• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
ahoj,

Jito kuba je asi na vanilku alergickej, protože po všem vanilkovým měl na zádech vyrážku...
13. říj 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě Kájina nechce pít mlíko vůbec mám sunar a,když vypije 50 ml tak jsem štastná a občas vypije i 100 ml :confounded: :confounded: a právě uvažuju,že koupím s příchutí třaba toho vypije víc :wink:
13. říj 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem to asi blbě napsala... mě Dr. poradila rozmixovat normál banán do mlíka,aby jí to nasytilo...ten mi nechtěla... jinak pijem vanilkový nutrilon v pohodě :wink:

jsem dnes k.o. třeští mě hlava z nevyspání a malá pokašlává... celý den na mě visela a ani nepomohlo,že taťka přijel dřív, stejně byla furt nalepená na mě... jen ve vaně byla v pohodě....takže zítřek asi celý prokoupeme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

brou, jdu zalehnout k TV a pak spát,ať něco naspím:slight_smile:
13. říj 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi zkusit to můžeš, kamarádky malá nepije vůbec umělé mléko - dohání mléč. výrobky a sýry
Terka vypije ráno i večer 260
13. říj 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal- Terka měla vyrážku a hodně červené tváře, nejsem si zcela jistá, ale raději ho nekupuju
13. říj 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu,jj zkusím to :wink: taky to doháním mléč.výrobky :slight_smile: :slight_smile:
13. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta moje bambule ještě nespí :rolling_eyes:
13. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

tak to jsem zvědavá, jak se u nás malej bude dívat na UM, asi nic moc, už se připravuju na to, že nic pít nebude chtít :frowning2:

Jani, tak to jsme dvě, třeští mě hlava až hrůza, měla bych zas poklidit kuchyn, ale me se tak moc nechce :unamused:
13. říj 2009 ve 20:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to zakřikla... od jedné hodiny je u nás hrůza... teploty, řev skoro furt, chce se nosit a tulit, což normálně nerada... průjem, šílené opruzení... no netuším co jí je... zuby, viroza, chřipka... fakt nevím :pensive:
13. říj 2009 ve 20:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul :pensive:

Holky, já kecat dnes nebudu, je mi blbě, na kuchyn kašlu, vlastně na všechno, fakt se necítím dobře, mějte se a dobrou a marudci brzké uzdravení :wink:
13. říj 2009 ve 20:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul :frowning2:

Kája taky poslední dobou je v noci neklidná a pláče myslím,že jsou to zuby :angry:
13. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nevím, asi to blbé počasí, ale je to hrůza... děti by neměli být marod :pensive:
13. říj 2009 ve 21:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, to je mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: takovej kotel peněz a skoro za nic :unamused:
a určitě dorazíme :dizzy_face: (domluvíme se přes IP :wink:)

jani a bobul, ať je prckům brzo líp :wink:

máme poslední dobou děsnej problém usnout a to už párkrát spal přes den jen jednou a je to úplně stejný, jak kdyby spal 2x :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže nemůžu z ložnice odejít, dokud nespí tvrdě
a noci máme taky na houby, asi fakt zuby, pořád něco žužlá :sweat_smile:

zítra jdu na to poslední vyšetření kvůli ledvinám, fakt se mi chce ven, dneska tady několikrát chumelilo a byly celý 2!!! stupně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo a příští týden nám na 3 dny vypnou teplou vodu, se pos... :confounded:
13. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Beru ok :wink: s vodou fakt mazec :frowning2:no peněz fakt hrůza,ale co se dá dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak Kájina se dneska probudila už v půl 7 vzala jsem si jí do postele a v 7h usnula jak dřevo a pořád ještě spí :grinning: :grinning: :grinning: a to jsem chtěla stihnout bus v půl 9,že pojedeme do Globusu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. říj 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak davča vstával syčák už v šest, ale ted je po snídani a zase spí, tak se jdu za ním taky natáhnout, do 23 hod jsem tu včera likvidovala prádlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes jdeme na plavání a vubec se mi nechce, venku je kosa,už jsem vytáhla malému zimní botky.
Marůdkum at jsou brzy fit,nám asi taky lezou stoličky, protože tak protivneho, několik dní ho neznám, jen by se nosil.
tak zatím,jdu zalomit
14. říj 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
evel - závidím, já taky chci aby Sabi dlouho spinkala :slight_smile:
NOC HROZNá, lezou špičáky, pořád se budila, mlátila sebou v postýlce, chtěla nonstop držet za ruku, manžel chrápal jak divočák :rolling_eyes:
14. říj 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :dizzy_face:
Romi to je tedy hukot. Mě tady v N napadli psi už 2x. Při druhém byli rovnou 2. Z prvního mám pořád na ruce otisklej zub :zipper_mouth: Nikdy jsme se psů nebála. Doma jsme vždycky psa měli a žádný gaučáky ale pořádný hovádka. Sami máme psa, ale jak vidím jiného psa bez vodítka mám taky strašnej strach. Obzvášť, když mám kočár a Akima na vodítku. Taky hned volám ať si ho zavolají... Nejlepší jsou řeči jako, že můj pes nic nedělá on si chce jen hrát s vaším.... bla blabla, ale nikoho už nenapadne jestli třeba i můj pes si chce hrát. Akim od prvního napadení nemá rád psi. Prostě si myslím, že mě chrání. Když je to fenka tak to ještě jde, ale psa bere útokem.
My ho vždy máme na vodítku.....
Romi a přilítnout mi na kočárek pitbul, tak bych se nejdřív pos.... strachy a pak udělala takovou scénu majitelům, že by na to nezapoměli. Vůbec se ti nedivím, že se bojíš sama vycházet. V CR náš soused má taky křížence pitbula a čehosi a už měl incident, že měla údajně pokousat malou holku. No naštěstí si na ní dává velkej pozor a okolo baráku neběhá sama. Vždy jen když je tam on a musím říct, že poslouchá na slovo. Jednou tedy přišla k nám na zahradu se podívat, ale hned jsem volala aby si ji zavolal. On se za to omluvil a pes byl hned pryč. Ale stejně se pořád bojím, když ji vidím.
14. říj 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,včera jsme byli na očkování a váží 14kg tak se pěkně pronese,v noci měla 39ky tak snad to byla jen reakce na očkování.Venku strašné počasí už dáváte zimní botky??Ještě nemáme koupený :unamused:
14. říj 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dočítám zpětně Luci mooooc gratulkuji k holčičce to je paráda :dizzy_face:
romi:To je fakt šílený,debilní páníčci jak nemůžou uhlídat psa to fakt nechápu,já naší taky nepouštím nechápu proč si takový nezodpovědný lidi pořizují bojová plemena :angry:
14. říj 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Ross, ty jo 14 kg... mazec :confused: .... Klára měla cca před 14 dny 10,5 a stačí mi to :sweat_smile:
Zimní botky dávám, když jdeme na procházku (když jedeme někam autem a nebo na návštěvu a je v kočáru tak neee), ale nemám bohužel ještě koupené nové, takže zatím využívám nošené, co jsme dostali... jen krizovka, ale tento týden snad nějaké koupíme... :wink:
Jinak noc zvláštní... usnula už před šestou... Mirek spal v budoucím pokojíku, ale stejně ji vzbudil, jak si bral peřinu... no a uspávala jsem ji asi hodinu :unamused: , ale nakonec spala až do sedmi... myslím že teplotu nemá, ale je umazlená, evidentně není ve své kůži a je neuvěřitelně opruzená.... tak snad ještě v životě nebyla :frowning2:
14. říj 2009 v 11:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

dnes jsme byli na cvíču, šli jsme pěšky a tak jsem vytáhla zimní boty i bundu. Boty už máme koupený od Superfitu goretexový.

Ross ty jo, 14 kg :confused: to se teda slečna pronese.

Bobul to vypadá na zuby....snad....
14. říj 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobul:jojo,ale tlouštík není,ona je celkově větší o hlavu oproti ostatním v jejím věku nevím po kom to má :grinning:
14. říj 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ros Johanka je jako naše Anina (Terka sestřenka), v roce měla 14 a teď ve 2 letech má 20 kg :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím ..... Zkusím něco zpětně dočíst, ale nevím nevím, času málo...

Jak je u Vás? Tady chumelí... ještě, že jsme v sobotu jeli koupit zimní botky...
14. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ros,tedy to se vážně proneseš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Ahoj Pavlo :wink:

Tak jsem se právě dozvěděla,že podnájemník nám bojkotuje zájemce o byt asi mu rozbiju hu.. :angry: :angry: :angry: :angry:
14. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,zdravím po delší době...Tyjo,tady sněhu tři prdele :grinning: A my ještě na stromech jablka,ovce venku :grinning: Malý nemá ani zimní botky,kombinézku,nic...Včera jsme byli na 15-měsíčním očkování,tak doufám,že to bude bez reakcí.Jo a dala jsem mu kousek papriky a normálně se mi z toho osypal.Jsem vůbec nevěděla,že je paprika až takový alergen!
14. říj 2009 ve 13:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavli, teda ty jsi tady už dlouho nebyla, jak se máte?

Evi to je teda ........

Lucija ty jo,tady zatím po sněhu ani památky
14. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpět z plavání a zima a větr šílenej,jsou tu 4 stupně,davča usnulpřed bytem, takjsemho přešoupla do postýlky.Dnes se mu plavání moc nelíbilo, ale skoro všechny děti to tam profnukali, některé přímo provřískali.
Ty jo ross, to musíš být z Johanky sedřená, ty takový vyžle, mě stačí davča s jeho 10,5 kg
já to musím zaklepat,ale zatím se davča z ničeho neosypal, ale do roku jsem ho brala jako alergika, ted měl před 14 dny u našich jahody, měli jich ale už pár a chudák prý pořád chodil kolem truhlíku a hledal v listí další.
Ev a to je teda smrad :angry: :angry:
Moni,ještě chodit se psem se už bojím uplně, včera kolem pulnoci ho venčili a vzbudil mě zase rachot :unamused: :angry:
Marky odkud máš boty??

sníh vám holky teda zatím nezávidím
14. říj 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo dnes mi přišli promalého ty boty na doma http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26302871
věděli jste,že se pro děti boty kupují o 2 čísla větší,než ty co měli minule?? :confused:
14. říj 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi kupovali jsme je ve freeportu
14. říj 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek