• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Libu, stránka 401, posílala jsem tam odkaz na projekt pro děti "Usměv pro život" :wink:
2. lis 2009 ve 22:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libu, neštovice nejsou nebezpečné... já třeba bych určitě Klárku proti nim nenechala naočkovat....
čím více je dítě proořkované, tím je náchylnější... vzniká více alergii atd.
Např. dětská obrna se v obrovské míře objevila až na poč. min. století, když se zlepšila hygiena... děti byly tedy víc náchylné na dříve zvládnutelné onemocnění... :pensive:
2. lis 2009 ve 22:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :pensive: .... to ej mo moc líto... tuší z čeho se ty záchvaty zpustily?

Kat, příště to bude lepší :wink:
2. lis 2009 ve 22:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak to nehrozí, a teda fakt si nevymýšlím, počítala jsem si ten BMI index, a už mi vyšla lehká nadváha, takže tak :frowning2:
2. lis 2009 ve 22:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, MMR se očkuje nejdříve v 15. měsíci, ne dříve. 6 měs. na to přeočkování.
Nejzašší termín očování není dán, ale myslím že čím později, tím líp :sunglasses:
2. lis 2009 ve 22:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul, to zatim taky nevi. ceka je ted dalsi vysetreni. EEG nic neukazalo, tak dostali nejaky prasky,ale ty mu museli vysadit, ptz. maly pry kricel a brecel i ze spani:frowning2:

Kat, vzdyt jsi jak lanka!!!! co na sobe vidis, proboha!!! BMI si nemerim. staci si doma stoupnout na vahu a taky mi to ukazuje tolik tuku,ze to je na lehkou nadvahu... a ted to bude uz horsi a horsi...po tricitce se hur shazuje :wink:
2. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Priorix Tetra stojí 1500 Kč, ale Terku bych proti tomu nenechala očkovat, ale já budu muset - neštovice jsem neměla, a protože chci ještě jedno mimi tak je to velké riziko (na začátku i na konci těhotenství)
2. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to je hrozné...

Jiti, tak to jsme na tom stejně... taky bych Kláruš nenechala očovat... ale já už jsem je naštěstí měla...
2. lis 2009 ve 22:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, my na to máme jít až koncem listopadu, jeste si rozmyslím, jestli pujdem, nebo oddálíme,ale třeba náš tatík neměl neštovice, a kdyby to chytl, tak je to průser :unamused:

Jani, o epilep. mi ani nemluv, toho se taky bojím, holčička od kámošky to asi má. :frowning2:
2. lis 2009 ve 22:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a nas puvodne objednala Dr na ockovani uz na 14,5 mesice...jeste ze mela Jani rymu a horecku teda :pensive:
2. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, je očkování pro dospělé... jako raději naočkovat sebe jak dítě... :wink:
2. lis 2009 ve 22:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
V příbalovém letáku je doslova napsáno, že se nesmí očkovat dříve, jak první den po 15. měs. :unamused:
2. lis 2009 ve 22:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim jit, mala se nejak furt budi...tak snad vydrzi celou noc a ja jdu radsi naspavat....tak holky dobrou....
2. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul je to běžná dětská nemoc, naše dr. nám to při roční prohlídce vysvětlila, ale řekla, že je to na nás - my jsme rodiče
2. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiti, jj, jsem stejného názoru :wink:
Taky jdu chrnět... brou
2. lis 2009 ve 22:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vy všichni prcháte,tak já poplatím věcičky a jdu taky
2. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tu ještě, ale malej taky dnes vypadá, že nebude moc dobře spát, nevím, proč.

Jani, však jsem ti tenkrát psala, že máš být ráda, že jste měli rýmu, je to paradox, ale ona by vam to pichla dřív, než se vubec může očkovat :frowning2:
2. lis 2009 ve 22:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
davča ted usíná už po sedmé ,dřív usínal po osmé,je to sice příjemné, ale kdyby syčák nevstával ráno v šest :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už nemůžu mluvit - snat to bude zítra lepší
hezké sny :grinning:
2. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo a co Ti dr řekla na to Tvoje očování. Já bych se taky chtěla nechat očkovat.
Bobul asi máš u těch dětí pravdu.
2. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám z těch neštovic fakt hrůzu. Kámoška to chytla "na starý kolena" asi jako my teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: a skončila se čtyřícítkama v nemocnici :confounded:
2. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jste asi všechny v postýlkách, tak já jdu taky :wink:
Hezké sny!!!!!!!!!!!!!!!
2. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nemám ani tetanovku,naposledy ve 14 letech
2. lis 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já fakt nevím,čtu o tom hodně, a taky si nemyslím, že neštovice pokaždé musí mít lehký průběh,můžou z toho být vážné následky, teda aspon co jsem se dočetla, konzultovala jsem to i s doktorem, ale zase evidentně každý doktor jiný názor, takže nevím..... :frowning2:
2. lis 2009 ve 22:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy já si myslím, že u dětiček to nemá zpravidla vážný průběh, ale čím je člověk starší tím asi hůř :confused:
2. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, asi tak.... rozhodování o tomto očkování mi byl čert dlužnej, a jeste když vím, že bude muset jit na přeočkování :frowning2:
2. lis 2009 ve 22:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
valím spát,malej se už budí a manža chrápe a malej mu huláká do ucha.dobrou
2. lis 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky jdu, dobrou noc :wink:
2. lis 2009 ve 22:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě nakukuju...
Kat, težký průběh může bát i chripky.... ale obecně nejsou nebezpečné :wink: .... Ale jak psala Lib, v dospělosti je to mazec.... já se právě hrozně děsím toho, že těch nemocí je několik naráz... mono vakciny už neexistují... :unamused:
romi a proč nemás tetenovku...

Tak, ale už fakt padám na hubu... brou...
2. lis 2009 ve 22:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem nestihla,limit je 10-15 let a já těsně před tím otěhotněla.Ale udělám si asi titr protilátek, třeba ještě něco budu mít a nebudu muset jít 3x
2. lis 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek