***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
meggi10
15. říj 2009
takové skoky to je síla, hl.pro ty naše mrňouse to není dobré.
Švagrová má malého mladší o 4 měsíce a on už je chudáček měsíc pořád s rýmou a kašlem, trochu se mu to spraví a zachvíli zas.....
bobulle
15. říj 2009
Megg, u vás je sníh?????? :-o :-o :-o :-o
bobulle
15. říj 2009
Tady nic 😉 ... naštěstí 🙂
Tani, co se stalo, že u vás nešla elektrika a voda netekla??? Nic nefím... =-)
numi
15. říj 2009
Vendy, spadlo tu hodně stromů a potrhalo to vedení v celém okresu, no hrůza, voda tekla,ale pak už ani nešla teplá :-S Opravdu kalamita, přes Bečvu se prý ani nedá jet na Slovensko, plno zapadlých kamionů atd., tak to tam zavřeli
evelina0007
15. říj 2009
Táni 😞

Holky,dneska odpoledne moje hodné dítě udělalo takovou scénu v jednom obchodě s nábytkem,že to byla hrůza ]-( ]-( tohle ještě nikdy neudělala :-S vlezla do obchodu začala ječet jak vylezla ven byla zase normální :-p asi jí tam něco vadilo nebo si to nedovedu představit 😞
romi.r
15. říj 2009
táni, tak toje hruza, taková kalamita u vás, doufám že se ještě oteplí, dnes tobylo teda šílený,u nás na kopci šíleně foukalo,jak jsem sjela do města tak docela dobrý.
ev, davča taky občas hysterčí :-|
bobulle
15. říj 2009
Tani |-|
berus
15. říj 2009
teda táni 😞 nám nepůjde teplá voda příští týden, si nedokážu představit, jak tady budeme fungovat :-p
jo a dneska jsem poprvé chtěla zatopit a zjistila, že máme v háji topení a nefachá :-S a pomalu tady klesá teplota :-p

u našich jsme nakonec nebyli,nejde jim od odpoledne elektrika, ani kafe bychom si nedali :-N
šli jsme jen nakoupit a pak do pelíšku, spali jsme od 15 do 17 x-)

cory, jsem liberecká 😉 a jsem ráda, že ses obědem neudusila :-N

evi, jen tak z ničeho nic brečela =-) není typická ženská, nerada nakupuje :-N
coryna
15. říj 2009
beru, ale moc nescházelo 😃

jdu do hajan, čauky zítra
evelina0007
15. říj 2009
Beru,jak nefachá????nám zatím ještě plyn nepustili čekáme na revizáka tak topíme v krbu 😉
Právě,že jí nakupování baví :-N ale asi ne nábytek miluje Globus-žrádlo 😃 😃 a hadry 😃 😃
berus
15. říj 2009
romantika v krbu x-)
tak to je Kadel celá já, taky jen žrádlo a hadry :-N

no je zavzdušněný asi, v posledním patře babča odvzdušňuje, ale nám to nefunguje :-p
topí mi prvních 10 cenťáků a dál ne ]-(
blbý je, že tou nás pořádně odvzdušnit nejde, není tu ten ventil, musíme vzít francouzák a povolit to, jenže nářadí není :-N
evelina0007
15. říj 2009
Beru 😃 😃 😃 romantika fakt není oba jsme na Facebooku 😃 😃 😃 a je dobrý mít francouzák doma 😃 😃 😃 😃
kouzlo
15. říj 2009
Ahojky holky 😉
berus
15. říj 2009
no když ten trouba si odvezl všechno nářadí k rodičům :-p
doma má jen izolačku a kladivo, tím prý opraví všechno :-N 😃

teda to máte krásnej večer 😃
evelina0007
15. říj 2009
Ahojky Moničko jak je?? 🙂
berus
15. říj 2009
ahoj moni 🙂
taky u vás sněhulí?
evelina0007
15. říj 2009
Beru 😃 😃 😃 izolačkou a kladívkem toho moc neovdušní 😃 😃 :-p 😃 😃
Hezkej večer máme no 😃 😃 😃
kouzlo
15. říj 2009
Evi dobře. Unaveně ale dobře 😃 Malej tady měl dnes návštěvu. Takže to byl poplach. 3 děti ve stejném věku. No mít trojčata, tak mi hrábne :-p
evelina0007
15. říj 2009
Moni 😃 😃 😃 to si dovedu představit..............
kouzlo
15. říj 2009
Beruško ne né, ale zima je jak v per..... Jsme ten podzim nějak přeskočili :-p V CR je to tedy hukot =-)
berus
15. říj 2009
trojčata potkáváme u Dr 😉
s paní jsme se zakecaly, má 8letou holčičku a prý jen chtěli druhý - přirozeně - 3 kluci :-N :-p
si nedokážu představit =-)
kouzlo
15. říj 2009
A to jedna z těch maminek je zase těhotná a už myslím kolem 30tt. No holka to tedy nemá vůbec lehký. Ta její malá je úplnej drak. :-N
evelina0007
15. říj 2009
Beru,3 kluci jo to by mě švihlo :-p :-p 😃 😃

No nic jdu na seriál a pak do hajan 😉 pa pa
berus
15. říj 2009
teď si mě úplně zmátla,hledala jsem v programu Sex ve městě :-N :-p

moni, odvážná ženská =-) já někdy koukám na to moje zvíře a říkám si, jestli se někdy odhodlám do druhýho :-N
evelina0007
16. říj 2009
Dobré ránko 😉

Beru 😃 😃 😃 mám těch seriálů víc,ale pravidelně sleduju jen ten náš 😃 😃 😃

Tady trochu prší,ale jdeme ven dokud nebude lejt hodně,aby se Kájina trochu provětrala 😉
katerinka.kr
16. říj 2009
Ahoj holky,

tak samozřejme náš termín 12.6.2010 se neoddává, takže mám zamluvenej termín 19.6.2010 na tu vaši doporučovanou 14. hodinu 😃 😃 😃
evelina0007
16. říj 2009
Kat,gratulace x-) a je to taky moc hezké datum 😉 😉
katerinka.kr
16. říj 2009
Ev, to je datum na chytráka, protože na začátku měsíce mám narozeniny,tak aby se to nekumulovalo 😃 😃 😃 😃
evelina0007
16. říj 2009
Kat 😃 😃 😃 to je vymakaný 😉

Právě rozmrzáme byly jsme s Kájinou pro chleba,ale zimní bundu jsem jí ještě nedala,ale nabalená byla 😃 😃
kalerat
16. říj 2009
ahoj holky,

Evi tak to já už Kubovi zimní bundu dala, fučelo tady jak blázen. Dnes už je to lepší

Kat tak hlavně,že vás oddají 😃 x-)