***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
jana.rce
4. lis 2009
dobré ráno maminy 😉

tak u nás chčije a chčije ]-( :-N :-N

dnes jedem na to očkování, tak z toho moc radost nemám...

jinak včera jsem se KaTTTTT neschovávala, ale vybírali jsme s manžou barvu na fasádu, tak jsem se musela zúčastnit porady 😉

tak ať vám to Ev už s tím plynem klapne 😉

nám včera přišlo vyúčtování plynu za min. rok a mile nás potěšili s přeplatkem skoro 3tis 😉 tak mám na dárky :-N
no, na to, že jsme byly už celý dny s Janulou doma a topilo se celý dny, tak to fakt překvapilo. Je fakt poznat ta izolace baráku 😉
romi.r
4. lis 2009
Ahojky,my dnes jdeme do plavání a moc se mi nechce, ale budeme se fotit,tak snad se povedou
romi.r
4. lis 2009
jani 3 tisíce dobrý 😉
evelina0007
4. lis 2009
Jani,díky uvidíme 😉 a přeplatek je super 😉 my máme zatepleno od loňska a opravdu je to znát a jakou barvu jste vybrali 😉 My taky vybíráme,ale fasáda bude až na jaře 😉 chtěli jsme červenou,ale jelikož máme červenou střechu tak by to asi nebylo ono tak pořád nevíme jakou :-N :-p =-)

A leje pěkně jsme byly s Kájou venku a tak strašně se rozpršelo,že jsme se vrátily domů po půl hodině ]-(
jita5
4. lis 2009
Ahojky 🙂
Jani já taky píšu jak prase, přeplatek bych taky brala 🙂 🙂
ráno jsem Terku odvezla k našim, přivezou jí až večer 🙂 , mám volno ale jdu uklízet celý byt 🙂
jana.rce
4. lis 2009
a už jsem tu zas 😃 😃
očkování malá zvládla na výbornou. Ani nepípla🙂 Dr. jí chválila jak je vzorná, a jak my patříme mezi vzorný pacienty,co chodí přesně dle rozpisu, no byla dnes nějak dobře naladěná 😉

jen se začínám bát, abysme nechytli neštovice. V čekárně s námi byla mamina s ročním klučíkem, a po 15 min. z ní vylezlo,že si myslí, že má malej neštovice =-) =-) tak jsem jí řekla, že měla zazvonit na Dr.,ptž. to je infekční a nic. No, tak budem doufat, že nás to mine nebo líp, že ty neštovice nemaj ani oni....

No a pracanti na fasádu dneska radši ani nedojeli. Asi v dešti nemakaj :-| tak to bude asi na dlouhý lokte s nima. Barvu fasády chceme do hněda, ale ne moc tmavou, ne úplně hnědou, máme vyhlídlou takovou s oranžovo hnědou🙂 ale z těch vzorníků se mi tam žádná podobná nelíbila.

Jíťo, taky bych brala hlídání a dobrovolně bych i uklízela :-N
evelina0007
4. lis 2009
Jani,mě se právě ze vzorníků taky nic moc nelíbí,ale je pravda,že to pak vypadá jinak na tom baráku než na vzorníku 😉 A oni vám tahaj bílou omítku a pak to barvěj nebo rovnou barevnou??My chceme rovnou tu barevnou je to odolnější než ta co se natírá na bílou 🙂
jana.rce
4. lis 2009
no jinak doufám,že dnes večer nebude Jaňula dělat dlouhý scény s usínáním. Jdu zase cvičit, takže bude muset být s tátou takže bude bořit barák a já bych potřebovala aby mi manža ohlídal aukce. Zrovna jako na potvoru dnes 3 končí zrovna v dobu,kdy mám cvíčo :-S vidím to bledě 😞
jana.rce
4. lis 2009
Ev, ne, teď dělaj druhou vrstvu lepidla. Loni manža dal polyš, a pak perlinku, ale někde ta síťka prosvítá, tak dělaj druhou vrstvu a na ní rovnou dají barevnou omítku... Jen je musím dokopat k tomu,aby zadělali okna. Nerada bych je pak 3 neděle drhla od barvy :-S
Bílou chceme udělat ty pruhy kolem oken, aby ten baráček nebyl takový jednotvárný, smutný... a víc vyniknou i bílý okna 😉
jana.rce
4. lis 2009
a jak jsem se včera radovala z přeplatku za plyn, tak dnes poslala vyúčtování zahradnice a potvora chce skoro 9 tis. za to nic,co předvedla... tedy i včetně rostlin,naštěstí :-p tak je radost fuč :-p
evelina0007
4. lis 2009
Aha tak to jo 😉 mě je líto,že nemůžeme tu čevenou,ale najdu nějaou jinou mám ještě čas 😉
Ta zahradnice je........ ]-( ]-( ]-( ]-(
jana.rce
4. lis 2009
taky jsme původně chtěli dělat fasádu na jaře, ale když nakonec klaply ty prašule z banky,tak musíme hned,dokud jsou, ptž. na jaře by storpo už nebyly 😃 😃 😃

já mám taky slabost pro červenou fasádu,ale nám by se taky nehodila a u manži by mi to neprošlo 😉

hm, zahradnice taky asi potřebuje peníze na vánoční dárky 😃
evelina0007
4. lis 2009
Tak u Aleše by červená prošla 🙂

Začíná se ukazovat sluníčko huráááááááá 😃 😃 😃 tak až se Kájina vyspí půjdeme ven 😉
jana.rce
4. lis 2009
tak nám taky trochu sluníčka pošlete...tady bez přestání leje jako z konve 😞

a kde jsou ostatní? v takovým nečasu asi nikde nelítaj 😉
evelina0007
4. lis 2009
Posílám 😉 tady lilo celé dopoledne 😉

Tak kde je ten chlap od plynáren ]-( ]-( ]-( ]-( já se z toho čekání zblázním :-p :-p :-p
jana.rce
4. lis 2009
to je rychlost Ev 😉 už přestalo pršet a je i víc světla, že by? 😉
jita5
4. lis 2009
tak u nás se zase zatahuje :-S
jana.rce
4. lis 2009
už svítí sluníííííííí x-) x-) x-) x-) x-)
meggi10
4. lis 2009
ahoj holky
hlásí se brzda brzd, teda není velice kd za váma přijít a když tu jsem tak je tu pusto.......
jak se vede,doufám že jste všichni OK

My byli dnes na očkvání, tak jse zvědavá,jak to snesem
jinak nám lezou 4 zuby naraz, tak asi víte jak je malý příjemný..
bobulle
4. lis 2009
Ahojky,
já se cárala i v tom hnusu venku...
Byly jsme s Kláruš v nemocnici pro výsledky z imunologie a potom s holkama na kafé 😉

Megg, ahoj... co Míša? A kdy se zl. kraj konečně srazíme =-)
meggi10
4. lis 2009
bobul to vy mě teda taky zajímalo... ]-(
jo prosím tě a kam to chodíš s klárkou na kroužek, chtěla bych s Míšou taky někam...
jana.rce
4. lis 2009
tak už tu zase poprchává,ale prochajdu jsme stihly 😉

a výsledky dopadly Bobul určitě dobře,viď? 😉

Megg, taky nám roste víc zubů najednou,ale zatím ok🙂
evelina0007
4. lis 2009
Bafffffff a je to plyn bude stačí jen nastartovat kotel a to se dneska večer dozvím,kdy pán dorazí :-N :-N :-N

Na byt už se taky snad našli několikery zájemci tak uvidíme jak to dopadne 😉 sice jsme cenu snížili,ale to neva hlavně,že se prodá 🙂

A stavební firma,která nám dluží peníze má exekučně obstavenej účet a majetek tak to vypadá,že peníze taky budou 😉 😉 😉 😉
jita5
4. lis 2009
Evi to je dobře 🙂 , že by spravedlnost existovala?
evelina0007
4. lis 2009
Jitu,snad ano 🙂
romi.r
4. lis 2009
tak konečně evi, že by se po dlouhé době něco dělo?
Davča už spí a manža je na squashi.
V plavání byl užasnej a krásně se potápěl, tak jsem zvědavá,jestli se fotky podaří
jana.rce
4. lis 2009
tak Janí se prý vztekala,když zjistila,že jde spát s tátou,ale pak po 10 min. si milostivě vzala flašku s mlíkem a pak usnula už rychle.Ale prý manžu odstrkovala a nechtěla být ani v náruči 😞 no, hlavně že už spí...🙂

já letím z cvičení rovnou na net,ptž. aukcuju.😉 Manža vyaukcoval pro Teri in-liny,tak máme dárek na vánoce a teď ještě pár minut musím počkat na další a pak hurá do sprchy😉
evelina0007
4. lis 2009
Romi,jj konečně se něco děje 😉
romi.r
4. lis 2009
jani ale aspon usnula,david by vyváděl asi déle s manžou 🙂
Co aukce??? Daří se?
jana.rce
4. lis 2009
Romi, nedaří 😞 moc natáhli ceny, tak jsem to vzdala... pokračování příště 😎 :-N

pak nezapomeň dát fotky z plavča 😉 nám se tedy moc nevyvedli.