• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
No totok.... abych tu nečekala až do rána na videjko a sama :fearful: ... :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 23:40  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
já se omlovám, malej mi během 3 hodin už po 3. šíleně bulel, nevím, co se děje :pensive:
jdu na to video
7. kvě 2009 ve 23:40  • Odpověz  • To se mi líbí
No já už taky pomalu do hajan, se mi klíží očka.

Bobulko a co háčkování?
7. kvě 2009 ve 23:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Beruš, bobek... snad obligátní zoubky :frowning2:
Kal, to máš pravdu... já si každý den říkám jaký je to zázrak a štěstí, že máme Klárku. A je úžasné že dělají teď pokroky den odedene... Kláruš se teď učí hrozné voloviny... třeba dělá čááááuuuu... jakože natáhne packu a praští ti dlaní o dlaň, včera se naučila mi něco podávat... tak mi furt něco podává :sweat_smile: . Když si prcne, tak pak začne prdět i pusou :grinning: ....cpe mi dudel do pusy.... a spoustu dalších volovin :wink:
7. kvě 2009 ve 23:45  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Kal, teď jsem udělala kamarádčině dceři háčkovanou Kytty a momentálně dělám letní čepičku (viz. nový návod ma www. hackovane cepicky) :slight_smile:
Tak dobrou a přijď brzy :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 23:47  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Bobulko to máš naprostou pravdu, je to úžasný :dizzy_face: Děti umí vymyslet spoustu hezkých věcí. Kuba se teďka naučil šklebit, ale to byste musely vidět :grinning:

Berus super video :grinning:
7. kvě 2009 ve 23:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Beruš :grinning: ... tak tomu říkám fanoušek
A dobré bylo, jak h ojako ta cizí paní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: nasměrovala jinam a on jako že poslušně půjde a pak si to rozmyslel a jako správný závislák šel zase pařit :grinning:

Tak jo, já už půjdu raději taky chrnět tak dobrou :dizzy_face:
7. kvě 2009 ve 23:53  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Kal, tak jestl ise ti Kubíkův škleb povede zachytit, tak se pak poděl :slight_smile:
Tak brouuuuu
7. kvě 2009 ve 23:54  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezké ráno - za chvilku razíme na plavčo :slight_smile:
Beru hezký video, musím natočit Terku jak je hotová z myčky
Kal dobře, že nevodíte Kubíka za ručičky, není to dobrý - dítěti se rozhodí těžiště při chůzi
Opět začínáme trochu padat - Terka se pouští při chození a někdy stojí sama a dostane se někam jinam, nebo sekne sebou, ale už to nejsou tak strašný pády :grinning:
8. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Bobul hezký vidoe :slight_smile:
8. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky
Beru bomba :dizzy_face: :dizzy_face: šikula malej :wink:
8. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko mamky :slight_smile:
Omlovám se, že jsem se včera vypařila bez rozloučení, ale měli jsme doma veselo. Malej pořád bulel, když už jsem nevěděla co s ním, udělala jsem mu mlíko a on vypil 150! Normálně měl hlad, to se nám ještě takhle o půlnoci nestalo :sweat_smile:
No ale panáček se rozdováděl, lítal v postýlce jak poplašňák, chvíli muchlal panenku, pak ji třískal, pak zpíval a usnul až okolo 2 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Děkujeme za pochvalu :dizzy_face:
8. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Já se sem už večer ani nedostanu, manžel píše a já uklízím, i když mám pocit, že je to zbytečný - Terka už všechno roztahala :grinning:
Hezký den - u nás je pěkně slunečno
8. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
Beruš, no to je jasné... Matys chtěl pokračovat v pařbě co začal přes den... a pařit se má přece v noci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2009 v 09:41  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
rozhodně už doma nebudeme praktikovat trsání, páč mamka s taťkou jsou už na noční paření nějací staří :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
8. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: tak uspávání přes den je čím dál obtížnější :angry:

Beru,ženich je šikula :slight_smile:
8. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak malá měla včera teplotku 38,2 a ráno 39,5,tak jsme valili na pohotovst. Naštěstí tam byl náš dětský Dr.,tak to bylo fajn. Poslal nás na rentgen plic :frowning2: a výsledek, začínající zápal plic :frowning2: :frowning2: je to prý úplně na začátku,tak nám dal antibiotika a sirup Stoptussin.
Jak jsme čekali na výsledky z rentgenu,tak jsem malé dávala pít vodu a objevila jsem náš 1.ZUB jednička vpravo dole :dizzy_face:
8. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojík :slight_smile:
Byla jsem na velkým nákupu a kluci jeli někam,tak jsme s Gábi samy :wink:
Numi chudˇátko :pensive: tak se brzo uzdravte :wink:

Jdu něco dělat pak kuknu :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Beru u nás podobný,Gábi asi 4 noc se budí a chce mlíko :astonished: a taky vypije všecko co jí dám :confused: a pak taky skoro hodinu nadávala v postýlce :angry:
8. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
beru pěkný videjko :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Numi gratukla k zubovi :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
gratulka :confused: :sweat_smile:
8. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
numi, chudinka :pensive: tak ať je to brzo za vámi :wink:
a gratulujume k zoubku :dizzy_face:

arin, ty noci jsou fakt na houby :angry: a usínání přes den taky, jak psala evička, musím ho uspávat já, sám usne málokdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Evel, to to u nás taky, ale zase kolikrát ji dám nahoru do ložnice a jí trvá třeba 20 min. než usne a je tam hodná... hraje si, povídá a pak si bucne a spinká :wink:

Numi, bobek malá... Ale je moc dobře, že se to odhalilo tak brzy... o to bude průběh šetrnější...
A k zoubku gratulka :dizzy_face:
8. kvě 2009 ve 12:57  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Táni chudinka malinká. Ještě, že se to aspoň chytlo tak v začátku. Přejem brzké uzdravení :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky musím se pochlubit, dneska se malej pokoušel o píďálkování a dokonce se i kousek plazil. Já mám takovou radost. Snad už to bude jen vylepšovat.... :dizzy_face:
8. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a ještě jsem zapoměla pogratulovat k tomu zubáčku. :slight_smile: Chudinka si to taky vychytá vše najednou. My měli první zoubky při tej salmošce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
moni, tak vidíš :wink:

právě jsme poprvé zkusili nočník, ten řval, jak když ho na nože berou :confounded: takže pro velký úspěch :sweat_smile: budeme zítra opakovat

a jinak je dneska ukňouranej až to hezký není a pořád opakuje máma, na jednu stranu z něj kvetu a na druhou bych ho za tu mámu láskou sežrala :sweat_smile: :dizzy_face:
8. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
beru tak to Gábi usíná sama přes den i večer,někdy v noci ju mil hladí po prdýlce to má ráda a usne :sweat_smile: ale to buzení mě zaráží,jestli má fakt hlad,nebo jen žízeń,do roku jí nechám noční mlíčko a pak zkusím vyměnit za čají,malej me taky tahal až do roku a pak vypil hektolitry čaju :sweat_smile: a pije v noci i tedˇale né tolik :confused:
8. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
hlazení po prdýlce by se mi taky líbilo, ale to by se Míša moc unavil, přece jen je to velká plocha :sweat_smile:

malej neusíná sám poslední dobou skoro vůbec, ze spaní začne strašně bulet a uklidním ho akorát já, Míša to zkoušel a na něho Mates nereaguje
čaj v noci pije, občas ho stačí uchlácholit pšššt a pohladit, ale většinou končí u mě v posteli a musí být na mně úplně nalepenej :confounded: což já se zase navyspím, páč nemám svůj prostor :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a už si mne oči, jdeme si lehnout :wink:
8. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek