***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
libuks
2. lis 2009
Ahoooooj Lucííííí
jj je fakt dobrej 😃 umí si obout i bačkůrky, jen je neumí zapnout :-N Ale hlavně teď všechno ze sebe slíká. Tepláčky, ponoštičky, punčocháčky....
Je s ním sranda x-) Co Gojgy?
lucenek
2. lis 2009
Lib gojgy se svlíká taky 😃
striptéra jedna.....
momentálně nejradši sedá do krabice s hračkamma a sedí tam jak guča 😃
jita5
2. lis 2009
Libu hezký 🙂
Luc jak je s celorznými výrobky u dětí, někde jsem četla, že tyto výrobky nejsou vhodné pro děti?
Terka ráda leze na krabice a dělá hop 😃 😃
lucenek
2. lis 2009
jito anoo je to pravda děti neumí strávit a naštěpit ty složité celozrné výrobky, nemaj jíst graham a ty různé celozrné věcičky.....spíš naopak to zbytečně zatěžuje jejich trávicí trakt a někdy, podotýkám ojediněle to může vyvolat chronické průjmy atd......
numi
2. lis 2009
Lib, super fotečky 🙂
Luvi, super nápad ten nápis 😉 a prosím Tě nemáš někde foto kočíko v reálu??
lucenek
2. lis 2009
Táni nee furt se k tomu nemám nějak
numi
2. lis 2009
Luci, to znám 😃 😃 Tak šup,šup 😃 😃
numi
2. lis 2009
Jééé, promiň za překlep v předchozím příspěvku....
evelina0007
2. lis 2009
Hoj,

Lib,fotky super 😉

Já jsem prodala nějaké oblečko a hrací deku 😉 Kočárek a vajco si nechávám na druhý mimi 🙂tedy až nějaké bude 😉
lucenek
2. lis 2009
cv...blízko sebe 😃 já mám spálený prst občas neudělám mezeru nebo místo P ú atd.... 😃
numi
2. lis 2009
Ahoj Evi 🙂
Já jsem prodala,jedny golfky a 2 kočárky - kombinace 😃 😃
numi
2. lis 2009
Luci, ale já nemám žádnou "výmluvu" 😃 😃 no ale včera jsem si na levé ruce škaredě,opařila párou ukazováček,auau, to byla bolest....
jita5
2. lis 2009
Luc a do kolika let to nemůžou, občas jí dávám křehký chléb (extrudované plátky) - někdy je i grahomový :-o ,žitné a kukuřičné můžou ?
numi
2. lis 2009
Luci, mám stejné číslo v počtu příspěvků,ale ten zbytek už se trochu liší 😃 😃 😃
numi
2. lis 2009
Jituš, ahojky, myslím, že do 3let.....
lucenek
2. lis 2009
jito kukuřičné jo žitné ne....vím , které plátky máš na mysli.....prej od 5-6ti let je dětský organismus schopen štěoit tyto sliožky na vyšší úrovni, zbytečně zatežuješ trávení 😉
já si PP GT3 nechám a dokouúim pak nevettu a sedačku.....velké věci židlička, ohrádka, postýlka si nechávám i hračky......
lucenek
2. lis 2009
Táni no jsme dřistalína 😃
lucenek
2. lis 2009
a píšu jak debil :-N
numi
2. lis 2009
Luci, 😃 😃 😃
jana.rce
2. lis 2009
ahojík holky,tak jsem vás opět dočetla ale úúúúplně se mi vykouřilo z hlavy, na co reagovat, klasika 😃

dnes nám vylezl 6.zub, tedy zatím jen jedna špička od stoličky,takže nás ještě evidentně potrápí 😞
včera mě kamarádka odrazovala od očkování na MMR, že priorix rozhodně ne, kvůli možným nervovým problémům a ta druhá vakcína není skoro vůbec k sehnání. Já ani nevím,jakou naše Dr. má,ale asi taky priorix... Luc, co ty na to?

jinak stále vyhlížím, aukcuju a sháním vánoční dárky, ale zatím jen pro holky, zbytek rodiny se mi pořád nějak nechce řešit 😉

a bratránkovi se před měsícem narodila malá Anička a já jí furt neviděla a 3X do týdne se mi minimálně zdá o tom,jak jsem u nich a říkám, že si konečně malou pochovám a furt nic :-N
lucenek
2. lis 2009
jani...my jdem 5.11 na MMR a chci taky tu druhou...co není (ježiš jméno se mi vykouřilo...tetra...něvo...myslim), tak to navrhnu a uvidíme písnu v ten čtvrtek ju?
jana.rce
2. lis 2009
jo, mě se povedlo zatím prodat jen capáčky, sterilizátor a lehátko... vajíčko bych někomu dala i zadara, ale nechce se mi s tm balit,takže to ani neinzeruju....

jooo a už vím, Kat, tak jsi konečně odhalila své jméno,co? 😉 a můžeš mi vysvětlit, proč musíš jako hubnout???? vždyt na tý fotce vypádáš skvěle!!!

no, já asi 2x dala Janďule taky krajíček mnohozrnnýho chleba a 1x si kousla do musli tyčinky... jen mi přijde divný,když si takhle od mala zvyknou na světlý pečivo, jak je pak "donutit" jíst v ten správný čas tmavý, tím pádem zdravější... mě se to totiž u Teri nepovedlo..ta začala až teď občas tmavý pečivo jíst a to jen některý
jana.rce
2. lis 2009
no Luc, tetra to nebylo, ten název..nějak jako trivivac nebo tak myslím...a ve čtvrtek je pozdě, ptž. my jdeme už ve středu😞 a to se mi to už povedlo jednou odsunout...
jita5
2. lis 2009
Luc díky 🙂 , já jsem se dohadovala se švagrovou, ona pořád peče celozrné koláče 😞
jita5
2. lis 2009
nám zatím pozvánky na očkování nepřišla :-| , ale já se bude muset nechat naočkovat proti neštovicím :-S
makak21
2. lis 2009
Ahojky 🙂 Tak se taky hlásíme 🙂 Žijeme a rosteme :-N běháme o 106 a kojíme taky tak 😃 Na očkování jdeme 25.11. (měli jsme jít 11.11) ale mudra přehodila :-N dostaneme priorix, prý každý reaguje jinak, takže někomu nesedne priorix, někomu trivivac...ono je to stejnej hnus, tak je to jedno, hlavně ať to máme za sebou a co možná s nejmenší reakcí...nejlépe žádnou x-)

Ohledně věcí...nějaký věcičky prodávám, něco daruju...první kočík (už byl darovaný) je u našich na půdě a až se jedou za x let bude půda čistit, tak se asi vyhodí :-N sedajdu prodám, až ji někdo nafotí 😃 (samo že myslím manžu 😃 ]-( ) ) a všechno ostatní půjde z domu 🙂
lucenek
2. lis 2009
jani jo trivivac...ole bylo to od T 😃
evelina0007
2. lis 2009
My jdeme na očkování 24.11. a já vůbec nevím,že jsou dvě 😞 a na tu co není k sehnání se doplácí ?

Dorazil nějaký mail od exekutora a zase jsou tam takový obraty :-| ]-( ]-( proč nám nemůže poslat co zjistil v jednoduchejch větách 😉 ty jejich kličky jsou fakt děs :-S
romi.r
2. lis 2009
lib super fotka 🙂 😉
tu vakcínu jsem taky chtěla tu druhou,ale dr mi oní nic neřekla, ale stejně jdeme až v lednu.
Teda kat, já celou dobu myslela že jsi katka :-N , ale na té fotce ti to moooooc sluší,kočka x-)
Já dnes objednala dadulovi http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20565357 a mám ještě ten stan a knížku, ještě chci ty hudební nástroje,co jste sem kdysi dávaly odkaz, myslím,že to bude asi vše, stejně dnes si nejvíc vyhrál s košem na prádlo,pořád ho nosil a pak se v něm chtěl vozit
makak21
2. lis 2009
Luci 😃 a to tetra je priorix...jsou dva...obyč a ten tetra 😉 i když ten už snad není :-N

Začni psát odpověď...

Odešli