• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Holky nám roste další zub, já se picnu už 7mý :cry: :cry: :cry: :cry:
18. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ren, chudinka :pensive:

jitul, jsem zapomněla, dort vám bude určitě chutnat :wink: a kolik slavíš, 20tiny :wink:
jinak terka je šikovná, jo a na tvojí radu jsem se na ty botky z hypru vyprdla :wink:
18. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme doma z kontroly a už jsme ok :slight_smile:
Pavli, tak si vyber barvičku a objenám :wink:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21491659&tab=4
a na plavčo razíme raději až příští týden, protože sestra říkala, že opatrně z procházkama (natož kdybych jí řekla o plavču....)
Jinak, taky mi říkala,že už mám pomalu přestat s kojením,že ty děti už to mají spíše o zvyku a říkala, že dávat Nutrilon nebu Sunar...
18. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ho jholky jak se máte, jsem tu za váma na skok, jsem dnes nějaká pošvácaná, tak se mi nic nechce ani psát :astonished:

objednala jsem pro Míšu pár blbinek na zařízení pokojíčku a jsem KO :grinning:

co jiank nového??????
18. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a už je vzhůru, jsem si zas pokecala...
18. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mějte
co bych ješte rychle napsala....
asi už nic, 5x za sebou můj ksicht..to musí stačit každému :grinning: :grinning: tak hooooooooooooj :grinning:
18. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
meggi :grinning: :grinning: :grinning:
My spinkáme :pensive: je tu někdo,nebo mám jít šmejdit po mmb? :confused:
18. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Táni zdá se mi to docela blbost s tím kojením :confused: , dyť kojit se má do dvou let, pokud to jde, nebo nám to aspoň říkala laktační poradkyně :sweat_smile: navíc je to levnější :grinning:
18. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, jdu zkusit dát malému oběd...na radu dr nemám mixovat, jen mačkat, takže včera nejedl malý oběd vůbec :frowning2:
18. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
taak jsem zas doplnila pár foteček do albíka :grinning:
18. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi už taky jen rozmačkáváme naštěstí se naučila rychle kousat vypadá přitom srandovně i když nemá dole žádný zoubek
18. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem moc gratuluji k pokrokům a ke všemu. Konečně je malá zdravá a opět naše sluníčko.
Jinak novina,vstáváme chodíme kolem nábytku a za ručičky. Takže prostě už to není miminko :wink: . Adélka nám přeskočila lzení po čtyřech vlastně uplně to vynechala. Koukám jak blázen od minulé soboty se chytla sedačky a stoupla si a od minulého pondělí chodí za ručičky a dneska poprvé začla ťapkat kolem nábytku. Dneska jdeme kupovat sandálky,ty pálky za boty jsou děsné :unamused: už jsme na ně koukali ty co máme vybrané stojí 800. :unamused:
18. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já mačkám Adélce stravu už asi měsíc a půl a uplně v pohodě. :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ros, jejda, taťka je polda :confused:
domi, já mixuju a klidně ještě mixovat budu, přece ho nebudu trápit hlady, když vím, že kousků se nanají
18. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já tady makám jak blbá a dítě si 2 hodinky spí, kdybych to věděla, šla bych s ním :angry: :sweat_smile:
18. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi,já to zatím neřeší,do roka určitě kojit budu a pak se uvidí :wink: Malá stejně neumí pořádně pít z flašky,ale přes den už kojím většinou 1x,za to v noci 3x,ale u mě je to spíš otázka mého zdraví,mám v háji imunitu a každou chvíli nějaké záněty :unamused: a ještě říkala, že mléko (Nutrilon, Sunar,... ) se mají dávat nejlépe do 3let,tak nevím

Beruš, úúúúúúúúúúúúúúžasné fotky, na té poslední Ti to moc sluší :wink:

Vendy, to je super,že vás poslala na to vyšetření :wink: a na houpajdu se těším :slight_smile:

A ještě děkujeme za gratulky :wink:
18. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru:jojo ale hodný polda :grinning: pokuty dává minimálně, úplatky nebere :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru dr mi právě řekla, že pokud budu pořád mixovat, tak se nenaučí kousat...ale ještě jsem neviděla nikoho, kdo by jídlo neuměl pokousat :grinning: takže dneska jsem zkusila kousky a nic, tak pomohl mixér :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Notak mi už taky jen mačkáme, ale Klároj to spíš polyká celé.... a pak kadí celé kousky zeleniny :sweat_smile: :frowning2:
Tani, to se mi zdá taky divné s tím kojením... Světová zdravotnická organizace doporučuje kojení do 2 let... :confused: ... tak jestli más na to ještě sílu a chuť, tak klidně koj dál :wink:
Megg a co jsi objednala pěkného Míškovi do pokojíku? :slight_smile:
Jinak my jak pojedeme na to vyšetření do Brna, tak mám taťku v plánu přemluvit a stavíme se v Ikeii :slight_smile: .... to zase bude peněz v pr..li.... :sweat_smile:
18. kvě 2009 ve 12:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem Vás dočetla uffffffffffff :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Beru,krásný fotky :grinning: děda je dobrej s pivem :grinning: :grinning: :grinning: Když jsem dneska obědvala rajskou tak Kája na mě čučela,že chce taky tak jsem jí dala ochutnat omajdu a knedliček a moc jí to chutnalo :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak,taky mixuju však oni se pak kousat naučí :wink: to se to doktorům mele to je jak ten náš říkal,že nezná,že dítě nechce tak jsem mu řekla,že Káju nutit nebudu a byla jsem špatná :confused:

Já budu kojit do roka a pak se uvidí Kája stejně zas tolik už mlíko nechce jen večer a ráno někdy v noci,ale víc jak 3x nekojím :slight_smile:

A víc už si nepamatuju,protože jsem už stará :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a mám sklerózu :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
bobul to já zas nesmím moc chodit do dm, protože tam vždycky nechám majlant :sunglasses: ale tam se tak dobře nakupuje, když tam vejdu, potřebuju najednou všechno :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, Vendy, Ikei bych taky nedokázala odolat :grinning:
s tím kojením nemám v plánu přestat, jen jsem psala, co mi sestra říkala, je to pohodlné a už se vidím, jak 2x za noc chystám flašu z které neumí pít :grinning:
Evi, a budeš dávat Kájce ten Nutroš nebo něco, když dítka mají mít určitý příjem mléka do těch 3let a malá Ti už tak nepije?? :confused: já fakt nevím..
Domi, DM to je taky moje a všeobecně drogérie :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni,já ještě nevím,ale každý říká něco jiného a třeba švagrová říkala,že Bára od roku a půl odmítala mléko tak dostávala ráno jogurt a kakao a hotovo :slight_smile: No uvidíme ještě mám dva měsíce na rozmyšlenou :slight_smile: Ale je pravda,že Kája ani víc mléka nechce jsem zkoušela dát jí přes den a ona pije chvilku a pak to jen žužlá nebo mě rovnou kousne,že to nechce :wink:
18. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to mě taky pěkně s..e,jak každý říká něco jiného :rolling_eyes: Vidíš, co mě řekla sestra a co tu píši holky. Asi si to dítko řekne fakt samo,jak a co chce,že??
18. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táni,taky si myslím :slight_smile: do roka kojit určo budu a pak se uvidí :wink:
18. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já utratím nejvíc v masně a cukrárně a klidně dohromady :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

já plánovala kojit tak do roka, ale jí míním, Mates mění :sweat_smile:
no ale kravský mlíko mu dávat dlouho nebudu :wink:

dá se uvařit klasickej puding z umělýho mlíka? jako jestli se může UM vařit a jestli vůbec takhle malý dítě může ten přáškovej puding?
páč náš otesánek včera v ZOO zbaštil 2 čokoládový pudingy od Nestlé a pořád tak nějak hladově čučel :sweat_smile:
bych se nedoplatila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

evi, jj, děda je lump a to můžu kvičet, kurňa táto nedávej mu to a on má ze mě pr :sweat_smile: el
18. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, něco jsem přelítla a něco díky alzheimerovi už zapomněla :slight_smile:
Ale na video Gábinky jsem nezapomněla-KRÁSNÝ :dizzy_face:
beru taky jsem uvažovala nad pudingem, ale nevím jestli se muže UM vařit, asi ne, páč bys pozabíjela ty probiotika :slight_smile: Jedině mě napadlo udělat to třeba z rýžovýho mléka co mají v DM a místo pudingu kukuřičný škrob, protože puding je vlastně škrob, plus aroma a barvivo.Ovšem jak to chutná netuším :slight_smile: :grinning:
ale ty škroby mají taky v dm http://www.amylon.cz/vyrobky/spotrebitele/bio/skroby/
Zkus to uvařit a dej vědět, jak to nepojede ani tvýmu otesánkovi, tak se s tím nebudu ani crcat.
Jo včera jsem mu udělala kotel králoša a hodila jsem tam kuličku nového koření, libeček, bazalku, petržel, teda jen minnimální množství, ale hned to mělo lepší chut
18. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já dělala puding z vody :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek