• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
takové skoky to je síla, hl.pro ty naše mrňouse to není dobré.
Švagrová má malého mladší o 4 měsíce a on už je chudáček měsíc pořád s rýmou a kašlem, trochu se mu to spraví a zachvíli zas.....
15. říj 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megg, u vás je sníh?????? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
15. říj 2009 v 18:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady nic :wink: ... naštěstí :slight_smile:
Tani, co se stalo, že u vás nešla elektrika a voda netekla??? Nic nefím... :confused:
15. říj 2009 v 18:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy, spadlo tu hodně stromů a potrhalo to vedení v celém okresu, no hrůza, voda tekla,ale pak už ani nešla teplá :confounded: Opravdu kalamita, přes Bečvu se prý ani nedá jet na Slovensko, plno zapadlých kamionů atd., tak to tam zavřeli
15. říj 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni :frowning2:

Holky,dneska odpoledne moje hodné dítě udělalo takovou scénu v jednom obchodě s nábytkem,že to byla hrůza :angry: :angry: tohle ještě nikdy neudělala :confounded: vlezla do obchodu začala ječet jak vylezla ven byla zase normální :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi jí tam něco vadilo nebo si to nedovedu představit :frowning2:
15. říj 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
táni, tak toje hruza, taková kalamita u vás, doufám že se ještě oteplí, dnes tobylo teda šílený,u nás na kopci šíleně foukalo,jak jsem sjela do města tak docela dobrý.
ev, davča taky občas hysterčí :unamused:
15. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tani :pensive:
15. říj 2009 ve 21:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda táni :frowning2: nám nepůjde teplá voda příští týden, si nedokážu představit, jak tady budeme fungovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo a dneska jsem poprvé chtěla zatopit a zjistila, že máme v háji topení a nefachá :confounded: a pomalu tady klesá teplota :stuck_out_tongue_closed_eyes:

u našich jsme nakonec nebyli,nejde jim od odpoledne elektrika, ani kafe bychom si nedali :sweat_smile:
šli jsme jen nakoupit a pak do pelíšku, spali jsme od 15 do 17 :dizzy_face:

cory, jsem liberecká :wink: a jsem ráda, že ses obědem neudusila :sweat_smile:

evi, jen tak z ničeho nic brečela :confused: není typická ženská, nerada nakupuje :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru, ale moc nescházelo :grinning:

jdu do hajan, čauky zítra
15. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,jak nefachá????nám zatím ještě plyn nepustili čekáme na revizáka tak topíme v krbu :wink:
Právě,že jí nakupování baví :sweat_smile: ale asi ne nábytek miluje Globus-žrádlo :grinning: :grinning: a hadry :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
romantika v krbu :dizzy_face:
tak to je Kadel celá já, taky jen žrádlo a hadry :sweat_smile:

no je zavzdušněný asi, v posledním patře babča odvzdušňuje, ale nám to nefunguje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
topí mi prvních 10 cenťáků a dál ne :angry:
blbý je, že tou nás pořádně odvzdušnit nejde, není tu ten ventil, musíme vzít francouzák a povolit to, jenže nářadí není :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning: :grinning: romantika fakt není oba jsme na Facebooku :grinning: :grinning: :grinning: a je dobrý mít francouzák doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :wink:
15. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no když ten trouba si odvezl všechno nářadí k rodičům :stuck_out_tongue_closed_eyes:
doma má jen izolačku a kladivo, tím prý opraví všechno :sweat_smile: :grinning:

teda to máte krásnej večer :grinning:
15. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Moničko jak je?? :slight_smile:
15. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj moni :slight_smile:
taky u vás sněhulí?
15. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru :grinning: :grinning: :grinning: izolačkou a kladívkem toho moc neovdušní :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Hezkej večer máme no :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi dobře. Unaveně ale dobře :grinning: Malej tady měl dnes návštěvu. Takže to byl poplach. 3 děti ve stejném věku. No mít trojčata, tak mi hrábne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni :grinning: :grinning: :grinning: to si dovedu představit..............
15. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruško ne né, ale zima je jak v per..... Jsme ten podzim nějak přeskočili :stuck_out_tongue_closed_eyes: V CR je to tedy hukot :confused:
15. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
trojčata potkáváme u Dr :wink:
s paní jsme se zakecaly, má 8letou holčičku a prý jen chtěli druhý - přirozeně - 3 kluci :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
si nedokážu představit :confused:
15. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to jedna z těch maminek je zase těhotná a už myslím kolem 30tt. No holka to tedy nemá vůbec lehký. Ta její malá je úplnej drak. :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,3 kluci jo to by mě švihlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

No nic jdu na seriál a pak do hajan :wink: pa pa
15. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď si mě úplně zmátla,hledala jsem v programu Sex ve městě :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

moni, odvážná ženská :confused: já někdy koukám na to moje zvíře a říkám si, jestli se někdy odhodlám do druhýho :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

Beru :grinning: :grinning: :grinning: mám těch seriálů víc,ale pravidelně sleduju jen ten náš :grinning: :grinning: :grinning:

Tady trochu prší,ale jdeme ven dokud nebude lejt hodně,aby se Kájina trochu provětrala :wink:
16. říj 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak samozřejme náš termín 12.6.2010 se neoddává, takže mám zamluvenej termín 19.6.2010 na tu vaši doporučovanou 14. hodinu :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 09:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,gratulace :dizzy_face: a je to taky moc hezké datum :wink: :wink:
16. říj 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, to je datum na chytráka, protože na začátku měsíce mám narozeniny,tak aby se to nekumulovalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 09:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat :grinning: :grinning: :grinning: to je vymakaný :wink:

Právě rozmrzáme byly jsme s Kájinou pro chleba,ale zimní bundu jsem jí ještě nedala,ale nabalená byla :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Evi tak to já už Kubovi zimní bundu dala, fučelo tady jak blázen. Dnes už je to lepší

Kat tak hlavně,že vás oddají :grinning: :dizzy_face:
16. říj 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek