• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Kat co to bylo za diskusi
Berus vlasy jsou super
30. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdepak je dnes Jani? :wink: Včera ses ptala, jeslti se se mnou tatka nenudí, tak to teda rozhodně ne, zrovna dnes mě přistihl, zrovna kdyz jsem četla o tom neštěstí, no řvala jsem, tak mě "seřval", co to čtu. :frowning2:
30. říj 2009 ve 21:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéžiši,já jsem magor, mělo tam být Beru, vlasy super :grinning:
30. říj 2009 ve 21:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat to nevadí :slight_smile:
30. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju za pochvalu :wink: (eštěěě chválit :grinning: :grinning: :grinning:)
jj, barvila jsem se sama, to já dycynky :wink:
30. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru jsi šikula :slight_smile:
30. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Nakukuju, než půjdu spát a čtu, že mám chválit, tak chválím :grinning: Moc ti to slusí, Berus :slight_smile:
30. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitu :slight_smile:
jdu koukat na seriál :wink:
30. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, beru,a jak jsi na tom s hubnutím? Stále hubneš?
30. říj 2009 ve 22:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale to už stačí :sweat_smile:
a kde ty se tady takhle večer bereš?

holky,já chtěla jít k oknu na kouřovou, ale když se tady slejzáte, budu sušit papulu
30. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, tloustnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , páč žeru, ale extrémně :angry:
právě mám v sobě 8 kostiček bílý čokoládíčky s jahůdkama :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám v sobě kinder čokoládu, několik :stuck_out_tongue_closed_eyes: nějak si pořád nemůžu pomoct
30. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já právě poslední dobou taky ne :confounded: během dvou dnů zařve studentská pečeť a tak :unamused:
30. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou chutě :angry: , já nesmím :grinning:
jitu, dietaříš :confused:
to si taky říkám, že nesmím, ale pak podlehnu :rolling_eyes:
30. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ale nevzdám to :slight_smile:
30. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitu, šikovná :wink:

malej se nějak mrská a hučí, asi zase divoký sny, mám po seriálu, jdu za ním
dobrou :slight_smile:
30. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito, tak ať to jde hladce :wink:
Taky jdu, dobrou
30. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitu..jo aninam jo to jo...už rozumim
31. říj 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Jsem se chtěla pochlubit, jak krásně spíme celou noc (už 4 dny se mu to dařilo) a prdlajs :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska jídlo ve 3 ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Venku je děsná kosa, doma nás to neba, tak jsme se objednali na návštěvu ke švagrovým :wink:
A ten rozhovor se mi tak líbil :sweat_smile: , švagr hulákal, že mi jde dělat česnekový jednohubky a švagrová prý, chceš upéct tu dobrou ořechovou buchtu :dizzy_face:
sice nemůžeme být celý dny venku jako v létě, ale ta zima začíná mít něco do sebe :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

tak první návštěva je fuč uffffffffff :confounded: a ve dvě přijede další :wink:

Beru,neboj on se to naučí :wink: Kája sice v noci nejí už dlouho,ale poslední měsíc se do půlnoci tak 2x vzbudí a já tam musím jít pochovat a do 5 minut zase spí tak nevím co to má bejt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
A dobře to máš zařízený :wink:

Až půjdeme dneska ven tak poprvé tahám pro Káju zimní oblečení :wink:
31. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu rýpnout sára spí celou noc v kuse od 9-10m.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sice někdy sebou háže jako pytel brambor a furt ji vypadává dudyn, ale to jsou malé věci, aspon nemusím dělat ve tři ráno mlíko :sweat_smile:
takže dneska spinkala 19-7h :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a jednou na čajík, seredečko moje milované
jinak jsme dnes instalovala fusak do káry a musím novou bundu sehnat nebím, ale ty velikosti 12-18m, už máme za sebou......
31. říj 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc,taky to máme od 19h do 7h a většinou se nebudí ted spíš kvůli rýmě a zubům se občas vzbudí,ale žádná drsárna to není :wink:

Tak máme návštěvy fuč tak ted jen uklidit a hodit relax :wink:

My máme nakonec zimní bundy 3,ale dvě jsme včera dostala od švagrovky a jenu jsem nedávno koupila :wink:
31. říj 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky :wink:
moc Vás všechny zdravíme.... poctivo jsem dočetla,ale neručím,že na vše odpovím :grinning:
Andi, barvička Ti moc sluší,pěkně Tě to rozzářilo :wink: Já jsem byla po víc jak roku na melírku, protože v sobotu 7.11 jdeme mému bratranci na svatbu,tak ať trochu vypadám :wink:
Cvičit chodím pořád na pilátes a spokojenost,tady toho taky moc na výběr není.....
Malé jsem včera objevila dva nové zubáky nahoře mysliím tak 5 na obou stranách :slight_smile: dole máme 2 a nahoře 6 :sweat_smile:
Luci, to věřím, že to muselo být na dětském mazec na psychiku :confounded: a jak jsi spokojená s novým kočíkem??
jo, a Kači, super že to vyšlo s tou hypotékou.... :wink:
31. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Táni jsem s kočíkem mooc spokojená, jsem ho měla koupit hned,fakt jízdní vlastnosti pérování, super pásání, ze kterých se mimčo fakt nevyvlíkne a přitom se může sklonit až k nohám :dizzy_face:
1. lis 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky... :grinning:
1. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak tady je fakt kosa, celej jeden stupeň :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže fusak v kočárku, zimní oblečení v pohotovosti :confounded:
Jdu se k něčemu přiznat, učím svoje 15ti měsíční dítě na dudlíka :sweat_smile: Jak si cucá palec, má ho prodřenej úplně do krve, tak jsem koupila dudla a pořád mu ho rvu, místo toho prstu
Si říkám, že dudlík se odnaučí snáz, než palec
No ale že by z něj byl urvanej, to teda není :sweat_smile:
Včera nás u švagrovky překvapili tchánovic, udělali mi čáru přes rozpočet, na Vánoce chtějí jet do Polska, takže 26.12., kdy jsme k nim chodili na oběd, budu asi vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo si dáme opět návštěvu u švagrový :sweat_smile: , ale tam bude babička :angry: (moc hezký slovo pro takovou babiznu :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

Tak já jdu ještě kouknout na učení, malej spinká, Míša má noční, tak je klid a zítra se jdu zase podívat do školy, aby nezapomněli, jak vypadám :grinning:
1. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau beru,hezká fotka, ale mělajsi si dát na klín mazlíka,nebo ti ji za chvíli smáznou. :wink:
Já byla včera a dnes na nákupech v Olympii a dopoledne ještě s Davčou plavat,tak jsem vyfluslá, ale vybrala jsem si hodinky,tak je manža happy, že má o starost mín s mýma kulatinama
1. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

nestačím dočítat :grinning: :grinning:

Romi, taky chci hodinky, ale nejak si ne a ne vybrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 ve 22:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek