***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

Šupky dupky sem 🙂 🙂
romi.r
4. lis 2009
no uvidím,jestli to cvakl dobře, protože davča se potápí super
a co aukcuješ?? Já už nic kupovat dadovi nebudu,protože i tak toho bude plno, od všech.Ještě musím namyslet dárky ostatním,mám jen manžu
romi.r
4. lis 2009
jani doufám že nedražíš ten svetřík nolita pocket 😃 😃
jana.rce
4. lis 2009
už neaukcuju 🙂
chtěla jsem pro Janulu overálky na spaní, ptž. ze všeho strašně ryhle vyrostla.. a pak tam měli 2 sady lega...

pro manžu nic nemám a vůbec nevím co mu koupit letos😞 co jsi sehnala ty?

pro neteře mi dá tipy švagrová,tak pak budu jen vybírat🙂 a tchánovce ještě taky musím pořešit😉
jana.rce
4. lis 2009
a kde je KaTTTT? už je její doba 😉
romi.r
4. lis 2009
chci pro něj svetr.
jámám overálky z teska, většinou,když jsou ve slevě a jsou taky dobrý 🙂
katerinka.kr
4. lis 2009
Ahoj holky,

tak dnes malej nešel uspat, nevím, co se děje, asi zuby 😞
Řešíte dárky, já zatím nic nemám :-N
katerinka.kr
4. lis 2009
Jani,jestli chceš overálky, tak ti můžu poslat, já jsem je nakoupila a nespíme v nich.
katerinka.kr
4. lis 2009
Romi, já te fakt obdivuju, že chodíš plavat, já teda malýho vyslíkat a pak oblíkat, to by mě asi trefilo. Tomik se tak nerad oblíka 😃 😃
katerinka.kr
4. lis 2009
Ev, ty máš dnes samé dobré zprávy, to se vám dnešek vydařil 😉

My máme taky nachystanou barvu na fasádu a sice pistáciovou, je dobrá, viděla jsem ji i na baráku, protože ze vzorníku si umím leda tak prd představit 😃
katerinka.kr
4. lis 2009
To už tady nikdo není? Tak já jdu teda za malým, no 😉
romi.r
4. lis 2009
jsem tu,kat oblékal ho manža, páč jeho šatna byla prázdná a v mojí bylo asi 20 děcek plus lidi na squash
romi.r
4. lis 2009
já chci fasádu bílou, páč to bude kombinace se dřevem
bobulle
4. lis 2009
Megg, chodíme do Yamahy, na Januštici... 🙂
Jani, imunka dopadla dobře, ufff 🙂 Vypadá to , že všechny vyrážky, teploty a rýmy byly následkem té boreliosy... |-|
Ev, to je super, že peníze z té staveb. firmy dostanete zpět... držím pěsti... 😉
bobulle
4. lis 2009
Romi, na fotečky ženicha se taky těšíme x-)

A fasádu máme obložeou cihelným páskem... musíme... je to drahé jak cip, ale památkáři jinak nedají 8-( :-p
bobulle
4. lis 2009
Romi a vy stavíte domeček? =-)
romi.r
4. lis 2009
budeme,zatímmámjen pozemek a město dodělává komunikace
bobulle
4. lis 2009
Jé, tak to je skvělé x-)
A kdy začnete stavět?
romi.r
4. lis 2009
hned jak se dodělá komunikace,přípojky a hafo dalších věcí,takže asi jaro-leto
evelina0007
5. lis 2009
Ahoj holky 😉

díky,ale ono to ještě chvilku potrvá,protože pokud nezacáluje z účtu tak se bude prodávat její majetek a to se může protáhnout,ale to neva my stejně z těch peněz chceme dělat novej plot,fasádu a nvou plovoucí podlahu a to stačí až na jaře 😉 😉

Bobul,super,že je imunita ok 😉

Romi,tak to už začnete stavět za chvilku 😉
bobulle
5. lis 2009
Romi, tak to je bezva... to by jste příští léto už mohli bydlet 🙂
Dneska razíme do MC...
jita5
5. lis 2009
Hezké ráno
Bobul to je dobře 🙂 🙂
já mám trochu kašel tak snad to nebude nic hrozného, ale cvičení jsem včera raději vynechala
evelina0007
5. lis 2009
Jitu,já mám zase rýmu :-S :-S
jana.rce
5. lis 2009
zdarec maminy🙂
tak u nás byla dnes krušná noc. Janí 2x zvracela tak, že jsem musela svlíknout peřiny a jí celou převlíknout :-S No asi jí něco nesedlo. Ptž ráno už byla ok. Jen já se moc nevyspala, jak jsem jí furt hlídala a hlavně jsem se s ní nevešla do postele 😉 Takže ve 3 ráno nastal přesun a já konečně usnula, abych v 5,30 budila manžu a za hodinu Teri🙂

no, hlavně že je malá ok🙂 Odpo jedem na návštěvu za kamarádkou s dětma, tak bych to nerada rušila...

Bobul, tak velká gratulka k výsledkům 🙂 a užijte si MC 😉

Romi, tak pevné nervy se zařizováním baráčku 🙂 Hlavní je, že budete ve svým a vše budete mít podle toho, jak sami chcete. To je fakt výhoda. Já si mooooc libuju, že tu nemáme žádný schody🙂

Marůdci se brzy uzdravte 🙂
berus
5. lis 2009
Ahoj holky 🙂

Evi, tak už konečně budete mít klid, to vám přeju 😉
Jani, chudinka 😞 , tak hlavně, že už je v poho

Právě jsme se vrátili z očkování, malej ani nepípnul, jako vždy x-)
Tak snad to bude dobrý a budeme bez reakce, si neumím představit horečky a osypání, jak jsem četla v jiný diskuzi :-| Mně je pak malýho děsně líto 😞
katerinka.kr
5. lis 2009
Jani, tak to sis teda dnešní noc užila 😞 Malej spal dobře, na to že nemohl usnout.

Beru, a co jste píchali?
berus
5. lis 2009
jen priorix
jana.rce
5. lis 2009
Kat, tak co ty overálky? 😉

Beru, jen priorix,jo? 😉 jsem se ho bála víc než hexy... a taky doufám,že nás mine vyrážka i horečky...

jinak prďola usnula až teď. Díky noční epizodě vstávala o hodinu dýl, tak i později usínala🙂 Volala mi tchýňka, že dorazí na víkend, tak musím zase nakoupit něco k jídlu. Větší žrouty než tuhle famílii jste neviděli :-N :-N

plánovali jsme s manžou, že využijem hlídání a večer někam sami vypadnem do kina nebo tak a nic pořádnýho nedávaj 😞 tak nevím,zda něco bude..
evelina0007
5. lis 2009
Beru,díky snad už jo 😉

My jdeme na očkování 24 tak jsem taky zvědavá co bude 😉
lucinecka
5. lis 2009
Ahoj holky, jen nakukuju, nějak není na plkání čas. Pořád někde lítáme. Teď jsme přijeli z města, ráno jsem byla na gyndě a pak spicha s kámoškou. Jdeme jíst a vybalovat. Jen hlásím že na gyndě vše ok a máme tu naši princeznu potvrzenou i druhým doktorem 🙂 Mějte se hezky, letím něco dělat 😉
evelina0007
5. lis 2009
Luc,ještě jednou velká gratulace k potvrzení holčičky x-)

Začni psát odpověď...

Odešli