• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Ahojky holky,
my máme tyhle zimní botičky, jen jsme je koupili o trošku levněji "jen" za 1399,-
http://www.detskeboty.cz/detska-obuv/zimni-boty/ecco-70381-55922.htm

Markét jak je Kubovi? Nám asi začíná stoupat teplota :confounded: Byli jsme očkovaní ve čt, kdy vy?
14. říj 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal a jaké boty máte? :wink:
14. říj 2009 v 19:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libu Kuba zatím ťuk ťuk, fakt hodně ťukám, zatím dobrý. My jsme byli na očkování ve středu, tzn. dnes 7 den po očkování, tak ještě 5 dnů...
Boty hezký

Bobulko zkusím pohledat na netu...
14. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky krásný boťále máte. A ty ceny jsou tedy strašidelný. Kupovali jste o číslo větší???? :confused: My taky budem muset pořídit. Dneska tady byla kosa jak prase. Už jsem malému dala do kočárku fusak.
14. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni Kuba má teď vel. 21 a zimní botky jsem brala 23, zkoušela jsem to a myslím, že je to tak ok, i prodavačka mi to potrvdila.
Jinak fusak jsem už dnes do kočárku dala, tady strašně fučelo a byla kosa
14. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal, taky jsou moc hezké.... si beru inspiraci... :wink:
14. říj 2009 ve 21:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju za pochvalu :grinning:
Kal ty Vaše jsou taky moooc krásný :wink:
My máme 19, bačkůrky jsme koupili 20, ale botičky na zimu 21 :dizzy_face:

Jo a Markét máme zatím jen 37, takže taky ťuk, ťuk ťuk :confused:

Doufám, že je všem marůdkům líp.
14. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
botky hezký,díky za odkazy, ale ty ceny fakt hnus :angry: Zimní jsem taky kupovala 23,ted máme 21
14. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak vás jdu po dlouhý době něčím pobavit :wink: Já kam vlezu, tam se mi stane nějaký trapas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsem dneska byla na tý cytoskopii. Do močový trubice vám narvou cévku, asi s kamerkou a čučej, jestli je močák v pohodě.
No a teď si představte velkou místnost, abnormálně osvětlenou, uprostřed "koza", 2 sestřičky a doktor. A já s rozcápnutýma nohama, rudá studem až na patách :sweat_smile:
No, nějak na mě poznali, že se trošku bojím, tak byli hodní. Potom, co mi zavedli cévku, říkala sestrička, no a už vás nic horšího nečeká, teď to jen pan doktor zkontroluje. Hmm, ale to bych musela držet papulu.
Ale jsem tu potupnou situaci chtěla nějak odlehčit, tak jim povídám :"A věřili by jste, že jsou lidi, který si tam ty cévky rvou dobrovolně, to vím, jsem je prodávla" :sweat_smile:
A oni: "Kdyby jen cévky :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: " A začali mi vyprávět, jak tahali z močový trubice řasenku, z vagíny mrkev, lahev a z konečníku hajzlštětku :sweat_smile: (o tý vím, to mi někdo v krámě vyprávěl :sweat_smile: )
No mezitím se teda dozvěděli, že to znám ze sexshopu a prý, jestli byly nějaký nabídky?
Řikám, jo, si pamatuju, jak po mně chtěl nějakej chlap, ať se před ním vyčůrám, že mi dá 5000kč. (nějak mi nedošlo, že jsem na urologickým vyšetření a hodí se to tam jak perdel na hrnec :sweat_smile: )
A doktor na to: "Nooo, až vám vyndám tu cévku, tak se vám to 100% povede, já vám za to nedám nic, ale vy mně 30 kč! :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Měl pravdu :sweat_smile: :grinning:

jinak asi jsou nějaký erupce na slunci, malej protiva, usínání bez maminky ani omylem, jíst se mu nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
doufám, že to brzo přejde, už mě to neba :unamused:

tak já jdu do hajan, zítra jdu s malým k našim,tak se musím psychicky připravit :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobrou :slight_smile:
14. říj 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

tak tady posněžuje...

Romi já ty boty mám za 900 kč :wink:

Beru teda ty máš zážitky :grinning:
15. říj 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Koukněte do alba :wink: , mám pocit, že je prosinec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Beru :grinning: :grinning: :grinning: a na Vánoce nebude nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tady sněží s deštěm a fučí :unamused: tak počkám zda to přejde a půjdeme alespoň na hodinu ven :wink:
15. říj 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Beru, co bylo v albu????? Už tam nic není.... :confused: .... Kal, toš kurňa... to nějak zařiď ať nám to tu furt nemažou :unamused:
U nás jen poprchá a občas nějaká vločka... ale zima brrrrr. Ven nás nikdo nedostane, bo je Kláruš marod.... :wink:

Terezkám krááásný svátek přejeme :dizzy_face:
15. říj 2009 v 09:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal to je výborná cena... kde jsi je kupovala :confused:
15. říj 2009 v 09:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobul, zima :wink:
máš ji tam znova
15. říj 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vločka je už opět v pr.....
matýsek je vlasáč :slight_smile:
jiti,terce vše nej k dnešnímu svátku.
bobull, jsem se mrkla na naši nevěstinku a krasavice :wink: jste si dali záležet,jen jestli nám ji pak necháte,třeba ani sklípek nebude stačit :slight_smile: :sweat_smile:
15. říj 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru to story na čurolce dobrý :grinning:

dnes jsem si nechala od paní z brna ušít návleky na boty do kočáru
15. říj 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezce vše nej k svátku :wink:

Bobul,už taky uklízím kytky :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobulko kupovali jsme je ve freeportu u Znojma
15. říj 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezce přejeme všechno nejlepší k svátku, Kubík posílá velkou pusu :dizzy_face:
15. říj 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruuuuuu, zase jsem to neviděla.... :angry: :angry: :angry: :angry: ]- :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
pls, ještě jednou.... a budu tu o toho sedět a čekat, ať mi to zas nějaký aktivista nestihne smazat.... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Jo a povídání dobré... jsem se tu ráno chlámala.... ale teda hledím co si tam lidi dobrovolně strkají :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Romi :grinning: .... neboj, sklípek je velká motivace :grinning: :grinning: :grinning: .... a Davídek je taky švihák lázeňský... bude z něj lamač dívších srdcí :dizzy_face: :dizzy_face: ....
Ty jo, Davídek už váhově dohnal Kláruš :dizzy_face:

Ev, se nedivím :grinning:

Kal tak to je z ruky :wink:
15. říj 2009 v 10:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
normálně včera na plavání už byla o něj rvačka, tak bacha :slight_smile: asi tak 8 kg holčička ho povalila na zem, lehla si na něj a celého ho olizovala, davča tam ležel a takovej divnej výraz :grinning: no pak jedné začal david tahat bradavky a kroutit s nima :sweat_smile:
15. říj 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul, no jo, je to z ruky, to chápu..
15. říj 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jooo, to tam máte dobré orgie :grinning: :grinning: , kde to ty děti vyděly :confused: :grinning:
15. říj 2009 v 10:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím kde to viděli :grinning: :grinning: no ale u nás doma teda určitě ne :grinning:
15. říj 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem chtěla překvapit manžu a vydat se za ním do práce, až na konec světa, alepřed chvílí mi volal, že si objednal zimní pneu a dnes budou, tak výlet se nekoná, páč bude plné auto :unamused:
15. říj 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jsem si tím i/y nebyla jaksi jistá... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile: stydím se .... :sweat_smile: :grinning:

Jdu Kláruš odsát nos... to zase bude řev :rolling_eyes:
15. říj 2009 v 10:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si nejsem jistá tím z/y na konci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
I/Y
15. říj 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek