• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
autor
Jo a dneska jsme koupili tu záclou,no sem nevěděla jak je to složitý,bud´nemají nic,nebo jen půl jako,že jen jeden díl a nebo hnusný metráže :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nakonec měli v Obi pěknej výběr, v Jysku katasrofa :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a mám z ní radost :grinning: :sweat_smile:
17. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě nikdo???Já už tu dnes asi nebudu,je tu mil a tedˇjel pro malýho k našim,tak mě sem už nepustí,musím ho vykoupat ......a pujdem spinkat dneska jsme měli budík v 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už začíná jak malej :confused: pak musím i já chodit spát se slepicama :angry: :sweat_smile:
17. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
v rychlosti::
Jani - krása jak malí chodí, ale je to nezvratný proces asi jako jsme čekaly na porod, tak teď zas čekáme na první krůčky ( no my s Elis na první pohyb na všech 4 :slight_smile: )

Megi - tak drřím palce, aby jsi sebrala odvahu na ten 2. zákrok - bude-li třeba

Beruš- teda jsem se zasmála - holka, ty by jsi se mohla legrací živit - napiš scénář na Silvestra, protože beztak to bude letos, jako poslední léta, nuda. :wink:

Včera jsme jeli na znakování do Prahy. Jsem ráda, že jsme to přežili - málem nás zabil nějakej dědek ve Škodě 120, nedal nám přednost, vyjel z vedlejší (a my jeli mimo obec 90km/h), pak si to rozmyslel a zastavil nám v cestě, držel si jen hlavu a čekal až to do něj naperem.... :pensive: naštěstí řídil manžel a né já, hodil myšku a vyhnul se mu, ale teda hnus - nezažila jsem takej strach, taď je mi špatně, když na to vzpomenu - jsou nějaké erupce na slunci či co???? :astonished:
Jinak znakování bylo super, je nádhera, když vidíte ty drobky jak se dorozumí s rodiči pomocí prstíků a mimiky :sweat_smile: .
Dneska jsme na zahradě a táta už bude umírat hlady, takže běžím dělat véču....
17. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

tak dnešní návštěva sestřenice byla bez pláče :wink: přidám fotky :slight_smile:

Táni a Jitu gratulace holčičkám k 10 :grinning:

Mor,to byl řidič víkenďák ty jsou nejhorší :confounded: jinak je fajn,že znakování bylo tak super :slight_smile:
17. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotky přidány :wink: jen omluve sníženou kvalitu švagrová neumí moc fotit :confounded:

Jani,Gábi je úžasná :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruš,nezůstala jsi v ZOO?????? :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechali si mě u hrošíků :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky! No krasne fotky:slight_smile:
Mate krasne deti,moc se nam povedly:slight_smile:))))))
17. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dala taky nejaky fotky,aby jste videly,jak rosteme:slight_smile:
Mejte se krasne:slight_smile:
17. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, to je děs, s tím dědkem :angry: Taky se nám stalo něco podobného a pak jsem se třepala ještě hodně dlouho

Ren, Kája ještě není bez plínek, ale je fakt, že tak 2-3x denně zachytíme čůrání, prostě ji tam občas posadím a ona asi aby mi udělala radost, nebo aby měla ode mně pokoj se občas vyčůrá a kaku zachytíme skoro vždycky, to proto, že tak koulí očima, to je pak naprosto jasné, co dělá :grinning:

Vaše fotky zkouknu zítra, manžel mě tu nechce nechat být :sweat_smile: A taky přidám nějaké, byli jsme na výletě a bylo to super :dizzy_face:

Gratuluju oslavencům :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ren, nádherný video :dizzy_face:
mor, nějakej čepičkář, bych je holema mlátila :angry:

oslavencům gratulujeme :dizzy_face:
a všechny máte krásný fotky :dizzy_face:

holky, já jsem po tom víkendu nějaká vyfluslá, dneska ZOO nepopíšu, ale ono se vlastně skoro nic nedělo :sweat_smile:
jinak děkuju za pochvalu příběhu s mouchou, bála jsem se, aby to bylo vtipný, když to nevyprávím, ale jen popisuju :sweat_smile:

taky jsem přidala fotky, dokonce mě jako těhuli, to jste neviděly :wink:

tak krásnou dobrou noc :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem :grinning: jdeme s Gábi uklízeti..

Máte nádherné albíčka, jedno hezčí než druhý... máme krásné mimenečka.

Moranda... TOBE TO SEKNE !!!!!!
18. kvě 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

tak u nás začíná pršet :confounded:
18. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

U nás je docela hezky, ale po náročným víkendu dneska budeme odpočívat doma :wink:
18. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru ahoj :slight_smile:

nás čeká odpoledne návštěva :slight_smile: tak si moc neodpočineme a to byl víkend taky docela náročný :wink:
18. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se dneska zamykám, vypínám telefon a dělám mrtvou :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Večer mě tak bolela kebule, že jsem si musela vzít prášek, a to je moc nežeru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No ale prtě má nějak moc energie :sweat_smile: , nevím jak utlumím jeho :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno, děkujeme za gratulace - Terezka zdraví Kristýnku
Včera jsem se sem nedostala, byli jsme na chalupě, bylo tam krásně, přijeli až po 19 hod, pak přišla švagrová už je ve 35.týdnu těh., kecaly jsme a pak jsem vytuhla
Berus ten dort je krásný, v pátek mám narozky tak ho udělám, moucha byla taky dobrá :grinning: :grinning: :grinning:
Dnes jdu koupit Terce boty, strašně se rozchodila, stojí bez držení a dělá paci paci, večer uděla svůj první krok bez pomoci :slight_smile: - švagrová nevěřila očím :grinning:
18. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,taky bych potřebovala Káju nějak usměrnit :grinning: :grinning: :grinning:

Jitu,Terka je šikulína :slight_smile:

Mamka chce koupit Káje k narozkám skluzavku tak jdu nějakou vybrat :wink:
18. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:
Jita gratulka k prvnímu krůčku :slight_smile:

Dneska jsem na 2 Prevenar,tak snat to nemude moc bolet :pensive:

Musím něco uvařit a zas nevím co,bléééééééééééééééé :pensive:
18. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdem a snad :confused:
18. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11589839&tab=8

tak mám vybráno to byla rychlost se musím pochválit :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus dítě bych potřebovala taky utlumit :grinning: :grinning:
V sobotu jsem se chytla s tchyní, poučovala mě jak jsou nebezpečný hrany, jak si Terka může rozrazit hlavu a co všechno se může stát ...., a že mám Terku dávat do postýlky aby se jí nic nestalo - no hrůza :cry:
Evel já mám uložený tento odkaz http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22171963&tab=0
18. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu,taky super skluzavka :wink:

Tchýně,je nějaká chytrá :angry: :angry: :angry: jako ta moje :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evel je, a záměrně stresuje a poučuje :cry:
18. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To znám,ale ta moje už si moc nedovolí,ale mě se.. jen,když jí vidím nebo slyším :grinning: :grinning: :grinning: ted jsem jí neviděla měsíc a vůbec mi nechyběla :grinning: ale tento týden už to asi neuhraju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje tchýně má dneska narozeniny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta určitě ode mě dortíka nedostane :sweat_smile: :wink:

ježíš, kterej blb vymyslel termín mateřská dovolená :angry:
jsem chtěla odpočívat a už mám roztříděný prádlo na 4 pračky, musím povlíknout, včera jsem nakoupila, tak musím uvařit Matýskovi, prachu tady je tolik, že fouknu a je to tady jak v pohádce, mlha za mnou - mlha přede mnou, samozřejmě musím uvařit taťkovi a dítě mi komplet rozkládá puzzle, takže až půjde spát, mám na půl hoďky o zábavu postáráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mě migne :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holkyy,Beru já si dnes taky na prdel nesednu úklid tady toho bordelu dítě obstarat pak do žirafy Johe pro první capky a k zuibaři nechápu jak se někdo může nudit :grinning:
18. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to mám v klidu s tchýnou,do toho mě nekecká,ted´jsme si zrovna psaly,včera jsem jí dělala hlavu a nevšimla si,že mě donesla jinou barvu,tak je tmavá a zrovna jede do lázní,tak byla nasr... ale každej jí říká,že jí to víc sluší tak :sweat_smile:
Gábi je vyspaná a vařila semnou rizoto a vývar,dokonce to rizoto ochutnala,není moc slaný :confused:

Beru jj práce je pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak se semnou nikdo neba,tak jdu ještě něco dělat :frowning2:
18. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ros :grinning:
já teprve teď snídám a to jsme vzhůru od půl 8 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se s tebou teda ba :grinning:
teprve ne druhej prevenar?
18. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek