• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Jity, proč nemáš důvěru k postýlce?

Jani, to jsem nevěděla, že malá ti doma přes den neusne, a nepomohlo by, kdyby sis k ní jako na flignu lehla, a pak odešla? Kolikrát jsem to taky tak dělala.
A jsi dobrá, že se tak těšíš na zahradu, já jsem vlastně ráda, že mámě takovej malej dvůr, protože starost o zahrádku bych asi nezvládla. Maximálně s umělýma kytkama. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ta vkládačka vypadá fakt dost dobře. :wink:

Bobul, brzo se uzdrav.

Kal, to budete mít bez reakcí, neboj. A co se týče sousedky, tak ji už píšu také dopis, tak vytočená jsem už totiž dlouho nebyla. :sweat_smile:

Domi, pokud vidíš, že malej není v pohodě, tuto vakcínu bych mu stoprocentně nenechala dát.

Lukáškovi také dodatečně všechno nejlepší. :wink:
19. říj 2009 ve 22:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. říj 2009 ve 22:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááááá, Kat dorazila :wink:
no bohužel odmítá spát doma. Nepomůže ani když si k ní lehnu. prostě z velký postele utíká, sedá si a brečí, v postýlce přímo hysterčí. Ani když už je hodně unavená tam neusne a v kočáře vytuhne hned za minutu....
my máme celkem přes 800 m2 z toho je kolem 100 m2 barák a něco garáž, takže volnýho místa dost:slight_smile: já mám ráda zahradu, občas i to rejpání v zemi, když tam není metrový plevel, takže se těším:slight_smile:
19. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to je síla ta zpráva...i když občas brbláme na tu naší vládu a tak, můžem být rádi, že žijem právě tady :pensive:
o víkendu jem koukala na ten film "hranice zlomu" nebo tak nějak s A.Jolie a ten mě taky dostal. Jsem brečela jak želva x-krát během celýho filmu....
19. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ať je Terce líp, taky nespíme v doma, usínáme na balkoně, ale nestěžuji si, vlastně jsem to už dlouho nezkoušela uspat jí v postýlce
Kat po tom nedělným pádu z postýlky mám strach :frowning2: , brečela a chtěla to zase přelézt, i když teď by se jí to nemělo povést :cry: , jinak jsem manželovi ukazovala jak se klube 6 zub, a objevili jsme jiný, který je už venku (stolička) :grinning:
19. říj 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to je teda zajímavé, přes den nechce být v postýlce a přes noc tam spí celou noc? Fakt zajímavé, jak ty děti to vnímají :wink: Mě by stačilo, kdyby malej měl postýlku rád aspon přes noc, teda přes celou noc :sweat_smile:

Jity, ted jsem to dočetla, jsem to nejak přeskočila, co jsi psala. Teda Terezka je tak akční že přelízá postýlky? Jinak my jsme taky meli držkopád, malej má odřenej nos, vypadá to fakt hrozně, ale nebolí ho to, to bych poznala.
19. říj 2009 ve 23:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsme po očkování :slight_smile: snad to bude ok...kukla mu do krku a řekla, že tam jsou mírné hleny, ale že to nevadí...uvidíme, snad to bude ok
jitu s tím zubem to je dobré :grinning:
jinak k postýlce taky moc důvěru nemám, Domča vyleze kamkoliv :sweat_smile:
20. říj 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,
Domi tak držím palečky, aby Vám bylo dobře. My dneska máme 12tý den po očkování a byli jsme bez problémů :slight_smile: . Neteřinka u toho měla kolem 38 a potom se osypala :frowning2: Ale už je taky v pohodě :wink:
Jiťo gratulka k zoubku.
My jich máme 14 a asi začínají další :sweat_smile:
20. říj 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libu 14? to je mazec :grinning:
Marky našla jsem to, nejpozději zítra pošlu :slight_smile:
20. říj 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak my valíme k Dr. Kláruš nějak chrčí na průduškách... už má 14 dní rýmu a hrozně se opruzuje a kadí, tak jsem myslela, že je to od zubu, ale asi už není :unamused:
Navíc neuroložce se nezdála léčba naší Dr. té boreliozy, jako že nás dr. léční na 1. stádium a dle neuroložky je to 2. stádium... tak to s ní zrovna proberu... no to zase bude boj :rolling_eyes:
Jinak dnes Klárka poprvé spala sama v pokojíčku...Zvládla to dobře, ale já už hůř....
a spinkala celou noc... od 7 do půl šesté, to si dala mlíčko a spala ještě do sedmi... a pak řádila v ložnici a já u toho ještě podřimkovala :sweat_smile: ... takže jsme vylezly z postele až po osmé :dizzy_face:
20. říj 2009 v 09:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendul ať je vše ok...nebo ať to není aspoň nic horšího :frowning2:
20. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Žiju, ale marodím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tečou mi oči, nos, v krku knedlík :confounded:
Jen doufám, že to nechytí Mates :frowning2:
20. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruš :frowning2: ... ať je brzy líp...
Domi, díky :wink: ... zítra jdeme na infekční... :frowning2:
20. říj 2009 ve 14:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruš ať je líp :slight_smile:
Vendul to je dobře, že jdete na infekční - tam jsou odborníci :slight_smile:
Jinak my stávaly brzy, lezou nám zuby, tedy 3 určitě :unamused:
20. říj 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je to samej marod.Vendy tak snad to bude o.k
davča dnes taky vstával v 5.30 :unamused: ,sem myslela že ho roztrhnu a ještě mi bušil do zad at taky vstávám
Dnes měl nehodu,krve jak blázen a řev šílenej,dělal kraviny,bouchnul se do rtu o postel a pak jak padal ještě hlavou do skříně :frowning2: chudáček
Dnes je tak hnusně,že jsme ještě nebyli venku, asi vyšlu manžu až dorazí
20. říj 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

všem marodům brzké uzdravení :wink:

Byla jsem ted s Kájou hodinu a půl venku,ale počasí nic moc :angry: už,aby bylo jaroooooooooooooooooo :wink: ještě,že není až taková zima :slight_smile:
20. říj 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi 5.30 je hrozné, ale kam se hrabete na naše 4h!!!! až se změní čas, tak to jako bude vzhůru ve 3? no to se mám na co těšit :frowning2: ...havárky nesnáším, hlavně když teče krev, to by se ve mě krve nedořezal :frowning2:
vendy ach jo,ale snad vám pomůžou :wink:
lucenku jsi tu? :confused:
20. říj 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojá sem došla z práce...jdu si dát vanu
20. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOOJ HOLKY :slight_smile:
jsem první? U nás se spalo celou noc, až do 7/15 - zato večerní usínání - ble
Koupila jsem Sabince v Lidovce bačkůrky a překvapilo mne, že mají atest se žirafkou a jde o český výrobek, super
Jdu dát nové fotky do alba
21. říj 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Pořád skřehotám jak nastydlá Bohdalka, ale už je mi trošku líp :wink: , musí, zítra mastím do školy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Normálně mě Mates odměnil za to, že jsem mu večer ohřejvala 12 hrnců vody na koupání ( voda poteče až v pátek :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a spal CELOU noc! To se u nás hodně dlouho nestalo, naposledy asi tak na půl roce :sweat_smile: Tak nevím, jestli na něj něco neleze, že byl tak v klidu a nebo je to tím, že jsme večer dali novou kaši :wink:

jdu si s ním hrát, řve tady jak siréna, pěkně se vzteká a chce mi zase vyrvávat klávesnici :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

cory, dobrej kup :dizzy_face:
21. říj 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sabinka trhá kapesníčky na pidi kousíčky, zatím klid na pc :grinning: Mám nové fotky Sabči v albumu, z procházky, tak mrkněte :slight_smile: Není to nic uměleckého jako u ostatních, prostě klasika :slight_smile: to frajerka celý den naspala cca 30minu, víc nechtěla a pak má kruhy pod očima jako kdyby byla někde na flámu :slight_smile:

Beru na jakou školu chodíš? Já jak nechodím každý den, nemám přehled. :slight_smile:....Jakou kaši jsi dala?

A rozhodla jsem se, že další mimčo až tak za 4-5let. Všechny oblečky jsem přebrala a nechala fakt jenom ty nej nej nej a zbytek prodám za týden na dětské burze. :wink:
21. říj 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj :wink:

Beru,tak se brzo uzdrav :wink:

Kája tady jezdí na odstrkovadle tak mám taky klid :grinning: :grinning: ale mohla by už konečně začít chodit a né se mě držet jak kliště :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Včera mě manža potěšil si vzpoměl,že máme 3 výročí seznámení a dostala jsem kytku :wink:

Jinak dneska se moc těším na srazík pražand :wink:
21. říj 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, vy se zase jdete srážet :dizzy_face: těším se na fotky :wink:
To je Aleš šikula, že si vzpomněl :wink: , my to letos měli nějaký divoký, že na výročí seznámení (který máme taky v září, jako všechno :sweat_smile: ) jsme úplně zapomněli :sweat_smile:
a vy už umíte na odstrkovadle? Buclín ani omylem :stuck_out_tongue_closed_eyes: pořád jen dozadu :grinning:

cory, dodělávám si maturu :wink: v mládí jsem byla debil :sweat_smile: a odešla ze školy 14 dní před koncem, tak to teď na starý kolena doháním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jdu se ti podívat na fotky :wink:
21. říj 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký fotky :dizzy_face: , hlavně ten červenej nosánek :sweat_smile: , to se mi na těch prccích líbí :grinning:
malej hučí v postýlce, jdu ho zklidnit
21. říj 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,no trochu na něm umí jezdit,ale jen po obýváku :wink: a sama si na něj sedá a furt pak vstává a to jí zabaví i půl hodiny :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru díky
Sabi má dostat odstrkovadlo zítra, tak jsem zvědavá :slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
cory:Sabča má strašně krásný vlásky,je šikula,že vydržela sedět u stříhání mi nemáme co stříhat :grinning:
21. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jen v rychlosti zdravím. musím dát trochu do kupy byt, ptž. to tu je jak po náletu a pak se najíst, dokud bobek spí.
právě jsem před chvílí odvezla TEri do nemocnice. Už to bylo zoufalý :cry: :frowning2: od včera mi tu zase brečela, že jí to břicho hrozně bolí a Dr. nic nenašli, na vyšetření jsme měli jít až v pátek a ona mi skučela i ze spaní. Byla u mě v ložnici, tak se aspoň nebála sama v pokojíku.
No a dr. ráno řekla, že je nejvhodnější hospitalizace, aby udělali všechny vyšetření najednou a nemusely jsme furt lítat od čerta k ďáblu. Teri to vzala celkem v pohodě, mají tam pěknou hernu, tak se navnadila. Na pokoji TV, jsou tam 2 holčiny (5 a 7 let) tak jí to bude i utíkat. Hlavně aby na něco přišli...
a zbytek rodiny furt smrkáme, nudláme, pokýcháváme... Janí už aspoň jde rýma odsávat, i když to jsou tedy boje, ale to je asi všude stejný.
21. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Jani, to jsou trable :frowning2: tak ať je to rychle za váma :wink:
21. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani :pensive: :frowning2:
to je děs, chudina, tak hlavně, ať přijdou na to, co jí je
(já zrovna vzpomínám, v pondělí to byl rok, co jsme s malým skončili v nemocnici a říkám si, kéž by už nikdy :pensive:)

evi, co já bych dala za půl hoďky nějaký zábavy, malej u všeho vydrží tak 3 minuty, jen u mučení psa těch minut 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

cory, no jo, zítra je malá oslavenec :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek