***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
jana.rce
29. říj 2009
však mi se taky ozveme, když si z nás ta cvičitelka dělá srandu,že ještě nejsme zahřátý atd.🙂 ale nejsme v žádný obr tělocvičně, tak je to fajn. včera nás bylo jen 8 a bylo to tak akorát
katerinka.kr
29. říj 2009
Aha, bobul,tak to je dobrý, já to zatím znám jenom z tech filmů, jak nekdo jde na pasu, a přijde někdo jiný, zapne vyšší frekvenci,a ten na pásu sletí dolu, tak jsem se bála, aby tam nenastavili nejakou rychlost, a já tam potom házela pusinkou o pás 😃 😃 😃 😃

A z němčiny umím říct snad jenom - bitte herr Profesor, wir haben ein gedicht gelesen (z jednoho starého českého filmu )jo a pak jeste, Ich habe gesagt, nein, ich habe gesagt 😃 😃 😃
jita5
29. říj 2009
Jani zavzpomínala 🙂 🙂 , teď jsem se snažila hlavně chodit do školy :-|
katerinka.kr
29. říj 2009
Jani, však body forming je dobrej, ale jak já mám zkušenosti, tak každej to trochu cvičí jinak.
jita5
29. říj 2009
Kat 😃 😃 😃 😃 ,
katerinka.kr
29. říj 2009
Baby, tak mě lákají práva, ale jsem už na studování práva, ale být jeste jednou na gymplu,tak jdu na práva, no možná to třeba jeste dálkově prubnu, kdo ví 😃 😃 😃
jana.rce
29. říj 2009
ááá,tak nejsem jediná,co popíjí vínko 😉

ja z nemciny mam nauceny fraze, co jsem rikala nemcourum,kdyz nebyl reditel v kanclu... asi 3 a to je vse.... sice obcas jsem neco pochopila,ale uz bych se nedala dohromady kloudnou vetu a obavam se, ze uz ani z angliny ani z rustiny |-| |-|
je to sileny, jak se to z ty hlavy vykouri :-S

tak dej bacha Kat, at neprijdes k uhone 😉
katerinka.kr
29. říj 2009
😃 😃 😃 Dobrý, tak mluvím jak idiot,takže tam mělo být, že jsem na studování stará, ne práva 😃 😃 😃
evelina0007
29. říj 2009
No nazdárek Vás tady je a bylo 😃 😃 😃 😃

Beru,zapíjela jsem jedno mimino a víno už nechci dlouho zase vidět :-p 😃 Bobul si dává dneska za mě 😃

Ke cvičení se taky nedokopu :-S ale měla bych =-)

Jo a Kájinu začalo konečně bavit chození a dneska mezi náma chodila asi půl hodiny a přes den se občas rozejde a dojde si třeba ke stolu 😉

Dobrou jsem hotovson
jana.rce
29. říj 2009
tééééda Kat, ty máš ambice... fakt seš dobrá🙂

tak to já mám tedy štěstí na tu holčinu,co s námi body forming cvičí. fakt mě to baví, spocená jsem víc jak ze sauny a druhý den mě občas nějaký partie bolí, tak aspoň vím, že jsem se hýbala😃
jita5
29. říj 2009
já už víno měla 😃
byl jste někdo na jumpingu - chtěla bych to zkusit, ale bojím se, že to nezvládnu 😃
jita5
29. říj 2009
kat já jsem taky stará 😢 , ale nevypadám na to 😃
jana.rce
29. říj 2009
jumping máme taky v rezervě,ale ještě jsem ho taky nezkoušela😉 snad k němu taky někdy dojde😃

stará, strará...už zase vytahujete věk?? ]-( 🙂 🙂 co bych pak měla říkat já🙂
jita5
29. říj 2009
Hezké sny a hodné děti 🙂
jana.rce
29. říj 2009
no, taky to pomalu balím....brou noc všem 🙂
katerinka.kr
29. říj 2009
Jani, 😃 😃 no,popíjím, ale taky tu klečím, protože ty židle furt máme na chodbě, ale už jsem si pro ni zašla, takhle je to moc lepší 😉

Ev, tak a máš po klidu 😃 😃

Jumping, myslíš, to jak hopneš dolu z nejakyho mostu? Tak to mě teda vubec neláká, na to se necítím =-)
jana.rce
29. říj 2009
Kat 😃 😃 na tebe musel byt pohled vklece u PC😃

tenhle jumping neni skok z mostu...jsou to takovy maly trampolinky ...pry je to dost narocny,ale i sranda a taky dobra makacka. 🙂
katerinka.kr
29. říj 2009
No, tak já to tu taky teda balím, protože beru už nepřijde, ta už psala, a pak večer uz jinak nikdo nechodí,takže dobrou noc,ty jo, já jsem z toho mluvení o cvičení uplne sedřená 😃 😃 😃 😃
katerinka.kr
29. říj 2009
Jo, Jani, tatík mi říkal, co že jsem to provedla, že tu tak klečím 😃 😃
jana.rce
29. říj 2009
ten se s tebou asi fakt nenudi,vid? 😃 😃
evelina0007
30. říj 2009
Dobré ránko 😉

Tedíkovi vše nej k svátečku x-) x-) x-)

Kat,jj mám 😉
jita5
30. říj 2009
Hezké ráno 🙂
Tedíkovi vše nej.....
za chvilku jedeme na plavčo, tam si pokecám s kamarádkou, když Terka neusne tak stihneme i nakoupit 🙂
jo ráno se brobula kolem 6 a byla totálně promočená 😞
evelina0007
30. říj 2009
Tak to moje dítě konečně začalo dneska chodit už přejde půl obýváku x-) x-) x-) a zrovna na den přesně před dvouma rokama jmse jí počali 😃 😃 😃 😃
berus
30. říj 2009
Evi, tak to gratulace obrovskáááá!!! x-)
a teď ti teprve začne ten mazec :-N

já jsem ze sebe udělala novou maminku, mám červenou barvu na hlavě, odpoledne se chystáme na návštěvu, tak ať jsem kóča 😉
dítě se vzbudilo, jdu ho usměrňovat 😃

Tedíkovi vše nej k svátku 🙂
evelina0007
30. říj 2009
Beru,díky já jsem ráda,protože jinak se mě pořád držela a já musela všude s ní,ale ted si už může dojít sama 😉

Chci okamžitě fotku novejch vlasů =-) =-) =-)
berus
30. říj 2009
jsi tu?
evelina0007
30. říj 2009
jj
berus
30. říj 2009
máš ji tam, jdu krmit, pak smáznu 😉
evelina0007
30. říj 2009
Super 😉 přesně takovou barvu jsem měla asi před 3 rokama 🙂