• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Jo, Jani, díky za ty bacily, asi taky na ně pujdu do lékarny :wink:
13. říj 2009 v 09:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy já ani nevím, kterou nám dr píchla, protože ji pořád něměla a má se očkovat v 15 měsících, takže už to bylo docela na hranici. Volala, že dostala 10 ks, tak jsem na nic nečekala a letěla Honzíka nechat naočkovat :confused:

Romi v 15 měsících :wink:
13. říj 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libu ahojky :slight_smile:
Romi, očkování MMR je od 15 měs. :wink: .... játra nevím... :confused:

Vyrážím do práce, jdeme s Kláruš dělat výzkum na diplomku... jsem zvědavá, jestli s Kláruš něco udělám :confused:
13. říj 2009 v 09:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, vůůůbec nestíhám, ale jdu si pro radu :slight_smile:
máme jít ve čtvrtek na očkování, ale malý dnes začíná mít rýmu a taky má mírně zvýšenou teplotu, myslíte, že to očkování vadí? stejně se ještě zeptám dr, ale doktorům se nedá moc věřit, tak jdu radši za váma :wink:
13. říj 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, dnes tam skákneme, stejně nám došel vigantol.
Davča ted usnul,včera spal taky od devíti do 12:30 a pak ješte od 17-19, ale to už ho manža natvrdo vzbudil, a stejně šel spát zase kolem 20 hod, je jak šípková Ruženka
Já mám opět asi střevní chřipku,měla jsem ji před 14 dny a ted zas, teda jestli to není něco jiného :confused:
vendy dobře pořid v práci
13. říj 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi,mě dr jednou malého očkovala taky s rýmou, ale byla to v začátcích a uplně vodnatá
13. říj 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi dík, on to má taky v začátcích, uvidím, jestli se to rozjede :angry: včera jsme slavili, co? tak dodatečně všecko nej :wink: a ať jsi brzo fit...
13. říj 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, já myslela že 12-tého je dnes :sweat_smile: tak taky vše nej :dizzy_face: no nevím jeslli nemám něco s žaludkem :unamused:
13. říj 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libu, tak to jste asi meli ten Triviac. Já přemýšlím nad tim Priorioxem.

A to se musí očkovat přesně v 15 měsících? Já jsem nahlášená až na listopad, a to budeme mít 16 měsíců, no nic, jeste radši zavolám mudr.
13. říj 2009 v 09:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak davča je taky tak šíleně ted uřvanej, že je to hruza,včera zbytek dne co nespal, jen knoural a plakal a chtěl se nosit, asi zoubek,jenže z toho nošenímě bolí břicho ještě víc
13. říj 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tak to mu dnes tu vakcínu asi dr píchne.kat a jaký je rozdíl mezi těma vakcínama?? Mimo ceny??? :grinning:
13. říj 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlásím s novýma zprávama. Začnu tou špatnou zprávou, Lukáš je nemocnej, má horečky a tak jsme dneska byli u dr, má nález na pruduškách, dostal atb a za týden kontrola :unamused:

A dobré zprávy máme z NT na kterým jsme byli dneska ráno, Cipís je naprosto v pořádku, máme nosní kůstku, šíjové projasnění 0,7mm a TP stále zůstává 25.4. Byli jsme přímo u Vlašína což je brněnská kapacita a ten prý pozná už takhle brzy pohlaví, tak jsme se zeptali a říkal že mám začít kupovat růžový :grinning: Tak jsem zvědavá jestli to opravdu tak bude a budeme mít tu Aničku :dizzy_face:
13. říj 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem volala Mudr, můzem to pichnout až v 16 měsíci, že to vubec nevadí.

Romi, Triviac je hrazený z Pojistovny, Priorix má být šetrnější , a Priorix tetra je tam plus jestě plané neštovice, jde o živou vakcínu a nesmí se po tom další mesic nic píchat.

Zase jsem se ptala na reakce, a ze z toho Priorixu mudr nemela u dětí doted žádnou velkou reakci. Na Triviac jsem se ale neptala, takže nevím, jestli jsou tam v reakcích nejaké rozdíly.
Jo a taky říkala, že Triviac vakcíny nejsou.
13. říj 2009 v 09:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak velikááááááánská gratulace k Aničce :dizzy_face: neboj, se nespletl :wink:
13. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat díky
13. říj 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi tak to doufám, už jsem začala Cipískovi říkat Aničko, tak kdyby to byl nakonec kluk aby z toho neměl nějaký trauma :grinning:
13. říj 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, tos měla štěstí, že jsi šla k Vlašínovi, jsem snad na něho neslyšela ani jednu negativní reakci, že je kapacita a přitom příjemnej, to je teda fakt super kombinace. Já jsemse k němu taky chtěla dostat a nejak to nevyšlo, tak snad příště :wink:

At je Luky brzo zdravý.

A velká gratulace k Aničce :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Neříkala jsem ti to??? :wink:
13. říj 2009 v 09:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebude to kluk,kdyby si nebyl jistej,tak to neřekne :wink: :slight_smile: teda trošinku ti závidím :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, jj, je moc fajn, měla jsem štěstí páč jsem k němu moc chtěla a ono to vyšlo :dizzy_face:

Romi já jsem taky ráda. Brala bych i klučíka ale samo jsem toužila po holčičce. Jsem ráda žes napsala že kdyby si nebyl jistej tak to neřekne, to víš furt tomu nemůžu uvěřit a nechci se k tomu moc upnout, páč mám strach že kdyby to byl nakonec kluk že by mě to mrzelo když teď budu žít s tím že je to holka. A navíc jsem to viděla, hezky nám to ukázal a fakt tam nic mezi nožkama nebylo :slight_smile:
13. říj 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám se trošinku cukal,nevím jestli si nebyl jistej, nebo viděl, že chci holčičku
13. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem dočetla a zase zapomněla co napsat :sweat_smile:

nejdřív Lucce gratulka k Aničce, budete mít krásný páreček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

k očkování-měly jsme jít v pátek,ale máme odsun na 4.11. kvůli horečce. Triviac není, dávají Priorix a u nás je 10 vakcín na den.Takže Dr. nebyla nadšená,že nás musí přehodit jinam a najít někoho náhradního, ptž. jinak by tu vakcínu mohla vyhodit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a u nás tedy nic moc...:confounded: večer se před půl 10 probudila a vydržela 1,5 hod brečet až usnula vyčerpáním u mě. Byla zas jak kamínka, do toho chraptěla a já se děsila zase laryngytidy... Ráno 38,8 a tak jsme radši jely k Dr. Krk má naštěstí čistý, tak máme hodně zvlhčovat, dávat paralen x nurofen, a na noc zábal na krk...
13. říj 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé chudák malá janinka
13. říj 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani díky. Ať je malé brzy líp, koukám že jsme na tom podobně s těma marůdkama :unamused:
13. říj 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,obrovská gratulace k holčičce :wink: já to říkala,že to bude holka :dizzy_face: :dizzy_face:

Bobul,jdu najít ten odkaz :wink:
13. říj 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi díky :slight_smile:

Holky loučím se, dítě řve tak mizím. pa
13. říj 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,tak odkaz už tam není :frowning2:
13. říj 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci gatulka :slight_smile: :slight_smile:
spaní dobrý, stávaly jsme v 9 :slight_smile: :slight_smile:
marodům ať se brzy uzdraví :slight_smile:
Jani díky, Terka je opravdu rychlík, ale raději to budeme sledovat :slight_smile:
13. říj 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to vám chtěla píchnout už ted? Vzdyt vám nebylo jeste 15 měsíců? Tak bud ráda, že se to posunulo, teda já jsem ráda, že to budem mít až v těch 16 měsících, nevím, proč se tohoho očkování nejak bojím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé Lucíííí GRATULACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mám velikooooou radost :grinning:
Holky já se doma musím podívat, co nám to píchla, ale každopádně nám na výběr nedala :sweat_smile:
Myslela jsem, že to musí být přesně v 15 měsicích, ale koukám, že asi ne, tak se omlouvám za mistifikaci :confused:
Holky tak já zase mizím pracovat :wink:
Všem marůdkům přeji brzké uzdravení!!!!
paaaaaaaaaaaaaaaaaaa
13. říj 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Lucííííí obrovská gratulace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jsem to říkala :wink:.... moc Ti to přeju :dizzy_face:

Holky, k očkování, já bych neočkovala pokud je teplota 37 a víc. Sice v příbalovém letáku je napsané, že to nevadí, ale na imunologii nám dr. říkal, že by neočkoval.... A včera na neurologii říkala Dr. že by z toho pozdějšího očkování taky strach neměla... že nemoci se vyskytují jen velmi zřídka ...
MMR se očkuje nejdříve v 15. měs. ale klidně i později, vůbec to nevadí.... My budeme očkovat asi až po novém roce, ale klidně byc hi později... mooooc se ho bojím a raději ani nebudu psát proč :pensive: :pensive:
Trivivac tuším není, a Priorix je hrazený pojišťovnou... Trivivac Tetra se připlácí...

Jani, chudáček malá :frowning2:

Ev, děkuju za snahu.... musím něco sehnat... je tam zima jak v ruském filmu... :confounded:

No a jdu vařit nějaký oběd.... co vaříte vy???? :wink:
13. říj 2009 v 11:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek