• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

***Červenec 2008*** maminky a miminka (batolátka) IX.

12. ledna 2012 
Kat :grinning: :grinning: :grinning: tak hlavně,že spí malej :wink:

Nic jdu manža mě otravuje s nějakým filmem a prej se budu bát tak jsem zvědává :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
čuste buste zdravim z práce
kal gratuluju to je náhodička co??? i věci vám budou v sezonách sedět :wink:
6. lis 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
všechny zdravím, budoucím maminkám přeju pohodičkové těhu :slight_smile: .
Mám 2 velké noviny:

1/ už týden jíme normální jogurty(bílé s marmeládou nebo s ovocem, výživou) a NEOSYPEME SE :sunglasses: huráááááá

2/ dneska Elis začala chodit :dizzy_face: , nechtěla vůbec na kolínka, zmohlo jí to tak, že teď chrupe jak dřevo :wink: - posíláme si jí s tatínkem a bráškou jako balón :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mori, tak to jsou super zprávy, gratulujeme :wink:

My se včera nenudili, byli jsme na pohotovosti, malej spadl a pajdal na jednu nohu, bála jsem se, aby to nebylo zlomený. Na stesti je to jenom narazeny, uffff :wink:
8. lis 2009 ve 12:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Mori super! Gratulujeme :dizzy_face:

Kat tak hlavně že to malej nemá zlomený :wink:

My zase soplíme a chrmleme, takže ani ven nejdeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještěže je táta s náma dneska celý den doma a hraje si s Lukášem, tak mám chvilku pro sebe :slight_smile:
8. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty blaho Luc, to leti,za chvili budes v polovine tehotenstvi, to je sileny, jak to utika. :wink:

At jste brzo fit :wink:
8. lis 2009 v 15:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Kat :slight_smile: Co malej dělal že spadl?
8. lis 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej lezl na rotoped a spadl, a že ten rotoped mame sklidit, no to je dobrá rada, ale malej leze pořád někam, židle už máme na chodbě, na stul taky leze, proste to bych musela vyklidit celej barak, aby nikam nemohl, včetně skřiněk.
Na své jídelní židličce taky dela psi kusy.
8. lis 2009 v 16:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele to se může stát, jak sama říkáš vlezl by si jinam. Lukáš naštěstí takovej horolezec není, zatím to neobjevil :slight_smile:
8. lis 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc, kdyz chvili pockas, tak ti dam fotky, kam malej leze :wink:
8. lis 2009 v 16:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, počkám :slight_smile:
8. lis 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A je to, a takhle lozí všude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 v 16:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pěkný :grinning: Tak leda dát zarážky na dvířka a je to. Já mám takhle zabezpečenou celou kuchyň, ne že by tu Lukýno lozil ale strašně kramaří :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu se natáhnout, hodinu jsem spala po o s malým a Áňa si žádá zase šlofíka :grinning: pa pa
8. lis 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, luc my uz taky mame zalepenej celej obyvak, ted je na řadě ložnice :slight_smile:
8. lis 2009 v 16:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji za gratulace :slight_smile: jsem moc šťastná........

Teda Kat malej je úplnej horolezec :sweat_smile: , úplně se děsím až tohle začne Elis provádět. Teď už spí, byli jsme dnes u jejího bratrance (je 3,5m starší), to bylo dílo, jak se honili, malá po 4 a on to nemohl pochopit, že neběhá po 2 - a pořád jí tahal za kšandy od šatů ať si stoupne :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jste u těch úrazů, právě řeším kde pojistit malou, sice pozdě ale přece. Zjišťovala jsem si 2 pojišťovny u kterých máme pojistky Jirky a ejhle rozdíl mezi nima a to při srovnatelných podmínkách je 1500,- na rok :angry: ....jsou to šmejdi.....takže jí pojistím u Kooperativy.
Tak zatím papapa hezký zbytek neděle. :slight_smile:
8. lis 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Morando gratulka :wink:

Luc,hezky odpočívej :wink: a ty tt :wink: fakt naskakují :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Kat,dobrej horolezec :grinning: Kájina t :grinning: ky pořád někam leze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

plyn už funguje jen nám nejdou 3 úplně nové radiátory tak se topenář v úterý zastaví to seštelovat :wink:
8. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Morando,my malého také nemáme pojištěného. Ty pojistky jsem opravdu dost studovala, a nejak me to nenadchlo, takže nic malej nemá.

Ev, tak snad po radiátorech to bude už všechno.

Jinak s tím uspáváním furt stejný, dřív jsem malého položila a odešla, ted vyžaduje, abych tam byla, neni nejaké období separační úzkosti? Jinak fakt nevím :sweat_smile:
8. lis 2009 ve 20:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,snad už to bude všechno :wink: s úspáváním fakt nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A pojistky mě taky nenadchly tak má Kája jen stavebko :wink:
8. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vidím,že řešíte pojistky. My máme flexi pojištění,jsme tam pojištění všichni 3 dohromady. Platíme 1001,a je opravdu velmi výhodná. Co Adélka měla ten meší úraz tak za to že jsme byli 2 dny v nemocnici dostala 1500. Je tam že za denní pobyt v nemocnici je 500 a denní odškodné je taky 500,ale to by dostala v případě,že bychom tam byli déle jak 8 dní. A plus má Adélka spoření na přes ING.
9. lis 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den :slight_smile:
Kat taky hrozně lezeme do výšek, židle máme uprostřed místnosti aby jí to nelákalo :grinning:
Pojistku nemáme :frowning2:
O minulého pondělí si Terka nejvíc vyhraje s puzzlíkama na desce, pořád vkládá - hrozně jí to bav, asi jí budu muset koupit ještě nějaké,
Morando to je dobře :slight_smile: , Luc odpočívej :slight_smile:
Kamarádka je taky těhotná, nevím s kým budu chodit cvičit :frowning2:
9. lis 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:

Jitu,máme tyhle puclíky dvoje a Kája je taky pořád rozebírá a dáva zpět a nebo musím dávat zpět já :grinning: :grinning:

Jinak se vůbec nemůžu zbavit rýmy a už mě to vážně unavuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak jsem dnes lítala... kvuli hypotéce, ale uz jsem dnes podepsala poslání peněz, takže by to už opravdu mělo být všechno, ale děs běs, zaparkovat se ve meste nedá, musela jsem jet do parkovacího domu, tam mě hned zkásli, pak pojistovna, paní se přesídlila, tak jsem musela letět zas nekam jinam, na katastru po mě chtěli tolik penez, že jsem to nečekala, a musela zase valit vybrat peníze, protože kartou se tam platit nedá, no a nakonec paní v bance byla na oběde, ale jak jsem psala, nakonec jsem se dočkala, vše odevzdala a podepsala příkaz k úhradě.

Puzle skládám pořád dokola :wink:
9. lis 2009 v 15:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem to jednou psala, že mezi únorovkama je holčina, co dělá profi fotky a právě teď zajistila v Praze v Bohnicích ateliér na focení dětí i rodinek Má ještě pár volných míst, takže pokud budete mít zájem, určitě se ozvěte. Fotí moc pěkně a myslím, že by to byl i pěkný dárek pod stromeček.
Termín focení je 29.11.2009 a přesné časy se upraví až podle počtu zájemců.
Kdo má zájem, ozvěte se Míše, má nick: mi83 a webové stránky:http://mvfotostudio.freepage.cz

jinak Kat gratuluju k úspěchu s úředníkama :slight_smile:
10. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, teda jestli to tu ještě někdo čte :grinning:

Jste se rozhodly to tady bojkotovat? a mně jste nedaly teda vědět :wink:

jani, díky za tip, ale Praha je nám trochu z ruky :slight_smile:jo a jinak to refinancování byla trochu honička, ale stopro bych do toho šla zase, za ty ušetřený prachy to teda stojí, jako 24 tis. ročne na ulici nenajdu, že :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a doplnila jsem album, sice to nejsou profi fotky,ale mě se líbí :wink:
11. lis 2009 ve 12:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak já si už taky myslela, že to tu je pohřbený a dokonce jsem hledala novou diskuzi:slight_smile:

Kat, vím, že to focení je tentokrát výhodný pro pražandy a okolňačky, ale aj do Brna Míša jezdí, tak když budete mít zájem, klidně se ozvi a třeba vám vyjde vstříc:slight_smile:

a fotky jsou super, Tomášek má krásný kukuč :dizzy_face: a ty mi na každý fotce přijdeš jiná :wink:

peníze za ušetřenou hypošku jsou fajn, to ti přeju:slight_smile:

jo,o víkend jedem k našim :confounded: mám z toho vítr, ale zároveň si pochovám konečně něco jako neteřinku (mimi bratránka) a zároveň pokecám s nej kámoškou ze základky :slight_smile:
víno berem samo sebou, tak jsem zvědavá, jak dlouhá bude diskuze :grinning:

jinak, nemáte tipa,co koupit za drobnost pro 11 letýho kluka???? :confused: :confused: absolutně jsem v tomhle mimo :pensive:
11. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Kat to se ti podařilo ušetřit dost :slight_smile: :slight_smile: , fotky hezký :slight_smile:
Včera jsme toho měly dost, ráno jsme byly u kamarádky - děti si začínají spolu hrát, je to moc hezký a taky se tahají o jednu věc :grinning: , pak domů vyspat se a pak jsme razily do solní jeskyně - švagrová nás pozvala, jely jsme autem protože nám v 17 hod. měli dovézt zimní pneu, problém nastal při parkování, protož policie zabrala parkoviště (solná jeskyně je umístěná v areálu fakultní nemocnice na Borech a včera tam uprchl vězeň), všude bylo policajtů a novinářů, ale vězeň nikde :grinning: :grinning:
dnes je Terka u našich tak mám volno :slight_smile:
Jani s dárkama pro kluky nevím :unamused:
11. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, mám novej sestřih a deset kilo navrch, tak to už je nějaká změna :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak dárky vubec netusím pro tak velký dítě, a taky co kluka zajímá, co takhle fotbalový nebo basket míč, nevím :sweat_smile:

Jity, no asi vezen byl už bůh ví kde, nebude čekat, až se tam policajti nachystají :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 14:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:
Kat, Tomášek vypadá na těch fotkách jako minimálně tříletý klučík :sweat_smile: ... to je mazec jak nám ty děti rostou :dizzy_face:
A to hledím že tím refinancováním ušetříte tolik peněz ročně :confused: ... ale rok od roku je ten ušetřený rozdíl asi menší, co? :confused:
Jani, my jsme teď nedávno kupovali jakési lego, malou krabičku a byl v ní něco jako "robot"... takový ten multifunkční :sweat_smile: ... no vůbec tomu nerozumím... stálo to asi 250 kč tuším... tak ale nevím jestli zase na to už není 11letý kluk velký :wink:
Jiti, tak to jste měli včera taky dobrý zážitek... :sweat_smile:
11. lis 2009 v 15:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tady to teda zase jede, jsem přijela ze cvičení a nic, jestli to takhle pujde dal, tak se přestěhuju na beremese.cz :grinning: :grinning:

Ne, Bobul, rozdíl se nesnižuje postupem času :wink:
11. lis 2009 ve 20:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek