• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
dobré ráno maminy :wink:

tak u nás chčije a chčije :angry: :sweat_smile: :sweat_smile:

dnes jedem na to očkování, tak z toho moc radost nemám...

jinak včera jsem se KaTTTTT neschovávala, ale vybírali jsme s manžou barvu na fasádu, tak jsem se musela zúčastnit porady :wink:

tak ať vám to Ev už s tím plynem klapne :wink:

nám včera přišlo vyúčtování plynu za min. rok a mile nás potěšili s přeplatkem skoro 3tis :wink: tak mám na dárky :sweat_smile:
no, na to, že jsme byly už celý dny s Janulou doma a topilo se celý dny, tak to fakt překvapilo. Je fakt poznat ta izolace baráku :wink:
4. lis 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,my dnes jdeme do plavání a moc se mi nechce, ale budeme se fotit,tak snad se povedou
4. lis 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani 3 tisíce dobrý :wink:
4. lis 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,díky uvidíme :wink: a přeplatek je super :wink: my máme zatepleno od loňska a opravdu je to znát a jakou barvu jste vybrali :wink: My taky vybíráme,ale fasáda bude až na jaře :wink: chtěli jsme červenou,ale jelikož máme červenou střechu tak by to asi nebylo ono tak pořád nevíme jakou :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:

A leje pěkně jsme byly s Kájou venku a tak strašně se rozpršelo,že jsme se vrátily domů po půl hodině :angry:
4. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Jani já taky píšu jak prase, přeplatek bych taky brala :slight_smile: :slight_smile:
ráno jsem Terku odvezla k našim, přivezou jí až večer :slight_smile: , mám volno ale jdu uklízet celý byt :slight_smile:
4. lis 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už jsem tu zas :grinning: :grinning:
očkování malá zvládla na výbornou. Ani nepípla:slight_smile: Dr. jí chválila jak je vzorná, a jak my patříme mezi vzorný pacienty,co chodí přesně dle rozpisu, no byla dnes nějak dobře naladěná :wink:

jen se začínám bát, abysme nechytli neštovice. V čekárně s námi byla mamina s ročním klučíkem, a po 15 min. z ní vylezlo,že si myslí, že má malej neštovice :confused: :confused: tak jsem jí řekla, že měla zazvonit na Dr.,ptž. to je infekční a nic. No, tak budem doufat, že nás to mine nebo líp, že ty neštovice nemaj ani oni....

No a pracanti na fasádu dneska radši ani nedojeli. Asi v dešti nemakaj :unamused: tak to bude asi na dlouhý lokte s nima. Barvu fasády chceme do hněda, ale ne moc tmavou, ne úplně hnědou, máme vyhlídlou takovou s oranžovo hnědou:slight_smile: ale z těch vzorníků se mi tam žádná podobná nelíbila.

Jíťo, taky bych brala hlídání a dobrovolně bych i uklízela :sweat_smile:
4. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,mě se právě ze vzorníků taky nic moc nelíbí,ale je pravda,že to pak vypadá jinak na tom baráku než na vzorníku :wink: A oni vám tahaj bílou omítku a pak to barvěj nebo rovnou barevnou??My chceme rovnou tu barevnou je to odolnější než ta co se natírá na bílou :slight_smile:
4. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jinak doufám,že dnes večer nebude Jaňula dělat dlouhý scény s usínáním. Jdu zase cvičit, takže bude muset být s tátou takže bude bořit barák a já bych potřebovala aby mi manža ohlídal aukce. Zrovna jako na potvoru dnes 3 končí zrovna v dobu,kdy mám cvíčo :confounded: vidím to bledě :frowning2:
4. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, ne, teď dělaj druhou vrstvu lepidla. Loni manža dal polyš, a pak perlinku, ale někde ta síťka prosvítá, tak dělaj druhou vrstvu a na ní rovnou dají barevnou omítku... Jen je musím dokopat k tomu,aby zadělali okna. Nerada bych je pak 3 neděle drhla od barvy :confounded:
Bílou chceme udělat ty pruhy kolem oken, aby ten baráček nebyl takový jednotvárný, smutný... a víc vyniknou i bílý okna :wink:
4. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak jsem se včera radovala z přeplatku za plyn, tak dnes poslala vyúčtování zahradnice a potvora chce skoro 9 tis. za to nic,co předvedla... tedy i včetně rostlin,naštěstí :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak je radost fuč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to jo :wink: mě je líto,že nemůžeme tu čevenou,ale najdu nějaou jinou mám ještě čas :wink:
Ta zahradnice je........ :angry: :angry: :angry: :angry:
4. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsme původně chtěli dělat fasádu na jaře, ale když nakonec klaply ty prašule z banky,tak musíme hned,dokud jsou, ptž. na jaře by storpo už nebyly :grinning: :grinning: :grinning:

já mám taky slabost pro červenou fasádu,ale nám by se taky nehodila a u manži by mi to neprošlo :wink:

hm, zahradnice taky asi potřebuje peníze na vánoční dárky :grinning:
4. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u Aleše by červená prošla :slight_smile:

Začíná se ukazovat sluníčko huráááááááá :grinning: :grinning: :grinning: tak až se Kájina vyspí půjdeme ven :wink:
4. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nám taky trochu sluníčka pošlete...tady bez přestání leje jako z konve :frowning2:

a kde jsou ostatní? v takovým nečasu asi nikde nelítaj :wink:
4. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posílám :wink: tady lilo celé dopoledne :wink:

Tak kde je ten chlap od plynáren :angry: :angry: :angry: :angry: já se z toho čekání zblázním :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je rychlost Ev :wink: už přestalo pršet a je i víc světla, že by? :wink:
4. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se zase zatahuje :confounded:
4. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
už svítí sluníííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
hlásí se brzda brzd, teda není velice kd za váma přijít a když tu jsem tak je tu pusto.......
jak se vede,doufám že jste všichni OK

My byli dnes na očkvání, tak jse zvědavá,jak to snesem
jinak nám lezou 4 zuby naraz, tak asi víte jak je malý příjemný..
4. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já se cárala i v tom hnusu venku...
Byly jsme s Kláruš v nemocnici pro výsledky z imunologie a potom s holkama na kafé :wink:

Megg, ahoj... co Míša? A kdy se zl. kraj konečně srazíme :confused:
4. lis 2009 ve 14:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobul to vy mě teda taky zajímalo... :angry:
jo prosím tě a kam to chodíš s klárkou na kroužek, chtěla bych s Míšou taky někam...
4. lis 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už tu zase poprchává,ale prochajdu jsme stihly :wink:

a výsledky dopadly Bobul určitě dobře,viď? :wink:

Megg, taky nám roste víc zubů najednou,ale zatím ok:slight_smile:
4. lis 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bafffffff a je to plyn bude stačí jen nastartovat kotel a to se dneska večer dozvím,kdy pán dorazí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Na byt už se taky snad našli několikery zájemci tak uvidíme jak to dopadne :wink: sice jsme cenu snížili,ale to neva hlavně,že se prodá :slight_smile:

A stavební firma,která nám dluží peníze má exekučně obstavenej účet a majetek tak to vypadá,že peníze taky budou :wink: :wink: :wink: :wink:
4. lis 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to je dobře :slight_smile: , že by spravedlnost existovala?
4. lis 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu,snad ano :slight_smile:
4. lis 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak konečně evi, že by se po dlouhé době něco dělo?
Davča už spí a manža je na squashi.
V plavání byl užasnej a krásně se potápěl, tak jsem zvědavá,jestli se fotky podaří
4. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Janí se prý vztekala,když zjistila,že jde spát s tátou,ale pak po 10 min. si milostivě vzala flašku s mlíkem a pak usnula už rychle.Ale prý manžu odstrkovala a nechtěla být ani v náruči :frowning2: no, hlavně že už spí...:slight_smile:

já letím z cvičení rovnou na net,ptž. aukcuju.:wink: Manža vyaukcoval pro Teri in-liny,tak máme dárek na vánoce a teď ještě pár minut musím počkat na další a pak hurá do sprchy:wink:
4. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi,jj konečně se něco děje :wink:
4. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani ale aspon usnula,david by vyváděl asi déle s manžou :slight_smile:
Co aukce??? Daří se?
4. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, nedaří :frowning2: moc natáhli ceny, tak jsem to vzdala... pokračování příště :sunglasses: :sweat_smile:

pak nezapomeň dát fotky z plavča :wink: nám se tedy moc nevyvedli.
4. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek