• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Hezký den :slight_smile:
v obýváku máme bordel jak v tanku tak to vypadá, že je Terka dobrá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: V noci jsem jí vzala k nám do postele, protože jí rostou ještě zuby. K postýlce mám nedůvěru :frowning2:
19. říj 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě furt Bobulko taky není nejlíp, ale ven musím, ptž. prďola doma neusne přes den i kdyby na hubu padala :frowning2: takže ven musím za každýho počasí a situace....už naštěstí spí. musím jít hlídat, ptž. za chvíli mají konečně dovést okna do garáže. Za 3 týdny vrata a budeeee.jupííííí. Manža o víkendu štukoval a lepil perlinku, tak mu chybí jen kousek a garáž bude...tedy bez podlahy,ale s tou m u přijede zase pomoct taťka. Ještě že ho máme :slight_smile:

na zahradu se těším. Má být ještě tepleji, u nás to pod nulu ještě nešlo, takže taky věřím,že zahradnice ví, co dělá :wink:

jo a Romi, taky je ta vkládačka:slight_smile: jdu na ní tedy hned kouknout,ať víte jaká je v reálu :sunglasses:
http://fallingstar.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1258208
19. říj 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani ta je krásná :slight_smile: Pak dej foto zahrady až bude komplet
jiti a kdyby jste ji dali pryč tu bočnici, at může jít normálně a ne přes to, to by nešlo??? Tu postýlku máte kde?
19. říj 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to konečně rozbalila, kartonu teda víc než zboží :grinning: :grinning: a vkládačka vypadá super. Je dost veliká,což mě mile překvapilo. Jsou tam točící kolečka, vkládačka, ručičky s hodinama, pak takový hýbání kolečka sem a tam-rovně a cikcak, otačecí jakoby knížka, no prostě je pěkná. se to blbě popisuje :wink: kupujte, kupujte :sunglasses:
19. říj 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Romi, zahrada bude hoooodně dlouho trvat, než bude komplet. Teď budem dělat jen část-příjezdovku a menší záhonky v předzahrádce a to jen na 1 půlce :wink:
19. říj 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
neva :slight_smile: , i tak můžeš hodit foto před a po zásahu zahradnice :wink:
19. říj 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, nevím... mám chycené dutiny, takže příšerná bolest hlavy, rýma, bolest kloubů a je mi furt zima... asi chřipka :frowning2: Myslím že ji minulý týden měla i Klárka... :frowning2:
Jani a můžeš prosím prosím hodit foto vkládačky jak vypadá v reálu :wink:
Jiti s tím bordelem to znám... Kláruš udělá za 5 minut nepořádek, který pak uklízím 20 min.... :angry: ...jakýsi nepoměr :sweat_smile:
19. říj 2009 v 11:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal netuším, chodí se na to v 15 měsících...
bordel už neřeším :frowning2: to bych se zbláznila
19. říj 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpět, Kuba už byl utahaný, tak jsme šli domů, za chvíli se naobědváme a Kuba povalí chrupkat

domi tak to radši dr. zavolej, většinou jsou ty vakcíny pro 10 dětí a musí se píchnout, tak aby za vás povolala náhradu... :wink:
19. říj 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi já jsem za ten bordel dnes ráda, je vidět, že je Terka dobrá, už zase skáče ze žídlí :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
marky já tam dneska volala a řekla mi, ať přijdem, že to rozhodne dr...a jinak že si zavolají někomu jinému...co se může stát, když ho naočkuje a bude mít rýmu? :confused:
19. říj 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
domi máme pytel z loňska - emitex a spokojenost velká :slight_smile:
19. říj 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
marky a co to je za očkování? :sweat_smile:
holky Domi začal znakovat, dělá najednou všecky znaky (je jich kolem 30), je to nádhera a i on má z toho velkou radost, že mi může něco ukázat :slight_smile:
19. říj 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok jitu dík za info, asi ho objednáme...jakou máš barvu kočárku a jaký fusak?
19. říj 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi je to priorix proti třem nemocem -spalničkám, zarděnkám a příušnicím. Je to docela těžká vakcína, tak by mělo být dítko zdravé. Reakce na ni může být od 5 - 12 dne.
Kuba je dnes 12 den, tak snad nic, doufám... Domča je se znakováním šikula :dizzy_face:
A Kuba taky znakuje, je to úžasný :dizzy_face:
19. říj 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi mohla bych tě o něco poprosit? hodím ti to do IP :wink:
19. říj 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi, hlavně aby neměl teplotu nad 37 st. ...
19. říj 2009 v 11:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bojím ještě víc :frowning2:

marky házej :wink:
19. říj 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky znakujeme a je to super, holky jak si vymýšlíte znaky mě už dochází inspirace :unamused:
domi kočátek máme oranžový a pytel černý a vnitřek oranžový - ladíme :slight_smile:
19. říj 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj my máme modrý, takže doladíme k tomu :slight_smile: díky
vyrážíme ven, malý už je zralý na vytuhnutí :grinning: a svítííííí sluníčkoooooooooo hurááááá
19. říj 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás furt nesvítí... snad začne... když vyleze, tak vylezeme na chvilku i my... ať to moje sluníčko není celý den doma :wink:
My jestě nenáme ani třetí Hexu :wink:
19. říj 2009 ve 12:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:

hlásím se,že žiju :slight_smile: dopoledne jsem přilítla z Yamahy pak tady dodělávali ten sádrouš,uklízela jsem ten neskutečnej bordel,pak šla Kájina spát a ted odpočívám a pak mastíme na cvíčo a pak to douklidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My jdeme na očkování až 24.11.

Kat,s nočníkem taky bojuju :unamused:
Domi,malej je šikula,když znakuje :slight_smile:
Jitu,tak hlavně,že je Terka ok :wink:

Stan chci taky koupit a židličku budeme kupovat Maxipsafíka :wink:
19. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak budulínek usnul, já mezitím udělala buchtu, už se peče a přišla jsem na chvíli relaxovat

Bobulko ať je brzo líp :pensive:
Tak u vás je to s očkováním jasný, že ho máte později...

Evi ahoj
19. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kal :wink:

ty vado tady je,ale úplně vše od prachu :confounded: :confounded: :confounded: to mám proto,že máme všechno otevřený :unamused: kdyby jsme měli každou místnost zvlášť tak to mám už uklizený :wink:
19. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
u nás je taky krásně slunečno, dopo jsme byli venku a teď spíme :wink:
Odpoledne jdu pracovat,tak bude hlídat babička ještě, že je pěkně a můžou jít ven :slight_smile:
Domi,zdravím, to je dost, že se ukážete :wink:
Jituš,jj letí to,už máme velké holky :dizzy_face: Ještě opožděně gratulka Terce k svátku :wink:
Lukáškovi,taky vše nej k svátku :wink:
hrací kostku máme doma podobnou a je super,malou moc baví :wink:
Libu, zdravíme Honzíka a děkujeme za pochvalu :slight_smile:
A díky za reference na kočík, objednáme :wink:
19. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

tady je neco o tom očkování.
http://www.vakciny.net/pravidelne_ockovani/MMR.htm
19. říj 2009 ve 14:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni :slight_smile: semtam tady čtu, ale moc nepíšu, jen chcu vědět, co je nového, jestli jste všichni v pořádku, kolik se nás množí a tak :slight_smile:
19. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dodatečně Lukáškům vše nej k svátku a to samé i dnešním Míšám :slight_smile:
19. říj 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za přáníčka :slight_smile: Hezký večer :slight_smile:
19. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobulko,ta vkládačka v reálu vypadá stejně jako na tý fotce. A je v papírovým obalu a ten tedy trhat nechci :wink:

jinak zítra máme asi zase doktorskej den. Dnes přišla Teri ze školy že jí zase děsně bolí břicho a lehla si. nepomohla ani termoflaška, čaj a pak už brečela,že to bolí víc. No,tak jak manža dojel z práce, hned jeli na pohotovost. po hodině se vrátili, že jí nic není :angry: :angry: zítra musíme k naší dr. s močí a ta nás holt pošle na nějaký vyšetření. Teri taky dost trpí na záněty močáku, jako já, tak to asi bude od toho.... no jsem na to zvědavá, kam nás bude naše Dr. posílat...

jo a prďola dnes spala jen dopo 50 min, pak už jsem jí neuspala a vytuhla v 17,30 v autě na půl hodiny. No a usnula až před půl hodinkou,tak snad bude ráno vyspávat :slight_smile:
19. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek