• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
ahojky, my měli už oba včera zimní bundy
16. říj 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě přemýšlím,jestli jít do albertu,nebo se na to vyprdnout.Marky jak je venku?? :slight_smile:
16. říj 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nemáte někdo tyto sněhulky??? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26933901&tab=6 nevíte jaké jsou
16. říj 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi,jelikož Kája ještě sama nechodí tak zimní botky ještě nemáme :wink: když jsme venku tak je v kočárku takže ještě počkám zda se přestane bát a bude chodit sama a pak jí zimní boty koupím zatím ji stačí podzimní :wink:
16. říj 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi byla jsem ráno, ale dalo se to, nefučelo, tak se hned zdálo být tepleji :wink:
16. říj 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já včera malého v té kose ani nevytahovala z kočáru
16. říj 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, ty boty vypadaji dost dobře :wink:

Kal, no doufám, že jo :grinning: :grinning: I když na druho stranu mě to zas až tak moc nevadí být svobodná, naštěstí doba už není taková, že si na mě na ulici paní ukazují :grinning: :grinning: :grinning: Ale i tak to bude pro naši ulici překvapení, bydlíme tu chvíli, vidí nás a malýho a ted teprve svatba, jééé, to zas neco bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak mnyuž normálka topímne, bych tady zmrzla, pravda je, že je tu chladněji než v bytě.
16. říj 2009 v 10:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi no včera byla pěkná kosa

Kat jasně, ale dnes už se to tak snad nebere :wink:
16. říj 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,my topíme zatím v krbu :wink:

Dneska je tam fakt líp než včera :wink:
16. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
já už jsem včera taky Honzíkovi dala zimní bundičku a zimní botičky :wink: Dneska uvidím podle aktualního stavu. Teď jsem v práci, takže ven půjdeme až odpo.
Kat to je náhodou krásné datum :dizzy_face:
Evi kdy budeš dávat fusak do kočárku? Já zatím stále vyčkávám, ale nechci aby broučkovi byla zima. Štve mě pořád ten hnusnej vichr :angry:
16. říj 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
libu a kdo ti hlídá Honzíkakdyž jsi v práci? Já včera dala i fusak a závidělajsem malému,taky jsem si přála být ve fusaku v teplíčku.
kat sněhule vypadají dobře, no ale nevím,jestli to bude tak jak zdravotní boty za litřík :unamused: , no ale zase do sněhu na tu chvíli by to mohlo stačit
16. říj 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi hlídá tatínek. On dělá na směny, takže když je doma, tak jsem v práci nebo když je krize, tak vypomůže některá babička :wink: Snažím se chodit jen tak tři dny v týdnu, aby z toho Honzík nebyl smutný, ale když je potřeba tak musím i častěji. Trhá mi to srdce, ale penizky jsou potřeba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak manža u nás hlídat nemůže a babi je 40 km daleko a pracuje, ale mohla bych víkendy a noci
16. říj 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libu ahojky :wink:

Kája měla asi týden jen nánožník a dneska jsem jí tam dala i fusak :wink: protože jí zatím dávám jen punčocháče a teplejší kalhoty,ale né úplně zimní spíš podzimní tak,aby jí nebyla zima :wink:
16. říj 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já dnes dala už regulerní zimní kombinezu, dala bych místo toho fusak, ale jaksi nevím, kde ho mám, se minejak při tom stěhování vypařil, tak to doufám, že ho objevím :sweat_smile:

Romi, a kdy bys spala? :sweat_smile:
16. říj 2009 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
na noční kat,teda doufala bych že by byla dobrá
16. říj 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale nějak mě nenapadlo kdy bych spala kdyby byl frmol a já makala celou noc :sweat_smile:
16. říj 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
Romi přes den s malým přeci :wink: :grinning: ... no asi ne, ale idea je to pěkná, ne? :sweat_smile:
Botky hezké, a když v nich nebude celou zimu, tak myslím že ok :slight_smile:

Dnes máš školu. Odpolední seminář bojkotuju, ale ve 12 musím na Ruštinu... píšeme test.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... bojím bojím...
A pak vyrazím do města pokoupit nějaké rukavice a čepky pro Kláruš a taky se mrknu na boty :wink:

Jo v zimní bundě chodíme už celá rodina a fusak jsem dala včera :slight_smile:
16. říj 2009 v 11:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes máM školu... :wink:
16. říj 2009 v 11:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobull, taky si myslím,že když spí min 3 hod denně, tak bych spala s ním :sweat_smile:
test ti teda nezávidím, tak at dobře dopadne,at má davča vzdělanou tchýni :grinning: , po ruštině je ted prý poptávka
16. říj 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi :grinning:
Evi ahojky :slight_smile:
Kat tak to jsi pomalu jako já :sweat_smile: já taky pořád něco hledám :grinning:
bobul držím palečky!!!!

Holky díky za info a hezký den!!!!
16. říj 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jooooo, tři hodiny spánku... to máš anděla :dizzy_face:
Holky díky, už musím letět... pa pa
16. říj 2009 v 11:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libu, jo, pořád něco ztrácím :sweat_smile:

bobul, tak nám neudělej tam ostudu, da?? :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 11:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kal,kat nevíte o nějaké solné jeskyni která je i pro děti, jakože je tam jsou hračky a tak
16. říj 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě nejlépe aby tam jela šalina osmička přímo před vchod :grinning: nebo 26 trolejbus :grinning:
16. říj 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi :grinning: :grinning: nemáš zrovna malé požadavky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dobrá, kousek dojdeme :slight_smile:
16. říj 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davča ted usnul, doufám,že zase nebude spát 3 hodky,ještě neobědval a chci jet brzy k rodičum at tam nedojeme večer a cestou ještě musím přizastavit v Olympii, to bude manža nadšený :sweat_smile:
Jo tuším zítra se v Olympii otvírá dalších 70 obchodů, má to být největší nákupní centrum v ČR
16. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Kat gratulka k termínu :slight_smile: Kde to budete mít? Že bysme se došli mrknout :wink:

Romi my jsme byli v solné jeskyni ve Filii na Lesné, ale to moc nesplňuje tvoje požadavky :grinning: Ale bylo to tam docela dobrý. Jinou zkušenost nemám. Malej ti fakt spí přes den 3 hodiny? :astonished: Závidím. Lukáš většinou 3/4hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď už spí hodinu a čtvrt a tak čekám kdy se vzbudí. Dneska spal celou noc od půl 8 do půl 7, jsme z toho měli s manžou Vánoce :dizzy_face: :grinning:
16. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,někdy spí od 9-12.30 a pak ještě minimálně hodku kolem páte až šesté
16. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek