• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
vendyv brně svítí sluníčko, ale asi bude venku taky kosa
Já nakonec uvařila ty játra s bramborem, jsem zvědavá jestli mu to pujde.No ale v sobotu vyrval málem z pusy manžovi kačenu se zelím
13. říj 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: .... já jsem zkusila dát Kláře kuře ale kachna se zelím a moc ji to nejelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To se máte že u vás svítí slunce... tady je pod mrakem...
13. říj 2009 ve 12:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,ještě k těm kytkám oni něco vydržej my máme spousty Oleandrů,Durmanů,muškátů a tak a přes zimu je máme v garáži u okna a tam není víc jak 7 stupňů a každej rok přežijou už 20 let :grinning: :grinning: takže venku je to ještě v pohodě :wink:

Kája měla br.kaši maso a hruškovej kompot :wink:
13. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
soudedum z baráku zase zdrhl pitbull, to byl rachot na chodbě,že jsem se bála i přes zavřené dveře.Minulý ěsíc jim zdrhl bez náhubku a vodítka a rovnou do kočáru s davidem, zuřil jak kráva,jsem myslela že omdlím :pensive: třepalajsem se ještě celý den a od té doby se bojím vycházet bez manžela z bytu :frowning2:
13. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, a řešili jste to s nima nějak... to je hrozné... bych se pos.... :confounded: .... já zvířata miluju, ale co mám Kláruš a jde kolem nás pes navolno, tak se Kláru beru na ruce a na majitele volám, ať si ho zavolají ....
Ev, no já mám taky hodně oleandrů, ale myslela jsem že mrazy jim vadí, tak jsem je raději schovala... :wink:
13. říj 2009 ve 12:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobull je to neřešitelné,na policii a na městě je hafo stížností.Ach jo :frowning2:
13. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
naštěstí urval jen plyšáka z kočáru, ale kdyby šel po dadovi, tak ho zadáví na první pokus
13. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,malé mrazíky ne jen velké :grinning: :grinning: a ty zatím nejsou :wink:

Romi,to je děs :unamused: já mám taky psa,ale nikdy bez vodítka nechodí,ale tady u nás je spousta lidí co je pouští a mě to štve,protože když jdu s Kájou tak se taky bojím,aby jí nic neudělali :frowning2: nedávno jsem šla a chlap měl psa bez vodítka on ke mě běžel a stisknul mě pod kolenem a chlap říkal,že to není možný,že kecám,že nikdy nikomu nic neudělal a za týden jdu znova a pes proti mě a žene se na Káju tak otočím kočár a čekám a zas se hnal,že mě kousne a chlap na něj řve a pes nic zastavil se až u nás a to už jsem na chlapa řvala a on říkal,že to bude řešit až někomu něco udělá no chápete to :angry: :angry: :angry:
13. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ev,jenže oni ho nezvládají ani na vodítku,ke všemu tonejsu češi :unamused:
13. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co je to za lidi?????
Jako jestli nejsou schopní si pohlídat psa, a úřady nic nezmůžou, tak bych to snad řešila i jinak... :pensive: ... jako zabít nebo zmrzačit dítě si nenechám.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
13. říj 2009 ve 12:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy armenci
13. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a komunikujou nějak, jako jestli jim je to fuk a tak...
13. říj 2009 ve 12:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted se bojím už všech psů,už aby jsmebyli odsud pryč
13. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
minulejsem mluvila s ženskou a prý si dá pozor, majitel zas řekl jiné mamině od nás s dětmi at se nediví že vidí kořist :angry:
13. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Tak u nás právě zachumelilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sice jen chvíli, ale i tak, zima je tady :confounded:

Luci, gratuluju :dizzy_face:

Ježíš, co je to za majitelé psů, bych je hnala,malýho se snažim učit, že na cizí psy se nesahá, ale nějak mu to nedochází, s každým by se mazlil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak jsme zpět z kroužku,Kubík teď usíná, tak snad se mu to povede :grinning: zatím si tam povídá.
Dnes jsme tvořili draka, no tvořili to spíš maminka, ale Kubík pomáhal. Příští týden ho budeme dodělávat, tak se pak pochlubíme společným dílem :dizzy_face:

Já jsem nakonec koupila tyto vitamíny, jsou v ních i lactobacily
http://www.lekarna.cz/multi-tabs-immuno-kid-tbl-30/

Kuba už má po očkováni priorixem, byl na ní minulý týden ve středu. Včera to byl 5. den po očkování a až do 12 dne můžeme očekávat nežádoucí účinky :frowning2:

romi já se ti nedivím, já bych byla strachy bez sebe. I přesto, že máme psa, tak já se ostatních bojím :pensive: všech. Beru v potaz jen štěňátka
13. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi, to je hrůza, to snad nemyslíš vážně, já se taky děsně bojím když pes není uvázanej, nebo nemá náhubek, ale tady teda většinou jsou pejskaři slušně vychovaní.

Romi, jak nemá řešení, tomu nerozumim? A co ti policajti dělají? Nebo se jako čeká, až fakt ten pes skočí do kočáru a nějaké dítě zadáví???? No, to mi hlava nebere :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
13. říj 2009 ve 12:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak,až se něco stane,tak se to prý bude řešit
13. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tak je to tady se vším až se něco stane :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: to je vážně děsný :confounded: :confounded: :confounded:

Tady je to tak v dubnu chvilku leje jak z konvičky a pak svítí sluníčko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berušáku,tak výlet nevyšel to necháme na jaro,ale doufám,že se během listopadu ukážete v Praze na víkend???? :grinning: :grinning:

Tento měsíc to máme takové narvané minulej týden výkop na plyn ty dva metry stály 45 000 Kč
dneska to plynaři napojujou domů to budu lehčí o 16 000 Kč
a o víkendu nakluše sádrokartonář,ale to je jen malá úprava to bude podle mě do 2000 Kč
Takže sečteno podtrženo jsem před Vánocema zruinovaná :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: a prodej bytu se protáhl je špatná doba :confounded:
13. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi to je hrůza, taky se bojím psů :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: , hlavně kvůli Terce, vadí mi, že každý má psa ale sebrat po nem
h... nechce nikdo a dělá, že nic nevidí :fearful:
13. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, to je síla Romi... já mám ze všech psů strach, už od dětství. taky proto říkám, ať si doma vyberou jestli mě nebo psa... fakt se bojím. Je to přeci jen zvíře a kdykoliv mu může rupnout v hlavě a pak ublíží i svýmu páníčkovi, natož cizímu člověku. Tedy Romčo, to ti fakt nezávidím.... já když vím, že je za plotem pes, tak jdu na druhý chodník, natož abych se bála i doma. .... ufff

jinak malá pokračuje v nejedění, pije stejně, ale mlíko s banánem , co mi doporučila Dr. mi hodila na hlavu,takže taky nic.. ale asi jí je trochu líp, už si vydržela malinkou chvilku hrát sama a já aspoň složila prádlo a umyla nádobí. Teď chrundí,tak snad nabere síly. Horší je to vžd y po probuzení. Dalších 45 min jí trvá,než se úplně probere a je do tý doby jak bouchnutá palicí a furt brečí a chce se nosit...

jooo a jsem pěkně nas.aná!!!!!!! Dnes nám přišel z banky dopis a v něm vrácený faktury, že jsou už propadlý a tak je neproplatí. Je to skoro 50 tis!!!!!!!! a hlavně za to nemůžeme my, ale ten náš idiotskej obch. zástupce. Furt slibuje, slibuje, že vše vyřídí a pak tohle. Tak už dnes na něj řval do telefonu i manža a tomu vždy trvá, než ho někdo vytočí. No jsem zvědavá, jak to dopadne. ptž. znova ten materiál kupovat nebudem a jiný faktury asi taky neseženem. :angry: :angry: :angry:
13. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
teda romi to je síla

lucko gratuluju a závidím, máte recept jak se dělají holky???Já chci takyyyyyyy :grinning:

tady je teda taky kosa, dělala jsem venku výzdoby na okna a málem jsem umrzla.... :angry:
min.týden jsem venku seděla v tričku s kr.rukávem
13. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,to je děs s těma fakturama :angry:

Meg,na výzdobu se taky chystám,ale ještě nevím přesně kdy to zvládnu :wink:
13. říj 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani no děs ty faktury.Banánový mlíko mám taky doma, ale ještě jsem ho nenačala,protože je toho 800 g a tobudu zase muset vypít já až to otevřu
Malej je už od včera strašnej ted naštěstí šel spát.Byla jsem u dr se ptát na to očkování a prý si mám zavolat až v 18 měs,že dřív ho dávat nechce
13. říj 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo,tady se strašně rychle zatáhlo a začalo pršet
13. říj 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás banánový sunar moc nechutnal :cry: , sice to vypila, ale bylo vidět, že jí to moc nešmakuje :grinning:
po vanilkovým jsme pro změnu měly ekzém :cry:
13. říj 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zase budeme jiti asi bez mlíka
13. říj 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jiti a kterýteda pije??
13. říj 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pijeme sunar premium complex bez příchutě a sunar original, teď měla vzorek od hami a taky ho pila (ale sunar voní líp)
13. říj 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek