• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Jito jj to znám. Mně třeba tchýně řekla, že nám vozit nebude, že ona sama si toho užila dost. Ale už pomlčí o tom, že měla pro dětí hlídání a babička se o ně starala a pomáhala jim v domácnosti.

Sladkosti - nedávám. Tuhle jedna paní chtěla dát Kubíkovi oplatek,tak jsem jí slušně poděkovala a řekla, že to Kuba nejí. Jako ochutnal už bonbon a tic tac, ale má to takovej efekt, že to stejně hned polyká, tak mu to nedávám.
Teď ujíždí na kukuřičných chlebech, tuhle mu moje mamka koupila grahamový a po těch se taky může utlouct.
Takže bez sladkostí to určitě jde.
12. říj 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě měl bebe brumíka, manža mu to koupil, ale bylo to s tou náplňí, tak jsem to obrala. Teď už je i bez náplně, to jsem mu koupila zatím jednou.
12. říj 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...Jíťo tchýni neřeš...ony jsou chytré až to bolí. Mě tchánovci naštěstí nic neříkají, páč jsem jim hned po narození vysvětlila, že možná měli 2 děti, ale to nejmladší už je 35let na světě a že se dost věcí změnilo...na tojsem dostala jízlivou poznámku, že děti jsou přece stejný...ale neřeším. Patrně jsem pro ně ten nejblbější člověk, ale mám klid. Tchýně mívý tendence jako je dobře oblečený, není mu zima, nemá hlad, ale rychle to utnu a mám klid. A sladký u nás dáváme...asi bych byla důslednější, ale manža je lidumil a prý to nejde mu nedat, když tak smutně kouká :rolling_eyes: Pak nemá být Adýs buřtík, ale zase to nemá denně a na kila, ale jak má nějakou sušenku, vždycky mu dá kousnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co má rád je kinder mléčný řez :slight_smile:
12. říj 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal chleby nám taky moc chutnají, máme velkou spotřebu :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkněte http://pro-nejmensi.heureka.cz/vkladacka-hroch/specifikace/ - Terku to moc baví, moc si s tím vyhraje :slight_smile:
12. říj 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jito to mi povídej :grinning:
na odkaz kouknu
12. říj 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :wink:
Tak u nás sladkosti dáváme normálně.
Holky tak jsou teď vaše dětri tak protivný, uvztekaný, uřvaný ??? :frowning2: :frowning2: :frowning2: Mě už z toho jde hlava kolem a neustále musím kříčet, že né......... Je mi z toho až těžko :frowning2:
12. říj 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Luci, děkuju :wink:
Noc děs, pořád pofňukával, takže jsem u něj pořád měla ruku v postýlce (uklidňuje ho, když na ní leží), ve 3 se probudil s řevem, topil jak kamínka, tak jsem mu dala Panadol a do půl hoďky usnul a až do 8. Ráno teplota žádná, tak fakt nevím :confused:
Jen jsem si všimla, že ho poslední dobou natahuje jídlo, jí většinou po 3 hodinách, tak mu to asi zkusím posunout, jestli to není moc brzo.
Jinak sladkosti nedávám, teda já bych klidně občas něco dala, ale Mates prostě nic nechce. Ale vůbec nic. Každý dítě rádo žmoulá rohlík nebo křupky, ale on ne. Prostě mimo jídla si nic nevezme. Když mu dám třeba tyčinku, tak ji ukousne, vytáhne z pusy, prohlídne si ji a hodí Kikině :sweat_smile:

jíto, na tchýni se vykašli :wink:
bobul, ať vám to dobře dopadne :wink:
12. říj 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a moni, taky má období, kdy je uvztekanej a protivnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

vkládačku máme tuto, a taky si s ní malej dost vyhraje:
http://www.hracky-toys.cz/vkladacky/vkladajici-snek-fischer-price-240.html

Beru, takže to vypadá, že vše je už v pořádku? a nemohl malej třeba neco špatného sníst?

Ze sladkostí dávám brumíka, a piškoty :wink:

Já si myslím, že ted to bude blbý, protože malej se doma nudí, a ven v tomto psím počasí nejdeme, takže je protivka :sweat_smile:

Ná Vánoce budeme kupovat tatrovku :grinning: tatínek si to vydupal :grinning: :grinning:

Ale ta hračka co dala Jani odkaz, a ta židle se mi taky moc líbí :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 10:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink: byly jsme s Kájou na Yamaze :slight_smile:

o tchýních vím své a už to neřeším to bych se musela zbláznit :wink:

Beru,tak hlavně,že už nemá teplotku :wink:
Bobul,držím palce :slight_smile:

Moni,jj vztekavé období to máme taky :unamused:
12. říj 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem volala dr., údajně je to typický projev chůze u dětí, které začnou chodit velmi brzy, ale raději se půjdeme naší dr. ukázat (asi až příští týden) :slight_smile:
12. říj 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jen dočítám a hlásím se po dlouhé době. U nás dáváme ze sladkostí piškoty,bebe brumíka,křupky(myslím te s te zdravé výživy),měla už i kinder čokoládu.
Jinak Adélka je teď nemocná, má laryngytidu,je to strašně hrozně se dusí,nejhorší je to večer,skoro se nemůže vykašlat. Do toho má zarudlý krk,rostou jí zuby posledních 7 a hned najednou. :unamused: Vůbec nechce jíst musíme jí nutit,a o podávání nějakých léku hrůza a děs. To prostě do ní musíme narvat násilím jinak to nejde. Naštěstí se nám to trošku lepší,nejhorší byla sobota. :frowning2:
12. říj 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš a ještě jsem to napsala z hrubkama :sweat_smile:
12. říj 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak u nás tedy v noci byl taky brekot,ale hnedle usnula. Horší je, že byla jak kamínka,taky horečka:frowning2: Nechtěla jsem jí ale budit na sirup, tak jsem jí nechala spát, což potřebuje asi nejvíc. Ráno brekot v 6,40, u mě ještě po půl hodině ještě zabrala a vstávaly jsme v 8,40 a už bez teploty :slight_smile: tak snad to je jen k těm zoubkům .Teď už zase spinká,tak snad nějakou chvíli vydrží:slight_smile:

jinak Bobulce držíme palečky na neurologii a Jíťo vám taky, i když asi není k čemu, když to je dle dr. v pořádku :dizzy_face: Terezka je prostě rychlík odmalinka,co? :slight_smile:

a vzteklinku máme doma taky, však ono bude i hůř až začnou vzdorovat :grinning: :grinning:

Ajo, tak ať je Adélce brzy líp. laryngitydy se bojím jak čert kříže, jsme si tím už 2x prošli, tak vím o čem píšeš. A máte ATB? Teď už se to bude určitě jen zlepšovat a za pár dní bude Adélka lítat jako drak:slight_smile:

a dnes jsem holkám koupila lactobacílky na podporu imunity :wink: tak snad pomůžou :slight_smile:
12. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm,t ak po 20 min. se vzbudila s kašlem :confounded: ale ještě zabrala a chrápe jak tatík:slight_smile: tak to vypadá, že v pátek očkování nebude.... hnedka jdu udělat cibuli s medem :wink:
12. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ATB nemáme,máme fenistilové kapky a calciový sirup. Jo pomalinku je vidět,že se to lepší.Ale ještě to není ona
:frowning2:
12. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Aji, to je hrozné... brzo se dejte dohromady :frowning2: ....
Beruš, to je divné... :confused:

Holky všechny vkládačky jsou krásné, ale ta od Janičky se mi líbí nejvíc :dizzy_face:

Moni, Klára se taky hrozně vzteká, je uřvaná, když se jí něco nelíbí, nedaří a nebo jí něco nechci dát no to jsou scény :rolling_eyes: ... je to normální. Přicházé to se sebeuvědoměním. Děti nezvládají své emoce. Teprve se to učí :wink:
I když teda u nás jak je taková hrůza, tak jsem to dnes řešila s neuroložkou, jestli to jako nemůže být i projev té naší boreliozy... a ona že by mohlo být. A ptala se na podrobnosti, léčbu, vyrážku atd. ... a když jsem jí to pověděla, tak se tvářila, že se jí nelíbí léčba naší pediatričky a jestli prý to řešila s primářem z infekčního :confused: ... tak jsem říkala že nevím, ale asi ne... no zkrátka to vypadá, že nás léčí pediatrička na první stádium a přitom má Klára asi 2. ... no a prý exsistuje nějaké neuroborelioza a ta se zjištuje odběrem mozkomýšního moku :confounded: ... tak nás to možná čeká...
Jinak to vše, s čím měla problémy dohnala.... :dizzy_face:

Co se týká sladkostí, tak Klárka baší dětské sušenky, piškoty, bebe sušenky, občas domácí buchtu nebo koláč, ale to má jen jako svačinu a nebo snídani... :wink:
12. říj 2009 ve 13:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a sháněla jsem rukavice pro Kláru, když nás čeká taková krutá zima už... a nikde nic ještě nemají :frowning2: ... jen v HMku a tam je to vybrakované a zůstaly jen velké velikosti :rolling_eyes:
12. říj 2009 ve 13:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, tak co Yamaha? Kláruš ty první tři lekce super, předminulá lekce, to tam jen polehávala a byla nějaká špatná a teď na té poslední ji to absolutně nezajímalo... :confused: ... tak nevím, jestli to byla jen mimořádka a nebo to tak bude i dál :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 ve 13:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajo,držím palce :wink:

Bobul,na Yamaze super Kája je nadšená a paní lektorka říkala,že to vypadá,že má hudební sluch,ale to se ještě potvrdí až bude starší :wink: Tak uvidíme,ale po mamince to fakt nemááá :grinning: :grinning: :grinning: já jsem hluchá jak poleno bych v Superstár vyhrála hvězdnou pěchotu na plné čáře :grinning: :grinning: :grinning: ale Aleš má hudební sluch a hlavně moje mamka umí moc dobře na piáno a léta zpívala i ve sboru :wink:
12. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kuba spí, tak jsem na vás ještě přišla mrknout.

Ajo to musí být hrozné, držíme pěsti ať už je jen dobře :pensive:

Beru tak snad ta horečka byla jen mimořádka a znovu už nepřijde

Jani.rce jaký máte ty laktobacily? Bych taky koupila, díky

Evi super, že se Káje yamaha líbí.
12. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Ev, to je divné, nám o hudebním sluchu nic neříkala :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... no jo, asi žádný nemá... :sweat_smile:
A jak to poznala u tak malých dětí?
12. říj 2009 ve 13:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárce gratulujeme k výborné kontrole, je to holka šikovná :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,ono se to asi úplně nepozná u tak malejch dětí :wink: ale ta lektorka říkala,že podle toho jak co dělá a tak se jí to jeví,že tam asi něco bude,ale pozná se to až bude větší :slight_smile:
12. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal děkujeme :slight_smile:

Ev, ale i tak to potěší, co .... :slight_smile:
12. říj 2009 ve 14:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,jj :dizzy_face:

Jo Kláruš je šikula,že vše dohnala :wink:

jedu si koupit boty a pak jedem na cvíčo tak se ukážu pak pa :wink:
12. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hokly

bobul gratulka :slight_smile:
ajo držte se :frowning2:

jinak my se taky přidáváme do klubu zlobidel, malý je hrozný, někdy ho mám za dopoledne plné zuby, pořád mi visí na noze a chce si hrát, absolutně nemůžu nic dělat a když ho dám do postýlky, tak tam vydrží tak 20minut a řve zas. Když něco chce, např.telefon a já mu ho nedám tak řve jakobych ho praštila, švagrová bydlí naproti a ptá se mě proč ten Míša tak řve???No naštěstí ho zná, ale byddlet tam cizí lidi tak si myslí že ho týráme!!!

jo a ještě se k tomu mlatí do hlavy, klekne si naproti skříně a buší....má tam modřinu :frowning2:

asi přišlo nějaké období jinak nevím...
12. říj 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megg, díky
Přesně to si taky říkám, jestli si někdo nemyslí, že ji týrám, když mi tak řve.... třeba dnes u odsávání nosu.... :rolling_eyes:
12. říj 2009 v 15:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek