album.... a moc hezké :dizzy_face:
10. říj 2009 ve 23:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul masku bych měla jsem u kosmetyčky a domu bych šla bez ní :grinning: a do 2 dnů se začne loupat kůže. No nevím jak bych šla s tímhle sajrajtem po celém městě dom :grinning:
10. říj 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trohu jsem si hrála. Děkuju :dizzy_face:
10. říj 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, tak jsem to myslela,s tou loupající kůží, nevypadá to pěkně, jsem si představila že bych tak šla otevřít paní poštačce, no asi by se divila :grinning: :grinning: ,ale 3 dny se dají :wink:
10. říj 2009 ve 23:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jo pro krásu se musí trpět néé :sunglasses:
Holky, tak já už to dneska opravdu balím. Krásnou dobrou noc vám přeju a sobě aspoň 3h v kuse spát :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, dobrou, já čekám, kdy začne malej řvát, ale když jsem ho tu chudáčka tak pomluvila, tak třeba nebude :sweat_smile: :sweat_smile:
10. říj 2009 ve 23:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek