• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
však mi se taky ozveme, když si z nás ta cvičitelka dělá srandu,že ještě nejsme zahřátý atd.:slight_smile: ale nejsme v žádný obr tělocvičně, tak je to fajn. včera nás bylo jen 8 a bylo to tak akorát
29. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, bobul,tak to je dobrý, já to zatím znám jenom z tech filmů, jak nekdo jde na pasu, a přijde někdo jiný, zapne vyšší frekvenci,a ten na pásu sletí dolu, tak jsem se bála, aby tam nenastavili nejakou rychlost, a já tam potom házela pusinkou o pás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A z němčiny umím říct snad jenom - bitte herr Profesor, wir haben ein gedicht gelesen (z jednoho starého českého filmu )jo a pak jeste, Ich habe gesagt, nein, ich habe gesagt :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 22:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani zavzpomínala :slight_smile: :slight_smile: , teď jsem se snažila hlavně chodit do školy :unamused:
29. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, však body forming je dobrej, ale jak já mám zkušenosti, tak každej to trochu cvičí jinak.
29. říj 2009 ve 22:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,
29. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, tak mě lákají práva, ale jsem už na studování práva, ale být jeste jednou na gymplu,tak jdu na práva, no možná to třeba jeste dálkově prubnu, kdo ví :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 22:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááá,tak nejsem jediná,co popíjí vínko :wink:

ja z nemciny mam nauceny fraze, co jsem rikala nemcourum,kdyz nebyl reditel v kanclu... asi 3 a to je vse.... sice obcas jsem neco pochopila,ale uz bych se nedala dohromady kloudnou vetu a obavam se, ze uz ani z angliny ani z rustiny :pensive: :pensive:
je to sileny, jak se to z ty hlavy vykouri :confounded:

tak dej bacha Kat, at neprijdes k uhone :wink:
29. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Dobrý, tak mluvím jak idiot,takže tam mělo být, že jsem na studování stará, ne práva :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 22:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nazdárek Vás tady je a bylo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Beru,zapíjela jsem jedno mimino a víno už nechci dlouho zase vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Bobul si dává dneska za mě :grinning:

Ke cvičení se taky nedokopu :confounded: ale měla bych :confused:

Jo a Kájinu začalo konečně bavit chození a dneska mezi náma chodila asi půl hodiny a přes den se občas rozejde a dojde si třeba ke stolu :wink:

Dobrou jsem hotovson
29. říj 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tééééda Kat, ty máš ambice... fakt seš dobrá:slight_smile:

tak to já mám tedy štěstí na tu holčinu,co s námi body forming cvičí. fakt mě to baví, spocená jsem víc jak ze sauny a druhý den mě občas nějaký partie bolí, tak aspoň vím, že jsem se hýbala:grinning:
29. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už víno měla :grinning:
byl jste někdo na jumpingu - chtěla bych to zkusit, ale bojím se, že to nezvládnu :grinning:
29. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat já jsem taky stará :cry: , ale nevypadám na to :grinning:
29. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jumping máme taky v rezervě,ale ještě jsem ho taky nezkoušela:wink: snad k němu taky někdy dojde:grinning:

stará, strará...už zase vytahujete věk?? :angry: :slight_smile: :slight_smile: co bych pak měla říkat já:slight_smile:
29. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké sny a hodné děti :slight_smile:
29. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, taky to pomalu balím....brou noc všem :slight_smile:
29. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, :grinning: :grinning: no,popíjím, ale taky tu klečím, protože ty židle furt máme na chodbě, ale už jsem si pro ni zašla, takhle je to moc lepší :wink:

Ev, tak a máš po klidu :grinning: :grinning:

Jumping, myslíš, to jak hopneš dolu z nejakyho mostu? Tak to mě teda vubec neláká, na to se necítím :confused:
29. říj 2009 ve 22:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat :grinning: :grinning: na tebe musel byt pohled vklece u PC:grinning:

tenhle jumping neni skok z mostu...jsou to takovy maly trampolinky ...pry je to dost narocny,ale i sranda a taky dobra makacka. :slight_smile:
29. říj 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak já to tu taky teda balím, protože beru už nepřijde, ta už psala, a pak večer uz jinak nikdo nechodí,takže dobrou noc,ty jo, já jsem z toho mluvení o cvičení uplne sedřená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 23:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Jani, tatík mi říkal, co že jsem to provedla, že tu tak klečím :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 23:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten se s tebou asi fakt nenudi,vid? :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

Tedíkovi vše nej k svátečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kat,jj mám :wink:
30. říj 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno :slight_smile:
Tedíkovi vše nej.....
za chvilku jedeme na plavčo, tam si pokecám s kamarádkou, když Terka neusne tak stihneme i nakoupit :slight_smile:
jo ráno se brobula kolem 6 a byla totálně promočená :frowning2:
30. říj 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to moje dítě konečně začalo dneska chodit už přejde půl obýváku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a zrovna na den přesně před dvouma rokama jmse jí počali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak to gratulace obrovskáááá!!! :dizzy_face:
a teď ti teprve začne ten mazec :sweat_smile:

já jsem ze sebe udělala novou maminku, mám červenou barvu na hlavě, odpoledne se chystáme na návštěvu, tak ať jsem kóča :wink:
dítě se vzbudilo, jdu ho usměrňovat :grinning:

Tedíkovi vše nej k svátku :slight_smile:
30. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru,díky já jsem ráda,protože jinak se mě pořád držela a já musela všude s ní,ale ted si už může dojít sama :wink:

Chci okamžitě fotku novejch vlasů :confused: :confused: :confused:
30. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsi tu?
30. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
máš ji tam, jdu krmit, pak smáznu :wink:
30. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super :wink: přesně takovou barvu jsem měla asi před 3 rokama :slight_smile:
30. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
si tě nedokážu představit :sweat_smile:
takhle ti to moc sluší
jo ale těším se na tu fotku blond :sweat_smile: