• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Klarka je velka šikulka :wink:

Ev, tak super, ze malá nemá hudební sluch po tobě :grinning: :grinning:

Meggi, myslím, že tímto obdobím, prochází ted všechny naše děti :sweat_smile:

Aji, brzo se uzdravte, laryngitidu neznám, a ani ji netoužím poznat, držte se.

Tak vím, jakou novou úrokovou sazbu mi nabízí má stávájící hypotéční banka, fixace nám ted bude končit, nevím, jestli si z nás dělají srandu, urok děs běs, ted jsemna sto procent rozhodnutá o refinancování, musíme, rozdíl nám bude dělat 2 tis měsíčne, to je síla, co?
12. říj 2009 v 15:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme zase horečku... 38,5°C a tak jsem dala panadol. fňuká, nechce jíst, spala jen hodinu tak jsem zvědavá na noc...

Teda Kat, to je síla s těma úrokama. Nám to skočilo taky dost rapidně nahoru, ale my tu hypotéku trochu navyšovali :wink: A teď máme fixaci na 3 roky,tak chvíli klidu:slight_smile:

Bobul, gratulka k výsledků z neurologie. Jen ta léčba vaší Dr. je tedy podivná, když o ní spekulují i jiní Dr. možná by to chtělo změnu,ne? a snad vás mine ten odměr moku z mozečku. :pensive:

Kal, mám přímo laktobacílky baby. Prý jsou nejlepší :wink: a jsou pro mimča od 1. měsíce. Už jsem toJaní frkla do mlíka a nic nepoznala, tak to snad projde v pohodě:slight_smile:
http://www.lekarna.cz/swiss-laktobacilky-baby-cps-30/
a pro TEri jsem vzala s třešňovou příchutí, ty jsou silnější a až od 3.let:wink:
12. říj 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, ten 2 tis. rozdíl to jsou jen zaplacené úroky :confused: :confused: :confused:
12. říj 2009 v 15:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :frowning2:
to je hrůza jak to teď řádí... Kláruš je zasoplená, občas zakašle nebo si kýchne, ale tepotu, ťuk ťuk nemá....
Jinak Dr. měnit budeme na 100%, ale teď musíme počkat, jak vyřešíme tu borelii.... :confounded:
12. říj 2009 v 16:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já Bobul furt doufám,že má tu horečku jen k zoubkům a přejde to...
už mi zase usnula...snad nebude večer strašit,ale asi ne, když jí není nejlíp usíná brzy....

a jinak jsem zase zmokla. Dnes potřetí :sweat_smile: :unamused:
12. říj 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,po menší pauze podávám zprávy,vypadá to fakt snám dobře nechci to zakřiknout,ale zatím měsíc a půl nehrál,hodně pomáhaj ty terapie už bydlí zase snáma,ale stejně je až do večera v práci a malá už kolem osmé čeká u dveří :grinning: fakt žsnu jak už vnímá ze srandy jí řeknu at něco u dělá a ona to fkt udělá třeba jsem ze srandy řekla aat si de umýt jablko a běžela sním k umyvadlu,pak viděla u táty že si holí hlavu a druhý den našla u našich gilet jezdila si pohlavě naštěstí tam byla krytka :grinning: taky máme uřvané období,rostou poslední 4 zuby,jinak také sem tam dáváme sladký.Zítra jdem na očkování,takže zas budem nemocný
12. říj 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,jj to je dobře,že to nemá po mě :grinning: :grinning:

Jani,tak snad to bude od zubů :wink:

Ros,zrovna dneska jsem si říkala,že jsi tady dlouho nebyla :grinning:moc držím palce jen tak dál :wink:
12. říj 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a my jíme sladké normálně, neříkám že moc ale dám mu.

piškoty, brumíka, kinder pingue, buchtu, bebe
a taky samozřejmě každý den hodně ovoce, broskev, hrušku, jabko, banán, maliny....on to může pořád :slight_smile:
12. říj 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jíme piškoty,brumlíka,Safari sušenky,buchtu a tak ,ale né ve velké míře :wink:
12. říj 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím že na tom nic není, děti potřebují i to sladké so myslím, samozřejmě v dané míře že.... :slight_smile:

já už dárky pro malého moc neřeším, hračky jsem si nakoupila u nás ve firmě a chceme kupovat postele do pokojíku a ještě malému zimní boty tak mám pořešeno...-)

manžovi kupuju mikču, permanentku do posilky a rukavice do posilky

jen nevím co babičce, co taky kupovat 80ti letému člověkovi... :unamused:
12. říj 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak den docela v poho, jen dopoledne 2x kajdil, ale odpoledne už ne. Takže to vypadá na zuby, jen mě překvapilo to večerní blindění :unamused:
Za to teď jsem hodinu a půl uspávala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jsem zapomněla napsat, že u nás vedou hračky, co hrajou a blikaj :wink:
má volant, hrací domeček, pyramidu FP, :wink: hafana FP a takovýho madvěda Pú a největší prča je ,pustit to vše najednou :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

všem marodům brzké uzdravení :wink:
12. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky dlouho jsem tu nebyla
12. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžu se zeptat? Odky prosím děti můžou jíst normální solené jídlo?
12. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ren, já myslím že fakt normoš solené tak nejdřív od 3, 4 let, ale jen tipuju :sweat_smile:
Beru, to je dobře že je Matymu líp :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 22:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ty jo.. moje kámoška dává hranolky a to je malé 2 roky?
12. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,řekla bych,že tak od 2 let :wink: ale asi taky bych nedávala všechno :wink:
12. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to nevím, mě mudr. řekla, že ted už můžu trochu solit, ale co je to taky normálně solit? Já solím uplne jinak než tatík, takže tak nejak s mírou, ted prostě solím fakt malinko :wink:
12. říj 2009 ve 22:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ross, taky jsem si říkala, kde se nám touláš,a je fajn, že už je to lepší, tak hlavně at to vydřží :wink:
12. říj 2009 ve 22:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to nehrotím právě moc.. malá má tak nějak "všechno" v rozumné míře... je takový malý jedlíček
12. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, pustit všechno najednou musí být fakt sranda :grinning:

U náš je ted strašne velka legrace, když malýmu házím balon a on pořád chodí a nosí mi ho zpět, no mě by to nebavilo, pořád aportovat, ale malej je z toho celej odvázanej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 22:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zapomnela jsem napsat, že dnes byla u nás taková zima, že jsem malýmu vytáhla už zimní bundu, vypadal v ní jako sněhuláček, ale rozhodně nevypadal, že by se potil, takže pomalu, ale jiste vytahuju zimní věci, akorat ty zimní botky nemám, budu se muset po něčem poohlédnout :wink:
12. říj 2009 ve 22:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:

Kat,tak u nás zas taková zima nebyla :wink: ale včera jsem si šla koupit podzimní boty a místo toho mám další kozačky takže nevím co ted budu nosit mám spousty letních a zimních bot,ale podzimní žádný :angry: :angry:
13. říj 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
no u nás je 5 st., tak taky vytahuju zimní věci.... jen rukavice nemám... oblítala jsem včera půl Zlína, večer jsem jeli do Tesca a CA a nikde nic :unamused:
Zima letos přišla jaksi rychle... pořád bylo léto a najednou mrazy....

Jo a včera v noci jsem si jako vzpomněla, že bych mohla schovat kytky co mám venku, no uklízele jsem to do noci... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a k solení ještě, mě Dr. říkala, že špetku soli do jídla dávat mám kvůli fluoru (a somo kupovat sůl s jodem a fluorem)... ale fakt myslím že solit jako pro dospělé tak ty 3 - 4 roky...
Možná bude vědět Janička :wink:
13. říj 2009 v 07:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,já taky rukavice nesehnala tak jsem v neděli objednala nové na MMB :wink: Kytky budeme uklízet asi o víkendu,ale uvidím jaký bude počasí :wink:
13. říj 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a k solení naší Báře jsou 4 roky a vím,že už dlouho jí normálně a chodí jíst i do restaurací,ale je pravda,že u nás v rodině se solí celkově málo :wink:
13. říj 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

jen nakukuju

Jani díky za tip na lactobacily, zeptám se na ně v lékárně

Za chvíli valíme do kroužku, tak už se těšíme

tak pá
13. říj 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, pls, pošli odkaz na ty rukavice :wink:

Jé a nemáš strach že ti kytky pomrznou... ma bát pod nulou :confused:
13. říj 2009 v 08:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj červencovky :wink:
Nakukuju z práce, takže Vás jdu jen pozdravit. Stíhám Vás dočítat, ale nestíhám reagovat :confused:
Zatím čekám a pozoruju tipy na vánoce. My zatím koupili Lokomotivu Tomáše (veze si plastová CD a hraje). Honzík je z mašinek úplně paf :grinning: a dál vyčkávám.
Jo taky jsme Honzíkovi koupili botičky od Ecca (byly fakt mastný, ale taťka rozhodl, že když oba pracujeme, tak mu koupíme pořádný botičky :sweat_smile: )
Jo holky chtěla jsem se zeptat, už jste někdo naočkovaný vakcínou na spalničky, zarděnky atd.? My jsme naočkovaný od čtvrtka, tak pořád čekám nějakou reakci. Všichni říkali, že jsou u toho horečky a vyrážka asi tak pátý až osmý den, tak stále čekáme :fearful:
Přeji Vám všem krásný den!!!!
13. říj 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak rukavky a zimní boty už máme.Minulý měsíc byla v humanic sleva a nechala jsem tam asi 2 mateřský,málem jsemu kasy omdlela :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale dali slevu 30 procent, takže mám i kozajdy i teplé boty.
Holky a kdy se má vůbec očkovat na ty spalničky??? Nám dr zatímnic neříkala a na další kontrolu mám jít až v 18 měs.
Už jste někdo dělali játra? mě dr říkala že jednou za 14 dní, ale ještě je něměl,dnes tu mám jedny z králíka, tak přemýšlím,jestli je vyhodím,nebo uvařím
13. říj 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy

rukavice mame, vcera jsem je zkusila malýmu dát, byla tady fakt zima, ale nepodařilo se, pořád se na mě koukal, co mu to dávám na ručičky :grinning:

Na boty jsem se koukala včera na netu, ale pujdu zkusit od obchodu s malým.

Libu, jakou vakcínu jsi nechala malýmu dát? My ji jestě teda nemáme.
13. říj 2009 v 09:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek