• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
jj, to znám :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nakukuju asi tak po sto letech :grinning:
Nic nedočítám, takže nereaguju, jen doufám, že jste všichni v pořádku a spoléhám, že by mi to Táňa kdyžtak řekla :sweat_smile:
Po večerech se snažím pracovat a přes den mě zaměstnává Kája až až.
Min. týden jsme měli docela veselý, 4 dny bez elektřiny, signálu, možnosti zatopit si (pouze v krbu), uvařit jedině na plynové bombě, a jako bonus 7 dní bez vody. Ještě tři dny jsem pak měla orgáč, když to všechno pustili :grinning: :grinning:
Jinak Kája si začíná uvědomovat, na co je dobrý nočník, párkrát za den si ho donese a i tam něco naplní :slight_smile:
Zima se jí moc nelíbí, jak je navlečená a nemůže se tak dobře pohybovat a sníh jí padá do tváře, teď když to všechno zase ztálo, tak se jí líbí kaluže :stuck_out_tongue_closed_eyes: Začaly jsem zase chodit plavat, ta to se jí taky zatím líbí.
Tak od nás :slight_smile:
24. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Pal, orgáč chápu :sweat_smile: :grinning: by mi švihlo, na to jsem moc zhýčkaná :sweat_smile:

Tak jsme dneska vstávali podle starýho v 9, takže v 8, to je dobrý :slight_smile:
Malej má nudlu, v noci chroptěl, takže to ode mě chytil :frowning2:

dneska nemáme v plánu absolutně nic, budeme se válet :sweat_smile:
25. říj 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den :slight_smile:
my stávaly o něco dřív, ale bylo to plenou - byla maximálně mokrá :grinning: :grinning:
Pal vůbec si to neumím představit :unamused: ,sníh závidím :slight_smile:
25. říj 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám že bojujete s nachlazením. My jsme už 14 dní doma, malej byl nemocnej, já to od něj chytla a pořád nejsme zdraví! Už mě to pěkně štve :angry:

Pall teda bez vody a el. tak dlouho, my bysme tu zmrzli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

MY přechod na nový čas zvládli tak dobře, Lukýno vstával o půl 6 novýho času takže normálka :rolling_eyes:
25. říj 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Pall, tak orgáč taky chápu :grinning:

Jinak k chození na nočník kakat... vy se smějete, ale mě do smíchu moc není... Kláruš tam sice jako dobrovolně chodí, ale musí být oblečená... jak ji sundám punčochy a plenu, tak je řev :rolling_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 v 09:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky s nočníkem mi u nás tak napůl, nedělá mu problém na něm sedět a vykonat potřebu, dávám ho tam při přebalování a to se vyčurá i vykaká když se mu chce. Jenže přestal kakání úplně hlásit, dřív si o to řekl, ukázal na nočník nebo začal tlačit a počkal až ho tam dáme, teď si zaleze do rohu a vykadí se a když se ho ptám jestli se mu nechce tak kroutí hlavou že ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Baví ho hrozně chodit na záchod, máme tam redukci a to je super, to by se mu líbilo víc než nočník.
25. říj 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Pal,tak hlavně,že už je to ok :slight_smile:

Kája vstávala v půl 8 starýho času :confounded: takže nic moc

Jinak Kája má nudle pořád a manža to chytil od ní a je mu zle :frowning2: já to chytla taky,ale né moc :wink:
25. říj 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
No byl to bez vody a el. boj, taky jsem dost zhýčkaná na tohle :sweat_smile: A ještě ten pohled z okna, kde bylo půl metru sněhu, cesty do města neprůjezdné, lidi se nedostali do práce, jak na Sibiři jsem si připadala. A to zima teprve začne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ještě bez internetu, jsem zapomněla, no hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
To je mi líto, že je vás plno nemocných :cry: My se naštěstí docela držíme.

Jo, a Kája vstává normálně kolem půl 7 (dnes půl 6), takže ten přesun je pro mně teda nepříjemný :rolling_eyes:
25. říj 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já ten posun času táááák nemám ráda :angry:
Jaňula vstávala v 6,45 novýho času ale berunka vydržela až do půl 12 na spinkání, tak je to šikulka :dizzy_face:

dnes jsem jí poprvé dělala brokolicovou polívku a snědla 3 malý naběračky, tak jsem ráda :sweat_smile:

TEri v nemocnici už otrnulo, břicho nebolí,tak dělá vylomeniny...včera tam s tou kámoškou mastila karty a vůbec nás nepotřebovala a když jsme odcházely s malou, musela jsem si říct o pusu, ptž. pospíchala zase na pokoj :wink: jsem ale za to moc ráda, že není takový závisláček a že to zvládá v pohodě :slight_smile: jsem zvědavá, co nám řeknou Dr. zítra...

Tedy Pall, u vás muselo být tedy fakt veselo... hlavně že jste to v pohodě ustály a jste připravený na zimu :grinning: :grinning:

nočník je u nás tabu :zipper_mouth:
25. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak nakukuju koukám samí marodi tak přeji brzké uzdravení,U nás zatím jsme zdraví tuky tuk,přidala jsem konečně fotky do albíka.Nevíte co je s Arin?dlouho jsem jí tu neviděla :unamused:
25. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ross arin si dala od koníka chvíli pauzu...
měli jsme jedno společné téma ve snažilkách, s holkama jsme tam byly cca od června 07, bohužel se jim nedaří otěhotnět... :pensive: jenže tam začla chodit jedna .... :angry: a ony se úplně změnily....začalo to tam být dost vulgární a pomalu tam popisovaly do detailu jak to doma dělají no a nakonec nás nazvaly "ZNUDĚNÝMA MATKAMA" celkem nás to vzalo...jako kdybych já je nazvala např.TRAPNÝMA SNAŽILKAMA, je mi líto že se to tak zvrho ale přesně se ukázalo jak jeden člověk dokáže udělat peklo... :angry: takové nakopat.....
25. říj 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno, tady je mrtvo :frowning2: :frowning2:
26. říj 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy,

jity,mrtvo, tak já to jdu trochu oživit :grinning: :grinning:

Jani, Terka je dobrá, žeto tak bezvadně zvládá, tak at dopadnou dobře testy :wink:

Pall, jste dobří, že jste to zvládli, já nevím, co bych bez elektřiny a vody dělala :sweat_smile:

Ev, vy máte s tím plynem fakt trable, já jsem teda ale taky vubec nevedela, že na to musí být každý rok revize, se musím jeste optat :wink: My máme nějaký spešl kotel, co nám má šetřit spotřebu plynu - kombinovaný, kondenzační,no uvidíme, jak nám to bude šetřit plyn, na toto vyúčtování na jaře co bude, jsem opravdu zvědavá.

Megg, tak cítím se opravdu všelijak,ale znuděná matka, rozhodně ne :grinning: :grinning: A je pravda, že na netu to může být nekdy dost hustý, no, internetovou anonymitu neumí každý zvládnout. Kolikrát taky čtu v jiných diskuzích, jak jsou schopny se baby pohádat, nechápu :confused: :confused:

Jo a změna času je blbá, protože vstáváme v 7 místo v 8, takže blbý :unamused:

Jo a koupili jsme o víkendu zimní boty, tak pro nás už zima může začít. Akorát teda nevím, jak malýmu budu soukat rukavice, vždycky na ně kouká a pak dává dolů. :sweat_smile:
26. říj 2009 ve 12:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat :grinning: :grinning: , my stávaly taky brzy ale spíš kvůli zubům, rostou nám snad všechny :cry:
s rukavicemi nemáme problém, zatím si je nesundavala :slight_smile:
26. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baffffffffffff :grinning: :grinning: :grinning:

Kat,no je to děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: už jsem vyčerpaná pořád něco řeším,protože nikdo jinej na to nemá čas a už mě to nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kája,má r :stuck_out_tongue_closed_eyes: ýmu a kašel a špatně v noci spí :confounded: tak jsem zvědavá co bude dneska :frowning2:
26. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak jsme na tom stejně :angry:
26. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani nevím, jestli jsem vám to sem psala, že nám schválili tu hypotéku u jiné banky, tak budeme refinancovat, huráááá, sláva, budem platit měsíčne o dva tisíce Kc méně. :wink: Opravdu se musím smát, když vidím připitomělou reklamu v tv, jak Hypotéční banka, je ta nej a jak je férová. :grinning: :grinning: :grinning:

Ev, to znám, taky jsem už z toho kolikrát už unavená, ze začátku jsem měla elánu..... ale nyní... no třeba ted, jak nám dělali parapety, tak montér že kdo to dělal, že polystyren není správně seřízlý, a že to nemá zaplacený, a takový kecy, tak mu říkám, však tu byl kolega a všechno viděl,když to vyměřoval, tak vám to měl říct, no co chlapovi na to mám říkat, já to zateplení nedělala (dělal ho tatínek), tak pořád brblal. No večer přijde náš tatík dom, a že aby se ten chlap neposral, že mel zaříznout kus polystyrenu a že ty parapety nemá rovně. Takže do mě hustí jedna i druhá strana a já u toho vždy jsem jak jojin :angry: :angry:

Doma už nedělám nic jiného než honím malého dolů ze židlí a ze stolů, našel si totiž novou zábavu, která ho nejak nepřestává bavit, a sice, že vyleze na židli, a zní pak na stul, to ho fakt dávám pořád dolů. Dnes jsem objevila zlepšovak,a sice, že všechny židle u nás jsou na chodbě :grinning: :grinning:

Makcu, taky se přijd nekdy ukázat a pochlubit malou, jsem tak zvědavá :wink:

No a tak celkově byste sem mohly všechny chodit časteji :wink:
26. říj 2009 ve 22:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda nevím, já tady píšu takové romány :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 22:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
A s rýmou u nás uvidíme, malej dneska nejak začal kýchat, tak se nás to asi nevyhne :frowning2:
26. říj 2009 ve 22:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno :slight_smile:
dnes jsme stávali po 7 - možná se začne blýskat na lepší časy :grinning:
27. říj 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,ozývám se po delší době,ani nedočítám,tolik času nemám :grinning: Holky,já se naštvala -teda jedna slečna mě naštvala...Začaly jsem si psát meily,má roční holčičku.Všechno v pohodě,než jsme narazily na téma jídlo pro děti.Tak si představte,že ona té maličké-roček měla minulý týden-už cpe na oběd hranolky,na snídani nebo k večeři různé párky,že jí úplně všechno,co dospělí,jen když je to moc kořeněné,tak jí nedá.No já čuměla...Napsala jsem jí,že Lukymu teda hranolky opravdu nedávám,my sami to moc nejíme,znám spoustu zdravějších variant k jídlu.Jo a s těmi různými párky,uzeninami a tak...Dáváme mu jen šunku,nebo takové lepší salámy,určitě bych ho necpala nějakými levnými párky-bůhví,co v tom je namleté...Jasně,každý nemá na to,aby kupoval pořád šunku a tak,já jí jen napsala,co baští Luky a ona hned na mě v dalším meilu vyjela,že mě sice moc nezná,tak mě nechce soudit,ale že Lukyho moc omezuju,že mu nedopřeju To jako když mu dám hranolky,tak mu dopřeju???Luky taky baští to,co my,ale jsou jídla,která mu holt zatím nedáváme,třeba řízek-je to smažené a navíc-on to maso ještě ani pořádně nepokouše.Jinak-různé omáčky,knedlík,brambory,kuřecí maso,ovoce,zeleninu,různé oplatky,čokoládku a podobně dostává normálně. Holky,co jim dáváte?Jak se koukáte třeba na krmení dětí hranolky?
27. říj 2009 v 08:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc já Terce smažený ani uzeniny nedávám, myslím si, že na to má dost času
27. říj 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak máme Teri doma z nemocnice a už zase lítá jak drak a malá za ní... horší je, že se mi obě pletou pod nohy, tak jsem tak trochu nervní :grinning: dnes měl mít taťka dovču a nemá jí :angry: ke všemu nám odjede na 2 dny na služebku, tak už vymýšlím, kam s holkama vyrazíme, aby nám tu všem nehráblo :sweat_smile:

jo a smažený malý rozhodně nedávám, párky taky ne, 1x ochutnala šunku, ale nějk jí to nebralo a čoko taky ještě neměla... jak píše Jíta, na to má času dost a dost...:wink:

jo a my měly dnes budíček v 6 :angry: to jsem zvědavá, jak vydrží do oběda bez protivování... ke všemu kadí jak o život, tak musíme zase jet pro pleny, ptž. má pořádnou spotřebu :sweat_smile:

jo a rýmu si přitáhla Teri z nemocnice taky.. já občas ještě smrknu, Janí má úplně suchý nos, ale obávám se, že jí ta rýma zůstala "vzadu"... ráno sotva lape po dechu.. tak stříkáme aspoň Sterimar..
27. říj 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Zdravím... Klasicky nestíhám.... ale teď jsem si musela dát oddech... Jsem KO. U nás v domě nájemníci přestali na přelomu června a července uklízet a je tu neskutečnej bordel... omlouvám se za to slovo... asi dvaktrát někomu došla trpělivost a uklidil... tak dnes došla mě... akorát si ten humus taháme do bytu... tak jsem se na to vrhla a málem si zas odrovnala záda... ale aspoň to bude chvíli čisté... ovšem teď bych potřebovala nohy nahoru a těžkej relax :grinning:
27. říj 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc... tím se netrap, že si nějaká mamina myslí, že Lukáškovi nedopřeješ... zrovna u hranolek a párků si myslím není o co stát...Já osobně jsem taky asi až moc opatrná, Anička měla párek poprvé letos na jaře ve školce a to jí bylo tři a půl roku... a já jsem to rozdýchávala celý den :grinning:
Je fakt, že naše Vendulka už teda hranolky ochutnala, ale radost jsem z toho neměla, jeli jsme v neděli z Moravy od mamky a cestou jsme stavěli v Mekáči kvůli přebalení a taky na jídlo, tak jsem se chystala, že Vendulku nakojím a ona se místo toho vrhla Aničce na hranolky... tak snědla asi tři, aspoň, že jsem objednala nesolené, ovšem teď má zase na dlouho utrum... :grinning:
27. říj 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Kat,tak to je super,že jsi našla lepší banku :wink: a Tomášek je horozelec :grinning: :grinning: :grinning:

Já Káje taky smažené nedávám :stuck_out_tongue_closed_eyes: šunku ano,ale jen někdy :slight_smile:
27. říj 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský :slight_smile:

Jani, to je dobře, že máš Terku doma :slight_smile:
luc, hranolky nedávám, vlastně on by to ani nejedl, prostě naše jídlo mu moc nejede :stuck_out_tongue_closed_eyes: do 15 let asi bude na skleničkách :unamused: Včera jsem mu udělala květák na mozeček s bramborama, ksichtil se děsně, fakt nevím, co s ním
hlavně mu pořád dělají problém kousky, on se dáví i borůvkama v jogurtu :confounded:

pavli, sousedy si navybereš :confounded:
katy, to je fajn s tou hypotékou :wink:

Jinak naše dítě je exhíba :sweat_smile: , normálně se začíná svlíkat, takže žádný trička, jen bodyna
včera jsem ho dala odpoledne do postýlky, protestoval, hučel a když jsem přišla se na něj podívat, triko dole :grinning: , fakt nevím, jak se mu to povedlo :sweat_smile:
jo a snaží se smrkat :dizzy_face: , dělali jsme nosem králíčka, pak viděl smrkat Míšu, tak teď pořád nosí kapesník a fakt se snaží :slight_smile:

já začínám mít nervy ze školy, vůbec nic nestíhám, 2 měsíce v čoudu a já se na to pořádně ani nepodívala, když jde malej přes den spát, nejdřív poklidím, uvařím a když už otevřu knížku, je vzhůru :sweat_smile: , jestli já odmaturuju, bude to zázrakem :sweat_smile:

no jako teď, už huláká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO, holky, jsem rada, že to vyšlo, dva litry mesicne na ulici nenajdu, že :grinning: :grinning: :grinning:

Hranolky, parky nejíme,ale ochutnali jsme už. Dětskou šunku malej jí a chutná mu.

Pavli, sousedy si nevyberes, to je teda fakt.

Beru, školu zvládneš, zvládla jsem ji, tak ty taky, neboj :wink:

Jani,a co teda malé bylo? Jak ji vyšly ty testy?

Ev, jo, malej je horolezec, ale víš jak, čekám, kdy sebou někam práskne, to je fakt něco na moje nervy. A on to dělá naschvál, vyleze nekam a začne halekat, jako že mrkej mamko, kam jsem zase vylezl :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 13:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
beru,dnes jsem učila dle tebe králíka a rychle to pochopil, pořád tu frká :grinning:

Pavli,u nás taky nájemníci prdí na uklid, ale naštěstí dole na chodbě, tak to cestou k nám oklepem :sweat_smile:
Janivna co terce přišli?? Nějak nestíhám dočítat?

Katy taky mám doma taky horolezce,pořád skáče a houpe se po křesle, asi mě z něj hrábne.Jinak ty 2000 dobrý :wink:

Luc, Davča taky nejí smažený,ještě pořád mu vařím jídlo zvlášt, občas dostane dětskou šunku, sladkosti nejí vůbec-prostě je nechce,minulý týden jsem mu dala ochutnat brumíka a prskal ho po celým pokoji, sladké pití to samé,jen to prská.Jediný sladký jsou piškoty a když se překonám a upeču bábovku nebo buchtu, tak to si dá :slight_smile:
Brambory měl pečenýv troubě,dělám je na peč.papíru a trochu oleje, ale to ho taky nějak neohromilo,snědl pul lupínku :sweat_smile:
27. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek