***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
katerinka.kr
13. říj 2009
Jo, Jani, díky za ty bacily, asi taky na ně pujdu do lékarny 😉
libuks
13. říj 2009
Katy já ani nevím, kterou nám dr píchla, protože ji pořád něměla a má se očkovat v 15 měsících, takže už to bylo docela na hranici. Volala, že dostala 10 ks, tak jsem na nic nečekala a letěla Honzíka nechat naočkovat =-)

Romi v 15 měsících 😉
bobulle
13. říj 2009
Libu ahojky 🙂
Romi, očkování MMR je od 15 měs. 😉 .... játra nevím... =-)

Vyrážím do práce, jdeme s Kláruš dělat výzkum na diplomku... jsem zvědavá, jestli s Kláruš něco udělám =-)
domiska
13. říj 2009
ahoj holky, vůůůbec nestíhám, ale jdu si pro radu 🙂
máme jít ve čtvrtek na očkování, ale malý dnes začíná mít rýmu a taky má mírně zvýšenou teplotu, myslíte, že to očkování vadí? stejně se ještě zeptám dr, ale doktorům se nedá moc věřit, tak jdu radši za váma 😉
romi.r
13. říj 2009
díky, dnes tam skákneme, stejně nám došel vigantol.
Davča ted usnul,včera spal taky od devíti do 12:30 a pak ješte od 17-19, ale to už ho manža natvrdo vzbudil, a stejně šel spát zase kolem 20 hod, je jak šípková Ruženka
Já mám opět asi střevní chřipku,měla jsem ji před 14 dny a ted zas, teda jestli to není něco jiného =-)
vendy dobře pořid v práci
romi.r
13. říj 2009
domi,mě dr jednou malého očkovala taky s rýmou, ale byla to v začátcích a uplně vodnatá
domiska
13. říj 2009
romi dík, on to má taky v začátcích, uvidím, jestli se to rozjede ]-( včera jsme slavili, co? tak dodatečně všecko nej 😉 a ať jsi brzo fit...
romi.r
13. říj 2009
ty jo, já myslela že 12-tého je dnes :-N tak taky vše nej x-) no nevím jeslli nemám něco s žaludkem :-|
katerinka.kr
13. říj 2009
Libu, tak to jste asi meli ten Triviac. Já přemýšlím nad tim Priorioxem.

A to se musí očkovat přesně v 15 měsících? Já jsem nahlášená až na listopad, a to budeme mít 16 měsíců, no nic, jeste radši zavolám mudr.
romi.r
13. říj 2009
jinak davča je taky tak šíleně ted uřvanej, že je to hruza,včera zbytek dne co nespal, jen knoural a plakal a chtěl se nosit, asi zoubek,jenže z toho nošenímě bolí břicho ještě víc
romi.r
13. říj 2009
ty jo, tak to mu dnes tu vakcínu asi dr píchne.kat a jaký je rozdíl mezi těma vakcínama?? Mimo ceny??? 😃
lucinecka
13. říj 2009
Ahoj holky, tak se hlásím s novýma zprávama. Začnu tou špatnou zprávou, Lukáš je nemocnej, má horečky a tak jsme dneska byli u dr, má nález na pruduškách, dostal atb a za týden kontrola :-|

A dobré zprávy máme z NT na kterým jsme byli dneska ráno, Cipís je naprosto v pořádku, máme nosní kůstku, šíjové projasnění 0,7mm a TP stále zůstává 25.4. Byli jsme přímo u Vlašína což je brněnská kapacita a ten prý pozná už takhle brzy pohlaví, tak jsme se zeptali a říkal že mám začít kupovat růžový 😃 Tak jsem zvědavá jestli to opravdu tak bude a budeme mít tu Aničku x-)
katerinka.kr
13. říj 2009
Tak jsem volala Mudr, můzem to pichnout až v 16 měsíci, že to vubec nevadí.

Romi, Triviac je hrazený z Pojistovny, Priorix má být šetrnější , a Priorix tetra je tam plus jestě plané neštovice, jde o živou vakcínu a nesmí se po tom další mesic nic píchat.

Zase jsem se ptala na reakce, a ze z toho Priorixu mudr nemela u dětí doted žádnou velkou reakci. Na Triviac jsem se ale neptala, takže nevím, jestli jsou tam v reakcích nejaké rozdíly.
Jo a taky říkala, že Triviac vakcíny nejsou.
romi.r
13. říj 2009
Luci tak velikááááááánská gratulace k Aničce x-) neboj, se nespletl 😉
romi.r
13. říj 2009
kat díky
lucinecka
13. říj 2009
Romi tak to doufám, už jsem začala Cipískovi říkat Aničko, tak kdyby to byl nakonec kluk aby z toho neměl nějaký trauma 😃
katerinka.kr
13. říj 2009
luci, tos měla štěstí, že jsi šla k Vlašínovi, jsem snad na něho neslyšela ani jednu negativní reakci, že je kapacita a přitom příjemnej, to je teda fakt super kombinace. Já jsemse k němu taky chtěla dostat a nejak to nevyšlo, tak snad příště 😉

At je Luky brzo zdravý.

A velká gratulace k Aničce 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 Neříkala jsem ti to??? 😉
romi.r
13. říj 2009
nebude to kluk,kdyby si nebyl jistej,tak to neřekne 😉 🙂 teda trošinku ti závidím 🙂
lucinecka
13. říj 2009
Kat, jj, je moc fajn, měla jsem štěstí páč jsem k němu moc chtěla a ono to vyšlo x-)

Romi já jsem taky ráda. Brala bych i klučíka ale samo jsem toužila po holčičce. Jsem ráda žes napsala že kdyby si nebyl jistej tak to neřekne, to víš furt tomu nemůžu uvěřit a nechci se k tomu moc upnout, páč mám strach že kdyby to byl nakonec kluk že by mě to mrzelo když teď budu žít s tím že je to holka. A navíc jsem to viděla, hezky nám to ukázal a fakt tam nic mezi nožkama nebylo 🙂
romi.r
13. říj 2009
nám se trošinku cukal,nevím jestli si nebyl jistej, nebo viděl, že chci holčičku
jana.rce
13. říj 2009
ahoj holky, tak jsem dočetla a zase zapomněla co napsat :-N

nejdřív Lucce gratulka k Aničce, budete mít krásný páreček x-) x-) x-)

k očkování-měly jsme jít v pátek,ale máme odsun na 4.11. kvůli horečce. Triviac není, dávají Priorix a u nás je 10 vakcín na den.Takže Dr. nebyla nadšená,že nás musí přehodit jinam a najít někoho náhradního, ptž. jinak by tu vakcínu mohla vyhodit :-p

a u nás tedy nic moc...:-S večer se před půl 10 probudila a vydržela 1,5 hod brečet až usnula vyčerpáním u mě. Byla zas jak kamínka, do toho chraptěla a já se děsila zase laryngytidy... Ráno 38,8 a tak jsme radši jely k Dr. Krk má naštěstí čistý, tak máme hodně zvlhčovat, dávat paralen x nurofen, a na noc zábal na krk...
romi.r
13. říj 2009
jéé chudák malá janinka
lucinecka
13. říj 2009
Jani díky. Ať je malé brzy líp, koukám že jsme na tom podobně s těma marůdkama :-|
evelina0007
13. říj 2009
Luci,obrovská gratulace k holčičce 😉 já to říkala,že to bude holka x-) x-)

Bobul,jdu najít ten odkaz 😉
lucinecka
13. říj 2009
Evi díky 🙂

Holky loučím se, dítě řve tak mizím. pa
evelina0007
13. říj 2009
Bobul,tak odkaz už tam není 😞
jita5
13. říj 2009
Luci gatulka 🙂 🙂
spaní dobrý, stávaly jsme v 9 🙂 🙂
marodům ať se brzy uzdraví 🙂
Jani díky, Terka je opravdu rychlík, ale raději to budeme sledovat 🙂
katerinka.kr
13. říj 2009
Jani, to vám chtěla píchnout už ted? Vzdyt vám nebylo jeste 15 měsíců? Tak bud ráda, že se to posunulo, teda já jsem ráda, že to budem mít až v těch 16 měsících, nevím, proč se tohoho očkování nejak bojím :-p
libuks
13. říj 2009
Jéééé Lucíííí GRATULACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mám velikooooou radost 😃
Holky já se doma musím podívat, co nám to píchla, ale každopádně nám na výběr nedala :-N
Myslela jsem, že to musí být přesně v 15 měsicích, ale koukám, že asi ne, tak se omlouvám za mistifikaci =-)
Holky tak já zase mizím pracovat 😉
Všem marůdkům přeji brzké uzdravení!!!!
paaaaaaaaaaaaaaaaaaa
bobulle
13. říj 2009
Ahojky,
Lucííííí obrovská gratulace 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Jsem to říkala 😉.... moc Ti to přeju x-)

Holky, k očkování, já bych neočkovala pokud je teplota 37 a víc. Sice v příbalovém letáku je napsané, že to nevadí, ale na imunologii nám dr. říkal, že by neočkoval.... A včera na neurologii říkala Dr. že by z toho pozdějšího očkování taky strach neměla... že nemoci se vyskytují jen velmi zřídka ...
MMR se očkuje nejdříve v 15. měs. ale klidně i později, vůbec to nevadí.... My budeme očkovat asi až po novém roce, ale klidně byc hi později... mooooc se ho bojím a raději ani nebudu psát proč |-| |-|
Trivivac tuším není, a Priorix je hrazený pojišťovnou... Trivivac Tetra se připlácí...

Jani, chudáček malá 😞

Ev, děkuju za snahu.... musím něco sehnat... je tam zima jak v ruském filmu... :-S

No a jdu vařit nějaký oběd.... co vaříte vy???? 😉

Začni psát odpověď...

Odešli