***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
jana.rce
29. říj 2009
a hele, uz vylejzají 😉

a co Kat vzit sebou nejakou kamaradku,at nejdes sama??? my taky chodime ve dvou🙂
berus
29. říj 2009
no já jsem úplně šokovaná, že tady někoho vidím :-N 😃
jana.rce
29. říj 2009
tak at uz jsi Beru brzy fit... a doma se nudime stejne..proto se snazim hledat nejaky reseni, jak ukratit cas. DOpo jeste jde, to poklizime a varime,ale odpo uz to je horsi...

to ja jsem dnes slamenka 😉 manza nekde na sluzebce, holky chrupci, uz jsem si dala sklenicku vina a premyslim,jestli tedy uz nevyrazim jit spat, abych vyuzila toho, ze mi tam nikdo nebude chrapat do ucha :-N
berus
29. říj 2009
jani, dopoledne většinou taky něco dělám a odpoledne chodím spát s malým :-N
pořád spí 2x denně 😉

já mám Míšu vedle, budu muset jít, páč včera si pro mě sem přišel, že nemůže spát, když mě nemůže matlat na dupku :-N
berus
29. říj 2009
mně :-p
jita5
29. říj 2009
Pokud jsem kojila tak jsem vůbec nehubla ]-( , jinak mám dole skoro 5 kg 🙂
Beru taky mě straší v hlavě škola :-o
jana.rce
29. říj 2009
tak to my jsme se uz dostaly pres tu hranici, ze 1 spanek je malo a 2 moc..🙂 uz spi 1x denne a tak 1,5 az 2 hodiny,coz mi vyhovuje vic,nez ty 45minutovky
jana.rce
29. říj 2009
To je taky jedna z moznosti s tim hubnutim a kojenim...kazda to ma jinak. Ja hubla pri kojeni napriklad ale jedna znama pry kojila a pribirala,tak v 6.mesicich prestala, ptz. pry mela stejne jako pred porodem =-)
jita5
29. říj 2009
tady se to rozjelo 😃
máme 2 nové zuby 🙂 , už ztrácím přehled kolik jich vlastně máme 🙂
jana.rce
29. říj 2009
no vsak bylo Jito na case,ne? 😉
my mame zatim furt 5 zubu... dalsi 3 citim pod dasnickou,ale jeste se nevyklubaly..takze u nas pocty jednoduchy:-N
jita5
29. říj 2009
to jo 🙂 , ale ty noci 😢 , celkem 9
bobulle
29. říj 2009
Ahojky,
Kat já chodím na alpining... takové to chození na páse do kopce 😉
Beru, Jiti... taky mi škola kazí náladu... přístí týden musím začít dělat výzkum a jít za vedoucím práce.... táááák se mi nechce... 8-(
jana.rce
29. říj 2009
Jito, nemas pustenou primu? ted tam davaj to o hubnuti a jsou tam nejaky 2 baby z podripska a prave meli vyhlidkovy let a byl videt Rip a Roudnice🙂

tak uz jste skoro v pulce se zoubkama... to my si jeste uzijem. :-S
bobulle
29. říj 2009
Jo a zubů má Klára 14 .... noci hrozné ]-(
katerinka.kr
29. říj 2009
Holky, no já musím zhubnout, kdyby nebylo kde brát, tak neřeknu,ale ono teda je kde brát 😃 😃

Jani, já právě naopak,s kámoškou nechci chodit,protože se chci soustředit na cvičení a ne, abych si dávala pozor, jestli moc nefuním a tak, prostě mě vyhovuje víc být na cvičení sama. :-N
bobulle
29. říj 2009
Jani, nám se taťka vrátil ze služebky před chvílí.... byl pryč skoro celý týden....

No nic, půjdeme se tulit.... brou... 🙂
jana.rce
29. říj 2009
jé, další noční můra🙂

holky, klobouk dolů před váma...já jsem tak ráda, že se nemusím učit...🙂 sice mě určitě čeká zse anglina,ale zatím to neřeším🙂
katerinka.kr
29. říj 2009
Bobul, to bude asi to stejné, jenom jinej název, a jaký to je? Dá se to vydržet, je to makačka?A hlavně, mužu si ten pás sama zastavit, že jo?
bobulle
29. říj 2009
Jani, jaká můra :-p 😃
Tak na jazyky jsem tupá moc... :-p
jita5
29. říj 2009
Jani mám, viděla jsem 🙂 🙂 , o víkendu mi přijedou příbuzní z Roudnice 🙂
jana.rce
29. říj 2009
tak to je Bobulko pochopitelný, že se jdeš tulit x-) x-)

Kat, to já v tom fofru ani tu kámošku nevnímám a ani ona mě, jen je to lepší, než začne cvíčo,tak mám s kým promluvit a při pauze na pití si vzájemně postěžujem, jak už nemůžeme😃
katerinka.kr
29. říj 2009
Jani, jooo, tak angličtina mě taky čeká, teda ne, že by mě dělal problém pokecat, to ne, ale ta gramatika, tu budu muset pilovat 😉
jita5
29. říj 2009
na jazyky jsem tupá a to mě čeká test z němčiny :-|
bobulle
29. říj 2009
No Kat, je to super... jako jsem zadýchaná a rudá a zpocená jak myš, ale tak dobře, že mi druhý den skoro nic není... je to fakt ten dobrý pohyb, kdy jsi v té správné tepové frekvenci 😉 .... mě se to moc líbí. Je to na hudbu.... a zastavit... ty to vlastně rozhýbeš svým pohybem, ale instruktorka nám pořád říká, že kdo nemůže má zvolnit, nebo si dát pauzu, ale není to potřeba .... 🙂
jana.rce
29. říj 2009
noční můra Bobulko 😃 😉 😉 ale milá, samozřejmě 😉 😉

a přitom by nám jazyky měly Bobul jít,aspoň dle znamení 🙂 já jsem na ně jenom prostě líná 😉

tak jsi Jito zavzpominala na léto při pohledu na Rci,viď? 😉 a proč sem jezdíte tak málo? 😉
katerinka.kr
29. říj 2009
Jani, tak když je to makačka, tak halekám na celej sál, že nemůžu 😃 😃 😃
bobulle
29. říj 2009
Jiti, mě zase z ruštiny :-p 😃
Jani, no jooo, taťka už je neptrpělivec.... musím letět...
pa pa
a dobrou... 🙂
jana.rce
29. říj 2009
teda holky, vám závidím ty možnosti na cvíčo.. u nás nic podobnýho není, ani ten alpining nebo jak se to jmenuje ani bosu... proste body forming to jisti...🙂
jana.rce
29. říj 2009
tak dobrou Bobul 😉
bobulle
29. říj 2009
Jani, my jsme tu přeci noční motýlci, nee můry... 😃 ... nějak mě to kecá... taťka dovezl dobré vínko a já už jsem nakrákaná 😃

Tak fakt brou 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli