• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Beru,mě Kája v pátek sama smrkala celej den a od soboty jen vidí kapesník tak ječíííííííí :confounded: tak snad to Buclu nepřestane bavit jako nás :grinning: :grinning: :grinning: Nebuj odmaturuješ :wink: Kája tedy skleničky od roka neměla a jí to co my a když máme něco co nemůže tak uvařím hustou polívku nebo brambot,mrkev a maso a dlabe to :wink: A nehraje to na tebe malej,že se dáví při kusech :grinning: :grinning: :grinning: na mě Kája hraje,že neumí chodit :grinning: :grinning: :grinning: ale,když chce tak udělá i 6 kroků,ale spíš nechce :angry: :angry: :angry:
27. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je to frkat jako králík??? :sweat_smile: Neznám.

Ev, a co ten byt, jaké jsou novinky,uz je prodaný nebo máte trable s nájemníkama?

Romi, já včera vyvařovala jak blbka,a milostpánovi to nejelo, ale co jsem tak vypozorovala, tak malýmu nejvíc jede knedla, těstoviny a hlavně brambory.....bramborová polívka, bramborová kaše jen tak nebo se šunkou, se sýrem.
27. říj 2009 ve 13:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat já včera taky měla udělanou červenou čočku a letěla do wc,přitom v neděli ji snědl kotel, asi bude pan rypáček po tatínkovi, ten taky nejí 2 jídla po sobě.Tak jsem otevřela skleničku, jsem myslela že jinebude,páčji už dlouho neměl a slupl ji raz dva.
Dnes snědl 3 kolečka knedlíku a mě nechal jen jeden,jsem nějak plánovala, že to bude naopak :sweat_smile: tak jsem měla rajskou bez ničeho,hlavně že mu chutnalo
27. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, rajská je taky naše favoritní jídlo. A taky mám radši pro jistotu skleničky, protože, malej jak mu moje jídlo nechutná, tak prostě nejí, kdyby hlad měl nevím, jak velkej. A s tím rypáčkem jsi mě pobavila, protože u náš je to naprosto stejné :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 13:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zase tu... brr... přišla jsem ze školky zmoklá jak slepice :confounded: ... jak jsem doma neprší, chvílema i vyleze sluníčko a jen vystrčím nos z domu tak to spustí... už jsem dnes dvakrát parádně zmokla...
A díky tomu úžasnému počasí už nějak není vidět, že jsem dole uklidila :unamused:
27. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidíš pavli, třeba uklidili a ty jim křivdíš :slight_smile: :grinning:
27. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulka kouká na znakování a je z toho opět úplně odvařená :grinning: ...
27. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli jak na to kouká???jako na dvd???
27. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu si hodit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
45 minut jsme obědvali, měl ten květák na mozeček a brambory rozmačkaný vidličkou, rostlo mu to v puse, dávil se, dělala jsem kraviny a stejně to nezabralo... nevydržela jsem a mixla mu to s vodou, aby to bylo řidký, to snědl asi 10 lžíček a konec....
pak zlobil, dával nočník na stůl, jemně jsem ho upozorňovala, že tak fakt ne, po 7 fakt jemným upozornění se začal tak vztekat, že se poblil
nakonec ještě spadl z gauče, když jsem myla nádobí, takže hysterák na půl hodiny :confounded:

ještě že Míša přijde dneska brzo domů :sweat_smile:

katy, jak dělá králíček čumáčkem, ukaž to malýmu :wink:
27. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru no mazec,takový scený dělával David do jeho asi 14 měs. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted jí super, takže chápu že jsi na mašli.
No ale až k blinkání jsme se nedostali :pensive:
ted většinou mám u jídla zapnutý notas a hraju mu písničky,co jsem si stáhla.Dnes ale tu rajskou jedl luxusně i bez písniček
27. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi... jj na DVD.... už jí to budu muset vypnout, koukala by na to klidně podruhé dokola... :grinning: ... a půjdu vzbudit Anďu... jedeme na tancování ...
27. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru .... den blbec? ... přeju pevné nervy...
27. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli tak to závidím,davida telka nezajímá,jen ji odsunovat a zapínat, ale že by si sedl a aspon se 5 min díval, to nehrozí.To dvd máš odkud???
27. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Objednala jsem to tady... http://www.babysigns.cz/ a je to dobrý, Vendulka se narozdíl od Aničky do mluvení moc nehrne, takže aspoň nějak se dorozumíme...
27. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi... Vendulka televizi také tak akorát opatlává, nebo se postaví přímo před ní, aby nikdo nic neviděl... ani večerníčka nevydrží sledovat,ale tohle ji fakt baví...
27. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli a které přesně??
27. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi objednávala jsem celý ten komplet pro začátečníky... v tom jsou dvě DVD a Vendulka kouká na DVD Naše oblíbené znaky...
27. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A teď už fakt musím... tak se tu mějte krásně... zase nakouknu... snad brzy... :wink:
27. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa pavli
27. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, ještě to prodaný není a dneska jdu volat realitce a snížím cenu o docela dost peněz :angry: prostě to potřebujeme do konce roku prodat a´t se děje co se děje :wink: Podnájemník je de.... :confounded:

Beru :frowning2: :frowning2:

Rajská je u nás taky oblíbená,ale Kája jí dobře všechno :wink:
27. říj 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Ev, teď není moc výhodná doba na prodeji nemovitostí, já být váma bych počkala právě až po novém roce :wink:
Jinak Klára je na ranu.... jako fakt to nedávám... v noci co hodinu vzhůru... řev, nesmím od ní odejít. Přes den spala v jen v kočáru a asi 30 min. Nevím co se děje, jestli zuby, nebo ta boreliosa, antibiotika... nebo kombinace všeho, ale už jsem hrozně vyčerpaná... :unamused: A navíc tento týden na vše sama... :frowning2:
27. říj 2009 v 18:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul,kdyby to šlo tak počkáme,ale bohužel to nejde :angry: je to složitější situace :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
27. říj 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík, Teri výsledky už dopadly dobře. Měla nejdřív krev a víc bílých krvinek v moči, ale nasadili biseptol a ten evidentně zabírá. Jen dělá s polykáním prášků šílený cavyky, ale to se dalo čekat.

Bobulko, moc držím palečky, ať to období s Klárkou je co nejdřív za vámi a máte brzy doma aspoň taťku na výpomoc. Věřím,ž e to musí být pro tebe náročný :pensive:

jo a z Jaňuly je teď opět šílený mamánek. Dovede si hrát sama, ale musí mě pořád vidět. Dnes jsem večeřela a šla se koupat s taťkou a ségrou. No šílený hysterák, stála nahá za dveřmi koupelny s dudanem a bušila do dveří,než jsem přišla....:frowning2: Usíná teď taky jedině se mnou...to jsem tedy zvědavá na zítřek, kdy jdu zase konečně po 14 dnech na cvičení... aby mě manža ještě z cvíča neodvolával, že hysterčí..:frowning2:
27. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendy a to jsi před nedávnem ještě psala,že si Klárka ani nevšimne když s ní nejsi :confused: Asi tedmají nějaké období, Davča na mě taky víc ted visí.Aleš mu neřekne jinak než mamánek Románek
27. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

nějak nestíhám....

Jani super, že je Terka doma :slight_smile:

Evi snad se prodej bytů podaří, držím palce :wink:

Kat koukám, že to máme podobný. Kuba taky leze na židlu, pak na stůl a skvěle si tam hospodaří :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže židle dávám do ložnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: No super, je to hlavně, když zapomenu.....

vím, že tu psal někdo o smrkání, tak se připojuji, že Kuba už také smrká sám :dizzy_face:
No nic jsem unavená, tak jdu do hajan, dobrou a zítra si užijte volný den, doufám, že i s tatínkama :slight_smile:
27. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal,děkuju taky doufám :wink: protože podnájemník je tam jen do konce roku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už snad konečně přestal bojkotovat prohlídky :wink:
27. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady dnes mrtvo, ale aspon jsem uklidila,vyžehlila a upekla na ráno tvarohový koláč.
Před chvíli se s šíleným řevem vzbudil Davča, byl celej mokrej i peřina trochu,manža dal asi blbě plínku, protože to se mi ještě nikdy nestalo, aby pamperska protekla :unamused:
27. říj 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, to se nám taky stává, tak radši dávám plinku na noc já :slight_smile:
27. říj 2009 ve 23:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak jsem taky stihla uklidit aspon kuchyn,ale zitra rano, to nebude poznat, takže zas až tak moc velkou radost z toho nemám :grinning:
27. říj 2009 ve 23:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
je čau kat, tvoje hodinka :slight_smile:
No manža byl aktivní, koupalli se spolu a pak ho přinesl už oblečeného
27. říj 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek