• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
no a večer chodí spinkat v 20, no aspon že je spáč, když už je to takovej drak :slight_smile:
16. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé to jsem vždycky taky chtěla spáče. třeba se Áňa pomamí když Lukýno je v tomhle celej tatínek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Romi, tady u nas v Lísni je solna jeskyne, ale jestli jsou tam hracky, to netuším, já tam nikdy nebyla, jenom jsem to zaregistrovala, když jsem tam byla s malým v baby kavarne, je tam kavarna, a hned od tam je vchod do solné jeskyne a tramvaj číslo 8 je dost blízko :grinning:

Luci, budeme to mít na zámečku v líšni :wink: klidně dojedte :wink:

A to spaní závidím :wink:
16. říj 2009 ve 12:22  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
kat no ta líšen zní dobře, jdu to omrknout
16. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy super, my to měli taky na zámečku, byla to krása :dizzy_face: Tak když budeme mít volno rádi dojdeme. Problém je že my víkendy trávíme většinou na závodech, ale kdo ví jak to půjde se dvěma dětma a asi nebudeme jezdit s tátou na všechny. Uvidíme.

Romi na té Lesné nějaký hračky byly.
16. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky to spaní závidím :wink: Kája spí jednou za den hodinu a 10 minut :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a chodí spát v 19h a vstává mezi 7-8 h :wink:

Tak mám bábovku v troubě,večeři od včera jen musím vymyslet oběd na neděli :wink: Zítra budeme dole u mamky,protože nám nad schodištěm v obýváku budou dodělávat sádrokartón,protože se musel vyříznout,když se tam schody dávaly,aby jsme tam mohli chodit a ted tam tudy táhne :angry: a můj bratr už 3 měsíce tvrdí,že to udělá a pořád nic tak jsem se naštvala a pozvala jsem někoho jinýho ten bude čumět až přijede :wink:
16. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ev,ty bydlíš s rodiči??
16. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Romi,jj dole v přízemí bydlí jen mamka :wink: my máme první a druhé patro :wink:
16. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
se máš :slight_smile: :wink:
16. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Proč myslíš kvůli hlídání???tak to moc nehrozí mamka je sice v důchodu,ale dělá pro strejdu tak není skoro doma :wink:
Ale je pravda,že své výhody to občas má :slight_smile:
16. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla, tak vás všechny s Daníkem zdravíme :wink: . Prdelka zrovna spinká, tak nakukuju a koukám, že Lucinečka je těhulínka. Tak to maximálně gratuluji, hlavně pokud to bylo naplánované :slight_smile: To my s tím naším mamánkem budeme muset ještě nějakou chvíli počkat, ale už ho to začíná pouštět. Měli jsme teď honičku 2x jsme se stěhovali, nejdřív k našim a za 2 měsíce do nového bytu, ale už je to v pohodě. Doufám, že teď budu mít víc času nejen nakukovat, ale i psát :sunglasses: . V úterý jdeme k zubaři i s Dandou, tak jsem zvědavá, jak to zvládneme.. pa pa Katka a Daneček :dizzy_face:
16. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Kači, jj, bylo to plánované :grinning: A díky za gratulku :slight_smile: Zvládněte zubaře, Lukáš mi to prořval a pusu neotevřel :sweat_smile:

Tak to moje dítě spalo dneska taky skoro 3 hodiny :astonished: Nechápu, asi mi ho vyměnili. Já jsem vytuhla pak s ním, tak to bylo fajn :slight_smile:
16. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé v únorovkách jsem vyšmírovala že Misu bude mít holčičku Kristýnku :dizzy_face:
16. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky chci,aby mi někdo Káju vyměnil za spací i přes den :grinning: :grinning: :grinning: dneska spala hodinu 20 minut to je rekord :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
No vidíš Evi, taky spala dýl než normálně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci,
díky snad to zmákneme, my trpíme s každým zoubkem jak zvíře. Jinak malej spí přes den 1,5-2 hodiny, tak to je fajn. Jedem na návštěvu, tak zatím pa pa KaD :wink:
16. říj 2009 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Luc :grinning: :grinning: :grinning: to byl fakt výkon :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
No uznávám Evi že 10min je ubohých :grinning:
16. říj 2009 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Luc :grinning: :grinning: no je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Kacus, je fajn, že jsi se ukázala :slight_smile:
Misu gratuluju k holčičce :dizzy_face:

No a test se nekonal... a to jsem se na něho drtila jak vzteklá :angry: ... bude příště.... a z něčeho jiného :rolling_eyes:
16. říj 2009 v 19:43  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj
16. říj 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Bobul :angry: :angry: :angry:

Kal :wink:
16. říj 2009 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
16. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdu kukat na nějakej film co přinesl manža :wink: ale nevím zda mě bude bavit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
manža šel na volejbal, tak jsem samotinká
16. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
čuste buste
holky, kdosi se mě tu ptal na to, kolik by mímo mělo vypít za den, optimál...já řekla že kolem roku litr....BLBOST, OMLOUVÁM SE, je to 60-80ml na kilo takže mě vychází třičtvtrě litru na den na Sáru...tož ať víte.....sme přijali kinderko s otravou vody, hyperhydratací, tak jsme řešili optimum vody pro dítko...takže tady správná odpověď.....
16. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlásím zpět, a už o jednu víc, 6.10 v 11:30 se nám narodila Anetka, 3.700 g a 51 cm. Je to zlatíčko, je vlasatá, ale točí se jí to do prstýnků, na porodnici i sestříčky říkaly, že vlasatý miminka jsou, ale ne takhle kudrnatý, chodili se na ni i koukat :slight_smile: no sranda. Jinak porod o co kratší, o to možná bolestivější, teda hlavně to finále. Nastupovala jsem na vyvolání, v 8 hod. do 9 příprava, do 10 na sále ještě úplně v poho, napíchli mi vodu a v půl dvanáctý byla na světě. Teďko doma je to docela hukot, než se to všechno srovná, prďola trochu žárlí, když pláče Anetka, začne třeba taky, abych si ho všímala. No i když možná už se to trochu lepší, uvidíme. Hlavně máme doma tátu, tak pomáhá, tak to jde, nevím jak to bude, až budu doma sama. To bude horší. Musím zas jít, malá pobrekává, zas se ozvu. Každopádně jsem ráda, že to takhle dopadlo, jsem ráda, že je mám, oba dva, a díky všem za podporu!!!Zatím papa
16. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Makču,moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:
16. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Makcu, moc a moc Ti blahopřeju a Anetce přeji krásný a bezproblémový start do života s její báječnou maminkou :dizzy_face: Bude teď toho moc, ale za rok si prcci už byhrajou spolu sami a ty budeš mít "leháro" :grinning: ... Drž se a brzy se zase ozvi :slight_smile:

Lucen, díky, tuším jsem se ptala já :wink: ... tak to jsem ráda, bo Kláruš toho moc nevypije... tak 400 mlíka... a 300-400 vody, juice, čaje....
16. říj 2009 ve 21:18  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
bobul počítaj se i polívky, ale ne jogurty :wink:
makcu gratuluju k princezně a přeji hodně síly :dizzy_face:
16. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek