• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Ahoj :wink:

Lib,super :wink: já jsem ňuňala miminečko minulej týden úžasný :slight_smile:
2. lis 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,krásný jsou ty druhý šaty :dizzy_face: :dizzy_face: já měla smetanovo - vínové :wink: a půjčení stálo 5 tis,ale mimo Prahu v Praze bych dala víc :wink:
2. lis 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, co nového tady? :slight_smile:
2. lis 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podělím se o zážitky, v sobotu jsem byla na dětské burze, jeli jsme tam se švagrovou prodat věcičky, co už neupotřebíme. Já měla všechno po 5,- až 10,- korunách, jen Baby vak, co je úplně novej jsem prodávala za 400,- ale dala jsem za něj 680,- a výsledek? Zklamání, za jeden stůl chtěli zaplatit 50,- měli jsme zamluvený dva ( stěží jsme se tam vešli) opravdu hodně prodávajících ale málo nakupujících, většina lidí co přišla říkala že se to dozvěděla na poslední chvíli :rolling_eyes: neprodali jsme za 3 hodiny co jsme tam ´´čumákovali´´ skoro nic! :angry: :confused:

A k veselejšímu, Sabinka už běhá jako čertík :slight_smile: pořád si k tomu říká ťap ťap, :dizzy_face: Ve mě se mlátí nějaká chřipka - doufám, že né prasečí :confused: :grinning:
A zase budu chodit na brigádu, na eko farmu docela se těším, že vypadnu z domácího stereotypu. :wink:
2. lis 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,

rozhodla jsem se podpořit projekt "Usměv pro život", podle me je to naprosto skvělý projekt, kde můžeme alespon trochu pomoci dětem v nemocnici. Dělá mi opravdu radost a potěšení pocit, že mohu pomoci vykouzlit na dětské tvářičce úsměv.

Pokud se chcete ke mně přidat, prosím, prispějte zde (nevim, jestli ten můj usměv teda nebude spíše lidi odrazovat) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.usmevprozivot.cz/usmev/detail/id/242.

děkuji
2. lis 2009 v 11:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny :slight_smile:
Beru nestihla jsem svatební fotky :angry:
Kat svatbu ti závidím a moc přeju :slight_smile:
2. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity, děkuji.

ev, mě se taky moc líbí ty druhé :wink:

A nevím,jestli bych si už ted troufla držet uplně čerstvě narozené miminko :sweat_smile:

Libu, tak přeji dětátku hodně zdraví :wink:
2. lis 2009 ve 13:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Kači,taky se mi lbí ty druhé šaty :wink:
Úsměv máš moc hezký, sluší Ti to :slight_smile: a jak sis nechala nabarvit vlásky???
Tento týden budu mít dost pracovní, v sobotu je ta svatba,tak chce pomalu celá rodinka zkulturnit nehtíky a oškubat voskem chlupy :wink:
A v dubnu budeme mít v rodině taky miminečko :dizzy_face:
romi, moc Vám to na svatebních fotkách sluší :slight_smile:
2. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Kat mně se líbí šaty číslo dvě :slight_smile:

Jinak jsem v sobě nic neudržela
2. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidíš kat, většina se shodla na 2, tak máš vybráno :wink:
to je hrozný :pensive: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/183199-chripka-decimuje-ukrajinu-ctvrt-milionu-nakazenych.html
2. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
táni, si říkám,kde jsi viděla naše fotky :slight_smile:
2. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy mně se taky líbí ty druhé nejvíc, i když ujíždím normálně na modré :sweat_smile:
Evi ahojky už se na to malý voňavý miminko těším :grinning:
Já měla taky prodejní úspěch. Prodala jsem vajíčko po Honzíkovi, takže bude mít ještě veselejší vánoce :wink:
Táňo jakou budete mít v rodině svatbičku? Pozdravujeme Krisťulku :grinning:
2. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Honzík si dneska zkoušel moje zimní botky. Během dne se Vám pokusím vložit foto :grinning:
2. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,jaké vitamíny pro naše prcky??něco na posílení imunity, nemáte tip?
2. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
libu,doufám,že to byli vysoké kozajdy,minimálně s 5 centimetrovým podpatkem :slight_smile:
2. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi já dávám kubovi imunno kid od multitabsu
2. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky prodala korbu a vajco
Romi na podpatku bych se asi zabila, ale trošku vyšší jsou :grinning:
Libu, my ne, neboj :grinning: :grinning: Žení se mi bratranec a mají celkem velkou svatbu 90lidí :astonished: na obřad se jede do Ostravy (nevěsta je z OV) a pak zpět do Rožnova na hostinu.....
Romi, jj kochala jsem se :dizzy_face:
2. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal a to Ti poradila mudra nebo v lékárně? Taky o něčem takovém přemýšlím, ale je toho takové množství, že nevím co. :confused:
2. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni tak to bude paráda :wink: Moc závidím. My máme příbuzné kolem Ostravy, Opavy a tam jsou ty svatby vždycky honosné :dizzy_face:
2. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libu, a děkuji za pozdrav, vyřízen :wink:
2. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni není zač :slight_smile:
2. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libu,jj to je pravda, ale většina je z bratrancovy strany :wink: Tady na Valašsku se to celkem řeší,aby tam byla tetička, strýček atd... :wink:
2. lis 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
táni nevím jestli je to na kochání :grinning:
marky díkec
2. lis 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi,určitě :slight_smile: :dizzy_face:
2. lis 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
už jsem tu dloooooooooooooooouho nebyla. Malá ještě pořád nechodí, za ruku přejde obývák, ale jinak tak 2 kroky a víc ne. Nijak to nehrotím, užívám si, že máme doma loudu, co umí teď co ti vaši rychlíci v 10měsících. Máme 8 zubů už půl roku žádný nový, ale klubou se 2 stoličky.
Řeším teď co malé pod stromeček, nevím jestli jste to tu probíraly, nemám čas dočítat, když tak mi písněte nějaké nápady nebo aspoň na které stránce jste psaly o dárcích, ať se neopakujete :wink: . Mimochodem kočárek a panenku už má, vláček (posedlost Tomášem je asi všeobecná :grinning: ) dostane u babi....
2. lis 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libu já jsem si to našla sama. Líbilo se mi, že jsou to vitamíny + obsahuje živé probiotické bakterie,

Romi není zač :slight_smile:

Ahoj Mori my budeme kupovat stoleček a židličku..
2. lis 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem Vám tam dala ty obouvací fotky :grinning:
2. lis 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lib jako kocour v botách :grinning: šikovnej
2. lis 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek