• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
holky nakoukněte do července 2010 je tam jedna z nás...

GRATULUJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meg,ty jsi kolombo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky moc gratuluju :dizzy_face:
A ještě Lucce k potvrzené holčičce :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc díky :slight_smile: Jen doufám, že všechno dopadne dobře...

Meggi ty jsi čmuchal :grinning:
5. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal,jj ona sem moc Meg nechodí,ale ví víc než my :grinning: :grinning: :grinning: Jako špión je výborná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Neboj vše bude ok :wink:
5. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já do července 10 sice nenakoukla,ale už mi nahlodával červíček, když tu Kal naposled psala, že v sobě nic neudrží :wink: tak i já se připojuju ke gratulaci :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak Beru, moc mě mrzí, jak se cítíš, :pensive: :pensive: ale Bobulka to napsala správně. Věřím tomu, že vše půjde jak má být a vaše Dr. ví, co dělá :wink:
5. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Kal, proč si nedáš miminko do pasu? SE bojíš, aby se to nezakřiklo, že?

Megg, fakt jsi čmuchal :grinning: Já bych to ale taky za chvíli vyčmuchala, nekdy do toho tématu mrknu, to víš nostalgie :wink: A samozřejme gratulace veliká :wink:
5. lis 2009 ve 21:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj holky,
tak to je super!!!! Markét GRATULACE!!!!!!!! :grinning:
Lucinko i Tobě opět gratulka k potvrzené Aničce :grinning:
Beru neboj, za tu chvilku se určo nic nestalo a budete v poho!!!!! :wink:

Byla jsem se podívat i s Honzíkem na malou Markétku v porodce a byla jsem z toho celá naměkko a Honzík byl úplně v tranzu :sweat_smile: Hned večer jsem si musela pouštět na kameře náš porod a malinkého Honzíčka - no totální bouře hormonů :sweat_smile:
Hezký večer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat i když jsem čekala Kubíka, tak jsem si ho dala do pasu až po potvrzení :wink:
5. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
cože?kal gratuluji :dizzy_face: , tak to bude další červenec?? :slight_smile: :wink:

jdu vás dočíst,zaregistrovala jsem jen kal.
5. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal, to je krása. Držím pěsti :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 21:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to vše zapomněla :slight_smile:
luci,taky gratuluji k aničce.
Beru nebooooj.
Jani chudák Janinka a už je o.k??
Libu, malej taky rád hledí na mimča volá mimííííííí :slight_smile:
Jo já řeším,jakou vhodnou hračku na vánoce a muj střelenej manžel mu dnes koupil bavoráka X5 na dálkové ovládání, no spíš si ho asi koupil pro sebe.Teda ale žere to baterky jak blázen,musíme koupit dobíječku.
Dnes jsem jela po dlouhé době MHD a řidič mě sprcal jak svina,jsem se spletla a nastoupila do skoro prázdné šaliny,která jela už na konečnou a on ječel, jestli nevím kterýma dveřma se nastupuje, že to tam blokuji, přitom tam nikdo nebyl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo bobull,davča si taky stále lehá na zem a na polstář když chce spát,taky to nedělával.
přes den dokáže spát i 4 hodky a v noci prumer 11
5. lis 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi, díky. Janí je ok. NEvím, možná to byla reakce na vaječný bílek, co jsem jí dala včera prvně....

a když už jste u toho spaní, tak dnes slečna trhla rekord a šla jsem jí po 2 a 3/4 hodinách budit, ptž. jsme musely jet do města:slight_smile: Naštěstí večer usnula v pohodě, jen nechtěla pít mlíko :frowning2:

a taky rádi koukáme na miminka a na smějící se děti...u nás se ale nevolá mimíííí a niníííí:slight_smile:

Tedy Romčo, ten měl asi super den ten řidič :confounded: takový mám nejradši...
a manžel je asi taky dáreček:grinning: maskovací manévr mu zřejmě vyšel. Udajný dárek pro Davču si užije sám:sweat_smile:
5. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženský, možná mě budete mít za hysterku nebo za úplně pitomou káču, ale jdu se s váma na pár týdnů rozloučit.
Dneska jsem si uvědomila, že mě koník moc ovlivňuje (nemyslím jen vás, ale když se nudím, pročítám různý diskuze a pak z toho mám velkou hlavu).
Tohle odpoledne pro mě bylo snad nejhorší od doby, co mám Matýska. Měla a mám o něj takovej strach, že se to nedá popsat. Možná zveličuju, ale to je právě těma příběhama, co tu čtu.
Nikdy jsem nebyla citlivka, ale od porodu se něco zlomilo a fakt řvu u reklamy na Unicef.
Potřebuju se trochu srovnat, začít věřit sobě a svýmu rozumu.

Navíc mám tu školu, takže se potřebuju trochu věnovat i jí.

evi, s tebou v kontaktu budu :wink: a na ten víkend se fakt moc těšíme :dizzy_face:
kal, moc gratuluju, čevenčátka jsou nejlepší :dizzy_face:

a teď mizím do hajan, jsem krásně rozmočená z půlhodinový sprchy

mějte se moc krásně a nemaroďte :wink:
5. lis 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no celej se to auto třepal,on to rozhodl ale david,že se vezme,jak ho uviděl tak hned brm brm a prskal u toho na všechny strany,manžel říkal,no vidíš,on ho chce :grinning:
Z toho plyne,že až taky uvidím v obchodě něco co se mi bude líbit,tak budu taky dělat brm brm :slight_smile:
jani já bych taky schody nemusela, ale pozemek zas není moc na bungalov :unamused: Kolik máte metrů? my 700
5. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruško :pensive: :pensive: :pensive: :frowning2: :frowning2: chjo, tak už radši nic plácat nebudu:frowning2:

Romi, tak bacha na ostatní v krámě, až budeš dělat brm brm...aby si nemysleli bůhví co:wink:

my máme 820 m2 a zastavěnou plochu něco kolem 100 a zahrady je furt dost:slight_smile:
5. lis 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru, tak brzy se ozvi jak se máte,at se o vás nebojíme. :confused:
5. lis 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

všem vám děkuji.

Beru :confused: co se stalo? :frowning2:
6. lis 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Beru, nejsi za hysterku, neboj, a brzy se ukaž, taky jsem si kolikrát říkala, že potřebuju od koníka na chvíli odpočinout, jinak mas IP :wink:

A bungalov bych teda taky brala, do schodu se nam nechce běhat, kdyby byl dobrej pozemek,tak bychom do toho jeste šli,ale prostě v brne pozemek není :frowning2:

Kal, a jak ti zatím vychází termin porodu?
6. lis 2009 v 09:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já musím dočíst zpět co se stalo :frowning2:

Kat vypočítalo mi to na 14.7.
6. lis 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj :wink:

byly jsme na nákupu :wink:

Kal,lepčejší datum je 15.7. ju??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: spoléhám na tebe :wink:
6. lis 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jj jsem čmuchal :grinning:
tady taky pořád čmuchám ale když tu jsem tak tady nikdo tak proto nepíšu,ale vím o vás vše :grinning: :grinning:

kal 14.7. je kráááááááásné datum :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: věř že vím o čem mluvím... :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal, tak do 27. 7. to asi nenatáhneš, co? :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 11:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal nejlepší je 17.7. :grinning: , jinak moc gratuluji - vím, že jste na Kubíka čekali dost dlouho :slight_smile:
6. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,

kde jste? Dnes u nás uspává tatínek, tak já mám volno a vy stávkujete :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 20:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,jak uspává??u nás se v 19 h položí do postele odejde se a do 3 minut se spí :grinning: :grinning: :grinning:

Mám úděsnou rýmu nemáte někdo nějakou vychytávku abych se jí rychle zbavila?????
6. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, no to jsme taky tak měli, ale něco se zlomilo,nevím, co, a už tak třetí den malej neusne, když tam sním někdo není. :sweat_smile: Ale uz je tam nejak dlouho nevím, jestli se nemam jít podívat, jestli tatínek nevytuhl s malým :grinning:
6. lis 2009 ve 21:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,aha tak snad to zase brzo bude zase ok :wink: :wink: Nám takhle Kája usíná od 7 měsíců :slight_smile:
Nikam nechoď :wink:
6. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ev, nešla jsem tam, ještě bych je vzbudila, po tak dlouhé době mi jasné, co se tam děje :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 21:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek