• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Jani ať je Terce líp :slight_smile: , snad přijdou na to co jí je.
Holky nemáte někdo kameru JVC s pevným diskem?
21. říj 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to je mi líto... :frowning2: Terezka tam je sama, že :cry: :cry: Jak to zvládá? A můžete za ní na návštěvu, když jste marod?
A kdy ji pustí domů?
Cory fotečky moc hezké :slight_smile: Sabinka je modelka :dizzy_face:
21. říj 2009 v 17:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,tak to naštěstí Kája se dost často zabaví :wink:

Jani,tak ať je Terezka brzo v pořádku :wink:
21. říj 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
DÍKY HOLKY :dizzy_face:
Jak dopadl srazík v Praze? Šup fotky sem :slight_smile:
21. říj 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Srazík super :dizzy_face: Chodí nás sice už málo,ale nám to neva :wink: :wink: :wink:

Fotky má Martík :slight_smile:
21. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, závidím :wink: , já musím Matýska pořád něčím zabavovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
co ho poslední dobou baví, je stoupnout si ke zdi, hučet a pak jít na mě bafnout a já musím dělat bojím, bojím :sweat_smile: :grinning:
to je zábava tak na půl hodiny
jo a taky objevil kouzlo houpacího křesla, takže u něj sedím a houpu jak pitomec :sweat_smile:

páč nám neteče ta teplá voda, jdu se vycachtat do vody po Matýskovi - dyť je to čistý miminko :sweat_smile: :grinning:

až se vrátím, doufám, že tu budou fotky :wink:
21. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,taky pořád bafáme a děláme kolo kolo mlýnský a Kájina dělá pořád bác :grinning: :grinning: :grinning:
Ty máš ještě miminko jo to bych chtěla vidět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Vendul a jak jste dopadli vy???
21. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

všem marodům brzké uzdravení :wink:

Jani, tak at se brzy přijde na to, co Terce je, a at je brzo doma, holka šikovná, ikdyž asi taky ji musí být smutno v nemocnici. :frowning2:

Jity, tu videokameru nemáme.

Beru, to byl čaj šípkový :grinning:

My jdem zítra k zubařce, se vsadím, že malej pusinu neotevře :sweat_smile: Jo chtěla jsem se zeptat, to se dává nekam nějakej štempl (razítko), že jsme byli u zubaře?
21. říj 2009 ve 21:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,nám žádný razítko nedávali :wink:
21. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
A malýho poslední dobou ohromně baví, vylézt si na sedačku, stoupnout si na ty madla co jsou po bokách a dělat že skáče, a skáče akorát tak maminka, že. :sweat_smile: Další ohromná legrace je, vylézt si na stul a zase chodit ke krajům,no a nemůže vynechat parapety na oknech, takže si umíte představit, co celej den dělám :grinning: :grinning: :grinning:

umíte si představit, jak je u nás všechno poklizeno, navařeno, vypráno a vyžehleno, prostě všechno stíhám na jedničku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 21:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat dělám úplně to stejné :grinning:
22. říj 2009 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

tak Kájina se probudila s nudlí :frowning2: ještě nikdy rýmu neměla tak uvidíme :angry: Hlavně si nedá šáhnout na nos tak nevím jak jí odsaju :unamused:
22. říj 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno :unamused: , my stávaly netradičně v 5 :frowning2: :frowning2: , rostou nám asi 4 zuby najednou, Terka v noci hodně brečí, ani naše postel nepomáhá :angry:
22. říj 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský :slight_smile:

Kluci ještě spí :confused: , tak nevím, jestli už na Matýska něco leze :unamused:

evi :frowning2: , máš na týden o zábavu postaráno :frowning2: poradila bych ti, ale nám na rýmu nepomáhá nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jitu, chudinka :frowning2:

Sabince vše nej k svátku :dizzy_face:
22. říj 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
taky přejeme Sabince krásný svátek :dizzy_face:

Domi nic moc....
hodnoty jsou vysoké, jde určitě o 2. stádium... máme další atb na 14 dní, ale budeme je brát asi měsíc v kuse...
Klárka špatně jí, moc nepije, náladu má pod psa... :frowning2: ... a do toho nám na skoro týden odjede tatínek, na kterém tak vysí... :pensive:
22. říj 2009 v 09:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu,chudáček nám taky asi nejspíš rostou špičáky :frowning2:

Beru,no já doufám,že to nic nebude :slight_smile: a třeba je to jen k zubům :wink:

A noci máme taky špatný :frowning2:
22. říj 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sabince vše nej....
Evi taky máme rýmu :unamused: , jinak venku je další zub :slight_smile: , a další se bělají v dásni :cry:
Vendul ať je Klárce líp, po atb má to nechutenství :pensive: - hlavně ať se z toho dostane :slight_smile:
22. říj 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti děkuju.... jj, je to psané v příbal. letáku, že mohou být žaludeční a trávicí obtíže :frowning2:
Ty rýmy a nachlazení teď řádí, ach jo.... mám pocit, že jsou všichni marod... :frowning2:
Jiti u nás ta rýma byla asi i ze zubů :unamused:
22. říj 2009 v 10:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu,jj je to hnus už,aby byl holky zase ok :wink:

čekám už víc jak dvě hodiny na pány z plynáren a oni nikde to je fakt bordel :angry: :angry: :angry: :angry:

Sabince vše nej :wink:
22. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendul držte se :frowning2: to jsou hrozné trable :frowning2:
vyrážíme do bazénu :slight_smile: dneska jsem jak přejetá, ještě že jde plavat tata :slight_smile:
kde je Moni a Ywon? Chodí tady ještě míň než já :fearful:
22. říj 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Sabinka děkuje :dizzy_face: a já jdu padnout do postele, dneska jsem se celý den nezastavila. :sweat_smile:
22. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi doufám, že už brzy :slight_smile: , až bude příští srazík tak dejte vědět :slight_smile: :slight_smile:
Vendul já taky myslím, že to je k zubům
22. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak už nám teče voda, konečně se vykoupu jako člověk :sweat_smile:
Jak mi není dobře, tvrdneme doma a Mates se nudí a zlobí :unamused: Už mi dochází nápady, jak ho zabavit. Když čtu, rve mi knížku, když spolu uklízíme, je z toho burdel na další 2 hodiny, jedině hrát na honěnou, ale to neudejchávám a dusím se :sweat_smile:
Zítra ale na chvíli vypadneme, vdává se mi spolužačka, jdu se podívat :slight_smile:

bubul, chjo, jedno pitomý klíště :frowning2:
evi, co rýma? a plynaři došli?

tak já se jdu utopit do toho našeho korýtka :grinning:
dobrou :slight_smile:
22. říj 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Beru,rýma teče je to hnus :unamused: odsávačku nechce,ale to má smůlu :wink: učím jí smrkat,ale to frkne jen někdy tak uvidíme co dál :slight_smile:

Plynař dorazil,ale opět je tam problém :frowning2: :frowning2: takže už zase řešíme další věc už mě ten frajer co nám to tu začal dělat štve máme od něj kotel,kterej už dva roky není povolenej a ted nám to nechtěj zapojit jen,když seženu 2 roky staré revize :confounded:
23. říj 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den :slight_smile: :slight_smile:
Noc dobrá, jen po 6 byla vzhůru, chtěla k nám do postele, ale měla smůlu :grinning: , vztekala se 20 minut a pak si lehla a spala dál :grinning: :grinning: , rýma nám moc neteče tak zkusíme plavčo
Evi s tím kotlem je to garda :cry: , snad se to nějak vyřeší
23. říj 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Jiti :grinning:
Ev, ale bacha... kdyby jste měli pojistné plnění, mohl by být problém, kvůli starým revizím (každý rok musí být nová) .... Mirek taky dělá revize (na elektriku), tak vím.... :wink: Bych ten kotel spíš omlátila týpkovi o hlavu :unamused:

Jo a Kláruš dneska spala od šesti večera do čtvrt na devět rána... pouze s jednou radí přestávkou, asi 5 ráno, kdy měla žízeň.... ty atb jsou asi pěkné svinstvo.... :frowning2:
23. říj 2009 v 10:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nám nic jinýho nezbývá než to sehnat,protože frajer ho nechce zpět tak mě tady stojí novej kotel + vše ostatní co se dělalo za 160 tis a plyn nikde :angry:
23. říj 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak zdravím, dokud malá spí a koukám,že jsem se zase strefila do času, kdy tu nikdo není :frowning2:

dnes jsem volala do nemocnice kvůli TEri /osobně dávaj info pouze mezi 14 a 15 hod),což jsem se včera nechytala, tak se prý čeká na výsledky vzorků z moči, krve a stolice,co posílali do Phy a ty budou v pondělí. Že to vypadá na nějaký menší zánět močáku,takže čekaj a podle toho jí něco nasadí. Ale snad by jí už v pondělí mohli pustit :wink:

horší je, že se mi totál zkomplikovali návštěvy :confounded: mě tam neradi vidí s malou, že smí děti až od 6 let, měl přijet tchán a nedorazí, že je nachcípaný a Teri táta prý taky nemůže, že až v neděli. Tak to holt dnes zase risknu i s Jaňulou a uvidíme. Kamarádka se nabídla, že malou pohlídá, ale ta naše závislačka by řvala, jen by mě viděla mizet a to by bylo za trest. Kamarádka má sama taky 2 malý děti, tak to jí prostě nemůžu udělat :pensive:
aspoň na chvíli nás tam snad pustí...

jinak zahrada asi zase nebude :angry: :angry: :angry: zahradnice mě totál točí a manža řekl, že pokud nedorazí o víkendu, jak slíbila, tak jí napíšem, ať si všechno strčí kamsi, že už jí s....a že s ní končíme...no uvidíme, jak to nakonec dopadne.

a aspoň jedna dobrá zpráva. Už nám vyplatila zpětně banka těch 50 tis. co nám nechtěla za ty faktury uznat :sunglasses:
už vidím manžu, jak se zítra rozšoupne ve stavebninách :sweat_smile:

a Bobulko, držím palečky, ať je Klárce líp a ty atb konečně zaberou jak mají :pensive:
23. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev a jaktože ten kotel nejde použít ofiko??? Jako že je to neschválený typ??? To by to vůbec neměl prodávat! :rolling_eyes:
Janičko, to je šílené že za Terezkou skoro ani nemůžeš :frowning2: ... jak to zvládá???.... no aspoň že je to "jen" močák... ufff :wink:
S tou zahradou je to možná i dobře, myslím že už je dost pozdě na výsadbu :confused: a s tou fakturou Vám to přeju :dizzy_face:
23. říj 2009 ve 14:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek