***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
evelina0007
2. lis 2009
Ahoj 😉

Lib,super 😉 já jsem ňuňala miminečko minulej týden úžasný 🙂
evelina0007
2. lis 2009
Kat,krásný jsou ty druhý šaty x-) x-) já měla smetanovo - vínové 😉 a půjčení stálo 5 tis,ale mimo Prahu v Praze bych dala víc 😉
coryna
2. lis 2009
Ahoj holky, co nového tady? 🙂
coryna
2. lis 2009
Podělím se o zážitky, v sobotu jsem byla na dětské burze, jeli jsme tam se švagrovou prodat věcičky, co už neupotřebíme. Já měla všechno po 5,- až 10,- korunách, jen Baby vak, co je úplně novej jsem prodávala za 400,- ale dala jsem za něj 680,- a výsledek? Zklamání, za jeden stůl chtěli zaplatit 50,- měli jsme zamluvený dva ( stěží jsme se tam vešli) opravdu hodně prodávajících ale málo nakupujících, většina lidí co přišla říkala že se to dozvěděla na poslední chvíli 8-( neprodali jsme za 3 hodiny co jsme tam ´´čumákovali´´ skoro nic! ]-( =-)

A k veselejšímu, Sabinka už běhá jako čertík 🙂 pořád si k tomu říká ťap ťap, x-) Ve mě se mlátí nějaká chřipka - doufám, že né prasečí =-) 😃
A zase budu chodit na brigádu, na eko farmu docela se těším, že vypadnu z domácího stereotypu. 😉
katerinka.kr
2. lis 2009
Ahoj maminy,

rozhodla jsem se podpořit projekt "Usměv pro život", podle me je to naprosto skvělý projekt, kde můžeme alespon trochu pomoci dětem v nemocnici. Dělá mi opravdu radost a potěšení pocit, že mohu pomoci vykouzlit na dětské tvářičce úsměv.

Pokud se chcete ke mně přidat, prosím, prispějte zde (nevim, jestli ten můj usměv teda nebude spíše lidi odrazovat) 😃 😃 😃 😃

http://www.usmevprozivot.cz/usmev/detail/id/242.

děkuji
jita5
2. lis 2009
Ahoj holčiny 🙂
Beru nestihla jsem svatební fotky ]-(
Kat svatbu ti závidím a moc přeju 🙂
katerinka.kr
2. lis 2009
Jity, děkuji.

ev, mě se taky moc líbí ty druhé 😉

A nevím,jestli bych si už ted troufla držet uplně čerstvě narozené miminko :-N

Libu, tak přeji dětátku hodně zdraví 😉
numi
2. lis 2009
Ahoj holky 🙂
Kači,taky se mi lbí ty druhé šaty 😉
Úsměv máš moc hezký, sluší Ti to 🙂 a jak sis nechala nabarvit vlásky???
Tento týden budu mít dost pracovní, v sobotu je ta svatba,tak chce pomalu celá rodinka zkulturnit nehtíky a oškubat voskem chlupy 😉
A v dubnu budeme mít v rodině taky miminečko x-)
romi, moc Vám to na svatebních fotkách sluší 🙂
kalerat
2. lis 2009
ahoj holky,

Kat mně se líbí šaty číslo dvě 🙂

Jinak jsem v sobě nic neudržela
romi.r
2. lis 2009
tak vidíš kat, většina se shodla na 2, tak máš vybráno 😉
to je hrozný |-| http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/183199-...
romi.r
2. lis 2009
táni, si říkám,kde jsi viděla naše fotky 🙂
libuks
2. lis 2009
Katy mně se taky líbí ty druhé nejvíc, i když ujíždím normálně na modré :-N
Evi ahojky už se na to malý voňavý miminko těším 😃
Já měla taky prodejní úspěch. Prodala jsem vajíčko po Honzíkovi, takže bude mít ještě veselejší vánoce 😉
Táňo jakou budete mít v rodině svatbičku? Pozdravujeme Krisťulku 😃
libuks
2. lis 2009
Holky Honzík si dneska zkoušel moje zimní botky. Během dne se Vám pokusím vložit foto 😃
romi.r
2. lis 2009
holky,jaké vitamíny pro naše prcky??něco na posílení imunity, nemáte tip?
romi.r
2. lis 2009
libu,doufám,že to byli vysoké kozajdy,minimálně s 5 centimetrovým podpatkem 🙂
kalerat
2. lis 2009
romi já dávám kubovi imunno kid od multitabsu
romi.r
2. lis 2009
já taky prodala korbu a vajco
libuks
2. lis 2009
Romi na podpatku bych se asi zabila, ale trošku vyšší jsou 😃
numi
2. lis 2009
Libu, my ne, neboj 😃 😃 Žení se mi bratranec a mají celkem velkou svatbu 90lidí :-o na obřad se jede do Ostravy (nevěsta je z OV) a pak zpět do Rožnova na hostinu.....
Romi, jj kochala jsem se x-)
libuks
2. lis 2009
Kal a to Ti poradila mudra nebo v lékárně? Taky o něčem takovém přemýšlím, ale je toho takové množství, že nevím co. =-)
libuks
2. lis 2009
Táni tak to bude paráda 😉 Moc závidím. My máme příbuzné kolem Ostravy, Opavy a tam jsou ty svatby vždycky honosné x-)
numi
2. lis 2009
Libu, a děkuji za pozdrav, vyřízen 😉
libuks
2. lis 2009
Táni není zač 🙂
numi
2. lis 2009
Libu,jj to je pravda, ale většina je z bratrancovy strany 😉 Tady na Valašsku se to celkem řeší,aby tam byla tetička, strýček atd... 😉
romi.r
2. lis 2009
táni nevím jestli je to na kochání 😃
marky díkec
numi
2. lis 2009
Romi,určitě 🙂 x-)
moranda
2. lis 2009
Ahoj holky,
už jsem tu dloooooooooooooooouho nebyla. Malá ještě pořád nechodí, za ruku přejde obývák, ale jinak tak 2 kroky a víc ne. Nijak to nehrotím, užívám si, že máme doma loudu, co umí teď co ti vaši rychlíci v 10měsících. Máme 8 zubů už půl roku žádný nový, ale klubou se 2 stoličky.
Řeším teď co malé pod stromeček, nevím jestli jste to tu probíraly, nemám čas dočítat, když tak mi písněte nějaké nápady nebo aspoň na které stránce jste psaly o dárcích, ať se neopakujete 😉 . Mimochodem kočárek a panenku už má, vláček (posedlost Tomášem je asi všeobecná 😃 ) dostane u babi....
kalerat
2. lis 2009
Libu já jsem si to našla sama. Líbilo se mi, že jsou to vitamíny + obsahuje živé probiotické bakterie,

Romi není zač 🙂

Ahoj Mori my budeme kupovat stoleček a židličku..
libuks
2. lis 2009
Holky tak jsem Vám tam dala ty obouvací fotky 😃
lucenek
2. lis 2009
Lib jako kocour v botách 😃 šikovnej

Začni psát odpověď...

Odešli