***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
berus
15. říj 2009
Já věděla, ža vás svým potupným vyšetřením pobavím 😉 😃
Terezkám vše nej x-) x-) x-)

jo a mě aktivní adminka nanaštve, jsem aktivnější 😉 jdu to hodit do alba, to už se smazat nesmí 😉
kalerat
15. říj 2009
beru ty jo, čučím kolik je u vás sněhu =-) to si děláš srandu =-)
berus
15. říj 2009
romi 😃 😃 😃
co se v mládí naučíš :-N
berus
15. říj 2009
no nedělám, asi 20 cm a pořád padá :-p :-S
to říkám, tu máme zimu, jaro, zimu ]-(
stěhuju se někam na jih :-N
romi.r
15. říj 2009
beru to je hnus ten sníh,no já sice jedu zítra až dolů na jih, ale taky nic moc, ale aspon ten sníh tam není, ale dívala jsem se že v riu je 30 stupnů 😎
kalerat
15. říj 2009
Já mám zase sníh ráda 🙂 no jsem asi vyjímka :-N
berus
15. říj 2009
kal, já mám sníh taky ráda, připomíná mi Vánoce x-)
no ale půl roků fakt ne!!! :-p

romi, kam na jih?mi něco ušlo??
romi.r
15. říj 2009
kal, nejsi,manža taky sníh miluje a nemá rád slunko,nechápu,jak jsem ho přinutila ke koupi pozemku na břeclavsku :-N
romi.r
15. říj 2009
já mám nejraději sníh za oknem nebo v telce
romi.r
15. říj 2009
na mě šly ráno mrákoty, jsem myslela že sněží, ale naštěstí sněžilo jen z pravé strany nejvíc-sousední blok se zatepluje, tak všude poletuje polyš
berus
15. říj 2009
romi 😃 😃 😃
jsi dneska snídala vtipnou kaši 😃 😃 😃

já to u nás zjistila ve 3 ráno, když jsem krmila :-p

jdu si dát na balkón kafe, mám tam kovovou židličku, tak kdybych se dlouho neozývala, mám přilepenu zadnici :-N
romi.r
15. říj 2009
beru,fakt, vážně jsem myslela že sněží,musela jsem mooooc zaostřovat a stejně jsem prd poznala, až podle toho, že to nějak nepadalo k zemi
bobulle
15. říj 2009
Beruš, toš to jsi tu aktivadminku přečurala :-p :-p :-p 😃 😃 😃 😃 😃
Ovšem ten sníh je humus 8-( ...., ale kombinézka krásná 🙂, na živo vypadá mnohem mnohem líp než na věšáku 😉
Jinak já beru to Rio... 😉
Romi a co na Břeclavsku? Chcete tam stavět? .... je tam moc hezky... ráda jezdím na Nové Mlýny (tušém že statisticky je to nejtepleší oblast v ČR s nejméně srážkama... 😉
katerinka.kr
15. říj 2009
Ahoj holky

tady poletuje snih, jsem si ráno říkala, že mám vlčí mlhu,ale ne, uprostřed října sníh, naštěstí jen málinko, teda Beru, na vás nemáme 😃

Už budu muset vážně koupit ty zimní boty :-N

Beru, dobrý story,ale tobe tam asi moc do smíchu nebylo, co?
romi.r
15. říj 2009
tam bydlím většinou přes víkend a o prázdninách.Jo pozemek jsmeuž min měsíc koupili.Takže beru to pozvání do sklepa bude asi platit, až přijedete tak dostane kolečka a lopaty a pujdete makat na stavbu 😃
bobulle
15. říj 2009
Romi 😃
My když jsem předloni zateplovali, tak ten polyš byl taky všude a našemu sousedovi to vadilo, tak jsem chodila po celé jeho zahradě s průmyslov. vysavačem a vysávala jsem mu trávník a záhonky :-p :-N
romi.r
15. říj 2009
čau kat, tak to vážně sněžilo a nezateplují taky poblíž???
bobulle
15. říj 2009
Ahoj Kat, taky už jsem se začala konečně po něčem dívat... :-N
berus
15. říj 2009
romi, ale počítej s tím, že ti nic nezbyde :-N 😃

kat, ke konci už jsem se tam tlemila, ale když ten doktor byl mladej a hezkej :-N , fakt jsem byla rudá až na patách :-N

bobul, s vysavačem :-N 😃 😃 😃
romi.r
15. říj 2009
beru zatím neplaš a vybal kufry,zatím je to jen burčáček
berus
15. říj 2009
ten beru taky 😃 😃 😃

máme tady vinotéku (jsem po 2 letech zjistila :-N ), minulý týden jsme si koupili a mňam x-) pila jsem ho poprvé
jana.rce
15. říj 2009
ahoj holky, teda tam je hnusně ]-( ted jsme se vrátily z uspávačky, tak naštěstí Janí brzy vytuhla a já neumrzla 🙂
ale Beru,na Liberec fakt nemáme 🙂 ale já bych ho ¨brala až tak v prosinci, ne v půlce října, když jsme se chystali ještě dělat na zahradě 😞

Terezce taky přejem vše nej k svátku... To já pro tu naší ani nic nemám 😞 Jak je Janí nachcípaná, nikam nejdem, tak aspon manža přiveze kytičku a pak koupíme něco dodatečně 🙂

jinak mi dr. říkala, že má krk Jaňula čistý, ale to už asi neplatí... chrchlá, chraptí,tak tam asi zítra budem muset znovu. Jo a má zřejmě rýmu v hlavě,co se jí nechce spustit. Neívm, jak jí pomoct. Odmítá se napít teplýho čaje, natož abych jí strkala hlavu nad hrnec a inhalovala :-N

Bobul, to máte tedy souseda... u nás lítá polystyren už podruhý...loni barák, letos garáž 🙂 ale sousedi v poho,ptž. tu každý něco staví a od souseda naproti lítaj dokonce prázdný pytle od cementu atd..to je hnus🙂
katerinka.kr
15. říj 2009
Taky jsme zateplovali,a taky to lítalo všude,ale dnes ráno to byl doopravdy sníh.

Se ukoušeme doma nudou, co budete dělat?

Beru, ježíši, jeste mladej a pěkněj? to bych trvala na výměně za starého a ošklivého :-p 😃

Bobul,včera jsem se už dívala u Bati, a tam se mi pár botku líbilo 😉
berus
15. říj 2009
jani, chudinka berunka |-|
to je děs, když jí nemůžeš pomoct :-|
bobulle
15. říj 2009
Beru, burčák je mňamka... a vínko taky... jsme věděli koho si vybrat za ženicha 😉 😃

Ahoj Jani, my jsme práce na zahradě taky posunuli až na jaro. Chtěli jsme tosrovnat ještě rotavátorem, ale bylo hrozně sucho, tak to nesedalo... tak jsem se na to vyprdli a budeme pokračovat na jaře (trávník, dřeviny atd.)

Náš soused je fajn (starší pán), ale hrozně na pořádek :-p
bobulle
15. říj 2009
Kat, no mám v plánu to obejít, ale máme toho ve Zlíně moc. Je tady prodejna serveru detskeboty.cz, baťa, daichman, podnik. prodejna TDK (snad to píšu dobře)... no než něco vyberu, to zase bude :-p
jana.rce
15. říj 2009
jj, burčáku jsem letos taky přišla na chuť 😉

je to naprd, když nevím,jak jí pomoc. Ke všemu je na mě děsně fixovaná a nesmím od ní dál než na metr. Ani k manžovi nechce a hned natahuje ruce po mě a kňučí.. totální mamánek.. prostě si nemůžu dáchnout, dokud nespí...

ale aspoň menší úspěch, dnes konečně spala u sebe a tak jsem se vyspala ijá🙂

No Bobulko, já konečně dokopala tu naší zahradnici k akci, v sobotu jsme měli jet nakupovat rostiliny, ptž. mají akci s 25% slevou,což v tom množstí dělá i pár tisích, ale jestli bude takle hnusně, tak to odpískáme 😞
Holt počkám, až se trochu zlepší počasí a rychle zasadím do trávníků ty krokusy a tulipány,co jsem si koupila... zbytek holt asi nebude 😞
romi.r
15. říj 2009
jani chudák malá :-| , ale ten hrnec mě pobavil, protože jsem si tam představila dadulu jak inhaluje :-N
kat taky je námto doma v té zimě dlouhé,ještě že spí dopoledne i odpoledne,dnes jsem ze zoufalství vymyslela výlet za manžou do práce a prd, páč veze pneumatiky, tak bych musela pěšky a z technolog.centra se mi teda nechce :-p
katerinka.kr
15. říj 2009
Jani, to je teda blbý, tak at jste brzy fit 😉

Abych nezapomnela, koupila jsem malému první vánoční dárek 😃 😃
jana.rce
15. říj 2009
a jaký Kat, se pochlub...😉

mě by dnes měla přijít dom ta zásilka taky s dárky, tak vám pak řeknu, jak vypadá ta vkládačka na živo 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli