• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
ev jsou dvě...a na trivivac se doplácí
2. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee,to jsem se fakt strefila do toho názvu úplně? :sweat_smile: se divím... a jasně... je to od T. takže jsi byla blízko...
to já jsem jiný expert, vždy říkám...b, b, b, a pak to je úplně od jinýho písmena :grinning:

Mak, že se taky ukážeš :wink: je to hnus to očko, a právě kamarádka mi říkala,co to může mít za následky (až autismus), tak se toho bojím ještě víc než normálně :confounded: ale je to povinný,tak s tím moc nenadělám :frowning2:
2. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no jo, s Adým jsem ráda, že jsem ráda :grinning: Tohle očko je fakt hnus...a nejhorší je, že to může přijít až týden po tom :stuck_out_tongue_closed_eyes: člověk bude trnout a čekat :confounded: ale to naši broučci zmáknou :dizzy_face: :wink:
2. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, věřme, že to zvládnou co nejlíp:slight_smile:

no, já už docela teď magořím z malý...trochu fňuká, nic jí neba a hlavně já už nevím,jak jí zabavit. Dnes jsme byly celý den doma,ptž. lilo celý den a ještě nám taťka odjel s autem,tak jsme nikam nemohly :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no, zítra jedem do MC, tak si to snad užijem a líp nám to uteče :slight_smile:
2. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
noa kde teda seženu ten trivivac,když priorix nechci???
2. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani u nás to samé,jen řvala fnukal,tváře měl chudáček uplně rudé,lezou mu stoličky
2. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já nevím Romčo, je to asi na Dr, co má za vakcínu...:confounded: ten priorix má prý ještě o 2 viry míň než ten trivivac, ale proč není k dispozici nevím:confounded:

no, u nás je to takhle už pár dní. Zuby taky lezou,ale je to asi fakt nudou... a hlavně mě musí mít furt v dohledu, a pokud možno v dosahu :sweat_smile:

co děláte s prckama celý den, když třeba nejde jít ven??? my už dnes vytáhly i ségry modelínu,aby měla změnu :wink:
2. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže priorix=tera )očk splaničky, zarděnky, příušnice a planné neštovice)
trivivac- (očk. splaničky, příušnice a zarděnky)

asi u trivivacu se bude muset doočkovat ta varicela (planné neštovice)-nebo počkat na samotné onemocnění a tudíž doživotní imunizaci

co jsem četla složení tak trivivac má více izolované kmeny, všechny viry jsou oslabené a zvlášť preparovány.....
2. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kája se hračkama fakt zabaví :wink: a hodně si prohlíží knížky a časáky :wink:
Dneska tedy bylo hnusně,ale my chodíme ven každý den,alespoň na hodinu
2. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už naočkovaní jsem 6.den.....
Evi, taky chodíme každý den ven,alespoň na chvíli, dnes jsme byly 2x...
a roste mi zub moudrosti....auau
2. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co jsme vyčetla tak trivivac má reakci (má nebo nemusí být)okmažutou teda do 24hod...a u priorixu jemožno čekat reakci až do 10 dne od aplikace......
někdo vychvaluje trivivac druhej priorix, obecně vzato více se očkovalo priorixem
tak ať se kdo rozhodne jak chce.... :wink:
2. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni,taky jsme byly 2x :wink: Šly jsme pěšky do MC na Yamahu a odpoledne na cvíčo :wink:

Luc,a kolik se doplácí ?
2. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani,ty máš aspon tu výhodu,že třeba zabaví Terka,jinak já chodím každý den s kamoškama ven, ale až bude kosa,tak se budeme navštěvovat doma,protože 1,5 hod kosnout venku nechci
2. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
na těch interních stránkách to nepíšou vzhledem k regionizaci, ale počítám rozmezí 300-700Kč
2. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak z toho nejsem Luc vůbec moudrá:grinning:

no, knížky má Janula taky ráda, ale už to má vše okoukaný, takže já se těším na ježucha, že budou nový hračky a nový podněty:slight_smile:

u nás lilo celý den,tak se ven nedalo :confounded: byly jsme akorát uspávat v kočárku asi 10 min a to je vše...
2. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jani jednoduše:
trivivac očkuje proti třem
priorix proti čytřem

reakce trivivac s maximem do 24hod (horečka )
priorix s maximem až 10 dní
2. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,u nás taky lilo :wink: Já Káje kupuju knížky skoro poád,ale okoukaný je nemá vždycky si nějakou vybere a tu si prohlíží a pak zase jinou :wink: a dneska jí bavila ta vkládací kostka :wink: a pořád vozí kočárek a cpe do něj plyšáky,kostky a tak a nebo jezdí po obýváku na odstkovadle :wink: a rozhodla jsem se,že jí ze zahrady na zimu dám domů skluzavlu :slight_smile:

Luc,dík já jen pro info :wink: uvidíme co Dr nabídne :wink:
2. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
za priorix se nic neplati a trivivac neni k dispozici, aspon u nas...

no Romco, zabavi Teri... to uz taky moc ne...Zacina se ji valit uceni a ted jeste dohani veci za minuly tyden,co byla v nemocnici,takze je to o to horsi,ze musim malou brzdit,aby si v klidu Teri udelala aspon ukoly...a ja tu nemam s kym kam chodit... nastesti mam kamaradku kousek a tak k sobe jezdime aspon 1x tydne
2. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, u nás naštěstí nepršelo :wink:
Romi,tak se budeme navštěvovat, to bych taky po zimě mohla mít šedivé vlasy :grinning:
2. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, uz to ocko nebudu resit, stejne s tim nic nenadelam :wink:

odstrkovadlo mame doma taky,ale jeste ho tak dobre neovlada,takze se slecna necha radsi vozit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
normal knizky ji jeste nedam,ptz. by byly za chvili na cimprcampr,takze ma jen ty se silnyma deskama a to jsem ji uz taky musela 3 slepovat...
2. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jediná výhoda sídliště jani,že tady je plno mamin ze stejně starýma prckama
2. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
táni,to jsou 2 holčičky o 3 měs starší jak Davča a kam je posadíš,tam je najdeš :slight_smile:
2. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
my musime zacit jezdit holt do MC,aby se Janula rozkoukala, otrkala a vydrzela si hrat mezi cizima detma sama beze mne... pak to bude uplna parada:slight_smile:

jj, ROmi, vse ma svy pro a proti;)
2. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, tak my máme o 3měs. staršího Matyáška a o 3měsíce mladší Karolínku :wink:
2. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, loučím se, začíná mě zase bolet ten zubák,papa :wink:
2. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
táni,chudáčku :frowning2: tak dobrou,at to brzy přestane
2. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,jj to je dobrej nápad :wink: Kája se díky cvíču a Yamaze taky docela otrkala a už je mezi dětma v pohodě :wink: Jinak já tady mám kousek nové sídlitě tak tam znám taky pár mamin a chodíme občas ven a pak tady u nás postavili trojdomek a znám tam jednu maminu s dvouma dětma a ty se nastěhují za 14 dní tak na sebe můžem mávat z okna a chodi na prochajdy :slight_smile:
2. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se za chvilkovou absenci, ale koupali jsme a uspávali.
Děkuju všem za pochvalu fotek :grinning: Udělali jste mi velikou radost!!!!

Luci já Ti do toho nechci kecat, ale já mám pocit, že je to ještě jinak. Je Trivivac, pak Priorix a potom existuje ještě Prorix Tetra a ten je jediný i na neštovice. A já jsem právě dost nasr., že nám to mudra neřekla a rovnou naočkovala Priorixem, protože já jsem neštovice neměla a byla bych ráda, kdyby na ně Honzulka byl očkovaný.
Co si myslíš?
2. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak holky my po Priorixu měli jen osmý den 37 a jinak to proběhlo bez problémů :wink:
2. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak at te to brzy prejde Tano:slight_smile:

my uz takovyhle zavisly obdobi nekolikrat mely... pak se to zlepsilo a ted uz v tom litame zase :wink: jestli to je se zubama spojeny nevim...no uvidime:slight_smile:
2. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek