• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
no zítra bude manža doma, tak snad bude hlídat a já budu v klidu vařit, takže snad velkej binec tady nenadělá
27. říj 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: tak to by u nas byl dvakrát takovej bordel :grinning: :grinning: dnes jsem pul hodiny hledala ovladač :sweat_smile: když jsem přišla ze cvičení.
27. říj 2009 ve 23:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: no manža ho nechá raději pulhodky hystericky vřískat, ale v klidu poklidí a nají se,on s tím problem nemá
27. říj 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty blaho, tak to má dobrý nervy, to já bych měla žaludeční vředy :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 23:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, maminy, to je teda morálka,kde všechny jste? Já dělám teda machry, ale čekám, že za chvíli začne koncert, tak budu muset tak odejít :sweat_smile:
27. říj 2009 ve 23:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo,má nervy jak provazy, když jsme sami s Davčou doma tak je bordel a já hladová :grinning:
Já už jeden koncert za sebou mám,snad vydrží aspon do 2 hod.Já mám ale naspáno,šlaj sem si s ním odpoledne lehnout a spala jsem 2 hodky, Davča 3.
Kat, kolikrát v noci kojíš?
27. říj 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
V noci už nekojím vubec, jenom rano a večer. Ráno teda vyžaduje, to jsem semka už psala, že jde, veme si kojící polštar, a začne me s ním mlatiti do hlavy, ale večer to nejak uz ani nevyžaduje, zrovna dnes jsem si říkala, jestli se už sám nezačíná odstavovat, já jsem si teda říkala do roka a pul, ale uvidíme, když bude chtít skončit drív, tak skončíme.
27. říj 2009 ve 23:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale to samozřejme neznamená, že když v noci nekojím, tak že se malej nebudí :sweat_smile:
27. říj 2009 ve 23:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co děláte když v noci koncertuje???
27. říj 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, to je uplná taktika, nevím, jestli mám prozradit :grinning:

Tak nejdřív dudlík, pak kdyz nezabere, tak hlazení, chování, a říkání "hají hají, maminka je tady, všechno je v pořádku", většinou zabere :wink:

No a kdyz ani to nezabere, tak si postýlku dávám k sobe a skrz tyčky prostrčím ruku, a držím ho za ruce, tato taktika má ovšem ten negativní následek, že mám pak odkrvené ruce a nemůžu s nima hýbat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 23:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat,tak to jsem zkoušela všechno taky a stejně řve dokud nedostane,jsem to tedy nevydržela déle jak 3min. :grinning: :grinning:
A tatínek ho taky uklidní???
27. říj 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale že bych to zkusila už dnes??Manža jde do práce až příští pondělí,takbych mohla,bude mít radost :grinning:
27. říj 2009 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, ne, tatínek ho v noci neuklidní, to jsem zkoušeli,ale neprošlo to :sweat_smile:
27. říj 2009 ve 23:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je škoda co?
Jdu se umýt a spát,at mě tu manža nenachytá :wink:
Dobrou :slight_smile:
27. říj 2009 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou :wink:

Taky jdu do hajan :wink:
27. říj 2009 ve 23:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hola, hola vstávat :wink:
28. říj 2009 v 07:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: Vy jste teda noční kecalky, to já dávno chrním :slight_smile:
28. říj 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
taky jsem šla včera spát už před devátou, abych něco naspala... ale noc šla... byla jsem vzůru "jen"4x :sweat_smile: , ale našteští, jsem tam jen vždy přišla, dala napít, dudana.... a hurá Klárka už neřvala, jako dvě noci před tím.... :wink:

Romi, no, právě, nevím co se děje... i občas v cizím prostředí se mě drží jako klíště... chytne se mě za stehno, tvařičkou se o mě opře a ani se nehne :sweat_smile: .... ale včera jsem byly na návčtěvě v práci u babičky a nejlepší kamarádky ( dělají v dětském domově) a tam řádila jako černá ruka... pětiletý chlapeček se jí bál :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale naštěstí jen chvíli :wink:
Ev, tak to je škoda, že to musíte prodávat už teď, tak ať se to podaří :slight_smile:
Jo a nesmrkáme, párkrát se o cosi pokoušela, ale jen si chodí pro kapesníky a utírá si nos....
Jo a nebo si veme hadru a začne leštit stůl, schody, podlahu... to ji hrozně baví :grinning:
28. říj 2009 v 10:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne :wink:

tak Kája se včera ve 23 h vzbudila s hrozným pláčem vůbec nevím co se dělo :confounded: po půl hodině zase usnula a spala až do rána :wink:

Bobul,díky snad jo už mě to nebaví pořád se na ten byt nabalujou problémy a my tam platíme už víc jak 10 tis měsíčně už,aby jsme to prodali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky, co se děje??? :confused: :confused: zase mrtvo :pensive:

jsem po 14 dnech byla zase cvičit a myslela jsem, že se mi zapletou nohy a neudýchám to, ale nakonec super :sweat_smile:

dopo jsme byly s Janí cvičit, ale ta "cvičitelka" nic moc. Si asi myslí, že dítě v 15,měsících bude na povel sedět, když tam vidí tolik zajímavých nových věcí :wink: takže příště zkusíme něco jinýho :slight_smile:

jo a byli jsme trochu utrácet, ptž. nám v sobotu nakonec zahradnice dovezla pár stromů, tak musíme rychle sázet, dokud je idál počasí... No,snad to do víkendu počásko vydrží, ptž. sama se do toho pouštět nechci...

u nás byl prý řev dnes /Tak jak jsme to oba s manžou tušili/, malá řvala 45 min před spaním a pak asi pochopila, že nepřijdu,tak vytuhla... :pensive:
28. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den
V úterý jsme byly celý den u švagrové, užily jsme si to a děti taky :slight_smile:, včera jsme jeli na rod. výlet :slight_smile:
Terka smrká sama a to tak před měsícem měla fóbii z kapesníku :grinning:
Na náštěvě se naučila říkat ja ci já ci - už z toho nemůžu :grinning: :grinning:, pořád musíme dělat kolo kolo mlýnksý...
A Terka nás asi za chvilku sní, i když na to nevypadá :grinning:, jí všechno skleničky, naše jídlo :grinning:
29. říj 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj :wink:

Jitu,taky pořád děláme kolo kolo mlýnský :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je to jak u blbejch a ještě měla babka 4 jabka :grinning: :grinning: :grinning:

Včera jsem to trochu přehnala s vínem,ale naštěstí mě jen dopoledne trochu bolela hlava a teď už je to dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
29. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky,teda dnes jsem neměla problém dočítat :slight_smile:
Vendy Davča taky pořád leští lednici, podlahu, stěnu,nebo utírá utěrku hračky,taky lítá po bytě s mopem a kýblem :grinning:.No uklida velikej :grinning:
Jani si dobrá že jdeš cvičit,já jsem tak shnilá,že se mi ani nechce do toho cvičení dojít a to mám naproti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jdu hledat vánoční darky pro Davču
29. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, tak pak dej vědět, co jsi našla :wink:

Já jsem za tento měsíc zase zhubla kulový, tak budu měnit cvičení, pravda je, že z toho cvičení co ted chodím, nemám dobrej pocit, dřív jak jsem chodila, tak jsem byla vždycky zpocená jak prase, a tady ne, takže asi špatně. Příští týden tedy začínám chodit nekam jinam,neznáte nějaké cvičení K2? Na spinning chodit nebudu, to by mě odrovnalo, tam můžu chodit, až budu mít nějakou kondičku :wink:
29. říj 2009 ve 21:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec vespolek, tedy, pokud tu vubec nekdo je :sweat_smile: :sweat_smile:
tak Romi, nezapomen pak hodit odkazy na vanocni darky:slight_smile: ja mam uz doma pro Janulu 4 a pro Teri 1 a vic zatim moc nevim... ale mam schvaleno letos nakupovat, tak snad budu uspesna:slight_smile: zlaty net, do kramu se mi moc nechce, kvuli davu lidi:slight_smile:

jsem rada,ze jsem vypadla cvicit, hned mi je lip. si clovek aspon vycisti hlavu a jeste neco pro sebe malo udela...

jo a Jani nejradsi ted furt sebou mlati o zem a dela baaaaaac :slight_smile: po vzoru segry,samozrejme:slight_smile:
29. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, jsme se tu sesly dobre s Kat:slight_smile: ahojky...

ja na vahu ted nelezu. nejak zadny vysledek neocekavam,kdyz jsem se ted nehybala, jim furt normalne, tak to mam fakt asi spis pro odreagovani...:slight_smile: a K2 fakt neznam...tedy cviceni. S horou to asi nema moc spolecnyho,co? :sweat_smile:
29. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat kojíš ještě?
Jinak mě sedí Bosu :slight_smile:
29. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Tak naše dítě absolutně není uklízecí typ, spíš pořád dělá burdel a děsně ho to baví :stuck_out_tongue_closed_eyes: maminku už míň :sweat_smile:
Dneska mi volala doktorka, příští čtvrtek jdeme na očkování

evi,co jsi slavila?
jani, jsi šikovná, já se do cvičení nedokopu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
romi, taky hledám dárky :wink:

ani nevím, co vám psát, Mates je vzteklounek, v noci jsem se musela smát, nějak mu nešlo se otočit, tak se vztekal i ze spaní :sweat_smile: :grinning:
ven moc nechodíme, pořád chrchlám, takže jen 2x tak na 40 minut s Nikou, to znamená, že se doma nudíme a tím víc vymejšlí bejkárny :confounded: , kdyby mě alespoň nechal učit,to ale ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Míša nějakej protivnej, od doby, co jsem začla brát antokoncepci, jsem nějaká mrtvá na spodek :sweat_smile: a on těžce nese můj nezájem :sweat_smile: tak se alepoň snažím vyvařovat, abych to nějak vykompenzovala,páč láska prochází žaludkem a jemu je to buřt, za to já kynu :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dneska jdu výjmečně brzo o hajan, tak dobrou :slight_smile:
29. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, asi jo, něco to má společnýho, na horu taky lezeš, a toto je asi že místo na kole chodíš na tom chodítku, nevím jak to mám jinak říct, nějak mě to láká,ale nechci tam ze sebe udělat blbku, že budu funět po pěti minutách a ptát se, kde se ten krám vypíná :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 22:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity, ano ráno a večer
29. říj 2009 ve 22:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek