• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Makcu, gratuluji moc :wink: :wink: Jsme tady na tebe mysleli :wink:

Jo a nenech se prosit, a dej fotky, jsem taaaak zvědavá :grinning: :grinning: :grinning:

Luc, díky za informace, a jak se muze dite přepít, nebo jsem špatně četla? bylo ditko přehydratované, ne? :confused:
16. říj 2009 ve 21:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy ano, maminka narvalam do děcka 2litry a srdíčko to nedávalo......moc objemu a moc práce na tolik vody
16. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

makcu, moc gratuluju :dizzy_face: ty jo, to už je to fakt 3/4 roku, co jsi sem psala, že si těhulka :confused: :sweat_smile:
přeju, ať se brzo aklimatizujete a je vše v pořádku :wink:

jinak odpoledne jsme tu měli opraváře, už topíme :dizzy_face: a že to potřebujeme, přes den tu pořád chumelilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale už to pomalu taje, Mates venku neujde ani 10m, děsně ho baví stát v tý čvachtě a dupat nožičkama :grinning: jo a taky pozorovat děti, jak sáňkujou - zítra jdeme k našim pro boba a sáňky musí donést Ježuch :wink:

jdu do hajan, dneska jsem nějaká vyšťavená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobrou :slight_smile:
16. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :wink:
Makcu mooooc gratuluju k Anetce a taky přeju hodně zdravíčka pro vás všechny a hooodně sil.

Lucen to jsem vůbec netušila, že dítko může taky mít otravu vodou :confused: :confused: :confused: Mě malej vypil při těch teplotách taky skorem 2litry :confused: :astonished: :astonished: :astonished:
16. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni ale při tepotách nebo v létě je to normál, myslím nad limit v tomto počasí.....pokud dítě hicuje tak je jasné, že odpaří víc vody, a potí se, proto víc pije,takže ono samo prťátko pozná, kolik vody mu vyhovuje, tohlke dítko bylo doslova přecucané furt mu mamina nutila flašku...hrůza......
16. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf aha. Jsem se už lekla. Chuďátko malý a už je v pohodě??? Jak se tohle léčí?? :confused:
16. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,tak to se asi nějak vejdem :wink: dneska jsem Káje koupila novej hrnek s brčkem a moc se jí líbí tak pořád pije,ale když jsem jí tam dala mléko tak jí najednou přestal zajímat jak jsem jí tam dala vodu zase pila :frowning2: :frowning2: No podle mě to mlíko dělám zbytečně :confounded: koupím ještě nějaké ochucené a když ani to nebude pít tak už fakt nevím..............
16. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, já myslela, že jste v pohodě přešli na UM? A ono ne? Já myslím, že u nás to bude nejak podobně :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 22:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno
Moni dialýzou, stáhne se jen voda
mizím směr lékárna....
17. říj 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

makcu moc gratuluji k narození Anetky a přeji hlavně hodně zdraví a spoustu trpělivosti :dizzy_face: :slight_smile:
17. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se opět hlásím, elektrika nám sice včera už šla,ale asi tak 20x za den vypadla :unamused: Musím pisnout Pall, protože Ti tam asi zapadli úplně a ještě jim netekla voda,tak snad jsou ok :wink:
Lucinečko, moc ti gratuluji k Aničce :dizzy_face: Moc vám to přeji :wink:
Makču, velká gratulace k Anetce,také ji přeji jen to nej do života :wink:
Zimní botky už máme naštěstí koupené se žirafkou za 690,- :wink:
Ještě jsem dočítala,tak opožděně hlásím, že malá pije Nutrilon :wink:
Na Vánoce chci malé koupit kufřík na hračky (dřevěné kostky) asi koupíme s krtke :wink:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=8247109&tab=0

a pak ten plastový kočárek pro panennky, co má Karolínka od Ev (mimochodem,jaký je?? ) :confused: :slight_smile:
Tak a už nevím, co jsem chtěla
jo, a měříme 74cm a váhu nevím :wink:
17. říj 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kuk, našla jsem další dárek..... pro Vlasťu :wink:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=302248
17. říj 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Tani a jaké máš botičky??? :slight_smile:
17. říj 2009 v 17:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulko, zkusím najít :wink:
17. říj 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16485180&tab=3

ty růžové (ale ve skutečnosti není tak jemná) a v č. 20, protože podzimní máme 17 :wink:
17. říj 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pegresy jsme měli taky :wink: .... jsou moc hezké a za rozumnou cenu :wink:
17. říj 2009 v 18:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy,já je koupila v obchodě za 690,- ale s poštou ten rozdíl velký není,takže ok :wink:
17. říj 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

celej den jsem byla u mamky,protože ten sádrokartonář byl pomalej a zítra to musí ještě přesádrovat :confounded: :confounded: tak jsem uklidila jen to nejhorší a zítra to bude na čisto až to dodělá :wink: takovej kousek a on se tady patlal celej den :unamused: :unamused:

Táni,kočárek je super Kája ho má moc ráda a pořád do něj dává panenky a plyšáky a pak je zase vyndavá a chvilkama je i vozí :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Jdu jen pozdravit a hlavně pogratulovat Makču k holčičce Anetce :dizzy_face: Věřím že teď budeš mít makačku, ale určitě ty dvě štěstíčka stojí za to. Mějte se krásně a když hodíš nějakou fotečku budeme rádi :slight_smile:

Hezký večer, jdu koukat na telku :slight_smile:
17. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,

dnes jsem byla celý den na tom kurzu homeopatie, tatinek hlidal, a zvladl to na jedničku.

Kurz..... no nejsem z toho už tak nadšená, jak jsem byla, některé výroky přednášející mohu říct mě i šokovaly, nic není černý nebo bílý :sweat_smile: :sweat_smile:

Jdu dočítat :wink:
17. říj 2009 ve 20:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO, tak už mám dočteno, to bylo teda rychlý. :grinning:

Tani, tak to je na pendrek, kdyz elektr. pořád vypadává, já si to tady nedokážu představit, to bychom se museli snad přestěhovat k našim, protože na elektriku nam jede čerpadlo, i kotel, takže bez elektriny bychom byli totalne nahrani.

Doufam, ze u Pall je všechno v pořádku, kdyžtak nám dej vědět.
17. říj 2009 ve 20:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, super,tak pořídím, pokud se nebude líbit,tak v něm budou plyšáci :grinning:
Kat,jj, je to opravdu na prd :unamused: Pall jsem psala a nešla jim elektr.,netekla voda a neměli signál,takže dobrý mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: Elektřina už jim jde,ale s tou vodou nevím :unamused:
17. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,jdu vás pozdravit, dnes jsem byla celý den ve škole :confounded:
Táni taky máme plastový kočárek a je super, pořád do něj dová kostky atd., k svátku jsme koupili tatru a Terka z ní má radost,
Táni dnes je našim holkám 15 měsíců - to to letí :grinning:
Makču - gratulka k Anetce, hodně zdraví :slight_smile:
17. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Makču velikááánská gratulace k Anetce :dizzy_face: Ať Ti dělá jen samou radost a bráška taky :wink:
Táni něvěstinka je čím dál tím krásnější a pořídili jste moc hezké botičky :grinning:
Evi ty řemeslníci - no coment :angry:
Lucinko děkujeme za upřesnění pitného režimu :wink:

a jinak všem krásné i když deštivé ráno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. říj 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makču - teda to uteklo! :slight_smile: Moc gratuluji a hodně zdraví!
18. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:
Makcu-gratuluji, ale bude to záhul.... :wink: držím palečky Katka a Danda
18. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes konečně pěkný den i kdyžž chladný ale strávili jsme odpoledne na prochajdě :slight_smile:
makcu gratuluju moc, jsem si na tebe myslela jak jsi na tom...

holky stejně u mě máte oooobrovskou poklonu, makcu to sice měla nečekané ale Luci ty...já bych to nedala, mít 2 děti ani ne do 2 let. Sice bych taky chtěla nějak v březnu otěhotnět, záleží jak to vyjde,ale to by malénu už bylo 2,5 roku tak to si myslím že se dá...
setkávám se s tím teď ale hodně že holčiny mají roční dítko a čekají už druhé....., manželka od bratránka to tak má taky a má toho teda plnou pr... :confounded:
18. říj 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

tak ani dneska to sádrokartoníř nedodělal :unamused: takže zítra si dám úklid po 3,ale tentokrát bez manži :confounded: a ještě ke všemu máme pondělky narvaný ráno Yamaha a odpoledne cvíčo tak musejí dorazit mezi a to bude honička :unamused:
18. říj 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lukáškovi vše nej k svátečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. říj 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dnes byl ale den :frowning2: , Terka dnes ráno chtěla vylézt z postýlky, nepovedlo se jí to a spadla na hlavičku :cry: , my ještě spali a probudila nás pěkná rána :pensive: ,snad to bude dobré :wink:
18. říj 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek