***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
katerinka.kr
12. říj 2009
Klarka je velka šikulka 😉

Ev, tak super, ze malá nemá hudební sluch po tobě 😃 😃

Meggi, myslím, že tímto obdobím, prochází ted všechny naše děti :-N

Aji, brzo se uzdravte, laryngitidu neznám, a ani ji netoužím poznat, držte se.

Tak vím, jakou novou úrokovou sazbu mi nabízí má stávájící hypotéční banka, fixace nám ted bude končit, nevím, jestli si z nás dělají srandu, urok děs běs, ted jsemna sto procent rozhodnutá o refinancování, musíme, rozdíl nám bude dělat 2 tis měsíčne, to je síla, co?
jana.rce
12. říj 2009
tak máme zase horečku... 38,5°C a tak jsem dala panadol. fňuká, nechce jíst, spala jen hodinu tak jsem zvědavá na noc...

Teda Kat, to je síla s těma úrokama. Nám to skočilo taky dost rapidně nahoru, ale my tu hypotéku trochu navyšovali 😉 A teď máme fixaci na 3 roky,tak chvíli klidu🙂

Bobul, gratulka k výsledků z neurologie. Jen ta léčba vaší Dr. je tedy podivná, když o ní spekulují i jiní Dr. možná by to chtělo změnu,ne? a snad vás mine ten odměr moku z mozečku. |-|

Kal, mám přímo laktobacílky baby. Prý jsou nejlepší 😉 a jsou pro mimča od 1. měsíce. Už jsem toJaní frkla do mlíka a nic nepoznala, tak to snad projde v pohodě🙂
http://www.lekarna.cz/swiss-laktobacilky-baby-c...
a pro TEri jsem vzala s třešňovou příchutí, ty jsou silnější a až od 3.let😉
bobulle
12. říj 2009
Kat, ten 2 tis. rozdíl to jsou jen zaplacené úroky =-) =-) =-)
bobulle
12. říj 2009
Jani 😞
to je hrůza jak to teď řádí... Kláruš je zasoplená, občas zakašle nebo si kýchne, ale tepotu, ťuk ťuk nemá....
Jinak Dr. měnit budeme na 100%, ale teď musíme počkat, jak vyřešíme tu borelii.... :-S
jana.rce
12. říj 2009
no já Bobul furt doufám,že má tu horečku jen k zoubkům a přejde to...
už mi zase usnula...snad nebude večer strašit,ale asi ne, když jí není nejlíp usíná brzy....

a jinak jsem zase zmokla. Dnes potřetí :-N :-|
r.o.s.s.i.b
12. říj 2009
Ahojky holky,po menší pauze podávám zprávy,vypadá to fakt snám dobře nechci to zakřiknout,ale zatím měsíc a půl nehrál,hodně pomáhaj ty terapie už bydlí zase snáma,ale stejně je až do večera v práci a malá už kolem osmé čeká u dveří 😃 fakt žsnu jak už vnímá ze srandy jí řeknu at něco u dělá a ona to fkt udělá třeba jsem ze srandy řekla aat si de umýt jablko a běžela sním k umyvadlu,pak viděla u táty že si holí hlavu a druhý den našla u našich gilet jezdila si pohlavě naštěstí tam byla krytka 😃 taky máme uřvané období,rostou poslední 4 zuby,jinak také sem tam dáváme sladký.Zítra jdem na očkování,takže zas budem nemocný
evelina0007
12. říj 2009
Kat,jj to je dobře,že to nemá po mě 😃 😃

Jani,tak snad to bude od zubů 😉

Ros,zrovna dneska jsem si říkala,že jsi tady dlouho nebyla 😃moc držím palce jen tak dál 😉
meggi10
12. říj 2009
jo a my jíme sladké normálně, neříkám že moc ale dám mu.

piškoty, brumíka, kinder pingue, buchtu, bebe
a taky samozřejmě každý den hodně ovoce, broskev, hrušku, jabko, banán, maliny....on to může pořád 🙂
evelina0007
12. říj 2009
Taky jíme piškoty,brumlíka,Safari sušenky,buchtu a tak ,ale né ve velké míře 😉
meggi10
12. říj 2009
já myslím že na tom nic není, děti potřebují i to sladké so myslím, samozřejmě v dané míře že.... 🙂

já už dárky pro malého moc neřeším, hračky jsem si nakoupila u nás ve firmě a chceme kupovat postele do pokojíku a ještě malému zimní boty tak mám pořešeno...-)

manžovi kupuju mikču, permanentku do posilky a rukavice do posilky

jen nevím co babičce, co taky kupovat 80ti letému člověkovi... :-|
berus
12. říj 2009
Ahoj holky 🙂
Tak den docela v poho, jen dopoledne 2x kajdil, ale odpoledne už ne. Takže to vypadá na zuby, jen mě překvapilo to večerní blindění :-|
Za to teď jsem hodinu a půl uspávala :-p

jsem zapomněla napsat, že u nás vedou hračky, co hrajou a blikaj 😉
má volant, hrací domeček, pyramidu FP, 😉 hafana FP a takovýho madvěda Pú a největší prča je ,pustit to vše najednou :-N :-p

všem marodům brzké uzdravení 😉
rendex1
12. říj 2009
Ahojky holky dlouho jsem tu nebyla
rendex1
12. říj 2009
Můžu se zeptat? Odky prosím děti můžou jíst normální solené jídlo?
bobulle
12. říj 2009
Ren, já myslím že fakt normoš solené tak nejdřív od 3, 4 let, ale jen tipuju :-N
Beru, to je dobře že je Matymu líp x-)
rendex1
12. říj 2009
No ty jo.. moje kámoška dává hranolky a to je malé 2 roky?
evelina0007
12. říj 2009
Jani,řekla bych,že tak od 2 let 😉 ale asi taky bych nedávala všechno 😉
katerinka.kr
12. říj 2009
Jani, to nevím, mě mudr. řekla, že ted už můžu trochu solit, ale co je to taky normálně solit? Já solím uplne jinak než tatík, takže tak nejak s mírou, ted prostě solím fakt malinko 😉
katerinka.kr
12. říj 2009
Ross, taky jsem si říkala, kde se nám touláš,a je fajn, že už je to lepší, tak hlavně at to vydřží 😉
rendex1
12. říj 2009
Já to nehrotím právě moc.. malá má tak nějak "všechno" v rozumné míře... je takový malý jedlíček
katerinka.kr
12. říj 2009
Beru, pustit všechno najednou musí být fakt sranda 😃

U náš je ted strašne velka legrace, když malýmu házím balon a on pořád chodí a nosí mi ho zpět, no mě by to nebavilo, pořád aportovat, ale malej je z toho celej odvázanej 😃 😃 😃 😃
katerinka.kr
12. říj 2009
A zapomnela jsem napsat, že dnes byla u nás taková zima, že jsem malýmu vytáhla už zimní bundu, vypadal v ní jako sněhuláček, ale rozhodně nevypadal, že by se potil, takže pomalu, ale jiste vytahuju zimní věci, akorat ty zimní botky nemám, budu se muset po něčem poohlédnout 😉
evelina0007
13. říj 2009
Ahojky 😉

Kat,tak u nás zas taková zima nebyla 😉 ale včera jsem si šla koupit podzimní boty a místo toho mám další kozačky takže nevím co ted budu nosit mám spousty letních a zimních bot,ale podzimní žádný ]-( ]-(
bobulle
13. říj 2009
Ahojky,
no u nás je 5 st., tak taky vytahuju zimní věci.... jen rukavice nemám... oblítala jsem včera půl Zlína, večer jsem jeli do Tesca a CA a nikde nic :-|
Zima letos přišla jaksi rychle... pořád bylo léto a najednou mrazy....

Jo a včera v noci jsem si jako vzpomněla, že bych mohla schovat kytky co mám venku, no uklízele jsem to do noci... :-p

Jo a k solení ještě, mě Dr. říkala, že špetku soli do jídla dávat mám kvůli fluoru (a somo kupovat sůl s jodem a fluorem)... ale fakt myslím že solit jako pro dospělé tak ty 3 - 4 roky...
Možná bude vědět Janička 😉
evelina0007
13. říj 2009
Bobul,já taky rukavice nesehnala tak jsem v neděli objednala nové na MMB 😉 Kytky budeme uklízet asi o víkendu,ale uvidím jaký bude počasí 😉
evelina0007
13. říj 2009
Jo a k solení naší Báře jsou 4 roky a vím,že už dlouho jí normálně a chodí jíst i do restaurací,ale je pravda,že u nás v rodině se solí celkově málo 😉
kalerat
13. říj 2009
ahoj holky,

jen nakukuju

Jani díky za tip na lactobacily, zeptám se na ně v lékárně

Za chvíli valíme do kroužku, tak už se těšíme

tak pá
bobulle
13. říj 2009
Ev, pls, pošli odkaz na ty rukavice 😉

Jé a nemáš strach že ti kytky pomrznou... ma bát pod nulou =-)
libuks
13. říj 2009
Hoj červencovky 😉
Nakukuju z práce, takže Vás jdu jen pozdravit. Stíhám Vás dočítat, ale nestíhám reagovat =-)
Zatím čekám a pozoruju tipy na vánoce. My zatím koupili Lokomotivu Tomáše (veze si plastová CD a hraje). Honzík je z mašinek úplně paf 😃 a dál vyčkávám.
Jo taky jsme Honzíkovi koupili botičky od Ecca (byly fakt mastný, ale taťka rozhodl, že když oba pracujeme, tak mu koupíme pořádný botičky :-N )
Jo holky chtěla jsem se zeptat, už jste někdo naočkovaný vakcínou na spalničky, zarděnky atd.? My jsme naočkovaný od čtvrtka, tak pořád čekám nějakou reakci. Všichni říkali, že jsou u toho horečky a vyrážka asi tak pátý až osmý den, tak stále čekáme 😕
Přeji Vám všem krásný den!!!!
romi.r
13. říj 2009
Ahojky, tak rukavky a zimní boty už máme.Minulý měsíc byla v humanic sleva a nechala jsem tam asi 2 mateřský,málem jsemu kasy omdlela :-p no ale dali slevu 30 procent, takže mám i kozajdy i teplé boty.
Holky a kdy se má vůbec očkovat na ty spalničky??? Nám dr zatímnic neříkala a na další kontrolu mám jít až v 18 měs.
Už jste někdo dělali játra? mě dr říkala že jednou za 14 dní, ale ještě je něměl,dnes tu mám jedny z králíka, tak přemýšlím,jestli je vyhodím,nebo uvařím
katerinka.kr
13. říj 2009
ahoj maminy

rukavice mame, vcera jsem je zkusila malýmu dát, byla tady fakt zima, ale nepodařilo se, pořád se na mě koukal, co mu to dávám na ručičky 😃

Na boty jsem se koukala včera na netu, ale pujdu zkusit od obchodu s malým.

Libu, jakou vakcínu jsi nechala malýmu dát? My ji jestě teda nemáme.

Začni psát odpověď...

Odešli