***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
berus
1. lis 2009
nemám, ale jdu ti nějaký vybrat na chvíli do alba 😉
katerinka.kr
1. lis 2009
JO abych nezapomnela, Beru to mi nedělej s tou barvou, já měla hned pocit, že potřebuju taky nabarvit, tak jsem dnes byla u kadeřnice, celkem semi to i líbí 😉 Ale penez jsem tam nechala jak za kozu :-S
romi.r
1. lis 2009
kat v ip máš odkaz
romi.r
1. lis 2009
jo ale puvodně jsem měla šaty jiné, alekdyž jsem si šla ve středu do pučovny pro šaty, tak mi majitelka řekla že je nevěsta přede mnou zničila a neví jak to vyčistit.Já myslela že mě raní, protože to byla velikost 34 a těch teda moc nebylo :-|
berus
1. lis 2009
katy, já jsem barvou udělala radost Míšovi, takovou si mě bral 😉
a já děsně nerada chodím ke kadeřnici, já mám svojí, ale neměla teď čas

jdu ti dát fotky do alba, máš tam šaty, účes, prstýnky a hostinu - jen na chvíli
berus
1. lis 2009
ty máš velikost 34?!!!!!
jdi se bodnout :-p
katerinka.kr
1. lis 2009
Jezisi, to existuje velikost 34? takoví číslování ani neznám 😃 😃 😃 😃
romi.r
1. lis 2009
beru už ne,když jsem se vdávala měla jsem 47 kg, ted trochu víc, to jsou ty pitomé čokolády
katerinka.kr
1. lis 2009
Aha, tak pro klid mé duše ukončuji diskuzi o velikosti šatu a váhové kategorie :-N 😃 😃 😃 😃
katerinka.kr
1. lis 2009
Jdu pověsit prádlo, beru tak až přijdu, at tam sjou fotky, to bude fofr věšení 😉 😃 😃 😃 😃
berus
1. lis 2009
už je tam dávno máš 😉
jediný, co bych změnila je dort, měla ho dělat cukrářka švagrová, ale byla na dovče, chtěla jsem celej potaženej marcipánem, vypadají líp
jinak bych neměnila nic 😉
romi.r
1. lis 2009
beru ani manžela 😃 😃 😃 😃 já teda někdy trochu jo 😃 😃
berus
1. lis 2009
nóóóóó, někdy jo :-N
poslední dobou je asi v přechodu :-p
romi.r
1. lis 2009
muj taky,vytuhl dnes opět na gauči s pivem a chrápe
berus
1. lis 2009
typická situace :-p
mě pořád točí s bydlením, fakt mi z toho rupne hlava ]-(
a přitom ví, že byt bude do osobního vlastnictí přepsanej až někdy v létě, do tý doby se stejně nedá nic dělat
romi.r
1. lis 2009
no ale dnes udělalna bytě hafo práce a vylíčil všude čmouhy a vydrápané stěny od davči
romi.r
1. lis 2009
kde je dnes zbytek???Moranda tu taky dlouho nebyla,mimo jiných =-)
katerinka.kr
1. lis 2009
Tak jsem zpět, Beru, pěkný a máš pravdu, že jsi měla tuto barvu vlasů, co sis ted dala, nehty super, a uces se mi taky libi 😉
A až tobudete mit v OV, tak chcete ten byt menit?
berus
1. lis 2009
tak to je pracovitej, Míša kvúli noční celej den prospal :-|
nenávidím jeho noční, snad by od novýho roku být neměla

nevím, kde se couraj ostatní holky, snad je Moranda a Eliška v pořádku, kvůli tý alergii =-)
katerinka.kr
1. lis 2009
A nevím, co se děje, proč sem maminy uz nechodí, když jsme byli těhotné, tak nás tady bylo snad padesát a ted.... 😕
romi.r
1. lis 2009
no jo kat, to bylo spoustu času,právě na mor jsem si vzpomněla kvuli Elišce a její alergii
katerinka.kr
1. lis 2009
A těhule by sem taky mohly více chodit, aby popsaly, jaké je druhé těhotenství, jak to zvládají a tak,že Luc a Misu??? 😉 😉
berus
1. lis 2009
katy ono je víc variant 😉
jsem pro to, byt doplatit (8 let - snažit se dřív), pak ho pronajímat (nechat ho Matýskovi) a pořídit na hypotéku jinej
ale co já vím,jak to pán vymyslí :-N
berus
1. lis 2009
no jo, těhule už mají jiný téma :-N
berus
1. lis 2009
holky, já mizím,jdu se podívat do těch knížek a ráno vstávám v 6 :-p
pro mě nezvyk :-N
dobrou 🙂
katerinka.kr
1. lis 2009
Já taky jdu do hajan, hodin jak na kostele, dobrou noc 😉
romi.r
1. lis 2009
taky valím,dobrou noc x-)
libuks
2. lis 2009
Ahoj holkýýýýý 🙂

musím se pochlubit. Kámošce se včera narodila holčička Markétka x-) 3,73 kg a 51 cm, v 17,00 jí praskla voda, po půl osmé jí začali kontrakce po 3 min a v 21,30 byla Markétka na světě - to byl fofr 😃 A ona celý těhu řešila, že nezvládne porod 😃

Jinak my s Honzulkou dobrý, jen já bojuju s nějakou chřipkou a kupodivu to brouček zatím nechytil, ale nechci to zakřiknout.

Pokusím se Vás dočíst.....
lucenek
2. lis 2009
ahoj
lib fičáček, já měla taky 🙂
libuks
2. lis 2009
Hoj Luci 😃 Jo měla to fakt dobrý. Už se těším až půjdeme na návštěvičku. Mně už je dneska dobře, tak ještě nějaký den počkám a půjdu jí okouknout 😉