• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Luc, moooooc gratuluju k holčičce :slight_smile: a už přemýšlíte nad jmény? :wink:
5. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky :slight_smile:

Jani máme už z doby kdy jsme čekali Lukáše vybranou Aničku, takže už máme jasno :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to nevím, zda mi uniklo, nebo jsi to tu ještě nepsala... Pěkný výběr. U nás v okolí se teď s Aničkama roztrhl pytel :slight_smile:
5. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to je dobře že je Anička už jistá :dizzy_face:
Jani, chudáček Jaňulka... snad to nic nebude :frowning2:

V MC to bylo super, ale Klárinka se teď hned unaví a polehává... asi ji ty antibiotika dávají zabrat... :pensive: V noci mi spává 13 hod. v kuse a pak ještě 2 hod. odpoledne... Není to moc??? :confused:
5. lis 2009 ve 13:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anička taky byla náš favorit, ale pak jsem si prosadila Klárku... i když nejvíc jsem chtěla Kláru Annu, ale to nechtěl Mirek... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 ve 13:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul, Janí je už v pohodě, alespoň nic nenasvědčuje tomu, že by nebylo...Bordel doma stihla udělat už zase jako jindy :grinning:

Panejo, ty atb jsou naprd:frowning2: A jak dlouho je ještě má Klárka brát?

S tím spaním to je dle mě v normě. Janí spí v noci 12 hod a přes den 2 hod.,. Každý dítě je jinak spavé :wink:
5. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jen priorix jsem myslela, že obyč ne tetra :wink:
Jinak z něj mám taky hrůzu, kór když tady byla ta babizna s pásovým oparem :angry: :unamused:

Luci, gratuluju k Aničce :dizzy_face:
Bobul, chudinka :frowning2:

malej je hodnej, jdu mu pustit mašinku tomáše - děsně ho baví :slight_smile:
5. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a když máme dobrej den, Matýsek dokáže spát 16 hodin :wink:
5. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
A říkala jsi to Berus Dr o tom pásovým oparu??
5. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, volala jsem jí v úterý, říkala, že když bába byla na injekcích, už to má zaléčený a malej by to dostat neměl
ale upřímně, když mu to dneska píchala, chtělo se mi strachy blinkat, vážně se bojím :pensive:
(viz příběh Milenky)
5. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani bere je už tři týdny v kuse a ještě dva nás čekají... pak pěsíc až dva pauza, testy a když dopadnou dobře, tak teprve zaočkujeme 4. hexu a Priorix snad ukecám až na jaro... :wink:
Holky, s tím spaním jste mě uklidnili... ale je to šílené, jak si vidím že hodinu lítá a pak jde na matraci a lehne si tam... nebo si ji vezmu do náruče a ona se mi položí na rameno a odpočívá... to dřív nebylo ani náhodou... :pensive:

Beru, já bych zaočkovat nenechala... člověk nikdy neví, ale teď už jeto stejně jedno...
Kup vitamín c a láduj to do malého... jako fakt ve velkých dávkách...
5. lis 2009 ve 14:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uff, jsem ted v rychlosti nakoukla na zacatek pribehu o Milence,abych vedela, co se stalo a Beru, ja bych taky nenechala ockovat...

Bobul, tak uz mate vic jak pulku za sebou a budu moc drzet palecky,aby vysledky dopadly dobre a dalsi nebyly potreba :wink: Taky vem, ze kdyz byly prdolky mensi, nemeli tolik vydani energie jako ted, kdyz uz litaji, tak je jasny, ze si obcas potrebujou odpocinout :slight_smile:
a ty mas Bobul nadejny vyhlidky,ze odsunete priorix az na jaro :wink: to uz nebude takovy riziko viroz atd:slight_smile:
5. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
lucko :dizzy_face: :dizzy_face: gratulace, trošinku závidím :wink:
bobul malý mě spí celou noc cca20.00-7.00 a přes den 2-3 hodky, takže když malá ještě bere ty atb, já myslím že je to ok!!!

Co je to MC???jsem nějak mimo..

jo bobul a jak se to v té yamaze platí a myslíš že by nás tam ještě vzali????A nevíš ješttě o něčem ve zlíně?Slyšela jsem o berušce alejinak nevím nic.
5. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meggi... MC je mateřské centrum :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jste mě moc nepodpořily :frowning2:
ale doktorka mi rozumně vysvětlila, že během půl hodinový návštěvy to od ní chytit nemohl, tak co jsem měla dělat?! být za hysterku a prostě odmítnout, vždyť je povinný

bubul, proč vitamín C? já slyšela, že probiotika
5. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, velká gratulace k potvržení holčičky :wink:
5. lis 2009 ve 14:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to právě doufám.... bojím se toho MMR jak čert kříže :pensive:
Meg, MC = mateřské centrum - herna... byly jsme právě v té Berušce.
No a ve Zl. je Beruška na Ševcovské, pak na JS, Nekky, tam mají taky cvičení, potom Domino, ale tam to moc maminky nechválí a ta Yamaha.
Platíme to vždy na půl školního roku, tuším 1400 kč, takže to celkem jde... A možná by vás vzali, zkus tam brnknout...

Beru, ty jako matka máš právo odmítnou očkovat, pokud máš podezření na nemoc či možné komplikace... Povinné to je, ale NIKDE se nepíše kdy musíš zaočkovat... takže pokud se to o pár měsíců posune, nic se neděje... :wink:
A já za histerku klidně budu... jde o zdraví mého jediného dítěte. S Milenčinou maminkou jsem si několikrát psala a sama mě upozornila na to, že její Milenka měla podobné příznaky po třetí hexe jako moje Klárka, ať si na to dám pozor... a taky říkala, ať se nenechám odbýt... že ona lékařům důvěřovala a do smrti si to bude vyčítat :pensive: :pensive: Cítila jsem, že Klárka není v pořádku a moje doměnka se potvrdila (už 2x), takže já důvěřuju svému instinktu a názory lékařů si nechávam potvrdit s vícero stran (a také se mi to už několikrát vyplatilo :wink: )
Beru, vím že jsme Tě nepotěšili, ale nemyslely jsme to zle :wink: . melého hlídej, měř teplotu a pozoruj chůzi. Kdyby zvracel, vrávoral a nebyl schopen dát hlavičku k hrudníku tak to hned řeš!
Vit. C ve velkých dávkách účinkuje proti virov. nákazám, ale víc by Ti řekla asi Lucen :slight_smile:
5. lis 2009 ve 14:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
hysterku... ježiš já a ty hrubky :angry:
5. lis 2009 ve 14:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
achoooj tak máme po MMR...prej ty neštovky kdybych chtěla můžu si svaknout ten priorix tetra za dvojec :sweat_smile:
Já teda nechápu, proč se neočkujou neštovky...vždyt pokud to Sára nepordělá v v dětství sama, a dostane to v dostělosti či nedejbože až bude těhu, má to fatální následky.....
takže já počkám do května a pokud to neprodělá tak se nějak s mudrou domluvim
bobulko tebe chápu u Klárky bych se po tom všem taky bála, nicméně, oprav mě pokud se pletu, mám dojem, že Milenčina holčička tu virovou menigitidu s ene¨cefalitidou měla po očko.prevenarem, ne po povinném.....ale na tuty to nevim.....
s tím céčkem...mno....prej jo, ale někdo tvrdí že ne...zase nadměrné možství se vyloučí ledvinama..ale aby děcko mělo dostávat mega dávky, to zas může taky ublížit, takže bych volila zlatou střední cestu.
Lucie gratuluju k Aničce, takže spolu budem slavit ju? Vy svátek , my narozky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Luci :sweat_smile: to e tam nepatří
5. lis 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani když necháte zaočkovat proti neštovicím, ani když je v dětství proděláte, není nikdy jisté, že to na 100% neproděláte znovu. Bohužel :frowning2:
5. lis 2009 v 15:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
psala jsem sem o bábě i o očkování
ani jedna jste my nenapsala, že to mám posunout, jen lucenek mi přes IP napsala, ať to určitě řeknu dr
tak jsem tak udělala a ona to zhodnotila tak, že naočkujeme
zatím pro mě byla vždycky dobrá doktorka a vyždycky pomohla

teď jsem akorát vystreslá a bulím
5. lis 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, bohuže u Milenky to vzniklo po očování MMR (vím to na 100% :pensive: ), ale měla problémy už po třetí Hexe, oslabenou imunitu a do toho možná pásový opar :frowning2: ... Prevenar neměla vůbec, jen povinné očkování.
S tím céčkem bych to taky viděla na zlatou střední cestu ať se nezatěžují ledviny, ale prý to může podpořit významně organizmus při virových nákazách. U dospělých doporučují 1000 mg/den (tuším :sweat_smile: ) u dětí nevím jak to je... :confused:

Luc, tak navštivte nějaké nemocné dítě a budete mít neštovky za sebou... Taky to tak plánuju, až budeme OK :wink:
5. lis 2009 v 15:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruško, nebuď z toho špatná prosím. Šance, že se něco stane je minimální a i kdyby náhodou ano, tak pokud víš co hlídat, tak to uhlídáš :wink:

Sjem přesvědčená, že jsme se už tehdy o tom bavily, když jsi o příbuzné s pás. oparem psala. Můj názor na očkování všichni znáte, ale nechci nikoho stresovat a cpát vám to, ale určitě vždy napíšu, nebo naznačím, co si o tom myslím a jaká mohou být rizika... ale přesvědčovat někoho nomohu... je jen můj osobní názor a mé obavy :pensive:

Beruš, bude to dobré :slight_smile:
5. lis 2009 v 15:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobul, jo, takhle to taky dělaly kámošky,ale když přišly jenom na otočku (na návštevu), tak nic nedostaly, asi je třeba delší doba, nevím, a to tam jedna kámoška chodila chuděra porád,nechávala svou holčičku olizovat lžičku a nic.
5. lis 2009 v 15:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, tak to jsi mě nepotěšila :sweat_smile:
5. lis 2009 v 15:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však bobul, víš jak to je, když nechceš,tak jup a je to, a když si přejes, tak to nejde, to jsou Murphyho zákony :sweat_smile:
5. lis 2009 v 15:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak v tom případě Klárka dostane neštovice dva dny před odjezdem na dovolenou :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... samo že na první pořádnou dovolenou po pěti letech :grinning:
5. lis 2009 v 15:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Luc gratulka k holčičce.

Konečně jsem spočítala ty naše zoubky, takže nahoře 8 a dole skoro osm ( jeden je venku jen napůl) 16! :wink:
5. lis 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko,tak Dr snad ví co dělá neboj to bude v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. lis 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek