• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Jani, jj, prosím napiš, bo ji chci taky objednat, tak ať vím :wink:
Kat, taky se pochlub... :slight_smile:

Romi, doma je nuda... i Klárka chodí od ničeho k ničemu... už nevím co vymýšlet... A to dnes volal Mirek, že po tráci kamsi jede cosik melouchovat... :frowning2:
15. říj 2009 v 11:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli venku.

kat tady taky poletoval sníh :slight_smile:

Jani to je mi líto :frowning2:
Jsem zvědavá na referenci na vkládačku :slight_smile:

Jinak já už mám pro Kubu 3 vánoční dárky :grinning:
15. říj 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal a co? :confused:
15. říj 2009 v 11:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se tu dlouho neukázala Maruška s Kubíčkem... :confused:
15. říj 2009 v 11:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zatím jen 2 :wink:
leporelo (miluje knížky) a barvičky na malování prstama
15. říj 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobul, víc se jich tady dlouho neukázalo, ruzi, moranda, arin,..
15. říj 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat,kal,co máte koupený?
15. říj 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a kal, u vás jen poletuje, my už tu máme 30 čísel a pořád hustě chumelí,k našim asi nejdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem koupila malému zpívající kouzelný klavír, včera jsem to viděla v tescu, líbilo se mi to, je to od 18 měsíce, a myslím, že malému to udělá radost, akorat tatík byl naštvanej, protože jsem říkala,že koupíme jenom jeden dárek, aby si ho užil. A domluvili jsme se na té tatře, tak říkal, že já mu zakážu kupovat dárky a pak sama koupím, no nachytal mě tesco marketing, líbilo se mi to moc. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 11:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda spravne je to zpivajici pohadkovy klavir :wink:
15. říj 2009 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat, dobrej dárek :dizzy_face:
a jak jen jeden? :confused:
15. říj 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi to bude znít, že jsem krkavčí matka, že bych malému chtěla dát jenom jeden dárek, ale já jsem trochu byla poučena z oslav prvních narozenin, malej toho dostal tolik, že neveděl, co dřív,sotva rozdělal první dárek, chtěl si hrát a my hned tak rozbal další a další, takže výsledek, že se cítil asi blbě,že sotva něco dostal, my mu to vzali jen kvůli tomu, aby rozdělal další dárek. Muj plán tedy byl,dát mu jeden velký dárek,a toho si bude užívat. Takže asi tak, jenze ted je rijen,a ja uz koupila darek mimo plan, tak nevim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tomu se rika rozdvojena osobnost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 11:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruš, no... Ruži jsem tu neviděla už hrooooozně dlouho :frowning2:
Já mám zatím jen jakousi šílenou hrací blbost z Tesca, bo Kláruš je miluje, ale nic takového nemá :wink:
A právě zvažuju tu vkládačku, kostky Smoby a nebo Lego, odrážedlo, stan a nebo domeček. Od mojí mamky dostane dřevěný vláček z Ikea a od tchánovců ještě nevím... :slight_smile:
15. říj 2009 v 11:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, taktomu rozumím, ale zase když mu dáte prostor, aby si ty dárky rozbaloval podle sebe (třeba i druhý den), tak to bude OK :wink:
15. říj 2009 ve 12:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, tak tomu taky rozumím :wink: pamatuješ naší fotku z narozenin, dárků jako kráva a stejně si s ničím nehrál, to až teď postupně :wink:
no ale jako ty, bych to nevydržela a kupovala víc :sweat_smile:
i když taky musím opatrně, páč byt není nafukovací a je mi děsně líto mu třídit hračky, ještě tady má rachtátka, obšas si s tím hraje, tak jsem to ještě neschovala :sweat_smile: i když už není mimi :wink:

bobul, stan výbornej :wink: Mates se do něj občas zavře a je klid :grinning:

já se nudííím,uklizeno je , uvařeno je a kluci spí
15. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nespí :sweat_smile: teda ten mrňavej :slight_smile:
tak já se loučím, asi vyrazíme, ale vůbec se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jdeme asi ven, jdu se mrknou ta kolegyněma do práce, protože doma chce jen do okna a ramovat skřínky, hračky ho taky zatím nezajímají, jo ted si tu hrál asi pulhodky s deštníkem
15. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme koupenýho plyšáka, dřevěný vláček a velkou knížku s pohádkama a říkadlama.

Beru no jo jenže my nebydlíme na horách :grinning:
15. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám uvařeno,uklizeno a dítě bude za chvilku vstávat :wink:

jo a já měla koupený taky už asi 3 dárky a už jsem jí je dala takže nemám nic :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Beru to Tvje vyprávění, jsem se málem udusila obědem, koukala jsem Ti do alba, prosimtě kde to bydlíš, tolik sněhu? :slight_smile:
U nás poletuje, ale hned taje, zima je venku staršná, ani jsem Sabču nedbrala ven a spinká po obědě v postýlce.

No dost známejch tváří nechodí, kde je jim konec? :confused:
Já cele dopoledne uklízela, malá generálka obýváku, pak nakládala maso, teď jsem si umyla vlasy a udělala nehty.
Hotová stepfordská panička :grinning:
15. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezkám vše nej,

pardon za překlepy, snažím se psát rychle, abych toho stihla na pc co nejvíc, než se Sabča vyspinká :slight_smile:
Dárek nemám žádný, vlastně jen tchánovi a švagrovi, teď hledám něco od Versace manželovi k 30tinám, to jsou ceny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
panebože, četli jste to??? :confused: :confused: :confused:

http://www.novinky.cz/krimi/181644-v-centru-prahy-nasli-novorozene-odlozene-v-tasce.html

to není ani možný... některý dělají co můžou, aby otěhotnily a některý kr...y udělaj toto... a babybox asi taky nezná...
15. říj 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAL něco jsem přehlédla a nebo děláš správce?
15. říj 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani už jsem to četla :frowning2:

Ren už jsem ti napsala :grinning:
15. říj 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezka děkuje za přání, Kubíkovi posílá velkou pusu :slight_smile:
Beru :grinning: , ještě, že jsi koupila tu kombinézu
Já dnes byla cvičit bosu, Terezka tam vůbec neplakala, hezky si tam hrála :slight_smile:
na zpáteční cestě jsme byly koupit zimní boty - jsou krásné (zítra hodím foto), koupila jsem jí krásnou čepici
teď musíme jít nakoupit, za chvilku přijdou gratulanti :slight_smile:
15. říj 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jen se hlásíme, že jsme ok, od včerejška 20hod až doteď nám nešla elektrika ani topení :astonished:
Jdu dočíst :wink:
15. říj 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Táňi, já to viděla ve zprávách, fakt mazec :astonished:
15. říj 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét, byla to síla, na vodu jsem chodili k sousedům, co mají plyn a večer jsem převařenou vodu na mléko (z odpoledne), ohřívala ve vodní lázni.....
15. říj 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem konečně tady, jsem dnes nějaká pomlácená, něco na mě leze...
je u nás sněhu tak 10 čísel :rolling_eyes: byly jsme s malým venku no děs, asi vytáhnu zacgvíli saně :sunglasses:

já chci lééééééééééééééto :sunglasses:
15. říj 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táňi to ti věřím :pensive: hlavně, že to šlo nějak udělat :slight_smile:

Příští týden má být prý 15 st, říkala to meteoroložka, ale počasí si stejně udělá co chce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek