• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
ty jo,tak už je založena diskuze čevenec 2010.to už jsem věděla že jsem těhu :slight_smile:
2. lis 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Kal děkuji za tip na stoleček, to zaúkoluju druhou babi a dědu a je to super dárek :slight_smile: .
jinak jsem ještě koupila autíčko, přestože je Elis holka, zajímají ji moc :dizzy_face: . Mladá dostane kolo, tak to finančně totálně vykrvácíme, ale aspoň mám děti s dárkama pořízené. A náš tatínek by si přál letadýlko na dálkové ovládání :angry: :grinning: , tak letos žádné pyžamo ani ponožky a bačkory???? :angry: Normálně bude dětem závidět hračky se picnu :angry: :grinning: .
3. lis 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dobré ránko. Koukám že se tu včera rozkecala stará parta. Škoda, já byla včera už hodně ko, jinak bych se přidala. Třeba to vyjde příště.

Kat šatky jsou všechny krásný, ta 2 je opravdu úžasná, škoda že nejsou modrý protože se mi moc líbí barvička těch třetích. Tak ať dobře vybereš :wink:

Jdeme se chystat do kroužku, tak se loučím a přeju krásný den :slight_smile:
3. lis 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :wink:

Mor :grinning: :grinning: :grinning: manža se nezdá :grinning: :grinning: :grinning:

My budeme nakonec kupovat stan a prolejzací tunel s Ikea :wink: nějaké knížky a hrací hračky :wink: židličku co jsem chtěla kupovat zatím necháme na jaro ona jednu má ještě po mě a moc na ní zatím nesedí :wink:

Luc,jak je koukám,že tt skáčou rychle :wink: užijte si kroužek :slight_smile:
3. lis 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
achoj
tak ted v tom mám zmatek babky, v letácích píšou priorix= priorix tetra...tak nevim :sweat_smile: jsme z toho srna :grinning:
3. lis 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí teda je to fičkák co to si ani neodvedeš bříško užít že?
3. lis 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.vakciny.net/PORADNA/Temata/P_MMR.htm

jen vám to sem dám a letím do školy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuj hrubka :angry: :angry: :angry:

Tak jsme byly venku,ale je tam hnusně :frowning2: ještě,že neprší :wink:
3. lis 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
BERU DÍK UŽ ROZUMÍM
3. lis 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno :slight_smile:
Jsem naštvaná, vyhrála jsem na MM zateplené kalhoty pro Terku a paní je nemůže najít :cry:
Libu dětská dr. mi radila nechat se očkovat hlavně kvůli těhotenství :angry:, do 20. týdne těhotenství se podoručuje jít na potrat i když se neví jaký to má vliv na dítě :confounded:
3. lis 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky,
tak já nevím,tam píšou že obě jsou hrazený a přitom trivivac se doplácí ne??? a není pravda že jsou stejný, priorix třeba nemůžou děti s alergii na bílek
3. lis 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky jsem si všimla že už je termin červenec 2010, já se dozvím až 13.listopadu že jsem těhotná.

Já si myslím, že z pojistovny byly hrazeno Trivivac vakcinace a protože nejsou, tak se dávají Priorix vakcinace, které jsou ted také hrazeny, ale nevím to najisto, dává mi to takhle smysl. Přece nemůžem za to, že trivivac vakcinace neni.
3. lis 2009 v 11:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo máš pravdu kat, trivivac byl grátis
3. lis 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme se pul hodky vypravovali ven a davča ve výtahu usnul, takjsem hodila otočku a spí doma.
Dnes jsemho luxusně vyfotila, pro dědu.vypadá tam jak ožungr, ale měla jsem blbka blbě nastavený foták.Hodím to na chvíli do alba
3. lis 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity, moje sestřenice dokonce neštovice prodělala v dětství a v těhotenství je chytla taky :frowning2: Neštovic se bojím :frowning2:
3. lis 2009 v 11:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi,super fotka :wink:

Kat,já se to dozvím až 18.11. :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, já jsem koupila nejakej super test či co, už si to tak nepamatuju, bylo to desně brzo,a nic semi neobjevilo, a pak jsem šla do koše a byla tam slabá druhá čárka, zkoumala jsem to lupou :grinning: :grinning: :grinning: Ale za par dni to už bylo jasné :wink:
3. lis 2009 ve 12:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, taky máme takovou podobnou fotku :wink:
3. lis 2009 ve 12:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hlásím se po dlouhé době,tak zběžně jsem dočetla,ale je těch stránek hodně :slight_smile: .
Jinak Adélka už byla očkována tím Priorixem a reakci skoro žádnou neměla jen teploty,ale to bylo asi ze zubů. Máme už 15 zubů,a rostou nám další. :unamused: Doktorka se dívala malé do pusy a říkala,že jí rostou všechny najednou,no řeknu Vám super vůbec se nenudíme. Kadíme minimálně 2 krát denně,ale vždy to má takové řidké.
Jinak dárky na vánoce malé už máme koupené: má tam nějaké trička na léto,knížku,hrnek z brčkem,osušku,dvd teletubies,kostičky,hrající telefon a to je vše. Jsme se z manželem dohodli,že jí to stačí. Myslím,že jí je to jedno co dostane hlavně aby tam něco měla.
Malá lítá jako torpedo. Všude vleze nejraději momentálně do skříně kde dělá pořádek.
3. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsme zpátky ze cvičeníčka, ale odpadlo:sweat_smile: tak náhradou byly zpívánky a super. Janí byla hodná, tancovala, tleskala a jedna paní z MC z ní byla mimo,jak je šikovná. Jsme tam pro změnu byly zase nejmladší:slight_smile:
pak jsme si ještě hrály v herně, tak to super uteklo. Jaňula mi usnula cestou dom i bez oběda :grinning:

no,ale začali nám tu dělat fasádu, takže je to rachot,tak si nedělám naděje, že se dnes Janí v klidu dlouho vyspí :confounded: už aby to bylo...

a já taky přišla 13.11. na to,že jsem těhule:sweat_smile: to tak strašně letí...

jinak u nás dnes neprší, je tam i přijatelně, takže odpo razíme na prochajdu a na nákup:slight_smile:

Romi,Davčovi to teda sekne s lahví.. u nás je na tohle taky expert děda. učí jí pro změnu do lahve foukat, aby hučela:slight_smile:
3. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi to nemůžou ani Trivivac :wink:
Obě jsou zdarma, jen Priorix tetra se doplácí.... :slight_smile: v tom článku je to zmatčně napsané.... :wink:
3. lis 2009 ve 12:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aji, malej taky miluje lozit do skříní a dělat jeho pořádek, mamka to tam má špatně uspořádané, a když se mu něco nelíbí, tak šup s tím ven, asi si umíš představit, jak to tu vypadá....ale zase na druhou stranu, kdyby nás přišel navštívit zloděj, tak nás ryhcle opustí, protože by si myslel, že už tu byl kolega :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 12:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
malej taky usnul bez oběda
Aja,taky nechceme moc kupovat, stejně to tu pak leží
tady pořád sněží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat to znám minule mi vyházela půlku skříně jsem myslela,že jí zastřelím :slight_smile:
Jsem si říkala,že je nějak klidná v té ložnici a já tam vlezu a ona vytahuje věci a měla s toho šílenou radost
3. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
A stejně malá má plno hraček a zajímá ji uplně něco jiného od ovladače,televize,mobilu,trouby atd. :slight_smile:
3. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat u nás je taky furt bordel,když přijdu z procházky, tak přemýšlím,jestli to tak bylo, nebo nás vykradli :grinning:
3. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesne tak, ted malej dostal pejska fischer price, a hral si s nim asi pet minut a dal nic, zatim u nas valí panvicky,křídličky, vařečky, mobily, pet lahve, ovladače, zajímavé, že to ho nikdy neomrzí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 12:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my máme pod sedačkou takovou malou díru a ta naše opice tam minule narvala svůj telefon,ovladač,vařečky,obracečku,klíče. :grinning:
A já chodila po bytě a hledala klíče jak blázen už jsem myslela,že jsem je někde ztratila až mě napadlo se podívat pod sedačku,a to bylo překvapení to vše jsem tam našla :slight_smile:
3. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Klára taky usnula bez oběda :sweat_smile: ... jak jsme jeli od doktorky :wink:
3. lis 2009 ve 12:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, máme obědovou pauzu, malej se krmí sám těstovinama tam mám chvilku :slight_smile:

Evi, jj, skáčou hodně rychle :slight_smile:

Luci, no užít... užívám si jak to jde, ale je to jiný než u prvního to je jasný. Přesto je to moc fajn :slight_smile:

Koukám že řešíte priorix, my jdeme 12. na ten obyč priorix bez neštovic.

Jituš moc tomu nerozumím cos napsala, tobě dr radila se naočkovat proti neštovicím nebo malýho naočkovat? Myslím kvůli dalšímu těhotenství. Já jako malá neštovice měla tak doufám že to nechytnu. Neměla bych.
3. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek