• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Loupajcí se kůže... ufff... asi bych do toho nešla :unamused:
Moni dobrou... taky jdu chrnět... :wink:
10. říj 2009 ve 23:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou bobul, já počkám na beru, třeba jeste přijde :grinning:
10. říj 2009 ve 23:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, tak ji kdyžtak pozdravuj :wink: :slight_smile:
10. říj 2009 ve 23:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu :wink:
10. říj 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chválím spící dítě a dneska teda není, na půlku filmu koukal s náma, teď se Míša snaží ho uspat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mmch, film výbornej :dizzy_face:
10. říj 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dík :slight_smile: , vím, že Mates bude mít hezký dětství, páč má výborný rodiče :sweat_smile:
nedávno jsme byli venku na nějakým kopečku, dítě stálo dole a tlemilo se, páč rodiče váleli sudy :grinning: :grinning: :grinning:

kosmetika - co to je??? jsem ráda za řasenku :sweat_smile:
10. říj 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no katy, jsi psala, že na mě čekáš a teď tu dřepím sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Míša asi vedle usnul s malým, já nenám odvahu se tam jít podívat, abych usínajícího Matese neprobrala, takže dneska spím na gauči se psem :sweat_smile:
10. říj 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jste mě ukecaly :sweat_smile: , jdu do hajan :wink:
krásnou dobrou noc :slight_smile: , snad bude :sweat_smile:
10. říj 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru, me malej začal plakat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 ve 23:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno...
u nás je extrémně hnusně, ale to asi všude, co :confused:

Mám velikou prosbu... co budete kupovat prckům na Vánoce....???? Já vůbec nevím...
Zvažuju panenku, ale nevím jestli ji bude bavit... je spíš na ty klučičí hračky... pak nějakou stavebnici... Duplo, nebo něco podobného... a dál nevím :unamused:
11. říj 2009 v 08:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

hlásím hroznou noc taková už vážně dlouho nebyla :unamused: nkonec Kája spala u mě :unamused: :pensive: asi jí něco bolelo

Bobul,Kája má panenek asi 5 a fakt jí baví ává je do kočárku a tak :wink:

My jí chceme do pokojíku koupit takové křesílko hodím sem odkaz až ho najdu a pak nějaké plyšáky ty ona miluje a pak ještě uvidíme :wink:
11. říj 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré dopoledne všem,
u nás je taky hnusně :frowning2: právě jsem byla uspávat a cestou dom jsem zmokla :slight_smile:, lepší už to asi moc nebude :frowning2:

no, já jsem už objednala 4 dárky právě přes ty stránky, co jsem dávala odkaz. Moc se mi líbí ta multifunční kostka, a vyšla levněji než na mmb. dám odkaz :slight_smile:

http://fallingstar.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1258208

mám odzkoušeno, že jí ty vkládačky baví a zvládá je:wink:

pak samozřejmě jsem objednala kočárek a do sebe skládací kelímky-hranatý. Kulatý má a hraje si s tím denně, tak bude mít na výměnu :wink:
panenku nechám na babi, ale do kočárku nějakou mít musí i když jí tedy extra neberou. Ráda je akorát svlíká :sweat_smile:
a když začne TErezky panenka brečet, tak začne i Janula, má šílený hysterák a musíme z pokojíku odejít :confused: takže budu chtít obyč bez zvuků...

u mě je problém,že absolutně netuším co TEri... a to má ke všemu ještě teď ve čtvtek svátek.
11. říj 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a duplo jsemchtěla taky, ale když jsem viděla ty nehorázný sumy, tak mě to tedy přešlo... má obyč stavebnici s TErezkou a s tou si celkem vyhraje, když má náladu, takže značková není zas tak nutná...

a taky uvažuju o nějaký židličce, ptž na ně ráda leze, ale máme doma jen 1 trochu nakřuplou,tak to nechci riskovat a dostane asi svou novou :slight_smile:

já bych uvítala nějaký tipy pro tu naší 8letou cácoru:wink:
11. říj 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tady počasím též nic moc a to jsou dnes vyjímečně obchody otevřený, tak jsem chtěla jet okukovat. Taťka nám na celej den odjede :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My taky nevíme co malému k vánocům. Chceme mu pořídit DVD do auta, když jezdíme ty štreky, aby se zabavil, ale to mu těžko dáma pod stromeček jako dárek že. Přemýšlelal jsem o tomhle
http://cgi.ebay.de/BMW-Baby-Racer-II-Schwarz-Bobby-Car-Babyracer_W0QQitemZ220462334909QQcmdZViewItemQQptZDE_Allesf%C3%BCrsKind_Spielzeug_Kinderfahrzeuge?hash=item33549443bd&_trksid=p3286.c0.m14
Ale už auto doma má a tak nevím. :unamused:
11. říj 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

tak fotbálek včera super ale stejně to bylo prd platný, slováci zradili!!!! :angry:

bobul krásné fotky nejsou z vyhlídky????? Počkej a vy bystese tam nebáli????teda to máte odvahu...
tady v Trnavě se teď prodává taky nějakej domek 2+1 + podkroví nevím přesně jen jsem to četla na kabelovce.....jůůů tak to by bylo fajn bys byla blíž, bychom jezdili k našim do lípy a o víkendu mohli zajít na pivko a na hřiště :wink:

jinak já jsem asi jedna z mála co Lucce tipuju kluka..... :slight_smile:
11. říj 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ta vkládačka je nádherná....taky do ní půjdeme... :wink:
Duplo je předražené... ale tohle vypadá moc pěkně http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20705867&tab=0
11. říj 2009 ve 12:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta vkládačka je vážně super :dizzy_face: a bobul, to vozítko taky vypadá skvěle :dizzy_face: Jen vybírejte, já si to pak jen budu objednávat :grinning: :grinning:
11. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Megg,
JJ, je to z vyhlídky... tam se nám to moooc líbí... kousek od tama mají příbuzní nádherné stavení...
jenak by jsme se nebáli, jeto náš sen... :slight_smile: ... Do Lípy jezdíme pravidelně a hřiště je tam nádhrené :dizzy_face: ... tak to by byla paráda :slight_smile: ... na ten domek mrknu na netu... :wink:
11. říj 2009 ve 12:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem ráda, že se vám vkládačka líbí :wink: tak taky očekávám tipy :slight_smile: :slight_smile:

a vozík je taky Bobul pěkný:wink: jen máme právě podobnou stavebnici doma,takže nevím, zda brát další :slight_smile:
11. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Tak noc příšerná, usnul až v půl 1, pak se ještě asi 3x vzbudil na čaj a jednou na jídlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky vstával v 9, takže dopolední spánek nebyl, vytuhnul až teď. Jo a naměřila jsem mu 37,8, jsem zvědavá, co z toho bude :frowning2:

jj, holky, dávejte odkazy, ať mám z čeho vybírat, protože taky nevím
spoustu věcí dostal k narozkám a teď už nic "nepotřebuje"

když mi kluci chrní, jdu na velkej úklid, koupelna vypadá hrozně, o kuchyni nemluvím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a co vzít Terezce něco s těch stránek co jsi dávala odkaz... něco na tvoření... třeba tohle :wink: http://fallingstar.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1506098
11. říj 2009 ve 13:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak už mám dlouho vybraný toto :wink:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11150692&tab=1
11. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mak, noo tak jsem si to přesně představovala i já... že tu bude X odkazů za nejlepší ceny a já si z toho jen vyberu :grinning:
11. říj 2009 ve 13:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul :grinning: no nejsme my chytrý?? :sweat_smile: :grinning: A jinak ten vozík mě nadchnul, i manža schválil :wink:
11. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

Bobulko máš pravdu, už mají svoji hlavu a moc dobře si umí říct co chtějí.

Kuba spal dnes do 8 a teď chrní.

Jani ta vkládačka vypadá suprově, díky za tip, určitě pořídíme.

My toho na vánoce nechceme kupovat moc, přece jenom jsou zde ještě příbuzní, od kterých něco dostane a taky pokojíček není nafukovací.
Ale chceme určitě pořídt židličku a stoleček, stavebnici a plyšáka - ty má moc rád a pak uvidíme.
11. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes k nám odpo měli přijit kamarádi, ale přes noc jejich malá dostala horečky, tak nepřijdou a já se tak těšila.
Pokud nebude pršet, tak půjdeme ven, ale venku to vypadá všelijak :confounded:
11. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marky u nás leje, Romča šel teď pro oběd (chodíme v neděli ke tchánovcům, ale Adýs spinká) a já relaxuju :dizzy_face: :slight_smile: a vybírám dárečky :sweat_smile: :grinning: Třeba u nás plyšáci vůbec nefrčí...vezme ho a zahodí :sweat_smile: ale nadevšechno miluje auta, hrnce a oblečení :grinning:
11. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady to na déšť taky vypadá...

Auta u nás taky frčí, ale s plyšákama se hrozně mazlí a pusinkuje je :dizzy_face:

Jé to se máte, že každou neděli máte oběd od tchánovců :dizzy_face:
11. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marky máme, ale já jsem teď nabroušená na tchýni, tak bych tam stejně nešla :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to zlatá ženská, ale plete se kam nemá a nejhorší je, že jí to ani nedojde :zipper_mouth: :confounded: Ale měl jít i s Adýskem, jenže ten to prochrápe a probudí se až ke stolu :grinning: A plyšáci u nás fakt ne...teď od tety dostal takovýho neskutečně jemnýho, fakt na ňuchání a on?? :sweat_smile: drapne ho za nohu, flákne s ním o zem a ještě do něj najíždí autíčkem :grinning: :grinning: takovej malej lidumil :sweat_smile: :grinning:
11. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek