• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Meggi, to toho máte dost :cry: Ale tak auto a PC se opraví, 6.nemoc odejde a oko bude taky v pořádku, ne? :wink: Copak s ním máš? :confused: No a pak teda až to bude všechno v pořádku, i u Táni, tak už snad konečně to ZOO :slight_smile:
16. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táňo, musíš si při dočítání dělat poznámky, pak budeš vědět na co jsi chtěla reagovat :grinning:
U nás je hnusně, Kája i manžel spí, ale u Káji to na dlouho nevidím. U manžela klidně i do večera, ale to mu překazím :grinning:
16. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, Megg, co máš s okem :confused: ... doufám že už je to v pořádku :wink:
16. kvě 2009 v 19:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás už odpoledne bylo hezky tak jsme s Kájou byly venku :wink: manžovi není moc dobe tak byl doma :slight_smile:

Bobul,dneska Kája taky okusovala postýlku jako Kláruš :grinning: :grinning: :grinning:

Meg :frowning2:
16. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no udělaly se mi pod oběma očima takové bulky a pod jedním okem dokonce 2 tak jsem šla na operativní zákrok, dr. mě řekl že jsou to ucpané mazové žlázy, no holky boelo to jak sviňa, byl to pro mě 10minutový porod a mám pod okem pěknéhomoncla, tak doufám že se mi to na tom druhém oku ztratí protože se podruhé bojííííííííííííííííííííííííííííííííííííím tam jít :confounded:
16. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meggi, to muselo být hrozné :frowning2:
16. kvě 2009 ve 20:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy :slight_smile:

Tak jsme zpátky z výletu :wink: Na to, jak bylo ráno hnusně, se počasí vybralo a v Lužanech byl pařák jako blázen.
Dort měl neuvěřitelnej úspěch, chutnal 1000x líp než vypadal :dizzy_face: Normálně jsem až rudla, jak mě tam chválili :dizzy_face: :sweat_smile:
Táta zase perlil, ale bylo toho tolik, že nevím, co vám mám popsat dřív :sweat_smile:
Ale dneska byla dobrá ségra a i mně se něco povedlo :sweat_smile:
V autě jsme kecali a nevím proč, ségra se začala bavit o tom, že chlapi mají ohryzek a ženský ne. Přemýšlecí monolog završila větou, že chlapi mají viditelný ohryzek proto, aby na první pohled bylo jasný, kdo je holka a kdo kluk :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

No a v kempu bylo nehorázně much. A pořád se držely u ségry :sweat_smile: Říkala: "Ty vole, nevím jestli jsem mrtvá nebo tak smrdím, ale ať ty svině lítací jdou do hajzlu" :sweat_smile: :grinning: Nešly :sweat_smile: Naopak!, nalítaly do auta a při zpáteční cestě ségru jako řidičku otravovaly. Jistě chápete, že jako milující sestra jsem to tak nemohla nechat. :sweat_smile:
Byly 4. Cesta dlouhá 60km.
První 3 jsem zabila vždycky napoprvé, ale ta poslední mi dala zabrat. Honila jsem ji po autě jak pitomá, dítě se mi tlemilo, ještě že Míša spal, páč kdyby mě takhle viděl, asi by možná uvažoval o odloučení :sweat_smile: :grinning:
Do Liberce bylo ještě daleko a fakt jsem nemohla dopustit, aby Baruchnu rušila.
Vobluda jedna se mnou laškovla, lítala hlavně u nás vzadu, sedala si na Matýska, na světlušku, až pak konečně zalítla k zadnímu okýnku.
Já už naštvaná, páč s pásem přes tělo se nedá moc pohybovat a ona fakt provokovala, jsem se začla nehorázně soustředit na to, jak ji fláknu. Jazyk vyplazenej, oči vyvalený a třískala jsem do toho okýkna jak prdlá :sweat_smile:
Asi po dvou minutách urputnýho boje, jsem si všimla, jak NA MĚ MÁVÁ ŘIDIČ ze za námi jedoucího auta. :sweat_smile:

Chápete to, ten pitomec si myslel, že mu mávám já :sweat_smile: Když jsem si uvědomila, že mě pozoroval celou dobu, jak jsem honila mouchu, začala jsem se smát, až my tekly slzy :grinning: :grinning: :grinning:

Pak mi ségra vyprávěla, že ten kluk (docela hezkej, jsem si stačila všimnout :sweat_smile: ) měl v autě nějakou slečnu a ta z toho, že na sebe "máváme" nebyla nadšená a loupla mu pohlavek :sweat_smile: :grinning:

Já prostě přitahuju trapasy :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zítra jdeme do ZOO, tak se tu zase neobjevím :wink: Doufám, že tam už to proběhne v klidu, i když pochybuju, jdeme se švagrovýma a jejich 3 cácorama :sweat_smile:
16. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vás dočetla a normálně jsem si udělala poznámky :sweat_smile:

evi, já nepila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani líznout piva my nedali a já se tááák těšila (zato malej pěnu ochutnal a hádejte, kdo mu ji dal :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: )
pal, dobře, jakmile se tady jeden den neukážeš, voláme Chocholouškovi, jestli tě u sebe nemá :grinning: :grinning: :grinning:
moni, když ti to vyjde a uvidíme se, dort bude (a slibuju, že to neudělám jako táta dneska, dostal dort, všem ho ukázal a říká: "Podívejte se, to je to jediný, co můžete :grinning: :grinning: :grinning: )
arin, já nemůžu jít brzo spát, stejně bych neusnula, když to jde, dospávám s malým odpoledne, až jednou budou děti 2, budu chodit spát po Večerníčku :sweat_smile:
numi, vidíš, já si tahák udělala :grinning: :grinning: :grinning:
(když je popsaná jedna stránka, tak to jde, ale víc bych fakt nezvládla :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
16. kvě 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,koukám,že bylo veselo :grinning: :grinning:

Nás zítra čeká návštěva z Turnova brácha má narozky :wink: a už dopedu se bojím jak se Kája zase bude bát Barunky :confused: :sweat_smile: Jinech dětí se nebojí,ale ona je divoká tak uvidíme co bude zítra :wink:

Dobrou všem :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, tak to máme s neteřema stejný :confounded:

ještě jsem zapomněla na meg, ať se ti to brzy zahojí a to druhý tak nebolí :pensive: :wink:

krásnou dobrou noc :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No totok je docházka :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... zas to zachránila jen Beruš.... :grinning: :grinning:
Dobrou... :wink:
16. kvě 2009 ve 23:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: hlásím prospanou celou noc až do 7 h :wink:

Beru,jj ona je Bára troušku divoká :angry:
17. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Čerstvý vzduch dělá malýmu dobře, spal skoro celou noc, jen s přestávkama na jídlo :wink:
evi, chápu, u nás jsou divoký a uječený včechny 3, teda ta malá je v pohodě, ale za ní to zvládne švagr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

vyrážíme s Motykou do Globsu, minulou neděli jsme nejeli, ale už to není prča, manželé o tom věděli dopředu :sweat_smile: taky tady nemám ani jednu přesnídávku :sweat_smile:

no a odpoledne ta ZOO, večer popíšu, páč tušim, že se opět něco stane :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Meggi, manžel má pod očima taky ty bulky a chystá se s tím něco udělat. Teda, to já mu nebudu říkat, že to tak bolí :confused: :pensive:
Berus, to je fajn, že dort chutnal, ale já o tom ani nepochybovala :slight_smile: A jsi šikovná, že se řídíš mými radami o poznámkách :grinning:
Za chvíli vyrážíme na výlet, je hezky, těšíme se s Kájou, že nás tatínek vyveze :grinning:
17. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčinky.. hlásím pracovní týden završen huráá :grinning: už jsem zase maminka na mateřské :grinning:
17. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Palli vy už jste na nočníku s Kájou bez plínek?
17. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru.. řvu tady smíchy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže holčinky můj manža je úžasnej a tak sem dávám video naší šikovné "chodilky"... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Toto jsou naše první krůčky... teďka už skoro běháme :grinning:
Omluvte bordel v bytě, ale bylo ráno a malá se rozhodla, že teď nebo nikdy

http://www.youtube.com/watch?v=VWYvoh9f9jI
17. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám, že to šlo spustit :astonished:
17. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni to je úžasné :slight_smile: mám slzy na krajíčku, chcu se vidět, až vyrazí Domčula :slight_smile: to je prostě něco krásného, já jsem z toho fakt hotová :sweat_smile: a co to máte za spešl přilbu?
17. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
Beruš, super zážitek s mouchou :grinning: :grinning: Taky si budu asi dělat poznámky :wink: na radu Pall :grinning:
Jani, krásné video :slight_smile: a můžeš dát odkaz na helmu??
Dneska máme 10měsíců,takže gratulka Terezce :dizzy_face: a víte,jaký mi malá dala dárek?? Poprvné se postavila v postýlce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi :slight_smile: máme přilbu z netu.. je to potřeba, pořád padá na papulu :cry: :cry: :confounded: Děkuju
Numi tady je odkazek :slight_smile:

Gratulka k 10ti měsícům :sweat_smile: :sweat_smile:
http://www.ajuty.cz/shop/helma-no-shock.detail.565.html
17. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, díky :wink:
našla jsem ji i na MMB
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10749890&tab=0
17. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ji našla ještě za 699,- a prý helmičku proplácí VZP a jiné pojišťovny :confused:
17. kvě 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt no vidíš to... já jsem s ní spokojená, ale potí se v ní hlavinka. Je to ale důležité máme doma dlaždice a to je děsný
17. kvě 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to věřím :unamused:
17. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky moje ještě jednou jsem dávám ten odkaz páč mi nefungoval: http://www.youtube.com/watch?v=VWYvoh9f9jI tak snad teď...

ale hlavně pro ty co umí anglicky ten text... ten mě dostal a rozbrečel... ten sedí !

t's been a long road, To get from there to here. It's been a long time, but my time is finally here. And I can feel a change in the wind right now. Nothing's in my way. And they're not gonna hold me down no more. No they're not gonna hold me down. 'Cause I've got faith of the heart. I'm going where my heart will take me. I've got faith to believe. I can do anything. I've got strength of the soul. And no one's going to bend or break me. I can reach any star. I've got faith, I've got faith, Faith of the heart.

nááááádhera... :grinning:
17. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:
Ren krááásný :dizzy_face: :dizzy_face: i mil se díval :slight_smile: no angl, neumím,takže smůla :frowning2:

Jo jen jsem to taky proběhla,myslíte ty bulky pod očima jak měl malej :confused: Megg malýmu to taky chtěli řezat,ale vyléčili jsme to,obklady z heřmánku a vytírat a vytírat a potom namazat :pensive: ted tam má jizvy :pensive:
17. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratuluju Kristýnečce k dnešnímu výročí :slight_smile:
17. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beru tedˇjsem si přečetla tvůj zážitek s muchou :grinning: :grinning: :grinning: ludra jedna :grinning:
Já taky posílám gratulku všem oslavencům :slight_smile:
17. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek