• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
No tu blond jsem ještě nenašla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Já měla n hlavě fakt snad všechno mimo zelený a fialový :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jsem tady měla ted toho plynaře s novou revizí tak snad to ve středu projde a budeme to mít už konečně hotové :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a pak se dohodnem,kdy dorazíte :wink:
30. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk ja jsem tu taky a fotka nikde :frowning2:

beru, jeste jednou, prosim
30. říj 2009 ve 14:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, vy jste toho včera nakecaly :grinning:
30. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, já nekjecala, já cvičila :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 15:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kat u netu jsi cvičila??? :slight_smile:
30. říj 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, jo :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 15:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat co myslíš, nejsou ti prcci na to ještě malí? Mě se to líbí a manža už se vidí, jak si bude s Davčou hrát-jakože bude ležet na gauči a davča bude za tím lítat a nosit mu to http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13169120&tab=2
30. říj 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, tak hrát si s tím, jak by měli určitě nebudou, na to jsou opravdu malí, ale že to jezdí to by se jim mohlo líbit, náš tatínek taky kupuje už baterky do auta na ovládání, malej to ale vzdy stopne a začne študovat kolečka :grinning:
30. říj 2009 v 15:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je mi jasné, že davča to pouštět nebude, je to spíš hračka pro aleše :slight_smile:
30. říj 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ufffffffff jsem ted vygruntovala-zítra jsem můj otec dopoledne přiveze na kafe tu svojí novou babu tak,aby mě nepomluvila :confounded: :confounded: :confounded: a chci malinkej byteček a né takovej obr barák,protože byteček bych měla uklizenej za chvilku,ale tady tohle je děs........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi,taky si kolikrát říkám, že tatínci kupují dárky spíše pro sebe.

Ev, kolik máte pokojů? A kolik je to m2? Já jsem normálne už přemýšlela, že na umývání oken na vánoce najmu nejakou firmu, to tady budu ze sebe delat otroka :pensive:

Jo a na to, že mě někdo pomluví už dávno nehraju, já jsem přišla na to, že kdo chce tak si vždycky něco umí najít, aby pomluvil. To mám dobrou výmluvu, abych nemusela uklízet, co? :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 15:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
A uklízet přes den nemá u nás absolutně žádný smysl :grinning: :grinning: Já začínám až k večeru :wink:
30. říj 2009 v 15:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se te Berus nedočkám, ev, nemáš fotku?

Já taky chci jít na barvení, ale nejak se ke kadeřnici nemůžu dostat :sweat_smile:
30. říj 2009 v 15:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,fotku nemám :confused: ale slušelo jí to :wink:

Máme 5 pokojů + kuchyň,koupelnu a chodby a velké schodiště dohromady to může bejt tak 150m2 a to neuklízím dole tam má mamka další 3 velký místnosti + kuchyň,koupelnu a chodbu :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Okna mi neva mejt,ale mám jich taky požehnaně :wink:
30. říj 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, to bych já uklízela asi týden :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 16:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotka nikde :unamused:
taky bych to uklízela týden :grinning:
Terka ve 3 vstávala, brobudila se brekem a brečela 40 minut :frowning2: , asi jí něco trápilo v brýšku - pak se vykadila a byla dobrá :slight_smile:
30. říj 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už to zvládám za hodinu a když dělám jó velkej uklid tak postupně za dva dny :grinning: :grinning: :grinning:

Jitu,Kája dneska odpoledne taky vstávala s brekem a řvala půl hodiny a pak už dobrý tak nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
30. říj 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi že by erubce na slunci :unamused:
30. říj 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu,nevím asi :confounded: uvidíme jaká bude noc :wink:
30. říj 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davos taky vstával s brekem, spal přes tři hodky
30. říj 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ev, my máme malej byteček a chci zase něco většího :slight_smile:Dnes budem vybírat domek
30. říj 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...
tak jsem zpět ze školy... v Ruštině nám dala pro jistotu dnes napsat dva testy... :angry:
Ev tak to máte teda supr velký bejvák...
Romi, a jedete už se přímo dívat na domečky, nebo budete pátrat na netu? A nebo budete stavět? Držím palce ať najdete něco podle vašich představ.... :wink: :slight_smile:

Joo a Beru jsem taky neviděla :cry:
30. říj 2009 v 18:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Né já si nestěžuju já jsem ráda za to co máme :slight_smile:

Romi,tak držím palce :wink:
30. říj 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halllloooo,
je tu někdo? :confused:
30. říj 2009 ve 20:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoja já , peču, tak sedim a hlídám :grinning:
30. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tady, fotku vám tam dám, ale počítám, že ji aktiadminka brzo smázne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jj, Evičky barák bych uklízet nechtěla :sweat_smile:

co to ti prckové dneska mají? :confused: , my teda nebuleli, ale zase máme obtisklej koberec na tvářičce :unamused:
30. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, teď v jedné diskusi psala maminka, že ji umřel 3,5 r starý chlapeček... :cry: :cry: že si jen odskočila na záchod a že se oběsil... :pensive: :pensive: :pensive: ... jako zítra jdu prolézt celý byt a pokusím se elimonovat možná rizika pro Klárku...
Té maminky je mi hrozně líto :pensive: :pensive: :pensive:
30. říj 2009 ve 20:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé to je super, že tu někdo je.... a neřeknete... :wink:
Luci, to si dobrá že pečeš :wink: ... jak to dáváš v práci? :slight_smile:
Beruš, jo jo... dej... zkusím ji tentokrát vidět... :slight_smile:
30. říj 2009 ve 20:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobull, že to čteš....babo jedna....
já to narovinu nedávám, nedávám jak se některé chovaj k dětem a jak o nich mluví, ale hlavně nedávám psychicky děti ve věku Sárinky a pláčou, tak to řvu taky a nejsem schopná nic dělat, já, která viděla co se týče akutních stavů celkem dost věcí.....
takže
zítra mám poslední šichtu na dětském aru a jdu zpět na nch....
jo dávám , denska jsem po noční nespala :grinning: :zipper_mouth:
30. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, moc hezké :dizzy_face: .... ses se vyladila do podzimních barev :wink:
30. říj 2009 ve 20:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek