• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Jitu :frowning2: tak ať je Terka v pořádku :slight_smile:
18. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Evi díky za přáníčko k svátku :slight_smile: Snad vám to už doma zítra dodělají a budete mít klid :wink:

Meggi já mám toho taky někdy plný brejle už teď, je to někdy s Lukášem hodně náročný a bude hůř až se prtě narodí, ale zase na druhou stranu si tohle těhotenství moc užívám, protože jsem strašně šťastná, mám Lukáška a to je moje sluníčko a když se tulíme a on mě objímá tak je nám spolu fakt moc hezky a těším se až se budeme tulit takhle všichni i s miminem :dizzy_face: Záhul to bude každopádně, ale i tak se na to těším :slight_smile:

Jituš teda to bylo probuzení :astonished: Tak snad bude Terka v pohodě, taky by mě to vylekalo.
18. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak se hlásím. všichni, krom Teri jsme pěkně nakřapaní, smrkáme, pokašláváme a prostě to není ono.
Co se týká vkládačky, tak mi dorazila v pátek, ale věřte nebo ne, ještě jsem balík neotevřela,takže nevím, jak vypadá :dizzy_face: zítra se podívám a dám vědět....sama sebe překvapuju, že nejsem zvědavá :wink: mám toho ale fakt plný brejle :pensive:

Jiťo, to bych asi tedy plašila, kdyby mi malá přistála po ránu na hlavě... my máme taky odendaný žbrdlinky, ale mám tam uvázaný mantinel, tak nepropadne... a v nemocnici jste radši pro klid duše nebyly?

Taky se přidávám s přáním všeho nej nej nej Lukáškům:slight_smile:

jooo a Makcu, blahopřeju k holčičce a moc přeju, ať jde všechno hladce a v klidu :wink:
18. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani díky za gratulku, ať jste brzy fit, já jsem taky nachrmcaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdu na kutě, dobrou noc :slight_smile:
18. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ona to vzala horem, nějak se vytáhla a přehodila nohu a pak slítla :unamused: , brečela pak se nám jí podařilo zabavit, ale pak zase začala pobrékavat, takovou jí vůbec neznám, pořád se smějě i když upadne - měla jsem strach jestli nemá něco zlomeného nebo naštípnutého, raději jsme vyrazili na pohotovost a jsem ráda, že jsme tam jeli, prohlédli jí a udělali rengen hlavy - žádný nález, ale máme jí raději hlídat
odpoledne si už občas zasmála, ale vůbec nechodila - chtěla se tulit, ale večer se začala smát a chodit, dokonce lezla na židle :grinning:
Luci gratulka Lukáškovi
18. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ať se toho Luci taky brzy zbavíš...u mě je výhoda, že si aspoň můžu vzít nějakou tu chemii na pomoc :wink:

panejo Jíťo, to je tedy výška, když letěla zeshora...ještě že jste na tu pohotovost jeli...tak to bude určitě v pořádku, když se večer probrala a zase byla jako drak :slight_smile:
18. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :slight_smile:
Lukáškovi všechno NEJLEPŠÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:

Jíťo to jsi mě teda fakt dostala :fearful: To mi neříkej, že sama vylezla :confused: No tak to je mi úplně špatně :pensive: Já nechávám Honzíka z postýlky koukat ráno na telku a musím vyvenčit pejsky před barák. Tak to holt pejskové budou muset vydržet a čekat až přijde páníček z práce :sweat_smile:
Držím palečky, aby jste byli OK a žádné další pády :slight_smile:

Dobrou všem ...............
18. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Luky vše nejlepší :dizzy_face:
teda Jiti,chudákTerka :pensive: ,noDavča umí taky vyléz téhle ohrádky http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23560177&tab=3naštěstí jsem ho u toho vždy chytla,taky jsem umývala zem v koupelně a slyšela jsem mrčení a Davča nohu přehozenou a hlavou dole, takže už ho tam nenechávám o samotě,jedině když vařím a vidim na něj :unamused:
18. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terka je sice drobnější ale všude šplhá :cry: , postýlku dal manžel ještě níž - tak to snad nějakou dobu vydrží :slight_smile: , teď už spí a snad to bude dobrý :slight_smile:
18. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
makcu ted jsem dočitala a moc gratuluji k Anetce :dizzy_face:

Já jsem vybrala Davčovi stan,protože se ted pořád strašně rád schovává pod křeslo a má radost když ho hledáme http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22262738&tab=1

Luci a co jsi se dozvěděla na kurzu?Já docela brala homeopatika před porodem a pak během začátku kojení
18. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Romčo, já právě taky hledám stan a mám zatím tohohle favorita /aj manža to schválil/
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23478478&tab=0

ale sháním ještě česací hlavu pro Teri, to jsou tedy palby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky chtěla tento, ale kupuje to babička a chtěla s medvídkem pú :slight_smile:
18. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

dneska nejakej špatnej den, malej slitl a odřel si nos, sousedka me nasr... a to pořádně...naše máti zaparkovala před jejich barákem, protože je tam vyhrazené místo pro parkování,a ona nám napsala, že si nepřeje, abychom před jejím barákem parkovali, že nejsme na sídlišti, abychom si mohli parkovat kde chceme, no fakt se nekdy nechytam, co ti lidi si mysli. Za chvili se ji budu ptat, jestli muzu projit na chodniku pred jejim barakem. Asi si mysli, ze to misto je jeji, kdyz je pred jejim barakem, no ze by byla tak blba... nevim, fakt nechapu. :angry:

Jinak jsem zase byla na tom kurzu akutni homeopatie, dnes mi to sedlo vic, meli jsme jineho prednasejiciho :sweat_smile: včera to na me bylo až moc napřírodno, paní přednášející včera říkala, jak maminky hysterčí, když mají děti horečku, mě to připadně přirozené, do čtyřiceti stupnů by vubec nepodávala panadol, nurofen na srazeni horecky,že se má tělo samo s tím vyrovnat, tak to si sama sebe nedokažu představit, no ale čím mně uplne odrovnala, že je uplne proti očkování a to tak, že nenechává ani naočkovat svého psa proti vztekline, jenom že to nejak obejde, a dostane razitko do prukazky. Oduvodnila to tím, že nemá ráda očkování a že u nás vzteklina přece není :sweat_smile:
18. říj 2009 ve 23:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, taky máme ten stan s medvídkem Pu, malej ho dostal jako dárek, a ted co dělá, zaleze si tam, a chodi tam jak na zachod, mu tam prestehuju nočník :grinning: :grinning: asi chce mit u toho soukromí, či co :grinning: :grinning:

Nemáte nejakou rychlou dobrou metodu, jak naučit díte na nočník, me už to přebalování tak nebaví, ono by to bylo v pohodě nebýt toho, že malej se už prostě nedá udržet, aby ležel, to jsou kolikrát takové boje .... :sweat_smile:
18. říj 2009 ve 23:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si zase pokecala, a jdu do hajan, dobrou :wink:
18. říj 2009 ve 23:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, kat, malej právě taky chodí na wc za záclonu :sweat_smile: , no taky mi utíkal u přebalování, ale už jsem ho to odnaučila, parkrát dostal a zadek a už leží ani se nehne
19. říj 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé já myslela že na kurzu byla lucka :sweat_smile:
19. říj 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
budete někdo kupovat stoleček a židličku? nemáte tip?
19. říj 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Lukáškovi vše nej, opožděně :sweat_smile:
Jiti, tak hladně že je malá OK... bobek malý... by mě trefilo :frowning2:
Romi, mě se líbí stoleček a židličky v Ikea... ty celodřevěné, ale ještě je kupovat nebudme...
Ale nad stanem taky přemýšlím :wink:
19. říj 2009 v 08:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak Janí je na tom už líp. rýma se drží,ale jinak dobrý :slight_smile:

jo a teď jsem volala se zahradnicí, tak nám nakoupí stromy sama i se slevou,tak je to super a začneme ještě letos sázet. No a zatím,co jsem volala, tak se Janí začala futrovat. až potom jsem zjistila že si vyndala uvařenou bramboru z koše :sweat_smile: :angry: no čuňátko,no... hned jdu dát čistý pytel do koše a tenhle letí do popelnice.

a jinak hlásím, po x-dnech u nás svítí sluní :dizzy_face: :dizzy_face: tak snad to vydrží:slight_smile:

stolek a židličku jsem taky chtěla,ale už bysme se asi nehly,tak zatím ne,to až se konečně rozhodnu,zda bude Janí sama v pokojíku nebos s Teri:wink:
19. říj 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jdu jen pozdravit, ať víte, že ještě žiju :slight_smile:
gratuluju MAKCUUUUU a přeju ať vše běží, jak si přeješ :slight_smile:
Lucinečce taky gratuluju k holčičce :slight_smile: držím pěsti, ať už to dr nezmění...a věřím, že musí být nádherné, když prďolka hladí bříško a tak, na t ouž se taky těším :wink:

a ještě mám otázku...vy, co máte x-landera sporťák budete kupovat zimní fusak? nebo už ho máte doma? jaký je? uvažuju, že pořídím, ale sháním nějaké info :slight_smile: díky

zítra máme jít na očkování, ale Domi ještě není 100% ok, tak se na něj prý podívá dr a usoudí, jestli se to bude dát..mám trochu strach
19. říj 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Jito teda hrozný zážite, hlavně, že se nic nestalo :astonished:
Já mám doma taky takového horolezce..přisune si židlu, vyleze na ni, není problém vylézt na konferenční stůl, v pokojíku má houpačku od fisher price, takovou tu houpací závěsnou - on tam normálně vyleze a houpe se tam :confused: no já fakt nestačím valit oči. On má velkou sílu v rukách...

Jani tak jsem zvědavá na reference na vkládačku.
Ať se vám daří lépe a nemoci jsou pryč :wink: Teda to budete mít na zahradě krásný :dizzy_face:

Kat :frowning2: bobeček malej :frowning2: A sousedku bych :angry: :angry: no víš co.

Stan už máme, Kuba ho dostal k narozkám. Je super. My ho máme v obýváku a perfektně se tam schovají všechny hračky :grinning: takže je raz dva uklizeno :grinning:

Stoleček a židličku budeme pořizovat v Ikei. Zatím si Kubík dělá židličku z repráků, které máme na zemi.

Tak my valíme ven, Kuba mi tu už nosí boty :grinning:
19. říj 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi na jaký očkování jdete?
19. říj 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na tu sestavu z ikei jsemse taky dívala,jedobré,že se to dá natřít,nebo nalakovat.
Domi,tak ne že budeš dávat zítra preventivně paralen :slight_smile: Dnes to bylo v telce http://zdravi.idnes.cz/paracetamol-snizuje-ucinek-ockovani-deti-pokud-ho-uzivaji-preventivne-13n-/zdravi.asp?c=A091017_112057_zdravi_lpo
19. říj 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
myna to očkování jdeme až v 18 měs,dr prý raději počká, až bude starší, ale v 18měs nás čeká,prevenar a hepatitida
19. říj 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaká vládačka???pošlete odkaz :slight_smile:
19. říj 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janičko, tak to se máte... my na zahradě letos neuděláme nic. Není čas a ani peníze....a taky bych měla trochu strach sadit stromy, jestli už není pozdě... aby se chyli :confused: ... ale zahradnice asi ví, co dělá :wink:
Kláruš taky miluje koš :rolling_eyes: :angry: :sweat_smile:
U nás je mlha... :frowning2:
19. říj 2009 v 10:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je hezky vendy, ale davča opět vytuhl a spí,ven pujdeme po obídku.
Dnes má kuře na paprice a knedlík
19. říj 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás se to snad taky protrhá... :wink:
M ven nepůjdeme, jsem marod a je mi fakt mizerně :frowning2:
A na oběd máme s Kláruš kuře pečené na zelí a knedlík... docela jí to šmakuje, ale musí si to milostpaní jíst sama... jako že v jedné ruce má lžičku a drbe do toho a druhou rukou to vyjídá :sweat_smile: :grinning:
19. říj 2009 v 10:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy to ted davča dělá taky a všude mu to padá :slight_smile: :angry: :slight_smile: Vendy a co ti je??
19. říj 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek