***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
katerinka.kr
16. říj 2009
Makcu, gratuluji moc 😉 😉 Jsme tady na tebe mysleli 😉

Jo a nenech se prosit, a dej fotky, jsem taaaak zvědavá 😃 😃 😃

Luc, díky za informace, a jak se muze dite přepít, nebo jsem špatně četla? bylo ditko přehydratované, ne? =-)
lucenek
16. říj 2009
katy ano, maminka narvalam do děcka 2litry a srdíčko to nedávalo......moc objemu a moc práce na tolik vody
berus
16. říj 2009
Ahoj holky 🙂

makcu, moc gratuluju x-) ty jo, to už je to fakt 3/4 roku, co jsi sem psala, že si těhulka =-) :-N
přeju, ať se brzo aklimatizujete a je vše v pořádku 😉

jinak odpoledne jsme tu měli opraváře, už topíme x-) a že to potřebujeme, přes den tu pořád chumelilo :-p , ale už to pomalu taje, Mates venku neujde ani 10m, děsně ho baví stát v tý čvachtě a dupat nožičkama 😃 jo a taky pozorovat děti, jak sáňkujou - zítra jdeme k našim pro boba a sáňky musí donést Ježuch 😉

jdu do hajan, dneska jsem nějaká vyšťavená :-p
dobrou 🙂
kouzlo
16. říj 2009
Ahojky holky 😉
Makcu mooooc gratuluju k Anetce a taky přeju hodně zdravíčka pro vás všechny a hooodně sil.

Lucen to jsem vůbec netušila, že dítko může taky mít otravu vodou =-) =-) =-) Mě malej vypil při těch teplotách taky skorem 2litry =-) :-o :-o :-o
lucenek
16. říj 2009
moni ale při tepotách nebo v létě je to normál, myslím nad limit v tomto počasí.....pokud dítě hicuje tak je jasné, že odpaří víc vody, a potí se, proto víc pije,takže ono samo prťátko pozná, kolik vody mu vyhovuje, tohlke dítko bylo doslova přecucané furt mu mamina nutila flašku...hrůza......
kouzlo
16. říj 2009
uf aha. Jsem se už lekla. Chuďátko malý a už je v pohodě??? Jak se tohle léčí?? =-)
evelina0007
16. říj 2009
Luci,tak to se asi nějak vejdem 😉 dneska jsem Káje koupila novej hrnek s brčkem a moc se jí líbí tak pořád pije,ale když jsem jí tam dala mléko tak jí najednou přestal zajímat jak jsem jí tam dala vodu zase pila 😞 😞 No podle mě to mlíko dělám zbytečně :-S koupím ještě nějaké ochucené a když ani to nebude pít tak už fakt nevím..............
katerinka.kr
16. říj 2009
Ev, já myslela, že jste v pohodě přešli na UM? A ono ne? Já myslím, že u nás to bude nejak podobně :-N
lucenek
17. říj 2009
bré ráno
Moni dialýzou, stáhne se jen voda
mizím směr lékárna....
kalerat
17. říj 2009
ahoj,

makcu moc gratuluji k narození Anetky a přeji hlavně hodně zdraví a spoustu trpělivosti x-) 🙂
numi
17. říj 2009
Ahoj holky,
tak se opět hlásím, elektrika nám sice včera už šla,ale asi tak 20x za den vypadla :-| Musím pisnout Pall, protože Ti tam asi zapadli úplně a ještě jim netekla voda,tak snad jsou ok 😉
Lucinečko, moc ti gratuluji k Aničce x-) Moc vám to přeji 😉
Makču, velká gratulace k Anetce,také ji přeji jen to nej do života 😉
Zimní botky už máme naštěstí koupené se žirafkou za 690,- 😉
Ještě jsem dočítala,tak opožděně hlásím, že malá pije Nutrilon 😉
Na Vánoce chci malé koupit kufřík na hračky (dřevěné kostky) asi koupíme s krtke 😉
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=8247109&tab=0

a pak ten plastový kočárek pro panennky, co má Karolínka od Ev (mimochodem,jaký je?? ) =-) 🙂
Tak a už nevím, co jsem chtěla
jo, a měříme 74cm a váhu nevím 😉
numi
17. říj 2009
Holky, kuk, našla jsem další dárek..... pro Vlasťu 😉
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=302248
bobulle
17. říj 2009
Ahojky,
Tani a jaké máš botičky??? 🙂
numi
17. říj 2009
Vendulko, zkusím najít 😉
numi
17. říj 2009
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16485180&tab=3

ty růžové (ale ve skutečnosti není tak jemná) a v č. 20, protože podzimní máme 17 😉
bobulle
17. říj 2009
Pegresy jsme měli taky 😉 .... jsou moc hezké a za rozumnou cenu 😉
numi
17. říj 2009
Vendy,já je koupila v obchodě za 690,- ale s poštou ten rozdíl velký není,takže ok 😉
evelina0007
17. říj 2009
Ahoj holky 😉

celej den jsem byla u mamky,protože ten sádrokartonář byl pomalej a zítra to musí ještě přesádrovat :-S :-S tak jsem uklidila jen to nejhorší a zítra to bude na čisto až to dodělá 😉 takovej kousek a on se tady patlal celej den :-| :-|

Táni,kočárek je super Kája ho má moc ráda a pořád do něj dává panenky a plyšáky a pak je zase vyndavá a chvilkama je i vozí 😃 😃 😃
lucinecka
17. říj 2009
Ahoj holky 🙂 Jdu jen pozdravit a hlavně pogratulovat Makču k holčičce Anetce x-) Věřím že teď budeš mít makačku, ale určitě ty dvě štěstíčka stojí za to. Mějte se krásně a když hodíš nějakou fotečku budeme rádi 🙂

Hezký večer, jdu koukat na telku 🙂
katerinka.kr
17. říj 2009
Ahoj maminy,

dnes jsem byla celý den na tom kurzu homeopatie, tatinek hlidal, a zvladl to na jedničku.

Kurz..... no nejsem z toho už tak nadšená, jak jsem byla, některé výroky přednášející mohu říct mě i šokovaly, nic není černý nebo bílý :-N :-N

Jdu dočítat 😉
katerinka.kr
17. říj 2009
NO, tak už mám dočteno, to bylo teda rychlý. 😃

Tani, tak to je na pendrek, kdyz elektr. pořád vypadává, já si to tady nedokážu představit, to bychom se museli snad přestěhovat k našim, protože na elektriku nam jede čerpadlo, i kotel, takže bez elektriny bychom byli totalne nahrani.

Doufam, ze u Pall je všechno v pořádku, kdyžtak nám dej vědět.
numi
17. říj 2009
Evi, super,tak pořídím, pokud se nebude líbit,tak v něm budou plyšáci 😃
Kat,jj, je to opravdu na prd :-| Pall jsem psala a nešla jim elektr.,netekla voda a neměli signál,takže dobrý mazec :-p Elektřina už jim jde,ale s tou vodou nevím :-|
jita5
17. říj 2009
Ahoj,jdu vás pozdravit, dnes jsem byla celý den ve škole :-S
Táni taky máme plastový kočárek a je super, pořád do něj dová kostky atd., k svátku jsme koupili tatru a Terka z ní má radost,
Táni dnes je našim holkám 15 měsíců - to to letí 😃
Makču - gratulka k Anetce, hodně zdraví 🙂
libuks
18. říj 2009
Ahojky 🙂
Makču velikááánská gratulace k Anetce x-) Ať Ti dělá jen samou radost a bráška taky 😉
Táni něvěstinka je čím dál tím krásnější a pořídili jste moc hezké botičky 😃
Evi ty řemeslníci - no coment ]-(
Lucinko děkujeme za upřesnění pitného režimu 😉

a jinak všem krásné i když deštivé ráno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
coryna
18. říj 2009
Makču - teda to uteklo! 🙂 Moc gratuluji a hodně zdraví!
kacus
18. říj 2009
ahoj holky 😉
Makcu-gratuluji, ale bude to záhul.... 😉 držím palečky Katka a Danda
meggi10
18. říj 2009
Ahoj holky, tak dnes konečně pěkný den i kdyžž chladný ale strávili jsme odpoledne na prochajdě 🙂
makcu gratuluju moc, jsem si na tebe myslela jak jsi na tom...

holky stejně u mě máte oooobrovskou poklonu, makcu to sice měla nečekané ale Luci ty...já bych to nedala, mít 2 děti ani ne do 2 let. Sice bych taky chtěla nějak v březnu otěhotnět, záleží jak to vyjde,ale to by malénu už bylo 2,5 roku tak to si myslím že se dá...
setkávám se s tím teď ale hodně že holčiny mají roční dítko a čekají už druhé....., manželka od bratránka to tak má taky a má toho teda plnou pr... :-S
evelina0007
18. říj 2009
Ahoj holky 😉

tak ani dneska to sádrokartoníř nedodělal :-| takže zítra si dám úklid po 3,ale tentokrát bez manži :-S a ještě ke všemu máme pondělky narvaný ráno Yamaha a odpoledne cvíčo tak musejí dorazit mezi a to bude honička :-|
evelina0007
18. říj 2009
Lukáškovi vše nej k svátečku x-) x-) x-)
jita5
18. říj 2009
Ahoj holky,
dnes byl ale den 😞 , Terka dnes ráno chtěla vylézt z postýlky, nepovedlo se jí to a spadla na hlavičku 😢 , my ještě spali a probudila nás pěkná rána |-| ,snad to bude dobré 😉

Začni psát odpověď...

Odešli