• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Ahoooooj Lucííííí
jj je fakt dobrej :grinning: umí si obout i bačkůrky, jen je neumí zapnout :sweat_smile: Ale hlavně teď všechno ze sebe slíká. Tepláčky, ponoštičky, punčocháčky....
Je s ním sranda :dizzy_face: Co Gojgy?
2. lis 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lib gojgy se svlíká taky :grinning:
striptéra jedna.....
momentálně nejradši sedá do krabice s hračkamma a sedí tam jak guča :grinning:
2. lis 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libu hezký :slight_smile:
Luc jak je s celorznými výrobky u dětí, někde jsem četla, že tyto výrobky nejsou vhodné pro děti?
Terka ráda leze na krabice a dělá hop :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jito anoo je to pravda děti neumí strávit a naštěpit ty složité celozrné výrobky, nemaj jíst graham a ty různé celozrné věcičky.....spíš naopak to zbytečně zatěžuje jejich trávicí trakt a někdy, podotýkám ojediněle to může vyvolat chronické průjmy atd......
2. lis 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lib, super fotečky :slight_smile:
Luvi, super nápad ten nápis :wink: a prosím Tě nemáš někde foto kočíko v reálu??
2. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni nee furt se k tomu nemám nějak
2. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to znám :grinning: :grinning: Tak šup,šup :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, promiň za překlep v předchozím příspěvku....
2. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj,

Lib,fotky super :wink:

Já jsem prodala nějaké oblečko a hrací deku :wink: Kočárek a vajco si nechávám na druhý mimi :slight_smile:tedy až nějaké bude :wink:
2. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
cv...blízko sebe :grinning: já mám spálený prst občas neudělám mezeru nebo místo P ú atd.... :grinning:
2. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evi :slight_smile:
Já jsem prodala,jedny golfky a 2 kočárky - kombinace :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ale já nemám žádnou "výmluvu" :grinning: :grinning: no ale včera jsem si na levé ruce škaredě,opařila párou ukazováček,auau, to byla bolest....
2. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc a do kolika let to nemůžou, občas jí dávám křehký chléb (extrudované plátky) - někdy je i grahomový :astonished: ,žitné a kukuřičné můžou ?
Luci, mám stejné číslo v počtu příspěvků,ale ten zbytek už se trochu liší :grinning: :grinning: :grinning:
Jituš, ahojky, myslím, že do 3let.....
2. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jito kukuřičné jo žitné ne....vím , které plátky máš na mysli.....prej od 5-6ti let je dětský organismus schopen štěoit tyto sliožky na vyšší úrovni, zbytečně zatežuješ trávení :wink:
já si PP GT3 nechám a dokouúim pak nevettu a sedačku.....velké věci židlička, ohrádka, postýlka si nechávám i hračky......
2. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni no jsme dřistalína :grinning:
2. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a píšu jak debil :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky,tak jsem vás opět dočetla ale úúúúplně se mi vykouřilo z hlavy, na co reagovat, klasika :grinning:

dnes nám vylezl 6.zub, tedy zatím jen jedna špička od stoličky,takže nás ještě evidentně potrápí :frowning2:
včera mě kamarádka odrazovala od očkování na MMR, že priorix rozhodně ne, kvůli možným nervovým problémům a ta druhá vakcína není skoro vůbec k sehnání. Já ani nevím,jakou naše Dr. má,ale asi taky priorix... Luc, co ty na to?

jinak stále vyhlížím, aukcuju a sháním vánoční dárky, ale zatím jen pro holky, zbytek rodiny se mi pořád nějak nechce řešit ;)

a bratránkovi se před měsícem narodila malá Anička a já jí furt neviděla a 3X do týdne se mi minimálně zdá o tom,jak jsem u nich a říkám, že si konečně malou pochovám a furt nic :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani...my jdem 5.11 na MMR a chci taky tu druhou...co není (ježiš jméno se mi vykouřilo...tetra...něvo...myslim), tak to navrhnu a uvidíme písnu v ten čtvrtek ju?
2. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, mě se povedlo zatím prodat jen capáčky, sterilizátor a lehátko... vajíčko bych někomu dala i zadara, ale nechce se mi s tm balit,takže to ani neinzeruju....

jooo a už vím, Kat, tak jsi konečně odhalila své jméno,co? :wink: a můžeš mi vysvětlit, proč musíš jako hubnout???? vždyt na tý fotce vypádáš skvěle!!!

no, já asi 2x dala Janďule taky krajíček mnohozrnnýho chleba a 1x si kousla do musli tyčinky... jen mi přijde divný,když si takhle od mala zvyknou na světlý pečivo, jak je pak "donutit" jíst v ten správný čas tmavý, tím pádem zdravější... mě se to totiž u Teri nepovedlo..ta začala až teď občas tmavý pečivo jíst a to jen některý
2. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Luc, tetra to nebylo, ten název..nějak jako trivivac nebo tak myslím...a ve čtvrtek je pozdě, ptž. my jdeme už ve středu:frowning2: a to se mi to už povedlo jednou odsunout...
2. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc díky :slight_smile: , já jsem se dohadovala se švagrovou, ona pořád peče celozrné koláče :frowning2:
2. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám zatím pozvánky na očkování nepřišla :unamused: , ale já se bude muset nechat naočkovat proti neštovicím :confounded:
2. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Tak se taky hlásíme :slight_smile: Žijeme a rosteme :sweat_smile: běháme o 106 a kojíme taky tak :grinning: Na očkování jdeme 25.11. (měli jsme jít 11.11) ale mudra přehodila :sweat_smile: dostaneme priorix, prý každý reaguje jinak, takže někomu nesedne priorix, někomu trivivac...ono je to stejnej hnus, tak je to jedno, hlavně ať to máme za sebou a co možná s nejmenší reakcí...nejlépe žádnou :dizzy_face:

Ohledně věcí...nějaký věcičky prodávám, něco daruju...první kočík (už byl darovaný) je u našich na půdě a až se jedou za x let bude půda čistit, tak se asi vyhodí :sweat_smile: sedajdu prodám, až ji někdo nafotí :grinning: (samo že myslím manžu :grinning: :angry: ) ) a všechno ostatní půjde z domu :slight_smile:
2. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani jo trivivac...ole bylo to od T :grinning:
2. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdeme na očkování 24.11. a já vůbec nevím,že jsou dvě :frowning2: a na tu co není k sehnání se doplácí ?

Dorazil nějaký mail od exekutora a zase jsou tam takový obraty :unamused: :angry: :angry: proč nám nemůže poslat co zjistil v jednoduchejch větách :wink: ty jejich kličky jsou fakt děs :confounded:
2. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
lib super fotka :slight_smile: :wink:
tu vakcínu jsem taky chtěla tu druhou,ale dr mi oní nic neřekla, ale stejně jdeme až v lednu.
Teda kat, já celou dobu myslela že jsi katka :sweat_smile: , ale na té fotce ti to moooooc sluší,kočka :dizzy_face:
Já dnes objednala dadulovi http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20565357 a mám ještě ten stan a knížku, ještě chci ty hudební nástroje,co jste sem kdysi dávaly odkaz, myslím,že to bude asi vše, stejně dnes si nejvíc vyhrál s košem na prádlo,pořád ho nosil a pak se v něm chtěl vozit
2. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci :grinning: a to tetra je priorix...jsou dva...obyč a ten tetra :wink: i když ten už snad není :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek