• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Já věděla, ža vás svým potupným vyšetřením pobavím :wink: :grinning:
Terezkám vše nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jo a mě aktivní adminka nanaštve, jsem aktivnější :wink: jdu to hodit do alba, to už se smazat nesmí :wink:
15. říj 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru ty jo, čučím kolik je u vás sněhu :confused: to si děláš srandu :confused:
15. říj 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi :grinning: :grinning: :grinning:
co se v mládí naučíš :sweat_smile:
15. říj 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nedělám, asi 20 cm a pořád padá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
to říkám, tu máme zimu, jaro, zimu :angry:
stěhuju se někam na jih :sweat_smile:
15. říj 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru to je hnus ten sníh,no já sice jedu zítra až dolů na jih, ale taky nic moc, ale aspon ten sníh tam není, ale dívala jsem se že v riu je 30 stupnů :sunglasses:
15. říj 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám zase sníh ráda :slight_smile: no jsem asi vyjímka :sweat_smile:
15. říj 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kal, já mám sníh taky ráda, připomíná mi Vánoce :dizzy_face:
no ale půl roků fakt ne!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

romi, kam na jih?mi něco ušlo??
15. říj 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kal, nejsi,manža taky sníh miluje a nemá rád slunko,nechápu,jak jsem ho přinutila ke koupi pozemku na břeclavsku :sweat_smile:
15. říj 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám nejraději sníh za oknem nebo v telce
15. říj 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
na mě šly ráno mrákoty, jsem myslela že sněží, ale naštěstí sněžilo jen z pravé strany nejvíc-sousední blok se zatepluje, tak všude poletuje polyš
15. říj 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi :grinning: :grinning: :grinning:
jsi dneska snídala vtipnou kaši :grinning: :grinning: :grinning:

já to u nás zjistila ve 3 ráno, když jsem krmila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu si dát na balkón kafe, mám tam kovovou židličku, tak kdybych se dlouho neozývala, mám přilepenu zadnici :sweat_smile:
15. říj 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru,fakt, vážně jsem myslela že sněží,musela jsem mooooc zaostřovat a stejně jsem prd poznala, až podle toho, že to nějak nepadalo k zemi
15. říj 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruš, toš to jsi tu aktivadminku přečurala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ovšem ten sníh je humus :rolling_eyes: ...., ale kombinézka krásná :slight_smile:, na živo vypadá mnohem mnohem líp než na věšáku :wink:
Jinak já beru to Rio... :wink:
Romi a co na Břeclavsku? Chcete tam stavět? .... je tam moc hezky... ráda jezdím na Nové Mlýny (tušém že statisticky je to nejtepleší oblast v ČR s nejméně srážkama... :wink:
15. říj 2009 v 10:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

tady poletuje snih, jsem si ráno říkala, že mám vlčí mlhu,ale ne, uprostřed října sníh, naštěstí jen málinko, teda Beru, na vás nemáme :grinning:

Už budu muset vážně koupit ty zimní boty :sweat_smile:

Beru, dobrý story,ale tobe tam asi moc do smíchu nebylo, co?
15. říj 2009 v 10:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam bydlím většinou přes víkend a o prázdninách.Jo pozemek jsmeuž min měsíc koupili.Takže beru to pozvání do sklepa bude asi platit, až přijedete tak dostane kolečka a lopaty a pujdete makat na stavbu :grinning:
15. říj 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi :grinning:
My když jsem předloni zateplovali, tak ten polyš byl taky všude a našemu sousedovi to vadilo, tak jsem chodila po celé jeho zahradě s průmyslov. vysavačem a vysávala jsem mu trávník a záhonky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
15. říj 2009 v 10:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kat, tak to vážně sněžilo a nezateplují taky poblíž???
15. říj 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kat, taky už jsem se začala konečně po něčem dívat... :sweat_smile:
15. říj 2009 v 10:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi, ale počítej s tím, že ti nic nezbyde :sweat_smile: :grinning:

kat, ke konci už jsem se tam tlemila, ale když ten doktor byl mladej a hezkej :sweat_smile: , fakt jsem byla rudá až na patách :sweat_smile:

bobul, s vysavačem :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru zatím neplaš a vybal kufry,zatím je to jen burčáček
15. říj 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten beru taky :grinning: :grinning: :grinning:

máme tady vinotéku (jsem po 2 letech zjistila :sweat_smile: ), minulý týden jsme si koupili a mňam :dizzy_face: pila jsem ho poprvé
15. říj 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, teda tam je hnusně :angry: ted jsme se vrátily z uspávačky, tak naštěstí Janí brzy vytuhla a já neumrzla :slight_smile:
ale Beru,na Liberec fakt nemáme :slight_smile: ale já bych ho ¨brala až tak v prosinci, ne v půlce října, když jsme se chystali ještě dělat na zahradě :frowning2:

Terezce taky přejem vše nej k svátku... To já pro tu naší ani nic nemám :frowning2: Jak je Janí nachcípaná, nikam nejdem, tak aspon manža přiveze kytičku a pak koupíme něco dodatečně :slight_smile:

jinak mi dr. říkala, že má krk Jaňula čistý, ale to už asi neplatí... chrchlá, chraptí,tak tam asi zítra budem muset znovu. Jo a má zřejmě rýmu v hlavě,co se jí nechce spustit. Neívm, jak jí pomoct. Odmítá se napít teplýho čaje, natož abych jí strkala hlavu nad hrnec a inhalovala :sweat_smile:

Bobul, to máte tedy souseda... u nás lítá polystyren už podruhý...loni barák, letos garáž :slight_smile: ale sousedi v poho,ptž. tu každý něco staví a od souseda naproti lítaj dokonce prázdný pytle od cementu atd..to je hnus:slight_smile:
15. říj 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsme zateplovali,a taky to lítalo všude,ale dnes ráno to byl doopravdy sníh.

Se ukoušeme doma nudou, co budete dělat?

Beru, ježíši, jeste mladej a pěkněj? to bych trvala na výměně za starého a ošklivého :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Bobul,včera jsem se už dívala u Bati, a tam se mi pár botku líbilo :wink:
15. říj 2009 v 11:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, chudinka berunka :pensive:
to je děs, když jí nemůžeš pomoct :unamused:
15. říj 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, burčák je mňamka... a vínko taky... jsme věděli koho si vybrat za ženicha :wink: :grinning:

Ahoj Jani, my jsme práce na zahradě taky posunuli až na jaro. Chtěli jsme tosrovnat ještě rotavátorem, ale bylo hrozně sucho, tak to nesedalo... tak jsem se na to vyprdli a budeme pokračovat na jaře (trávník, dřeviny atd.)

Náš soused je fajn (starší pán), ale hrozně na pořádek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 11:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, no mám v plánu to obejít, ale máme toho ve Zlíně moc. Je tady prodejna serveru detskeboty.cz, baťa, daichman, podnik. prodejna TDK (snad to píšu dobře)... no než něco vyberu, to zase bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 11:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, burčáku jsem letos taky přišla na chuť :wink:

je to naprd, když nevím,jak jí pomoc. Ke všemu je na mě děsně fixovaná a nesmím od ní dál než na metr. Ani k manžovi nechce a hned natahuje ruce po mě a kňučí.. totální mamánek.. prostě si nemůžu dáchnout, dokud nespí...

ale aspoň menší úspěch, dnes konečně spala u sebe a tak jsem se vyspala ijá:slight_smile:

No Bobulko, já konečně dokopala tu naší zahradnici k akci, v sobotu jsme měli jet nakupovat rostiliny, ptž. mají akci s 25% slevou,což v tom množstí dělá i pár tisích, ale jestli bude takle hnusně, tak to odpískáme :frowning2:
Holt počkám, až se trochu zlepší počasí a rychle zasadím do trávníků ty krokusy a tulipány,co jsem si koupila... zbytek holt asi nebude :frowning2:
15. říj 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani chudák malá :unamused: , ale ten hrnec mě pobavil, protože jsem si tam představila dadulu jak inhaluje :sweat_smile:
kat taky je námto doma v té zimě dlouhé,ještě že spí dopoledne i odpoledne,dnes jsem ze zoufalství vymyslela výlet za manžou do práce a prd, páč veze pneumatiky, tak bych musela pěšky a z technolog.centra se mi teda nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to je teda blbý, tak at jste brzy fit :wink:

Abych nezapomnela, koupila jsem malému první vánoční dárek :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 11:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jaký Kat, se pochlub...:wink:

mě by dnes měla přijít dom ta zásilka taky s dárky, tak vám pak řeknu, jak vypadá ta vkládačka na živo :slight_smile:
15. říj 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek