• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Jinak ještě uvažujeme nad tímhle...spíš to bude pro někoho z rodiny http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26515628&tab=0
11. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na to mají tchýně talent :frowning2:
ať má troško svého soukromí :slight_smile:
Že jo?? Jen třeba moje mamina, ač je to moje mamina, by si netroufla mi do ničeho kecat, prostě uznává, že jsme dospělí, jsme rodina a hotovo, ale tchýně nás stále považuje za malé nesvéprávné blbečky :confounded: většinou to přecházím a myslím si svoje, ale občas fakt ujede a tentokrát se jí to povedlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak musím počkat, až vychladnu :sweat_smile:
11. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stan už doma máme, je to super, Kuba si tam kolikrát zaleze a hraje si tam.

Tak ať brzo vychladneš :wink:
11. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně proto bych ten stan chtěla :slight_smile: A snad vychladnu brzy :sweat_smile:
11. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky vybírám nějaký odrážedlo-auto nebo motorku...zatím to u nás nemělo smysl, on to otočil kolama vzhůru a hrál si s kolečkama, ale když ho bude mít doma, tak snad se naučí jezdit :slight_smile:
11. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to můžu potvrdit, kuba ho dostal k narozkám a napřed si taky hrál s kolečkem, pak na něj začal nasedat, napřed teda naopak, pak už se naučil jak si má sednout a později přidal pohyb a teď už jezdí dobře
11. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je to, o čem mluvím :grinning: Aspoň doma, aby se utahal, i když když ho neutahá ten celodenní běh, tak ať se aspoň vyřádí :grinning: jezdit venku bude stejně až na jaře :slight_smile:
11. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to máš pravdu, venku to stejně teď nemá smysl. Já když vezmu motorku ven, tak jezdí prvních 20 minut a pak chce chodit, takže v závěru táhnu ho a ještě motorku
11. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já zatím naštěstí táhnu jen kočárek a on je v něm :grinning: Jelikož venku sice chodí, ale úplně jinam než potřebuju, takže ho pak taky akorát nosím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A už je vzhůru, tak se loučím. Zatím pa
11. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pa
11. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme 38,2 :frowning2:
dala jsem mu Nurofen čípek, ale do 20 minut se pokajdil, myslíte, že měl ten čípek nějakou účinnost?
jinak zatím kromě slabý rýmy nic, fakt doufám, že to zase (skoro přesně po roce) nebudou ledviny :pensive:
11. říj 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, vkládačka má úspěch :grinning:
Bobulko, díky za tipa. Už jsem jí objednala z tý kreativity výrobu smršťovacích přívěsků, to jí určo bude bavit. Teď furt nosí ze školy bužírky a pleteme:slight_smile: máme už ověnčený kllíče všichni :sweat_smile:

Beruš, tak ať je malýmu líp. A podle mě ten číperk funguje. Ono stačí prý fakt chvíle, aby se rozpustil, takže podle mě to je OK: Ale třeba ti někdo napíše víc. Třeba Lucen, když nakoukne :wink:

jinak jsem ted byla venku a šííííílená kosa. Ještě že Janí brzy usnula.
DOpo se nám vrátila Teri s bolestí břicha a až z toho začala brečet :frowning2: Furt jí říkám, že má pít a to je jak do dubu. Věčně holý záda a to má košilku :confounded: už jsem se lekla, že pojedem na pohotovost. No, dala jsem jí na břucho termoflašku, feniklový čaj a za chvíli jí otrnulo a zdlábla pořádnou porci oběda, tak snad to bude dobrý... :slight_smile: i když se jí to tedy opakuje a to mi přijde divný, že to nějakou příčinu mít musí :pensive:
11. říj 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruš :frowning2:
Holky motorku a stan jsem taky přemýšlela... :wink:
Normálně mi někdo smázl foto motýla z alba... jako vím že se to tu řešilo už milionkrát, ale jako mazat fotku z výletu jen proto, že tam není dítě :frowning2: .... už mě to fakt se.e..... :rolling_eyes: (Kal promine :wink: )
11. říj 2009 v 15:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani chudáček Teri.... :frowning2:
11. říj 2009 v 15:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky, přeji krásný podvečer

to je dneska venku hnus, co? My byli v Příbrami po obchodech, protože co dělat v tomhle počasí. Chtěla jsem Sabince koupit nějaké teplejší botičky ale nenarazila jsem na nic, co by mne zaujalo. Odpoledne manžel vymaloval koupelnu, takže pak hlídal Sabču a já po něm uklízela a dělala takové ty dodělávky. No a pak přijela kámoška na kafe a prokecali jsme se až k 18h, takže jsem Sabi vykoupala a dala ji kaši a už si užívám klídek u pc a pak půjdu koukat na Superstar :slight_smile:
beru ať je Matymu brzy lépe
11. říj 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stan budeme kupovat taky :slight_smile: a takovou podobnou kostku dostala Kája,když jsme měli návštěvu :wink:
Určitě koupíme nějaký plyšáky ty Kájina miluje a knížky ty si pořád prohlíží :slight_smile:

Musím ještě něco vymyslet za mamku :wink:Tchýně říkala,že letos nikomu nic dávat nebude,protože nemá peníze tak to je vyřešený

Odpoledne jsme byli nakupovat lustr nad schodiště a vybrala jsem tam i nové do obýváku,ale ty si koupíme s manžou k Vánocům plus nějaké překvápko :slight_smile:
11. říj 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, dík, jen jsem nakoukla, jestli mi někdo poradil a nestihla poděkovat

máme veselo, odpoledne teplota 38,7, teď k večeru 37,8
takže jsem jen vysprchovala, dala véču, uložila a šla si zakouřit, když jsem se vrátila, Matýsek byl poblitej až na patách :frowning2:
takže svlíknout, umejt, povlíknout a uspat, což mi trvalo půl hodiny

vůbec netušim, co se děje, jsem unavená, jdu vypnout k telce
11. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, teď tyhle stavy řádí všude :pensive: blindění několikrát za den, dehydratace, nechuť k jídlu a horečky. Většinou to 3,den pomine a je líp. Tak přeju, ať to není nic horšího a máte klidnou noc :wink:

Mě malá zase celý odpo skoro probrečela. Furt se nechala nosit, nechtěla ani jíst, jen jsem jí položila,tak spustila. Fakt jsem už nevěděla, jak jí rozptýlit. Pak pomohl jeden pořádný prďan a na chíli byl klid...ale po čem to měla, netuším :confused: Do toho už jsou znatelně cítit 2 horní stoličky a jedna dvojka,tak si užívá i se zubama,berunka...však jsme tu snad poslední, co mají jen 4 zuby,ne? ;) :sweat_smile:

já si připravila kopec na žehlení,ale vůůůůbec se mi do něj nechce. Jsem si asi víc jak po roce dala horkou vanu, zapálila svíčky a vzala časák :wink: no manžel koukal,co se děje... a teď jsem tak příjemně unavená, že asi zalehnu k bedně a žehličku vytáhnu zítra :sweat_smile:
11. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,chudáček malej :pensive: Kájina taky dneska nebyla ve své kůži :confounded: tak jsem zvědavá na noc jaká bude :confused:
11. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
četly jste to, co nás čeká???? :confused: :confused: :confused: :confused:
http://www.novinky.cz/domaci/181256-cesko-potrapi-silny-vitr-snehove-jazyky-a-zaveje.html

hned zítra vybaluju zimní bundy :confounded:
11. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru myslím, že tak půlka gramáže se vstřebala, ale s určitostí ti to nepovim
hlídej to zvracení a stolice, esli nebudou průjmy, pak frčte do špitlu, počítej, že si vás tam nechají na JIP kvůli hydratace, tak za 4h od toho vykaděného čípku bych dalal další, a střídat nurofen a paralen....písni ráno, co a jak
11. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to je mazec....to počasí :confounded:

Beru, bobek malý.... držte se :pensive:
11. říj 2009 ve 21:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
dneska mě Bobulka nechala krááásně vyspat... po dlouhé době se vzbudoila až po půl osmé :dizzy_face:
Jinak jdeme na neurologii, doufám že už naposledy a Dr. řekne, že je vše ok :wink:

Beruš, co bobek? Jak mu je??
12. říj 2009 v 08:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Včera jsme si s manželem užívali ve welnessu - bylo to krásný :slight_smile: :slight_smile:
Terku hlídala tchýně, měla jsem strach - naposledy jí hlídali v červnu, ale zvládly to v pohodě, ale je vidět, že jí Terka moc nemusí, nebo spíš nezná :frowning2:
Jinak jsem se bavila s tchýní o Terky chůzi, začala trochu dávat špičky dovnitř (dělá to tak 3 dny), a tchýně mi řekla, že od začátku chodí blbě :frowning2: :frowning2: , má to prý z těch plen - dávám jí moc velký, mám jí naučit na nočník atd. :cry: :cry:
přitom Terka chodila moc pěkně - říkala to i naše dr., začala chodit brzy, tak to nejde porovnávat :frowning2: :frowning2:
musím říc že mi zkazila celý den :frowning2:
Beru ať je líp, stůl s nářadím se líbí hlavně manželovi :grinning:
12. říj 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti, no právě jdeme dnes na tu neurologii taky kvůli chůzi... Dr. na jaře říkala, že vše dohnala, ale že chce ještě pohlídat tu chůzi... tak se bojím, bojím... :unamused:
A jak to budeš řešit... půjdete k ortopedovi? Ale zase je dobře že jste si toho všimli tak brzy, dá se to ještě vše řešit :wink:
12. říj 2009 v 08:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul ať vám to dobře dopadne
Mě je divné, že chodila moc pěkně a teď občas udělá tohle - jako by si chtěla ulevit :unamused: , jsem domluvená s paní, která dělá rehab. dětí, že se mi na Terku ve čtvrtek podívá, ale zavolám i naší dr.
Jani my máme 4 zuby, vlastně už 5 - dnes vykoukl, taky jsme vstávaly brzy na to nejsem zvyklá, ale vypadá to, že vyleze i 6
12. říj 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Beru doufám, že už je líp, bobešek malej :frowning2:

Jito to tchýně umí, řeknou něco, nevidí si do pusy :frowning2: Uvidíš, že na to řekne dr.
A gratulace k zoubkům :dizzy_face:

Bobul ať dopadnete dobře :wink:
12. říj 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal díky, ona taková je, hlavně její rady jsou z jiné planety a to měla 3 děti :grinning: :grinning: , nočník zkoušíme, ale nechci z toho vybudovat trouma, stresu si ještě užije :slight_smile:
chci se zeptat jestli dětem dáváte sladkosti? tchýni musím krotit, myslí si, že cukr je pro mozek dobrý :slight_smile:
12. říj 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek